|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
4.3.2008 9:33:36   
janja
Dobro jutro!

Živa - ne me strašit. A pri vas res že sneži? Pri nas zaenkrat še bolj na švoh dež pada. Tako da midva prideva. Je pa mali že zdej ful tečen. No, pa saj bo. Samo da bo na rokah pa bo v redu.

Tave - a prideš?

mama06 - meni malo priteče ven iz bradavic samo ko dojim. Moram rečt, da zdaj nimam teh težav. Mi je pa pri Andražu tako teklo, da sem bila skoz mokra. Pomagalo ni niti če sem pritisnila na bradavico. S spomnim kolikokrat sem bila premočena.



_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: Desetke007
4.3.2008 9:34:36   
lane31
Dobro jutro user posted image ....Seveda da sem tukaj.....smo pa spali celo do pol 8....čisto noro ....90 ml večerje je njej zdržalo do tak pozno...zdaj pa vleče drugo rundo user posted image
Micla.......me veseli da je pikica ok.....vidim da tvoja počne iste komedije kot moja .....cucelj v usta in jo boli briga user posted image
Pridno učenje user posted image

Nova10ka...ja otroški jok je najboljše sredstvo za razmišljanje o igrcah user posted image
V nedeljo dop. jo je njegova hči ven pljala in ko sta se vračali domov je mala začela jokat-histerično....da vam jo citiram : Od napora sem herpes dobila user posted image user posted image

Mama06....torej je možno da imajo radarje user posted image ....če res ne vem kaj si naj druga mislim....samo takrat in zgolj takrat ko nekdo spi tam kot ona bojo uzbune že od 3h naprej ....face user posted image

Živa....tebi pa eno pikapoko,da bo lažje zdržat do večera...user posted image

Klavdija....hvala za zajterk,bo kar vredu

Oktoberka- novemberka......sem jih malo brala pa se čisto strinjam z tvojo izjavo....se mi zdi da me nismo bile take user posted image ....ti kar tukaj ostani, smo te vedno veseli

A smo dobili novo članico- ZaspanaAna ????Če je tako seveda dobrodošla

Pri nas dežuje kot iz škafa, pa se malo ustavi in jovo na novo....torej kje v Sloveniji je sneg ???




(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: Desetke007
4.3.2008 9:44:07   
sanosan
Klaudia hvala za zajtrk, zelo je teknilo, sem vse pojedla, še tisto, kar je mama06 pustilauser posted image .

Lane31, me je moj klical pred slabe pol ure, in pravi, da v Hočah fejst sneži. Tak da bo pri vas v Rušah tudi kmalu začelo, verjetno.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: Desetke007
4.3.2008 9:52:19   
suzanamai
Punce sem se prej zarekla, po vsej verjetnosti bova zamudili, saj Zoja spi kot top.

Prideva pa sigurno.

Pa pa

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: Desetke007
4.3.2008 9:52:55   
oktoberka
Punce, mene na žalost NE BO. Se ful slabo počutm, ful se mi vrti, pa kr neki se tresem, tko da mislm da bi bil prevelik štrapac hodt tja.user posted image
Sem pa res party brejkrka, a ne?user posted image

Lepo se mejte, pa kej se name spomnite!user posted image

Lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: Desetke007
4.3.2008 9:59:28   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: sanosan

Klaudia hvala za zajtrk, zelo je teknilo, sem vse pojedla, še tisto, kar je mama06 pustilauser posted image .

Lane31, me je moj klical pred slabe pol ure, in pravi, da v Hočah fejst sneži. Tak da bo pri vas v Rušah tudi kmalu začelo, verjetno.



Jaz sem še vedno optimista user posted image ....sicer pa naj bo kar bo....bomo pač enkrat malo poležavali doma in trenirali smeh- včeraj zvečer se mi je znova na glasno smejala.....končno smo dočakali.....res ni lepšega kot jo videti dobre volje in zadovoljno user posted image  jaz se kar topim ko puter

Oktoberka.......upam, da si jedla zajterk....če nisi - hitro jest !!!

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: Desetke007
4.3.2008 10:04:04   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: janja



mama06 - meni malo priteče ven iz bradavic samo ko dojim. Moram rečt, da zdaj nimam teh težav. Mi je pa pri Andražu tako teklo, da sem bila skoz mokra. Pomagalo ni niti če sem pritisnila na bradavico. S spomnim kolikokrat sem bila premočena.




no potem me razumeš, da stiskanje nič ne pomagauser posted image user posted image

Klaudia tvoj zajtrk zelo paše po mesnem obroku, ampak vidim, da so še že zagreble za moj ostanekuser posted image user posted image user posted image user posted image

lane31 dobro jutro. Ja res je, da imajo radarje. Baje zelo dobro vohajo in dojenček baje sliši 100%, penzionist pa samo še 10%. Vmes pa ne vem, kako pada procentualno. Samo mislim, da smo mi okoli. 60%user posted image


Vreme:zjutraj lilo kot iz škafa, sedaj pa sneži

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: Desetke007
4.3.2008 10:16:54   
drobižek
Dobro jutro!

Klaudia hvala za zajtrk, sanosan hvala za kavico!Dolgo se vam nisem javila - si sedaj privoščim kakšen trenutek tudi za sebe in grem na kakšen koncert, ki prav paše...sem čist ven padla...

Pa bo očitno res nekaj s snegom kot so govorili. Pri nas sicer dežuje, če pa pogledam malo više pa je sneg - tako da zima še ni zaključena...

Pri nas prespimo celo noč in mama je zelooooooooo zadovoljnauser posted image Smo pa danes začeli z milumilom 2, ki je od 4. meseca naprej. 12. marca pa imamo spet sistematski pregled.
še to je na novo - punca je že lepo strenirala trebušne mišice in se mi na sprehodu iz košare ven dviguje in hoče gledat okoli sebeuser posted image

Ulaa - mi imamo tudi kokos jogi, je precej trd in ga priporočajo za user posted image

osebna - mi je še nimamo

mama06 - menda pri mozzili res ne moreš kopirat. Kr neki...

oktoberka - mogoče pa je to že nosečniška slabost? Ko se spomnim na to...joj,joj...to je pa nekaj najhujšegauser posted image user posted image user posted image grem raje rodit kot pa da dam še to enkrat skozi...sam brez tega najbrž tudi v drugo ne bo šlo...resnično mi je bilo lažje rodit kot pa prenašat te slabosti in bruhanja....sem kar žalostna, ko se na to spomnim...


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: Desetke007
4.3.2008 10:19:09   
majoli
Midva tudi sigurno prideva.

Lp

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: Desetke007
4.3.2008 10:23:52   
tave
Janja ma ne vem če pridem. Tej zdele še spi, tako da ne vem do kdaj bo. Pa tud ta vreme mi ni glihuser posted image .
Ne vem bova še vidla.

Hvala za rojstnodnevne čestitke in tudi kontra vsem slavljencem.
Tko zdej grem pa še jest maluser posted image .
Ma ja se že neki zbujauser posted image

lp, tave

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: Desetke007
4.3.2008 10:56:14   
mehurčica
Jaz pa vam bom kar že kosilo skuhala:
user posted image

Še svojo sliko sem dala zraven, ko delam slaščico. To so take miške iz testa kot palačinke, ampak se da še pecilni zraven.

Jaz sem pri Davidu imela to težavo, da se mi mleko ni izcejalo vredu. In to celo leto! Sem imela nonstop zatrdline in prve 3 mesece sem dojila s pomočjo Syntocinona.Sedaj pa je vse ok, si pa pritisnem kar z zapestjem na dojko, da ustavim tisto taprvo. Je pa res, da mi nikoli kaj preveč ne teče iz tiste, ki ne dojim. Dostikrat mi sploh ne priteče. Kar tako pa da bi mi teklo iz dojke pa tudi ne - že od kakega 2.meseca. Tako da ne uporabljam več blazinic.

Suzanamai, poročaj kako bo kremica!

Mozzila - jaz si odprem novo okno, poiščem sliko in jo z miško prevlečem, skopiram in potem jo tukaj nalimam.user posted image Saj gre.

< Sporočilo je popravil mehurčica -- 4.3.2008 10:57:07 >


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: Desetke007
4.3.2008 11:31:37   
lane31
Mehurčica.......zgleda krasno, a so porcije malo male user posted image

Klavdija.....recet skopiran in čaka za uporabo....a ima še kera kaj za pripravo bolj zdravih sladic iz polnozrnate moke itd ??

Drobižek.....pozdravljena

Vreme.....pri nas nič ne pada z neba user posted image  a ven se mi tudi ne ljubi iti

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: Desetke007
4.3.2008 11:43:38   
mehurčica
Lane, kaj ne vidiš, da še kuham?user posted image Do kakih 15h bom kuhala, dokler ne pridete vse.

Lahko recimo narediš palačinke brez moke. Jaz včasih naredim z ovsenimi kosmiči. Jih samo s paličnim mešalnikom zmelješ. Moreš pa potem večkrat vmes premešat, ker se ne zmeša tako fajn z jajci in mlekom, kot moka. In če jih ješ s čokolado, si lahko še čokolado narediš bolj dietično - kakav s sladilom. Jaz si jih najraje naredim s skuto, sladilom in naribanimi jabolkami, potem pa dam še v pečico pečt.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: Desetke007
4.3.2008 12:20:46   
kmarija
Me je vn vrglo k sem poslala user posted image

No pa da ponovim:
Smo iz cepljenja, je revčk zajokal user posted image  pa polulal od hudega user posted image . Ji pa je kr kri tekla iz pikice, tko da sva bile obe mal krvavi. Ta naša P cepi v ritko (medtem ko celi razviti svet v stegno) user posted image  Pol je pa doma sitkala, zdej pa spančka

Naše mere pri 4 mesecih in 3 tednih: 6470g in 64 cm.
Sem P vprašala glede GH pa je rekla, da nej  po 6 mesecu začnem ...
nadaljujem kmalu... je prišla tašča na obisk user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: Desetke007
4.3.2008 12:53:36   
noa1
Hojla. Da se še jaz malo javim.
Danes je en tak turoben deževen dan (baje je vmes tudi snežilo...nisem opazila) in se to pozna tudi na Ajši. Je prava tečka danes in res več ne vem kaj ji jeuser posted image . user posted image  že od jutra in samo na rokah bi bila rada. Pa sploh ne more normalno jest...se kar nekaj zvijat začne zraven. Sem že mislila, da so spet krčiuser posted image , pol pa sem ji dlesni namazala in je sedaj malo bolje. In nonstop se napenja in tišči...čeprav ven nič ne pride...razen zrak seveda. Še zmeraj prdi celi dan in še ponoči.
A je možno, da je to od cedevite? Sem jo že nehala pit in si kuham bebe čaj. Jaz res ne vem več kaj naj naredim. Pa še to vreme me dela še bolj smotano.

Trenutno je kar zadovoljna v ležalniku v katerem jo moram vedno privezat, ker se kar vseda in me je že strah, da ne bo enkrat ven zletela.

Eh...danes ni lih moj dan....raje neham....



(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: Desetke007
4.3.2008 13:35:11   
Ulaa
Dan,
no kot ste opazile naju ni bilo. Se je Nik zbudil ob 8.00 pojedel mene in flaso in zaspal do 11.30, se ponovno najdel in zdaj ze pol ure spi user posted image ; mi ni nic jasno kaj mu je, ker nikoli ni spal toliko. Mogoce je mali medi in je zacutil zimo user posted image . No pa tudi jez sem se zbudila z bolecim grlom in kot bi me valjar povozil, tako da sva lepo doma na toplem. Se bova drugic bolj potrudila.
Hvala za nasvete o jogijih. Sem vidla v toysu pa 50EUR take s kokosom in ga bom najbrs kar tam kupila.

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: Desetke007
4.3.2008 13:37:56   
kmarija
HB za sneg user posted image  je tašča hitro popokala domov user posted image

Sem pozabila kaj sem hotela še povedat user posted image
Jaz tudi jem centrum materna, je treba za vitamine poskrbet (pa za vsak slučaj tudi za folno) user posted image

Ne morm nč napisat k je Nina tko tečkasta, hoče bit skos v naročju pa v gibanju user posted image
nč grem šetkat po sobi user posted image


(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: Desetke007
4.3.2008 13:39:37   
kmarija
Sčim mažete dlesni user posted image ? Pa kje to kupiš?
THX

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: Desetke007
4.3.2008 13:58:33   
noa1
kmarija: jaz sem kupila Dentinox gel v Muellerju...so ga hvalili...zanekrat se mi zdi, da pomaga

Pa zmeraj pozabim:
nova10ka: dobrodošla med čvekami

Čestitke vsem slavljencem (ša tistim za nazaj)user posted image
Vi si kar postrezite...pa kaki košček bi jaz tudi

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: Desetke007
4.3.2008 14:00:50   
lane31
V knjigi od enega zdravnika-nemškega....tisti ki ima tudi protirakovno dieto ozr hujšanje raka.....je napisano da zelo pomaga žlička zelo mrzle vode ,če mučijo zobki-pa žlica mora biti kovinska user posted image user posted image Ne bi vedla,ker še nimamo teh težav user posted image
Noa1....čisto možno da jo malo tudi prebava muči.....saj ni nujno, da si ti kaj takega pojedla-popila, mogoče bolj hlastno je in gre več zraka v črevesje.....no upam, da hitro prepasteta

Krmarija.....super smajliji user posted image ....folno.....a ti tudi naročaš kaj ? user posted image
Super za vepljenje.....meni pa se boljše zdi v ritko kot v stegno saj v nogo neprimerno bolj boli- vsaj pri odraslem- preverjeno na sebi .....in sem bila prav huda ko jo je kar v stegno pičila.....mala je jokala do fulla par minutk
Moja je pa danes spankica.....pančala od 8-11h in zdaj od 12h pa še traja user posted image
Sem ji ob 12h dala juhico pa je tako jokat začela, da sem se na brzake stran spokala in ji naredila flašiko user posted image

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: Desetke007
4.3.2008 14:03:32   
lane31
Noa1....zdaj si me pa našla.....obožujem peciva z skuto....medtem kot taka mi pa nič ni dobra user posted image
Kake okice majo vaši čmrlji .....moja ima celo paleto barv....temno modro,rumeno,zeleno in sivo......ko joče ima čisto zelene, na soncu sivo modre, v temnih prostorih pa čisto temne user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: Desetke007
4.3.2008 14:23:24   
kmarija
....folno.....a ti tudi naročaš kaj ?
IZVIRNO SPOROČILO: lane31


user posted image  mormo najprej user posted image dobit

Je pa moja Nina (kako se to lepo sliši)  bila od P pohvaljena k se je po mizi obračala na trebuščka user posted image , je P rekla, da se tko lepo obračajo 5,5 mesečniki user posted image


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: Desetke007
4.3.2008 14:28:49   
kmarija
Noa1 - hvala za odgovor, ob prvi priliki kupim - itak smo v mullerju vsak teden user posted image
Se že oglaša iz user posted image

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: Desetke007
4.3.2008 14:49:09   
drobižek
Noa 1 - pa ne mi zdaj torte ponujat, no....jaz mam danes sadni dan!user posted image (smajli z zaprtimi usti, da ne pride kaj not pomotoma)

Jaz ponujam skodelico jagod, če katera želi...brez sladkorja in smetane...





< Sporočilo je popravil drobižek -- 4.3.2008 14:50:07 >

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: Desetke007
4.3.2008 14:58:58   
micla
Pozdrav še od mene.

Pravkar pojedla eno pašto na hitrco, zdej pa spet med knjige. user posted image  Se mi tko ne da, da to res ni. Pa še vreme je ideal za spat pokonci.user posted image
Moja user posted image  je pri mami v varstvu, tko da moram res izkoristit in kej nrdit. Jo že prou pogrešam.

En burjast pozdrav s primorske.

Moj je šel pa danes v Mursko soboto, upam, da ga ne kje zamede user posted image .

_____________________________

micla

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




umivanje zob
varuška mb

Kolikokrat na dan otroku umivate zobe (oz. si jih otroci sami)?

manj kot 1x na dan (11%)

1x na dan (34%)

2x na dan (48%)

3x na dan (5%)

bolj pogosto (2%)


Število vseh glasov: 351

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!