|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:51:14   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Tamara kako je Timi? Gre na bolje?

Danes je z atijem doma. Rota je mimo.. se je pa začel prehlad in bruha od silovitega kašljanja. Upam, da bo v nekaj dneh OK. V soboto ima od kolegice mali fantek zabavo za 1. rd in upam, da se je udeleživa.

TamaraJ: Upam, da bo do sobote OK user posted image  user posted image  user posted image ... Moja nečakinja je mela rota virus in bogica je čist shujšala.


IZVIRNO SPOROČILO: ****
Aurora : Spodnje gate..to mi je pa znano. Jaz sedaj nosim une za stare mame mi jih je mami nabavila. Jih potegnem gor do podpajzke user posted image user posted image user posted image   

****: Si me pa nasmejala user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:53:18   
špelin@
kodrana, sem iz Zasavja. Se pa dostikrat peljem v Trebnje, ker imam tam prijateljico user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Katina user posted image  za tvojo samokontrolo. Me ful veseli, da je zdravnica zadovoljna s tvojimi rezultati in boš videla, na koncu ne bo nikakršnih zapletov.

Se podpišem user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Kodrana pravo prijateljico je zelo težko najt. Meni se je že veliko ljudi izneverilo in takih pa res ne rabimo. user posted image  Da ti partner stoji ob strani veliko pomeni, ampak vseeno rabiš vedno nekoga še zraven. To prej alli slej ugotoviš. Babji čvek se ne da primerjat s tem ki ga imamo s partnerji. Je vseeno drugače.


Ja, žal res user posted image  Mene je ena prijateljica, ki sem jo imela res skoraj za najboljšo, v preteklosti tako fino nategnila, da sem se potem še dolgo otepala "wanabe" prijateljic user posted image  Samo z eno sva ostali na taki ravni. Potem pa sem preko neta spoznala dve tako krasni ženski, da jima lahko samo zaploskam (ena od njiju je iz Trebnjega) user posted image user posted image
 
aurora28, jaz imam take nosečniške sp. hlačke (še iz prve nosečnosti user posted image ), ki pridejo čez trebušček (lahko vidiš na sliki v mojem albumu) in so res super, ker nikjer nič ne vežejo, poleg tega fino grejejo čez križ in ledvice user posted image
 
****, najlepša hvala za razlago user posted image  Res je prav človeški glas tisti, ki da novorojenčku tisto pravo dobrodošlico na ta svet user posted image  Kako lepo user posted image
 
Nič, počasi se z malo piko odpravljava od doma. Moram v knjižnico - še v cobiss pogledam, če imajo, kar bi si rada izposodila user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:53:29   
kasso
Danes pa gresta tamaldva za dva dni na počitnice k noni, do petka in bom brez razgrajačev, ampak se mora tamala navadit, da bo kak dan brez mame (ko bom v porodnišnici), za sina pa itak ni problema....

Imamo pa tako grdo vreme, sneg je - to me niti ne moti, burja pa ja!  user posted image   brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


< Sporočilo je popravil kasso -- 5.3.2008 11:00:02 >

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:56:36   
Čmrlika
Čmrlika jaz hodim v Vošnjakovo in mi je zdaj naredila št 3. UZ in povedala lego in še enkrat spol in jo izmerila. Ja, pa spet je bilo treba dat kri za toxo. Zdaj pa ne bo treba več. Jupi. Saj mi ni problem, samo ne da se mi tam čakat, pa še srečo sem imela, da nisem jedla zajtrka, ker sem mogla biti tešča. Važn, da je vse ok.


Sej če meni zdaj ta moj Veingerl ne nerdi še vsaj tega tretjega Uz, grem itak samoplačniško, ker se mi to ne zdi normalno...bom mu kr rekla, če bi delal, kaj me briga...po moje se tak več vidi, če bi blo slučajno kaj narobe,al ?
Jaz pa sem s krvjo že končala, pa nikol me niso vprašali če sem teščauser posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:58:23   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Katina user posted image  za tvojo samokontrolo. Me ful veseli, da je zdravnica zadovoljna s tvojimi rezultati in boš videla, na koncu ne bo nikakršnih zapletov.

Še z moje straniuser posted image . Sicer pa gremo zelo hitro proti cilju in še malo... pa si zmagalauser posted image

Valentina juhu za sneg. Pa ti ni blo treba v službo. user posted image

Mi ga imamo tudi veliko.. ampak ne dovolj za ostati domauser posted image

Kodrana pravo prijateljico je zelo težko najt. Meni se je že veliko ljudi izneverilo in takih pa res ne rabimo. user posted image  Da ti partner stoji ob strani veliko pomeni, ampak vseeno rabiš vedno nekoga še zraven. To prej alli slej ugotoviš. Babji čvek se ne da primerjat s tem ki ga imamo s partnerji. Je vseeno drugače.

Ja, in tiste prave toliko bolj cenim.. ker so dragulji. In res je, da rabimo babji čvek. Z mojim se veliko pogovarjava... ampak drugače.

Tamara tvoj Timi je pa res bogec. Kaj ga le zdaj lovi? user posted image user posted image user posted image  da tole čimprej mine pri vas. Verjamem da si utrujena od pucanja in preoblačenja. To je tako grozno, da se ti srce para ko tako majhni otroci bruhajo pa jih trebušček boli. Pa še pomagat nimaš kaj. Moj škratek je v takem primeru non-stop pri meni in na sedežni sedi ali pa leži v mojem naročju.

Midva sva se tudi velikoo cartala te dni. Zoprno je, ker ne veš vek, kaj bi mu dal jest, da nebi bilo pretežko za ubogi trebušček.


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 11:06:36   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Aurora : Spodnje gate..to mi je pa znano. Jaz sedaj nosim une za stare mame mi jih je mami nabavila. Jih potegnem gor do podpajzke user posted image user posted image user posted image   


Hmmm... meni jih je celo vrečo dala babi že dolgo nazaj... in jih imam za spat. Moj se je nekako navadil. Je pa toliko lepše presenečenje, če grem spat npr. v tangicah (kao spatuser posted image ). No, ampak zdaj sem samo nosečnica.. user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 11:21:52   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Aurora : Spodnje gate..to mi je pa znano. Jaz sedaj nosim une za stare mame mi jih je mami nabavila. Jih potegnem gor do podpajzke user posted image user posted image user posted image   


Hmmm... meni jih je celo vrečo dala babi že dolgo nazaj... in jih imam za spat. Moj se je nekako navadil. Je pa toliko lepše presenečenje, če grem spat npr. v tangicah (kao spatuser posted image ). No, ampak zdaj sem samo nosečnica.. user posted image


user posted image


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 11:50:52   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


Joj mene pa vse spodnje hlače motijo, bi jih najraje zabrisala dol in hodila po svetu brez njih user posted image user posted image , nobene mi več ne ustrezajo, kr nekak me tišijo, pa mi niso premajhne, ampak očitno psiha dela svoje. user posted image Pa vse mi tišči dol, ko se vsedem ali vstanem imam zelo napeto spodaj. user posted image user posted image user posted image



ja mene tudi veš...sem ravno bla zdle v H&M, sem si kupla trenirko in kiklco, pa sem komi pršla nazaj do avta...dons sem mela že tako krizo, da sem kr mogla vprašat kak zgledajo pravi popadki? me je tk švasalo čez trebuh in križ, da sem misla da bo treba it, no ampak je nehalo.user posted image
 
špelin upam da glavobol mine čimprej...user posted image
 
barbaw mene tud čaka še en test za toxo (se ga kr bojim)...user posted image
 
aurora jst mam še kr boksarke...če sem doma sem pa ponavadi kr brez..je tolk bolj sexi za mojega.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 11:55:42   
sesil
uf, sem vas brala dve uri. ućeraj nisem bila nič na compu, pa sem morala danes nadoknadit. sem bila v ljubljani, naredila sem si cel seznamček kaj moram kupit, pol pa prišla domov samo s previjalno podlogo. tipično zame.
včeraj sem potem še dojenčka pestvala, 2 meseca starega in je bil tak carto. sej me bomo tudi kmalu.
hm, sej bi kaj komentirala, kar ste pisale, ma če se lotim, ne bom končala do jutriuser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 12:38:24   
aurora28
Jana mene tudi kar nekaj zateguje tam spodaj in potem sem vsa slabe volje, ker se sekiram, da se ne bi tole začelo že malo prezgodaj user posted image . Naj moj sinek počaka še 4 tedne in potem lahko pride na svet. user posted image

**** se strinjam user posted image user posted image user posted image in krasna molitev za otročka. user posted image user posted image

TamaraJ a ti še tangice nosiš, joj jaz raje nimam nič na sebi kot da bi me zdaj še štrik v riti žulil user posted image user posted image user posted image .

Sem si ravno naredila cvetačno juhico, jo zmazala in si še privoščila evrokrem. Sem si ga dala pred računalnik in veliko žlico in gasa po njem. user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 12:49:00   
Čmrlika
Sem si ravno naredila cvetačno juhico, jo zmazala in si še privoščila evrokrem. Sem si ga dala pred računalnik in veliko žlico in gasa po njem.


Sem se nasmejala, jaz pravkar počnem istouser posted image  Tista ta dooolgaaaaaaaaaa žliva za limonade al pa belo kavo pa nutela pre računalnikom...mnjamsi, kile pa bodo v petek bogve kje...user posted image  na prejšnjem pregledu sem bla v šoku, ker sem se v petih tednih samo za 1 kg zredila, me prav zanima kaj bo zdaj...dobro da nimama tehtnice več doma....

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 12:54:46   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


TamaraJ a ti še tangice nosiš, joj jaz raje nimam nič na sebi kot da bi me zdaj še štrik v riti žulil user posted image user posted image user posted image .



Ah neee,.. Sem napisala, da sem zdaj samo nosečkauser posted image . To pomeni gate od stare mame, kot je omenila **** (tja do podpazduhe) in se zvalit na levi bok. Od zadaj pa svojega ljubega kita stisne še ata..in to je touser posted image . Si ne predstavljam zdaj tangic.. Pa še več šans imamo za kakšno vnetje, ker te vse špona tam dol. Ne, tangice bodo spet v igri kooo..... Hmmmmm, no, ko bo ritka spet za pogledatuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 13:19:34   
narava
ko je govora o tangicah v nosecnosti, vse skrivnostno potihne ... user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 13:24:15   
Čmrlika
ko je govora o tangicah v nosecnosti, vse skrivnostno potihne ...

a se ti zdi? jaz jih tud že od enga konca tretjega mesca več ne nosim...mi pa ni jasno, kako zdržite stemi visokimi -babičinimi mpdeli, mene to vse nervira...zato zdaj nosim, prvič in verjetno zadnjič v življenju nizek model spodnjih hlačk, ki mi pridejo lepo pod bušija in me nič ne tišči n nervirauser posted image
pa še lubi pravi daso tud te sexi......user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 13:26:57   
Čmrlika
imam tud jaz SNP.......
me zanima, je še kateri kaj slabo? Jaz opažam zadnje tri dni, da imam na čase take slabosti, kot tiste v prvih mesecih user posted image ? user posted image  pa včeraj ko sem kuhala mi je kr gor dvigovalo od vonjav, ki mi drugače zdaj nekaj časa niso delale težav.Je to vredu, al ni normalno?


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 13:36:06   
narava
Cmrlika, mislim da je to vse ok. pac bebika je vecja in pritiska na zelodec. pozna se pa tudi pri hormonih, da zopet malo divjajo (vsaj pri meni - mam tako kozo kot pubertetnicauser posted image )
je normalno ampak sila neprijetno..

zakaj pa se naty nic ne javi? a bo ona tut kot Taula, kr zginla?user posted image  user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 13:37:13   
Katina
Da se na hitro javim. Moj današnji obisk pri G je bil polovično uspešen, ker je G zbolela. Sem pa zato dobila papirje za na CSD in napotnico za v P in rešilca. Dobila sem tudi drug datum, drug teden v torek, samo ni še čisto ziher, če bo G že prišla.

Joj, danes komaj berem o vaših eurokremih in podobnem, če bi smela bi pojedla pol lončka nutele! No, ja pa ne bom!

Je še katera zaspana danes? Mene že ves dan zdeluje in si bom verjetno privoščila eno user posted image . Danes je še nisem in jo imam še v dobrem.

Dejte mi še nekaj povedat. Jaz sem user posted image dala obrazec S-6 o podatkih o plači, da bi ga nesel v službo. Tam pa pravijo, da ga bodo izpolnili šele ko se otrok rodi. Zdaj mi pa nič več ni jasno, ker so mi na CSDju rekli, da se obrazce lahko odda prej, podatek o otroku pa izpolniš po porodu. kako ste ravnale ve oz. vaši partnerji?

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 13:53:12   
Taula
Pozdravljene

Samo na hitro vas pozdravim, ker se letim potem urejati za pregled. Danes bomo videli našo lepotičko spet.user posted image  Upam da bo vse ok. No ja..prej pride na vrsto še mučna vaga in pridiga ker sem se zredila. To bomo kar preslišali.user posted image
Včeraj sva bila prvič v mat.šoli..sva šla kar v Šiško. Jo katera tam obiskuje?

Drugače sem pa važna..naši bejbi sem kupila prvo oblekico. Sem se tako dolgo zadrževala, ampak ta mi je pa takoj padla v oči. Si jo že predstavljam kako bo lepa v kiklici poleti šla na sprehod.user posted image  Obupna sem, vem.  Lubi je že ugotovil da bi ga finančno ceneje prišlo, če bi imela fanta. Sej mogoče pa user posted image  ne bo marala nositi kiklicuser posted image

Pa Taula ni izginila..samo časa nima te dni toliko. Skozi nekam letam, zvečer so pa moje noge tako lepo zaliteuser posted image

Brala za nazaj pa nisem nič preveč.user posted image  Zasledila sem da je bila **** v bolnici....super da se je uredilo. Pazi nase.user posted image

Tange so v nosečnosti pri meni iluzija. Nosim nizek model spodnjic. Se da preživeti.

Tamara..upam da se je lepotec pozdravil.

Kje bo srečanje? Kraj? 29.3 je sobota. Mi imamo delovno. user posted image šolstvo.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 13:58:41   
Čmrlika
Cmrlika, mislim da je to vse ok. pac bebika je vecja in pritiska na zelodec. pozna se pa tudi pri hormonih, da zopet malo divjajo (vsaj pri meni - mam tako kozo kot pubertetnica )
je normalno ampak sila neprijetno..


aha točno , tud mene nekaj mozoljčki napadajo.....user posted image  Upam samo, da me ne zagrabi še kako bruhanje ob raznih vonjavah, če me že na začetku ni user posted image
Ne bi prenesla, ker tega ful ne znam počet user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 13:59:19   
aurora28
Katina: oče otroka mora izpolniti vlogo za uveljavitev očetovskega dopusta in mora na tej vlogi napisati podatke o otroku - rojstni datum in EMŠO, poleg tega se mora v službi dogovoriti kdaj bo koristil očetovski dopust (od...do) kar pa zdaj še ne ve, ker otrok še ni rojen. Ko pa bo otrok rojen pa bo izpolnil vlogo in k tej vlogi priložil še potrdilo o zadnjih 12 plačah, s pomočjo katerih mu bodo izračunalni očetovsko nadomestilo.

Poglej jaz sem najprej oddala papirje za sebe: porodniški dopust in porodniško nadomestilo. Mi je pa gospa nato še dala papirje za očeta in vlogo zame: pravice do dopusta za nego in varstvo otroka. Rekla je, da ko bo otrok rojen naj moj mož prinese obe vlogi khrati na CSD in to bo potem to. Pač tak je vrstni red. Ker če si opazila na naših obrazcih za PD ni rubrike kamor bi vpisali otrokove podatke, medtem ko je za očetosvki dopust rubrika o otroku.

Upam, da nisem preveč zatežila. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 14:01:22   
Čmrlika
Taula zate in za tvojega user posted image  en kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...držim pestike za pregled!!!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 14:08:19   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: jana81


a ve veste a so po 30.tednu že pregledi na 14 dni ali ne?
ker jst imam jutri pregled in ni moje G., pa ne vem ali mi bo dala potrdilo o PDP za papirje urejat al ne, ker 7.4. grem pa že v porodniško.


Jana81, mislim, da ti morajo jutri dati tele papirje za bolniško, saj to ponavadi že sestre zrihtajo.

Sicer pa sem bila jaz v 30 t na pregledu in imam naslednjega čez točno 4 t, mislim, da v zadnjem mesecu je pa bolj pogosto user posted image .



(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 14:18:45   
aurora28
Jana ti kar reči za potrdilo o predvidenem datumu poroda, ker ga moraš dobiti in to ti uredi sestra. Poglej ko boš dala zdr. izkaznico sestri ji povej, da potrebuješ potrdilo o PDP in ti bo ona uredila, saj tudi če ni tvoje G ti lahko potrdilo izpolne drug G, pač prebere dol iz kartoteke.

A od vas katera jemlje domače mleko?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 14:28:30   
Estrella*
Men je na CSD rekla, da naj počakam rojstvo user posted image . Ko se otrok rodi, naj mož takoj odda papirje v službo, da mu izpolnijo obrazec za plačo. On pa ga odda 2 dni predno greš iz porodnišnice. Torej bi šlo vse na knap. Če bi čakali na emšo je to lahko tudi mesec dni po rojstvu(ko dobiš Rojstni list) in bi potemtakem oče lahko nastopil dopust šele po tem časuuser posted image . Jaz ga bom rabila ob sebi tiste prve dni ko prideš iz P in ne pol čez par tednov.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 15:22:59   
barbaw
Da se malo pohvalim. Mi je upelo papirje dostavit na CSD in so mi upoštevali plačo do januarja. user posted image  Sploh ne komplicirajo, če prineseš prej kot pa tistih 60 dni pred PDP. Je bila super socialna delavka. Pa še opozorila me je, da mi poteče pogodba konec avgusta. Res je bila user posted image .

Aurora včasih jemljemo domače mleko. Zakaj?

Mene tudi tole vreme daje. Dopoldan sem še aktvina kolikor se temu lahko reče, popoldan sem pa čist fuč. Pa križ, pa mišice v mednožju me bolijo, dol me tišči, ... Čutim kako pikica obrača rit in glavo, o nogah in rokah pa raje ne bi.

Ko ste ravno pri spodnjem perilu pa jaz še vedno nosim tangice. user posted image  Pač malo večje. Rit itak ni za pogledat zaradi celulita user posted image  ampak juser posted image  ga. Imam pa nekaj bokserc pa je to to. Imam pač malo večje številke in me nič ne žuli. Drugače bi pa bila tudi jaz primoran kupiti kakšne nosečniške sp. hlačke, če ne bi imela teh večjih št., ker me dostikrat dol tišči. Še vseh nosečniških hlač ne morem imet, ker imajo nekatere neelastičen šiv med blagom in gumico.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.