|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
4.3.2008 20:58:03   
lane31
Zivepo...........vidim te user posted image user posted image user posted image  Lep pozdrav malecka....pa mirno noč vsem user posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: Desetke007
4.3.2008 20:59:15   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Zivepo...........vidim te user posted image user posted image user posted image  Lep pozdrav malecka....pa mirno noč vsem user posted image user posted image


Glej jo lisičko....samo prebrala in šla user posted image
No zdaj pa res ....nočko user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   RE: Desetke007
4.3.2008 21:00:36   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: lane31


Majoli, Klavdija.....jaz v takem primeru samo vzamem dudo ven in se 5 min kasneje sigurno prebudi, da opravima ostalo




Če našega prebudim, da go okopam in preoblečem, bi Housa(lane31, to je oni horseuser posted image user posted image , čigar imena se ne moreš spomnit) gledal z manouser posted image user posted image in po možnosti še tečkal. Tako pa sedaj spi brez kopanjauser posted image . Volk sit in koza celauser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: Desetke007
4.3.2008 21:02:42   
mama06
nova10ka, saj ne vem, če sem ti ob tvojem prihodu zaželela dobrodošlico. Če ne, ti jo sedajuser posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: Desetke007
4.3.2008 21:19:47   
Klaudia
No naša punca se je potem zbudila 20 čez 8h, pa smo se samo preoblekli, najedli pa že spi nazaj user posted image

Srečanje v LJ - če se strinjate, bi pripeljala eno januarčico, ki bi se rada naučila uporabljat sling. Pa jo bomo skupaj naučile. Sej veste, več glav več ve user posted image  Boste lahko obujale spomine na čase ko so naše štruce bile še štručke... user posted image

lane31 - meni je nemogoče da ji vzamem dudo ven, ker jo sama ven pljune, ko enkrat zaspi. Pol sem ji pa luč prižgala, pa radio v sobici vžgala... ma nič. Ona je spala še eno uro naprej user posted image  No sej zdej je že vredi

GH in hujšanje - smo se lih danes na srečanju pogovarjale. Sem pri Lii kar opazila, da je zgubila trebušček in ma že linijo user posted image  Sam a je to vredu, da se od 17h pa do 20:30 nič ne polula? Je bila plenica čist suha, ko sem jo hotla zamenjat...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: Desetke007
4.3.2008 21:20:44   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Zivepo...........vidim te user posted image user posted image user posted image


Mene pa ne vidiš... ha ha user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: Desetke007
4.3.2008 21:36:35   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Zivepo...........vidim te user posted image user posted image user posted image


Mene pa ne vidiš... ha ha user posted image



mene tudi neuser posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: Desetke007
4.3.2008 21:37:25   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia




lane31 - meni je nemogoče da ji vzamem dudo ven, ker jo sama ven pljune, ko enkrat zaspi.




moj tudi pljune dudo ven, ko zaspi

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: Desetke007
4.3.2008 21:37:37   
noa1
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Zivepo...........vidim te user posted image user posted image user posted image


Mene pa ne vidiš... ha ha user posted image



mene tudi neuser posted image user posted image



Ja mene tudi ne user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: Desetke007
4.3.2008 21:39:55   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: kmarija

Sčim mažete dlesni user posted image ? Pa kje to kupiš?
THX
Mi uporabljamo Dentinox,ki preizkuseno pomaga.Dobi pa se v Mulerju.

lp

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: Desetke007
4.3.2008 21:43:29   
noa1
Naša tudi že spiuser posted image ...upam, da ne bo več kakega strašnega joka več danes. Sem ji pa danes 3x mazala dlesni in je vsakokrat pomagalo.....se je vedno umirila in ni več jokala. Zgleda, da so res tudi zobki.
Pa danes nisem več pila Cedevite in jo tudi zvijalo ni več tako zelouser posted image user posted image user posted image ...ni bilo treba dat Lefaxina.
Joj, če bi le to prej vedelauser posted image .
Moja pupa pa hoče še samo sedeti...v ležalniku se kar sama dvigne in se full reži zraven. Jo moram nujno posnet.

Zdaj grem pa še jaz pogledat dr. Hausa do konca, pol pa bo tudi moj user posted image  prišel doma iz športa...pol pa spat.

Nočko vsem

< Sporočilo je popravil noa1 -- 4.3.2008 21:44:37 >

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: Desetke007
4.3.2008 21:45:17   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: lane31




Moja je pa danes spankica.....pančala od 8-11h in zdaj od 12h pa še traja user posted image
Sem ji ob 12h dala juhico pa je tako jokat začela, da sem se na brzake stran spokala in ji naredila flašiko user posted image
Pridna pupa, da dosti spi.......user posted image
Mojauser posted image tudi ne obozuje ravno juhic samo sadje je bolj sladko.Ko pa je fejst lacna pa pali le flasa...user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: Desetke007
4.3.2008 21:48:30   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Noa1....zdaj si me pa našla.....obožujem peciva z skuto....medtem kot taka mi pa nič ni dobra user posted image
Kake okice majo vaši čmrlji .....moja ima celo paleto barv....temno modro,rumeno,zeleno in sivo......ko joče ima čisto zelene, na soncu sivo modre, v temnih prostorih pa čisto temne user posted image
Te pa je ta tvoja Aneta nekaj posebnega.....to bo sarmerkauser posted image .........nasa ima  modre povsotuser posted image .

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: Desetke007
4.3.2008 21:54:40   
skuštrana
Joj, kok ste ve hitre..ne sfolgam user posted image

Mi smo pa danes bolj v bedu, je imela od moža mama možgansko kap in je na intenzivi...Pa nič kaj ne vemo, lahko samo čakamo..Je pa to že 5 kap in je že kar kriza...Sicer je bilo za pričakovat, ker se ni nič pazila, ampak šok je pa vseeno..sploh za moža user posted image user posted image

Arsen je pa ugotovil, da nima samo roke, ampak tudi noge in danes sem ga našla kako grize prste na nogah..zdej nimamo mokrih samo rokavov, ampak tudi nogaviceuser posted image So ga pa full začele zanimat razne ropotuljice in podobne igrače, sem full vesela, ker Lizo ni to nič zanimalo...




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: Desetke007
4.3.2008 22:00:33   
2ursae
grr, hvala Bogu, da so otroc v postelji - danes je bil Borči tako sitkan, jaz tud nisem bila pri najboljši voji pa še ves ljubi dan smo čepeli not ... mi je zoprno, ker Bor ima tisti krepak dvourni (ali pa še daljši) opoldanski spanec le, če spi zunaj. Ju peljem na sprehod ali pa dam voziček za hišo in drnjoha k polhek. Očitno mu svež zrak tako zelo paše user posted image . V svoji pisteljici pa, žal, le svoje običajne pol ure do max. uro. Pol pa ni ravno razpoložen ... skratka, pomlad, težko te že čakam user posted image .

vidim, da smo mi3je ža ne seznamu za naslednje srečanje user posted image  - mi ne ostane drugega, kot da pridemo user posted image .

Bor te dni ful napreduje - govorno: govori že zloge z "b" in "m", pri pasenju kravic se tudi že bolj dvigne, pa glevco tud drži že fixno brez težav. Pa oh, to plazenje, ful mi je hecen, k skuša na vsak način nekam prit, pa ritiko dviguje user posted image , pol se pa jezi, ker ne gre - ga vidim, kako hrepeneče gleda po igrači, ki je malo dalj od njega, in poskuša prit do nje. Ambiciozen fant, ni kaj user posted image . Mal ga bremzam, ker RA ne bi bila zadovoljna, samo vidim, da se pri teh svojih aktivnostih nič ne usločuje, pa ga kar malo pustim, da dela po svoje.

dojenje in izcejanje: men med dojenjem iz druge dojke nič ne teče. Mi je fajn, sploh mi ni treba nosit modrca user posted image .

nočko

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: Desetke007
4.3.2008 22:07:13   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

So ga pa full začele zanimat razne ropotuljice in podobne igrače, sem full vesela, ker Lizo ni to nič zanimalo...



Bor se začne kar trest od navdušenja, ko mu kažem igračke user posted image ... čim mu kakšno približam, že plane po njej in takoj v kljun z njo. Ima tud izredno rad ropotuljice, razne ključke, knjigice. Res je super gledat otroka, ki uživa pri igri user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: Desetke007
4.3.2008 22:10:24   
maja zarja
No zdaj sem 1 uro brala za nazajuser posted image komaj vas dohajam.
Skustrana evo eno user posted image za tascouser posted image .
No mi smo danes koncno spali zopet po starem.Je skapirala,da je tak boljseuser posted image user posted image user posted image .
user posted image ze tak vriska ,da vse nas preglasi,pa mi nismo ravno tihi........sva danes hotela slisati vreme pa nikak ni slo....user posted image ........je imela te najvec za povedatuser posted image .......faca.......vidim da nas ze kar nekaj jezijo zobki.....naju z Zarjo kar obe, mene modrostniuser posted image ......pa si kar z Dentinoxom namazem...... pa pomagauser posted image ...s prve roke

Nocko vsem skupajuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: Desetke007
4.3.2008 22:42:50   
skuštrana
No, jaz se vedno, ko že skoraj ugasnem komp spomnim še nekaj pametnegauser posted image

Otroci, dojenčki in sončna očala,zdi se mi da je zadnjič ena govorila, da je svojemu kupila sončna očala..Otrci ne smejo nositi sončna očala, ker se jim zenica v očesu ne bo navadila na refleks pravočasnega zoževanja pri močnejšem dražljaju svetlobe...Torej, brez sončnih očal, če hočete svojim otrokom in njihovim okicam dobro..Kakšna kapa s šiltom bo čisto ok.

Zdej grem pa spat..




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   RE: Desetke007
4.3.2008 22:44:22   
janja
Kva a sem spet med zadnjimi? Mam glih zdele mir. Prej sem vas pa spet celo uro brala.

vitamini - jaz jemljem Elevit. Se ful dobr počutim. Pri Andražu nisem jemala ničesar, pa sem bila včasih kar malo v krizi al pa se me je takoj kaj prijelo.

Klaudia - zdele ti spet norijo hormoni, ker se počasi vzpostavlja staro stanje. A ješ zadosti? Kaj pa kake vitamine? Mogoče pa tudi ne bilo slabo iti pregledat kri, če si mogoče slabokrvna.

Skuštrana - upam, da se tašča hitro pobere, in da se bo vnaprej malo bolj pazila.
A Arsen da že noge v usta? Urbana tudi ful zanimajo noge, pa je včasih kar jezen, ker jih ne more približat ustom. Igračke ga pa nadvse zanimajo. Hoče vse obliznit.

micla - tista slika je res dobra! user posted image

alarm, nadaljujem kasneje...

< Sporočilo je popravil janja -- 4.3.2008 22:50:37 >


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: Desetke007
4.3.2008 22:44:46   
jasna
Skuštrana, joj mi je žal za tvojo taščouser posted image . Upam, da bo šlo kmalu na bolje in ne bo hujšegauser posted image .

Oktoberka, ti kar počivaj, če bo treba. Pa čim več lepših dni user posted image . Kdaj pa imeš pregled?

Micla, je luštna tvoja dečvauser posted image . Zadnja slikica je pa the bestuser posted image

2ursae, Neli pa spi dobro le doma, v svoji sobi. Prav smotan za kam it, ker je čist razštelana.

Tile naši torki me bodo pokopaliuser posted image . Od doma sva šli malo pred deseto, po srečanju sva bili doma 20min, ravno za sendvič v usta dat. Pol pa naprej na telovadbo in smo prišli ob pol osmih. Otroc so zaspal pa šele 10min. nazajuser posted image . Najbolš da se jim kar pridružim.

Nočko!

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: Desetke007
4.3.2008 22:55:33   
janja
jasna - naslednje srečanje je spet v torek. Je že Klaudia poskrbela za to.

BTW jaz se imam na srečanjih zmeraj dobro, ker ste ful dobre mamice, vaši pikci in pikice pa so vsak po svoje zanimivi. Danes jih je bilo prav lepo opazovati, ko so ležali na blazini.

Še to, na spodnjem naslovu si lahko ogledate slikce iz srečanja 5.2.2007 v Areni Vodafone. Če katera hoče kako sliko, pa naj pove.

Zdaj pa pobrat perilo, zložit in obesit novo. Potem grem pa lahko zasluženo  spat.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: Desetke007
4.3.2008 23:28:32   
živa
Jaz pa lektoriram eno diplomo pa se mi zraven user posted image , potem pa se pridem malo razvedrit k desetkam user posted image .

Midva sva šla po srečanju v šoping v H&M po eno pomladno kapo za mojega pikca, sem jo dobila za en evro ali dva user posted image , pa kopalke za dva evra (nazadnje je imel moj večji pri kakih 9 mesecih nesrečo, se mi je pokakal med plavanjem in je plenica spustila, potem so pa morali na DIF-u vse dojenčke ven zjagat in sčistit bazen user posted image ) in za večjega 2 majici za 9 evrov. Zadnja leta se mi zdi, da kupujem samo še za deco user posted image . Ok no, vsaj večinoma.

Potem sem šla po user posted image v službo, je njegov sodelavec častil za 7. RD user posted image  (je smolček) in smo prikolovratili domov šele ob 17:30, ob 18h ima pa naš večji plavanje user posted image . Sem bila ekpresno hitra pri oblačenju mojega malčka, pakiranju brisač in kopalk in malce manj pri vožnji v Kranj (je spet snežilo user posted image ), sva zamudila samo dve minutki user posted image . Potem pa prideva domov po hudem snegu in me moj nakuri, da je mali zaspan in kaj sva delala toliko časa user posted image . Jaz pa brez kosila user posted image , mali pa še v žabah in trenerki user posted image user posted image user posted image . Bom raje brez komentarja user posted image .

Janja, hvala za slikce, tista tvoja ? poleg 2ursae je Ninočka, novemberka.

Skuštrana, user posted image  za taščo.

Spanje: 2ursae, pri nas je isto, v vozičku spi praktično cel dan (smo prakticirali prejšnji teden, ko je bilo lepo vreme), doma max pol ure.

Oktoberka, upam, da ti bo bolje, Klaudia, tebi pa tudi, morda popij kak kozarček terana, naredi si šato ipd., morda si res slabokrvna.

Grem naprej delat, če ne bom zakinkala za računalnikom.

Lp,

živa 


< Sporočilo je popravil živa -- 4.3.2008 23:30:32 >

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: Desetke007
4.3.2008 23:36:02   
pot
Končno smo našega user posted image skopali. Je pa zadnje čase prava kalvarija ga skopat, ali pa samo umit. Pri kopanju dokler, ne gre ven iz vode še gre, ko pa pride ven pa takoj v jok. Potolaži se šele s hrano. Pa je preden se gre kopat in takoj ko pride iz vode spet. Da že živce izgubljam zraven, ker oblečt se ga pa sploh ne da, dokler ne dobi flaške v usta, ker brca na vse strani, seveda najrajši v mamine razbolele prsi! user posted image
Pri samem umivanju še nekako preživi, dokler mu na roke ne oblačim majčk. Potem pa začne tečnarit ali pa že, ko mu umivam obraz. Potem pa ga morem nekako zamotit z glasovi, da se mu zdi bolj zabavno še brisanje obraza. user posted image
user posted image Kakšni so vaši otroci med kopanjem oz. po njem? Jih lahko v miru obrišete, namažete, oblečete ali se tudi vaši brez flaške sploh ne umirijo?
user posted image Ali vaši otroci marajo samo umivanje? Kaj pa umivanje obraza in oči?
user posted image Ali ve vsak dan kopate otroke ali jih samo na nekaj dni, ostale dni pa samo umijete z mokro krpico? Meni je tako svetovala patronažna. Rekla je sicer, da mora vsaj kakšna ura minit med hranjenjem in kopanjem, ampak, kaj ko naš ne zdrži tako dolgo. Pvi mesec do dva, ko smo ga začeli kopat, je še zdržal, da smo ga kopali uro po hranjenju, sedaj pa ni šans.


Jaz sem pa popoldne preventivno vzela Lekadol, ker me je desna stran začela že tako bolet, kot, ko sem imela mastitis, da še roke nisem mogla dvignit. In glej ga zlomka, čez par minut, ko sem začela črpat, se je tista ogromna zatrdlina kar stopila. Pa mi po navadi ne uspe kar med črpanjem zatrdline stopit. user posted image Ampak, žal je to delovalo samo na eni strani, druga je ostala trda, ampak vsaj en tako boleča kot desna stran. Če bi čakala do večera, bi pa gotovo fasala mastitis.

skuštrana, držim pesti za taščo.

srečanje: drugi teden bom povedala, prej ne upam. sicer je pa verjetno bolje, da se sploh ne prijavim, pa potem raje kar pridem. Kje točno v Mercatorju je to? Odkar je prenovljen še nisem bila notri, ker odkar imamo spet avto še nismo šli nič tja.

user posted image Kako težke lupinice imate ve? Mi imamo sposojeno in je tako težka, da je sama sploh ne morem nest, z Oskarjem notri seveda.

oktoberka, si si že pogledala vozičke na linku, ki sem ti ga prilepila? Imaš take vozičke, da imata lahko tudi 4  otroke notri v enem vozičku. Glede slabosti, pa čim več različne tekočine, če ne gre drugače pa po žlički.


Zdaj grem pa spet črpat, da lahko prespim noč, tako ali tako, sem spet napisala cel roman in spet zastavila goro vprašanj. No, če bo vsaj na nekaj vrhnjih kakšen odgovor pa bom zadovoljna. user posted image

Lahko noč mamice, naj bo le-ta mirna.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: Desetke007
4.3.2008 23:42:51   
pot
Pa še na Klaudio sem pozabila. Če ni slabokrvnost ali nizek pritisk ali premalo ješ, ali premalo spiš, hormonske težave, premalo vitaminov.... potem itak nimam pojma.user posted image
Imam pa zadnje dni tudi jaz vrtoglavico in se čudno počutim (zato sem mojega poslala po vitamine). Par dni nazaj sem si namerila pritisk 70/90 (če se tako prav napiše), naslednji dan pa zame čisto normalnih 60/90.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: Desetke007
5.3.2008 7:47:38   
Klaudia
Dobro jutro!

A danes pa ni nobene še pokonci? user posted image

user posted image user posted image
user posted image

Evo kavico, čaj in pa belo kavi, ki jo tako rade pijete user posted image  Zdaj grem pa še zajtrk naredit

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




dopust
Michonne RR

Kam greste letos za glavni dopust?

Na morje (69%)

V planine (3%)

Sorodnikom (0%)

Na potovanje (6%)

Nikamor (22%)


Število vseh glasov: 32

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!