|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 9:42:51   
valentina2006
II. SREČANJE MAJČIC , Sobota, 29.03.2008
 
1. Špelin@ (Zasavje), lasten prevoz
2. Estrella*( Medvode), lasten prevoz
3. Barbaw (Rogoza-MB), lasten prevoz
4. Jana81 (Celje), lasten prevoz
5. Aurora28 (Velenje) kaj lahko grem s teboj Jana???
6. Kasso (Postojna), lasten prevoz
7. Valentina2006 (KR), lasten prevoz oz. MARTINA25???
8. Who´s next candidate???????
 
Drage majčice, prosim, da se dopišete kandidatke za naše naslednje srečanje.


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 9:43:44   
Anonimen
**** in Narava sem na Zone reality gledala Birth stories, ko je muslimanka rojevala otročka. Je bila ves čas poroda pokrita, mož pa je poleg nje najprej na preprogi molil zanjo in in jo potem spodbujal in umirjal. Prav lepo je bilo za videt. Še najbolj mi je pa bilo všeč to, da ko je rodila, je mož hčerkici nekaj zašepetal v uho, najprej levo in potem desno in sprva se je tamala jokala, ko pa je zaslišala šepeh očkaota pa je kar nehala jokat. Joj kako je bilo lepo.


Aurora:
 
Kot zanimivost ti lahko povem tudi to da ko ti dela nuhalno vaginalno si skoz pokrita. No prideš noter v ordinacijo tam te čaka sestra ki ti pomaga na tisto mizo potem si odgrneš trebuh in te lepo pokrije in ko pride zdravnik je ves čas tam tudi ona. Potem pa ni šlo čez trebuh, her imam 6 cm špeha glih na trebuhuuser posted image user posted image ( ne vem a je za smejat al za zjokat user posted image ) No potem gre zdravnik spet ven in ti sestra pomaga z mize in greš v garderobo se slečeš spodaj in prideš nazaj in ti sestra spet pomaga na mizo in te zopet pokrije, šele potem pride zdravnik nazaj noter in ti vstavi UZ - tisto plačko v vagino in te nazaj pokrije in potem se posveti ekranu..In ko je konec spet ne lezeš dol z mize in mu kažeš rit ampak gre spet on ven sestra pa ostane... skratka res full pazijo na tvojo intimnost. Seveda če se pa gre za smrt ali življenje vse to odpade ampak tako v normalnih pregledih pa se mi je to v Kairu zdelo full lepo. Še posebaj po tistem dogodku iz pred let ko me je una kura Štolfa ravno na to temu full ponižala... Ampak to je že druga zgodba...
 
Če te pa zanima kaj dojenčkom povemo v uho, kaj naj bi bilo prvo kar slišijo ti pa tudi lahko povem. Da ne bom predolga...user posted image user posted image
 
In a vidiš A sem napisala ...Aurora...user posted image user posted image


(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 9:49:29   
Anonimen
Narava danes je ta oddaja ob 10.10 in traja do 11. ure in potem še popoldan ob 17.15 uri, ampak nevem kdaj bo ponovitev (al v ob dopoldanskem času ali popoldanskem) ko je rodila muslimanka.


Na katerem programu?Tud jaz bi pogledala da vidim če je tko kot v Egiptu...

Špelina... da le čim prej mine!user posted image user posted image user posted image

Narava... dobro da zmoreeš.user posted image  Se mi zdi da full delaš pa malo ješ pa še spiš ne... no res kapo dol.

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 9:49:32   
TamaraJ
Ojla..

Čist ste divje... Me je kar na rit vrglo.. Nekaj napišem na npr. 7.strani in danes odprem in smo na 17user posted image . Ne vem, če bom lahko vse prebrala za nazaj. Zato mi ne zamerit, če bom spustila komentiranje za nazaj. Ja, danes sem spet v službi, ker je moj s Timijem doma. Rota smo preboleli in je pa staknil tak prehlad, da od kašljanja spet... bruhauser posted image . Bogi je.. pa jaz tudi z vsem tistim pucanjem. Včeraj je kar s skledo hodil okoliuser posted image .

Sicer me je pa velikoo zadev počakalo in imam akcijo. Bom kar priklopljena na RR ostala in vsako frej minutko izkoristila, da malo preberem, kaj ste se kaj menile.

Pa srečanje seveda. Evo še mene:



II. SREČANJE MAJČIC , Sobota, 29.03.2008
 
1. Špelin@ (Zasavje), lasten prevoz
2. Estrella*( Medvode), lasten prevoz
3. Barbaw (Rogoza-MB), lasten prevoz
4. Jana81 (Celje), lasten prevoz
5. Aurora28 (Velenje) kaj lahko grem s teboj Jana???

6. Kasso (Postojna), lasten prevoz

7. Tamara (Cerknica), lasten prevoz
8. Who´s next candidate???????
 
Drage majčice, prosim, da se dopišete kandidatke za naše naslednje srečanje.


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 9:52:42   
TamaraJ
POPRAVEK... me je Valentina prehitelauser posted image


II. SREČANJE MAJČIC , Sobota, 29.03.2008
 
1. Špelin@ (Zasavje), lasten prevoz
2. Estrella*( Medvode), lasten prevoz
3. Barbaw (Rogoza-MB), lasten prevoz
4. Jana81 (Celje), lasten prevoz
5. Aurora28 (Velenje) kaj lahko grem s teboj Jana???
6. Kasso (Postojna), lasten prevoz
7. Valentina2006 (KR), lasten prevoz oz. MARTINA25???
8. Tamara (Cerknica), lasten prevoz
9. Who´s next candidate???????
 
Drage majčice, prosim, da se dopišete kandidatke za naše naslednje srečanje.



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 9:56:08   
Anonimen


II. SREČANJE MAJČIC , Sobota, 29.03.2008
 
1. Špelin@ (Zasavje), lasten prevoz
2. Estrella*( Medvode), lasten prevoz
3. Barbaw (Rogoza-MB), lasten prevoz
4. Jana81 (Celje), lasten prevoz
5. Aurora28 (Velenje) kaj lahko grem s teboj Jana???
6. Kasso (Postojna), lasten prevoz
7. Valentina2006 (KR), lasten prevoz oz. MARTINA25???
8. Tamara (Cerknica), lasten prevoz
9.****(Vrhnika) Kaj lahko grem s tabo Tamara?
10. Who´s next candidate???????
 
Drage majčice, prosim, da se dopišete kandidatke za naše naslednje srečanje.



(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 9:58:34   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
lahko vidite našo novo pridobitev - košarico za voziček. Sva za Muro 3 vzela kar Quinnijevouser posted image

Anitka: Za vašo novo pridobitev user posted image  user posted image  in user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za tvoj križ.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:00:48   
jana81
PUNCE TISTE KI STE ŽE RODILE 1X ALI VEČKRAT...

KAKO ZGLEDA POPADEK? TE BOLI SAMO SPODNJI DEL TREBUHA ALI CEL TREBUH IN ČEZ KRIŽ?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:03:19   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: ****



II. SREČANJE MAJČIC , Sobota, 29.03.2008
 
1. Špelin@ (Zasavje), lasten prevoz
2. Estrella*( Medvode), lasten prevoz
3. Barbaw (Rogoza-MB), lasten prevoz
4. Jana81 (Celje), lasten prevoz
5. Aurora28 (Velenje) kaj lahko grem s teboj Jana???
6. Kasso (Postojna), lasten prevoz
7. Valentina2006 (KR), lasten prevoz oz. MARTINA25???
8. Tamara (Cerknica), lasten prevoz
9.****(Vrhnika) Kaj lahko grem s tabo Tamara?
10. Who´s next candidate???????
 
Drage majčice, prosim, da se dopišete kandidatke za naše naslednje srečanje.





****... itak že računam nate oziroma, če se niste prestrašile vožnje z manouser posted image , še na Edinaos in Naty. Pač ista zasedba kot zadnjič. Naty, Edinaos?

Evo, bom kar popravila:

II. SREČANJE MAJČIC , Sobota, 29.03.2008
 
1. Špelin@ (Zasavje), lasten prevoz
2. Estrella*( Medvode), lasten prevoz
3. Barbaw (Rogoza-MB), lasten prevoz
4. Jana81 (Celje), lasten prevoz
5. Aurora28 (Velenje) kaj lahko grem s teboj Jana???
6. Kasso (Postojna), lasten prevoz
7. Valentina2006 (KR), lasten prevoz oz. MARTINA25???
8. Tamara (Cerknica), lasten prevoz
9.****(Vrhnika) Se pelje s Tamaro
10. Who´s next candidate???????

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:05:54   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

a ve veste a so po 30.tednu že pregledi na 14 dni ali ne?
ker jst imam jutri pregled in ni moje G., pa ne vem ali mi bo dala potrdilo o PDP za papirje urejat al ne, ker 7.4. grem pa že v porodniško

Meni je dala že na prejšnjem pregledu, ko sem bila v 30 tednu...pregledi pa bi zdaj morali biti bolj pogosti...me je naročila za zdaj v petek in je to po treh tednih...torej hitreje kot prej ko sem hodila na približno slabih pet tednov...

A res? Imaš kakšne probleme ali to delajo pri vas rutinsko?
V PO šele po 35. tednu naročajo na dva tedna, prej pa ne, če je vse ok.


Ne da bi jaz vedela, da imam kake probleme user posted image , ne, nič ni narobe bilo do zdaj...samo moj G nas vse tako naroča po 30 tednu... jaz upam, da me je tud zato ker bo nardil še vseeno ta moj tako zaželjeni tretji UZ?, ker v tem času so jih prej delali, preden so zmanjšali na dva...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:05:59   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

PUNCE TISTE KI STE ŽE RODILE 1X ALI VEČKRAT...

KAKO ZGLEDA POPADEK? TE BOLI SAMO SPODNJI DEL TREBUHA ALI CEL TREBUH IN ČEZ KRIŽ?


Ne vem, kako izgledajo popadki doma, ker so mi jih umetno sprožili s predrtjem mehurja in še z nečem v žilo. V porodnišnico sem šla bolj po feelingu.. in tam so ugotovili, da sem že 5 cm odprta. Ko pa popadki začnejo šopat ..jih pa po moje ne moreš zgrešit. Vedno bolj boleči krči...

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:13:04   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
špelin veš,da ne bi mogla sprejet ponudbe. jaz sem iz dolenjskega konca. razen, če bi mojega nahecala, da me pelje do Ivančne Gorice..pa bi me ena tam pobrala. ker to pa ni tako daleč..


Če bi te tvoj zapeljal do Ivančne, bi bilo pa sploh super - jaz se samo zapeljem čez Bogenšperk, te poberem in greva naprej user posted image  Drugače grem pa lahko tudi čez Bogenšperk do Trebnjega, potem je pa itak še samo čisto malo do NM user posted image  Ni panike, ti samo povej.

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Kot zanimivost ti lahko povem tudi to da ko ti dela nuhalno vaginalno si skoz pokrita. No prideš noter v ordinacijo tam te čaka sestra ki ti pomaga na tisto mizo potem si odgrneš trebuh in te lepo pokrije in ko pride zdravnik je ves čas tam tudi ona. Potem pa ni šlo čez trebuh, her imam 6 cm špeha glih na trebuhuuser posted image user posted image ( ne vem a je za smejat al za zjokat user posted image ) No potem gre zdravnik spet ven in ti sestra pomaga z mize in greš v garderobo se slečeš spodaj in prideš nazaj in ti sestra spet pomaga na mizo in te zopet pokrije, šele potem pride zdravnik nazaj noter in ti vstavi UZ - tisto plačko v vagino in te nazaj pokrije in potem se posveti ekranu..In ko je konec spet ne lezeš dol z mize in mu kažeš rit ampak gre spet on ven sestra pa ostane... skratka res full pazijo na tvojo intimnost. Seveda če se pa gre za smrt ali življenje vse to odpade ampak tako v normalnih pregledih pa se mi je to v Kairu zdelo full lepo. Še posebaj po tistem dogodku iz pred let ko me je una kura Štolfa ravno na to temu full ponižala... Ampak to je že druga zgodba...

Meni je pa takole spoštovanje intime zelo všeč user posted image  Pri mojem G se pač slečeš za zaveso v ambulanti, potem pa spodaj brez odskakljaš na preiskovalno mizo ali na Uz, če dela vaginalnega, ful bedno user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Če te pa zanima kaj dojenčkom povemo v uho, kaj naj bi bilo prvo kar slišijo ti pa tudi lahko povem. Da ne bom predolga...user posted image user posted image   


Mislim, da tole zanima prav vse user posted image  No, mene vsekakor user posted image
 
TamaraJ: user posted image user posted image  za Timija.

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
KAKO ZGLEDA POPADEK? TE BOLI SAMO SPODNJI DEL TREBUHA ALI CEL TREBUH IN ČEZ KRIŽ?


Pri meni se popadek čuti tako, da ful otrdi maternica (prav čutiš, kot bi stiskalo žogo v tvojem trebuhu), bolečina oz. krč pa se širi tudi v križ.
 
valentina2006, privošči si današnji dan user posted image user posted image
 
Jaz bom popizdila s to mojo bučo!!! Naj že 1x mine!!! Grem obesit perilo, čeprav nimam nobene volje user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:14:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

a ve veste a so po 30.tednu že pregledi na 14 dni ali ne?
ker jst imam jutri pregled in ni moje G., pa ne vem ali mi bo dala potrdilo o PDP za papirje urejat al ne, ker 7.4. grem pa že v porodniško

Meni je dala že na prejšnjem pregledu, ko sem bila v 30 tednu...pregledi pa bi zdaj morali biti bolj pogosti...me je naročila za zdaj v petek in je to po treh tednih...torej hitreje kot prej ko sem hodila na približno slabih pet tednov...

A res? Imaš kakšne probleme ali to delajo pri vas rutinsko?
V PO šele po 35. tednu naročajo na dva tedna, prej pa ne, če je vse ok.


Če je to res, bom dobila popenitis - res ne želim mojega G zijati na dva tedna user posted image  Sem že pozabila, kako gredo pregledi - moram pogledati v staro MK.

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 5.3.2008 10:15:18 >

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:14:57   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

PUNCE TISTE KI STE ŽE RODILE 1X ALI VEČKRAT...

KAKO ZGLEDA POPADEK? TE BOLI SAMO SPODNJI DEL TREBUHA ALI CEL TREBUH IN ČEZ KRIŽ?



Tvoji naravni na začetku izgledajo kot menstrualni krči. Čutiš bolečino v križu in spodnjem delu trebuha.. ampak potem čisto sposti inspet pride...Prihajajo in gredo v točno določenem času. Mislim da ko so na 7-5 minut je že skrajni čas da greš v P. Seveda se te krči stopnjujejo v vedno močnejše. Če dobiš pa umetne popadke v žilo, tam pa ne boš nič spraševala a je to poadek, ger boli po celem od križa pa do lopatic zadaj in spredaj cel trebuh...Ampak tudi te popadki se dozirajo in ti jih naštimajo na določen časovni interval...



(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:17:12   
aurora28
**** ta oddaja bo danes na Zone Reality, ki je anghleška oddaja, ampak imajo slovenske podnapise user posted image . Meni se to šepetanje otročku zdi zelo lepo in me res zanima kaj mu zašepetajo? user posted image

Jana hvala za bodoči prevoz. Itak da sem lahko tvoja vodička po Velenju, ti sam javi in greva v šoping. Če je možno bi šla po 18. v mesecu, ko še sama dobim dinarčke. user posted image Zadnjič ko sem bila na GP v 30. tednu me je G naročil na pregled čez tri tedne, tako, da se počasi GP kar pogosteje izvajajo.

Joj mene pa vse spodnje hlače motijo, bi jih najraje zabrisala dol in hodila po svetu brez njih user posted image user posted image , nobene mi več ne ustrezajo, kr nekak me tišijo, pa mi niso premajhne, ampak očitno psiha dela svoje. user posted image Pa vse mi tišči dol, ko se vsedem ali vstanem imam zelo napeto spodaj. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:18:09   
Anonimen
Špelin@ a je vsaj malo bolje?

Tamara kako je Timi? Gre na bolje?

Pregledi pa meni je ta zdravnica v Ljubljani rekla da bom sedaj hodila na en mesec v zadnjem mesecu pa na 1 teden. Naredila bo baje še eno morfo in pa še eno toxo pa seveda v zadnjem mesecu vsakič CTG. Papirje za CSD pa izda 60 dni pred porodom...Evo take informacije sem jaz dobila v Ljubljani.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:19:45   
TamaraJ
spelin@...če sem prav razumela, te je migrena zagrabila? Pa nič ne pomaga? Meni je ža navaden glavobol kap in ti res želim, da te čimprej mineuser posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:22:47   
kodrana
špelin od kod si ti?
nisem prav iz Nm. sedaj sem pri mojemu in je doma blizu Žužemberka. tako da, Ivančna ni tako daleč. mi je pa Trebnje prav tako blizu. kakor bi bilo tebi lažje. ne vem, kje greš?!


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:31:27   
valentina2006
jana81: Prvič sem bla v isti situaciji kot TamaraJ...sicer pa popadki izgledajo, kot so opisale predhodnice.

špelin@: ITAK

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:32:09   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Tamara kako je Timi? Gre na bolje?



Danes je z atijem doma. Rota je mimo.. se je pa začel prehlad in bruha od silovitega kašljanja. Upam, da bo v nekaj dneh OK. V soboto ima od kolegice mali fantek zabavo za 1. rd in upam, da se je udeleživa.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:40:08   
barbaw
Katina user posted image  za tvojo samokontrolo. Me ful veseli, da je zdravnica zadovoljna s tvojimi rezultati in boš videla, na koncu ne bo nikakršnih zapletov.

Valentina juhu za sneg. Pa ti ni blo treba v službo. user posted image

Kodrana pravo prijateljico je zelo težko najt. Meni se je že veliko ljudi izneverilo in takih pa res ne rabimo. user posted image  Da ti partner stoji ob strani veliko pomeni, ampak vseeno rabiš vedno nekoga še zraven. To prej alli slej ugotoviš. Babji čvek se ne da primerjat s tem ki ga imamo s partnerji. Je vseeno drugače.

Lulanje ponoči je pri meni odvisno od tekočine, ki jo spijem (kaj in koliko) in pa od pike. Včeraj je pač izbrala jajčnik namesto mehurja za žogico. Ne vprašajte. Sem vsake toliko časa zajavkala in potem moj mali piko prileti k meni in me sprašuje kaj je narobe mami. user posted image kako je zlat.

Tamara tvoj Timi je pa res bogec. Kaj ga le zdaj lovi? user posted image user posted image user posted image  da tole čimprej mine pri vas. Verjamem da si utrujena od pucanja in preoblačenja. To je tako grozno, da se ti srce para ko tako majhni otroci bruhajo pa jih trebušček boli. Pa še pomagat nimaš kaj. Moj škratek je v takem primeru non-stop pri meni in na sedežni sedi ali pa leži v mojem naročju.

jana popadki so si lahko zelo različni. Moji so zgledali tako, da sem čutila otrdevanje, potem se je uzačelo zbadanje v križu z otrdevanjem, potem pa proti zadnji stopnji pa čutiš krče čez križ in trebuh. Meni se je kar celo telo krčilo. So pa fenomeni, ki sploh ne čutijo popadkov.

Čmrlika jaz hodim v Vošnjakovo in mi je zdaj naredila št 3. UZ in povedala lego in še enkrat spol in jo izmerila. Ja, pa spet je bilo treba dat kri za toxo. Zdaj pa ne bo treba več. Jupi. Saj mi ni problem, samo ne da se mi tam čakat, pa še srečo sem imela, da nisem jedla zajtrka, ker sem mogla biti tešča. user posted image  Važn, da je vse ok.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:42:25   
Anonimen
Aurora : Spodnje gate..to mi je pa znano. Jaz sedaj nosim une za stare mame mi jih je mami nabavila. Jih potegnem gor do podpajzke user posted image user posted image user posted image  

Kaj povemo na uho dojenčku: Tisto kar ste tiste ki ste bile v arabskem svetu ali kjer koli kjer opravljajo klic k molitvi iz minareta...Temu rečemo adhan:
In sicer:






Allâhu akbar Allâhu akbar

Allâhu akbar Allâhu akbar

ash-hadu al-lââ ilâha illa-llâh

ash-hadu al-lââ ilâha illa-llâh

ash-hadu anna muhammadan rasûlu-llâh

ash-hadu anna muhammadan rasûlu-llâh

hayya ‘ala-s-salâh

hayya ‘ala-s-salâh

hayya ‘ala-l-falâh

hayya ‘ala-l-falâh

Allâhu akbar, Allâhu akbar

lââ ilâha illa-llâh

Upam da ne bo problem ker sem prevod zraven dala v angleščini...

Kako se to sliši lahko poslušate tukaj, se pa začne šele pri 33 sekundi posnetka

A lahko povem še nekaj osebnega... No meni se osebno zdi da če si veren je veliko lepše da te k molitvi kliče človeški glas z besedami kot pa zvonjenje ali pa pihanje v rog ( židje)...



God is Supreme! God is Supreme!

God is Supreme! God is Supreme!

I witness that there is no god but God

I witness that there is no god but God

I witness that Muhammad is the messenger of God

I witness that Muhammad is the messenger of God

Come to the prayer.

Come to the prayer.

Come to success.

Come to success.

God is Supreme! God is Supreme!

There is no god but God

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:44:45   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

IZVIRNO SPOROČILO: ****



II. SREČANJE MAJČIC , Sobota, 29.03.2008
 
1. Špelin@ (Zasavje), lasten prevoz
2. Estrella*( Medvode), lasten prevoz
3. Barbaw (Rogoza-MB), lasten prevoz
4. Jana81 (Celje), lasten prevoz
5. Aurora28 (Velenje) kaj lahko grem s teboj Jana???
6. Kasso (Postojna), lasten prevoz
7. Valentina2006 (KR), lasten prevoz oz. MARTINA25???
8. Tamara (Cerknica), lasten prevoz
9.****(Vrhnika) Kaj lahko grem s tabo Tamara?
10. Who´s next candidate???????
 
Drage majčice, prosim, da se dopišete kandidatke za naše naslednje srečanje.





****... itak že računam nate oziroma, če se niste prestrašile vožnje z manouser posted image , še na Edinaos in Naty. Pač ista zasedba kot zadnjič. Naty, Edinaos?

Evo, bom kar popravila:

II. SREČANJE MAJČIC , Sobota, 29.03.2008
 
1. Špelin@ (Zasavje), lasten prevoz
2. Estrella*( Medvode), lasten prevoz
3. Barbaw (Rogoza-MB), lasten prevoz
4. Jana81 (Celje), lasten prevoz
5. Aurora28 (Velenje) kaj lahko grem s teboj Jana???
6. Kasso (Postojna), lasten prevoz
7. Valentina2006 (KR), lasten prevoz oz. MARTINA25???
8. Tamara (Cerknica), lasten prevoz
9.****(Vrhnika) Se pelje s Tamaro
10. Who´s next candidate???????

Tokrat pa vas lahko jaz poberem na poti iz Postojne, da se oddolžim za zadnjič, ker sem zatajila! Avto je ogromen in komot se jih pet pelje, če ne pa damo katero v prtljažnik, he he...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:47:40   
Anonimen
Tamara

Hvala za prevoz in pa da bi bil Timi čim prej dober.

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 10:51:00   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: ****


IZVIRNO SPOROČILO: jana81

PUNCE TISTE KI STE ŽE RODILE 1X ALI VEČKRAT...

KAKO ZGLEDA POPADEK? TE BOLI SAMO SPODNJI DEL TREBUHA ALI CEL TREBUH IN ČEZ KRIŽ?



Tvoji naravni na začetku izgledajo kot menstrualni krči. Čutiš bolečino v križu in spodnjem delu trebuha.. ampak potem čisto sposti inspet pride...Prihajajo in gredo v točno določenem času. Mislim da ko so na 7-5 minut je že skrajni čas da greš v P. Seveda se te krči stopnjujejo v vedno močnejše. Če dobiš pa umetne popadke v žilo, tam pa ne boš nič spraševala a je to poadek, ger boli po celem od križa pa do lopatic zadaj in spredaj cel trebuh...Ampak tudi te popadki se dozirajo in ti jih naštimajo na določen časovni interval...




Točno nekaj takega! Sicer sem jih le enkrat doživela pri prvem porodu, pri drugem pa so mi predrli mehur in sta bila le ena dva ta švoh, potem pa je takoj začelo konkretno šopat...boli vse, meni je še občutek slabosti obšel, a na srečo nisem bruhala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.