|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:46:14   
skuštrana
Mama06, pri meni je isto s slikami...mam tud mozillo..gre edino, če jo najprej shtanim na shrani.si pa potem kopiram..drugače pa ne gre, niti iz moj album ne...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:47:10   
mama06
Hvala Klaudia, samo me jezi, da ne morem sama, pa nisem totalni antitalentuser posted image

Še eno vprašanje, potem pa spat.
Tiste, ki dojite: a vam še teče mleko kar samo iz dojk. Ne mislim ob dojenju, ko se sproži izcejalni refleks, ampak kar tako. Namreč sedaj je večer in ko pišem, moram imet pod sabo plenico, ker imam dojke tako polne ( in to zvečer!!!), da sem cela mokra!!! Levo dojko pa tako trdo kot kamen. Pa to se mi kar pogosto zgodi.AC

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:49:52   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Mama06, pri meni je isto s slikami...mam tud mozillo..gre edino, če jo najprej shtanim na shrani.si pa potem kopiram..drugače pa ne gre, niti iz moj album ne...


Tudi meni ne gre iz mojega albumauser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:50:46   
mama06
Dragi se je stuširal, tako da sedaj pa res lahko noč!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:56:13   
pot
Oskarja je danes kar pokosilo in je zaspal 1, 2, 3. user posted image In to kar s flašo v ustih. user posted image Je pa v zadnjih dneh tako navdušen, ko zagleda flaško, da ga je prav luštno gledat. Pa očitno tudi on ve, da je puding zelo dobra stvar, ker me zdaj že dva dni tako navdušeno gleda, vsako žlico, ki gre v usta posebaj in se slini zraven. user posted image user posted image user posted image Je oči dobrega skuhal, ja. user posted image

Jaz sem mojemu že predala avto za jutri. Naj se on drsa s tem avtom, če si upa, pa on ga je že večkrat peljal, kot jaz, ki sem ga le enkrat. Tako, da čakam na lepše vreme, pa upam, da potem naslednjič le uspeva prit z Oskarjem pogledat vaše malčke. user posted image Sem pa tudi jaz danes zjutraj pomislila, kakšen sneg(!), ko je pa tako toplo zunaj danes, pa tako lepo sonce. No, par ur kasneje, pa sva se sprehajala pod črnimi oblaki, da sem imela občutek, da se bo vsak čas vlilo.

Danes sem klicala v lekarno, ker mi še ni nobena odgovorila na vprašanje o vitaminih, pa je odgovot sledeč: v vitaminih ni dobro, da je notri C vitamin (ali le tega preveč), ker ima lahko otrok potem krče. Odločila sem se za Centrum Materna, ker ima notri tudi kalcij.

oktoberka, na vozičke se žal ne spoznam, še te, ki jih imava sva jih dobila. Sicer pa je tudi možno, da se tvoja pupa, ko enkrat dobro shodi sploh ne bo več želela vozit. Tako, da boš morda rabila nekaj dodatnega le za čez zimo. Počakaj še par mesecev, takrat boš morda res že razmišljala o vozičkih za dvojčke. user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:57:54   
Ulaa
srecanje: ce bo pol metra snega se gremo kepat na teraso in ne drsat proti Lj, sicer pa prideva
Imam pa eno vprasanje
postelja:  mi se bomo iz zibke sedaj selili v malo vecjo posteljo, ki si jo bomo sposodili, vendar je brez jogija. Kaksne jogije imate v posteljah zauser posted image ?


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: Desetke007
3.3.2008 23:01:39   
pot
Ulaa, midva sva dobila jogi, ki je čisto navaden.

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: Desetke007
3.3.2008 23:05:18   
skuštrana
mehurčica kakšna pa je ta krema Melem in kje se jo dobi?


Kupi se v vsaki lekarni.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: Desetke007
3.3.2008 23:14:12   
janja
oktoberka - tisti buggy... se ne spomnim več, si lahko ogledaš v trgovini Mami na Celovški cesti (malo naprej od Tivolija). Jaz sem šla ravno danes mimo in ga imajo v izložbi. Se pa meni tudi ne dopade, kot je povedala že Jasna. 1 leto star otrok včasih še zaspi v vozičku, pa pozimi ga tudi malo zaščitiš.

alarm..


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   RE: Desetke007
3.3.2008 23:20:41   
janja
Kdo sploh pride jutri?

Zadnjič sem dobila idejo za slabo vreme. Mercator Hipermarket v Šiški. V prvem nadstropju imajo ful lepo igralnico za otroke, zraven je kafič, za vogalom pa previjalnica.

spet alarm, najbrž je izgubil dudo...

Zdaj grem pa spat. LAHKO NOČ.


< Sporočilo je popravil janja -- 3.3.2008 23:24:51 >


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: Desetke007
3.3.2008 23:32:10   
živa
Srečanje: Evo, jaz pridem jutri, razen če me res ne bo zamedlo ali da bo tako sklizavo, da ne bom prišla po bregu do ceste. Pridem pa z obema otrokoma, ker nimam varstva. 2ursae, pripelji, prosim, Anžeta!

Lp,

živa

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: Desetke007
4.3.2008 1:15:33   
pot
oktoberka tukaj imaš nekaj idej za vozičke:
http://www.toysrus.com/family/index.jsp?categoryId=2256200

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: Desetke007
4.3.2008 4:00:34   
Klaudia
Naslednje srečanje LJ oktoberk 2007
torek 4.3.2008 ob 11h

 
user posted image  Kolosej - user posted image  Čolnarna

Prijavljene:
- oktoberka
- janja
- kasija
- klaudia
- jasna
- 2ursae + user posted image
- pingi
- suzanamai
- tave
- Ulaa
- majoli
- miska1
- živa + user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: Desetke007
4.3.2008 4:02:00   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Ulaa
Kaksne jogije imate v posteljah zauser posted image ?


Mi smo kupili kokosovega. Prvi ki smo ga imeli je bil občutno premehek, ta je pa fajn trd in lepše spi.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   RE: Desetke007
4.3.2008 6:56:35   
sanosan
IZVIRNO SPOROČILO: mama06


Še eno vprašanje, potem pa spat.
Tiste, ki dojite: a vam še teče mleko kar samo iz dojk. Ne mislim ob dojenju, ko se sproži izcejalni refleks, ampak kar tako. Namreč sedaj je večer in ko pišem, moram imet pod sabo plenico, ker imam dojke tako polne ( in to zvečer!!!), da sem cela mokra!!! Levo dojko pa tako trdo kot kamen. Pa to se mi kar pogosto zgodi.AC



Dobro jutro! Kavico, kapučino, mleko, čaj, vodo in sok še pripravljam.

Najprej čestitke vsem slavljencem za 4. in 5. mesec.

Mama06, meni še vedno mleko teče samo od sebe, sploh zjutraj se pogosto zbudim mokra. Ravno danes zjutraj sem z Blažem sedela pri mizi in ker mi je sedel na krilu in pil mleko (iz šalce, da ne bo katera mislila da še zna pri meni pit), ugotovim, da sma oba mokra. Pa ni njemu iz hrbta ven teklo, ampak meni iz zizike user posted image . Čez dan pa se mi običajno zgodi, če zamudima uro, ko Brina je, da me samo zaščemi po bradavicah, mogoče kaka kapljica pricurlja in to je to.

Napitki za zajtrk pripravljeni.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: Desetke007
4.3.2008 8:27:10   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: sanosan

IZVIRNO SPOROČILO: mama06


Še eno vprašanje, potem pa spat.
Tiste, ki dojite: a vam še teče mleko kar samo iz dojk. Ne mislim ob dojenju, ko se sproži izcejalni refleks, ampak kar tako. Namreč sedaj je večer in ko pišem, moram imet pod sabo plenico, ker imam dojke tako polne ( in to zvečer!!!), da sem cela mokra!!! Levo dojko pa tako trdo kot kamen. Pa to se mi kar pogosto zgodi.AC





Mama06, meni še vedno mleko teče samo od sebe, sploh zjutraj se pogosto zbudim mokra. Ravno danes zjutraj sem z Blažem sedela pri mizi in ker mi je sedel na krilu in pil mleko (iz šalce, da ne bo katera mislila da še zna pri meni pit), ugotovim, da sma oba mokra. Pa ni njemu iz hrbta ven teklo, ampak meni iz zizike user posted image . Čez dan pa se mi običajno zgodi, če zamudima uro, ko Brina je, da me samo zaščemi po bradavicah, mogoče kaka kapljica pricurlja in to je to.




Za zjutraj ali čez dan mi je jasno, samo zvečer pred spanjem, ko bi naj bilo mleka manj?user posted image Sicer pa glavno, da ga je dovolj in da se še lahko mirno dojiva. Dodajati GH bom začela po 6M, če ne bo prej kaj sprememb. Sicer pa sem pri vsakem dojenju na drugi dojki ful mokra, kljub blazinicam.

Hvala za čaj, ful pašeuser posted image

Klaudia zajtrk!!!

lane31 štempl!!!!

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: Desetke007
4.3.2008 8:29:23   
Klaudia
Dobro jutro!

Pri nas je že vse belo... japajade.

Samo dež pada, tako da se vidimo v Koloseju.

mama06 - mleko mi teče samo od sebe samo kadar so res polne prsi in mala lih joka da bi jedla, drugače pa ne. Še to se zgodi enkrat na teden recimo...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: Desetke007
4.3.2008 8:33:59   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia



mama06 - mleko mi teče samo od sebe samo kadar so res polne prsi in mala lih joka da bi jedla, drugače pa ne. Še to se zgodi enkrat na teden recimo...



Moj mali se pa naje iz ene strani in potem zaspi. Iz druge dojke itak teče(izcejalni refleks) in iz te druge še potem, ko je pojedel, se mleko izceja. In izcejalni refleks povzroči tako zmedo, da se mleko sploh ne ustavi, ampak kar teče, teče,...In bolj kot teče, bolj je dojka trda. Hvala bogu se je mali čez 2 uri zbudil in sem mu dala zizo. Pravo olajšanje.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: Desetke007
4.3.2008 8:37:06   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: mama06
Klaudia zajtrk!!!


A ti bi še zajtrk... evo ga. Za vse je dosti.

user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mama06
Moj mali se pa naje iz ene strani in potem zaspi. Iz druge dojke itak teče(izcejalni refleks) in iz te druge še potem, ko je pojedel, se mleko izceja. In izcejalni refleks povzroči tako zmedo, da se mleko sploh ne ustavi, ampak kar teče, teče,...In bolj kot teče, bolj je dojka trda. Hvala bogu se je mali čez 2 uri zbudil in sem mu dala zizo. Pravo olajšanje.


Da to preprečiš, stisni drugo bradavico s prsti, da mine refleks (traja kakšno minutko), ali pa še lažje. Roko skrči ob telo, kot da si hočeš podprt glavo in močno pritnisni ob bradavico. Preverjeno se ustavi... mislim da janja tut tako dela. Javi se če sem zadela... user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: Desetke007
4.3.2008 8:38:45   
oktoberka
Kakšne hecne souser posted image !
Kr neki ej!user posted image

Pauser posted image , ok?

Hvala ker ste ble tok kul souser posted image in ste še zdej!!!!!user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: Desetke007
4.3.2008 8:50:07   
suzanamai
Oktoberka  pomoje si za njih že prava matrona-preveč izkušena. Pa saj bo, drugače te pa itak ne damo, tako da kar tukaj ostani.

O snegu ni ne duha ne sluhauser posted image .

Sem bila pa včeraj pri eni moji stranki-farmacevtki v Škofja Loki in mi je namešala eno kremco za obraz. Pravi da definitivno prepreči vse pikice-pokice tudi tiste zaradi slinjenja. Bom preverila in če bi katera rada naj mi javi. Zadeva brez kemije, samo naturaaa. Zoja je potem do doma držala kremico v rokah in jo ni hotela spustiti, kakor češ moja je in je ne dam. Faca mala.

Sedaj pa zeha v igralnem centru, kot da bo vse igrače pojedla. Saj ni čudnega ko je pa tako vreme.

Uživajte in se vidimo danes. Upam da vas čim več pride. Bom probala bit točna.



_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: Desetke007
4.3.2008 8:56:51   
miska1
Pri nas je zjutri dezevalo, zdej pa na veliko snezi, je ze kar belo. Nevem, kako je v LJ. Bom se vidla cez kako uro, kako bo. Ce bo tako, ostaneva doma.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: Desetke007
4.3.2008 8:59:55   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia



Da to preprečiš, stisni drugo bradavico s prsti, da mine refleks (traja kakšno minutko), ali pa še lažje. Roko skrči ob telo, kot da si hočeš podprt glavo in močno pritnisni ob bradavico. Preverjeno se ustavi... mislim da janja tut tako dela. Javi se če sem zadela... user posted image



To naredim, pa drži glih 3 minute, potem pa jovo na novo  - teče.user posted image Pusti ti mene, jaz sem cela razštelanauser posted image user posted image

Hvala za zajtrk, samo s palačinkami se mi ne odkupiš. Mislim, da sem enkrat že dejala, kaj pali pri meni: mesouser posted image user posted image user posted image user posted image . Ampak bom pojedla eno v znak dobre volje in tvojega trudauser posted image

Kje ja lane31 danes. Sta zaspali s tamalo?

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: Desetke007
4.3.2008 9:00:44   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Kakšne hecne souser posted image !
Kr neki ej!user posted image

Pauser posted image , ok?

Hvala ker ste ble tok kul souser posted image in ste še zdej!!!!!user posted image



Ti boš vedno našauser posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: Desetke007
4.3.2008 9:12:12   
živa
Pri nas je pa zdaj začelo ornk snežit ... bom videla, če pridem v Kolosej; itak nimam varstva za večjega, z obema hodit v to gužvo - pri nas je cela kolona do LJ in vse stoji user posted image .

Noč je bila huda, sva se dojila vsaj vsaki dve uri, sploh ne vem več, kaj mu je, pa še večji je celo noč nekaj jamral in pil.

Dojenje in mleko: meni morda kdaj pa kdaj uhaja mleko iz dojke, na kateri v tistem trenutku ne dojim, ampak mi pa šprica kot za stavo, ko se mali pristavi, tako da sploh ne more dovolj hitro požirat in ko spusti bradavico, ga čisto stuširam user posted image . Pri večjem nisem nikoli imela takih problemov, vsaj spomnim se ne.

Zaspana sem za umret, mali pa se je ravnokar drugič zbudil. Res upam, da se vidimo,

lp,

živa  


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




note
čevap

ali bi mi poslali note na golici in kjer lastovke gnezdijo

da (35%)

ne (42%)

za vse (2%)

na kater e-mail naslov (7%)

nikoli (12%)

seveda, za klavirsko harmoniko (2%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!