|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:28:44   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Ste ble pri kengurujih in štorkljah, pa trakovih...
pokukajte!


ja, super zadevica, ampak, ko vidiš te cene klik ,  user posted image


Ma ne znam ta klik narest  user posted image   pa točno po navodilih sem šlauser posted image

**** evo link http://www.cosgan.de/smilie.php?wahl=4&ziel=boese klika itak ne znam narest user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:33:26   
barbaw
ha ha ha. Spet SNP in vse mi je zbrisalo. Mah ne bom se sekirala. Sem pa se fu potrudila in spisala hvale in ... pa je šlo v maloro. Pa drugič

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:34:47   
80kaja
prosim prosim za odgovor...ali pa res nobena ne ve?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:35:28   
barbaw
Aurora saj ko je enkrat glavica zunaj se ti nikamor več ne mudi, ker takrat bolečine ponehajo. CV mojem primeru so. Pač porajanje glavice peče to pa je tudi to. Pa počakajo na drugi popadek pa še telo dobesedno ven pade.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:36:03   
Anonimen
****: Eurora , naša **** je ponovno nazaj.
Prav imaš, najbolj je pomembno, da poslušamo babico, ona namreč že ve kako vse skupaj tam spodaj zgleda in kaj je treba prijeti oz. zaščititi, je pa tudi res, da smo ženske neučakane in komaj čakamo da bo že mimo, ne vemo pa da si s tem lahko naredimo večjo škodo kot korist. Mater sem pametna, se bom videla kmalu v porodni


ahhh jooj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aurora, aurora, aurora, aurora....

sorryuser posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:36:35   
barbaw
kaja da ne boš mislila, da te ignoriramo. Nimam pojma. Najbolje, da jutri pokličeš na CSD in vprašaš kako je s tem.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:37:45   
Čmrlika
Hm moj podpis... No ja habib- pomeni ljubi, če pa dodamo i na koncu se pravi habibi potem to pomeni moj ljubi. Še en primer postelja je sirir če dodaš i postane siriri in to pomeni moja postelja. Simpel a ne? Na žalost je to edina simple stvar v arabščini mislim to kako stvar oziroma predmet samo z eno črko i postane tvoj-a.
Moj podpis pa pomeni

Moj ljubi - duša mojega srca, življenje brez tebe je zelo težko. Ljubim te do smrti.( oz. nesmrtno te ljubim). Ti si neprecenljiv. (ang.precious - ne vem a se to reče po slovensko neprecenljiv?)

Besede so namenjene mojemu .


Ja, mi je bilo takoj jasno, da je zanj...user posted image Lepo, o arabščini pa tole, bi rekla ja, da je to še najbolj simpl...sem bila predlani na djerbi in sem se odločla, da grem vsak dan za eno urco na hitri tečaj arabščine...user posted image  aha, vprašaj me, kako dolgo sem rabla, da sem obupalauser posted image  takoj, po pol ure sem vstala in šla na sončka k habibi-ju uživat-----user posted image , no sem si pa to besedico pa še nekaj njih zapomnila...ženski spol pa je nekaj sličnega- habibita user posted image

trakovi.....kengurujčki......Se strinjam da je dragoooooooo, ja, no moj namen je bil bolj razlaga o nošenju pa hrbtenički in vseh strahovih in opozorilih strokovnjakov...tu je ful lepo napisano,ne?

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 4.3.2008 13:39:17 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:39:32   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja

punce; prosim za nasvet oz.odgovor. Ali mi sme delodajalec izplačati tudi še aprilsko plačo(pač prej), čeprav nastopim s porodniškim dopustom uradno že okrog 20.aprila. Prosim za odgovore,če katera ve.
hvala...
kaja

aprilsko plačo (se pravi za časa zaposlitve od 01/04 do 19/04) ti bo lahko delodajalec obračunal šele 01/05 ... po mojem ti ne more izplačat prej, saj ne ve, koliko boš dejansko delala, kake stimulacije itd ti bo obračunal....
Zadnja plača, ki se ti lahko šteje je marčevska (ki se lahko obračuna 01/04) , če boš nesla podatke po 01/04 na socialno.
Najbolje tudi, da vprašaš na vašo socialno, do kdaj moraš prinest podatke o dohodkih, če greš na porodniško 20/04

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:40:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja

prosim prosim za odgovor...ali pa res nobena ne ve?


Nimam pojma. Toda predvidevam da bi špelin@ znala to vedet. Samo ima migreno pa počiva...Ko bo spet tukaj jo povprašaj ali pa ji pošlji kar ZS.user posted image user posted image

(odgovor članu 80kaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:40:24   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja

prosim prosim za odgovor...ali pa res nobena ne ve?


kaja, ne vem, zato pa nisem nic napisala.. sori user posted image
vprasaj na Druzinska zakonodaja tle na RR na Partnerstvu?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:41:51   
narava
no, pa ti je kasso dala odgovor..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:44:21   
Anonimen
aha, vprašaj me, kako dolgo sem rabla, da sem obupala takoj, po pol ure sem vstala in šla na sončka k habibi-ju uživat----- , no sem si pa to besedico pa še nekaj njih zapomnila...ženski spol pa je nekaj sličnega- habibita


Čmrlika:
To ti pa verjamem... tud meni se ne da...me kar mine ko mi moj habibi začne kaj razlagat.. ampak se pa tud nekaj silom prilike naučiš če že tam živim.
Ljubica- habiba...če pa te tvoj user posted image  pokliče potem te bo naslovil habibti (moja ljubica)

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:44:35   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ko ji je babica rekla no sedaj potisnite in je iztisnila glavo dojenčka ( kar je baje najbolj boleče, vse ostalo pravi da kar gre) ji je babica rekla sedaj pa zadržte in me dobro poslušajte... ona pa sam da bi bilo čim prej vsega konec še enkrat potisne kot nora in seveda se je strgala, ker babica še ni uspela zaščititi presredka.

Se pravi iz tega se lahko naučimo, da je med porodom treba poslušati navodila babice in da ko iztisnete glavico potrpite malo pa tud če je full hudo in šele ko babica reče no sedaj pa spet pritisnite naredite to.
In tako se morda izognete šivom in raztrganini...



OMG, pa kaj ji je bilo, a ni še nikoli slišala za raztrganine...  user posted image , evo, zato bom jaz pridno poslušala babico in sledila navodilom user posted image , se popolnoma strinjam, ****.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:47:38   
80kaja
barbaw,****,narava....vseeno hvala....
kasso...kaj pa,če mi delodajalec želi izplačati aprilsko plačo že prej...ravno zaradi teg,da bi se mi štela v porodniško...kaj misliš,bi šlo?
hvala še1x
kaja

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:49:15   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ko ji je babica rekla no sedaj potisnite in je iztisnila glavo dojenčka ( kar je baje najbolj boleče, vse ostalo pravi da kar gre) ji je babica rekla sedaj pa zadržte in me dobro poslušajte... ona pa sam da bi bilo čim prej vsega konec še enkrat potisne kot nora in seveda se je strgala, ker babica še ni uspela zaščititi presredka.

Se pravi iz tega se lahko naučimo, da je med porodom treba poslušati navodila babice in da ko iztisnete glavico potrpite malo pa tud če je full hudo in šele ko babica reče no sedaj pa spet pritisnite naredite to.
In tako se morda izognete šivom in raztrganini...



OMG, pa kaj ji je bilo, a ni še nikoli slišala za raztrganine...  user posted image , evo, zato bom jaz pridno poslušala babico in sledila navodilom user posted image , se popolnoma strinjam, ****.

Ja točno tako, NE POZABITI, da je treba babico poslušat in jo 100% ubogat in zaupat, pa bo porod potekal tako kot mora in ne hitet, če vam babica pravi NE PRITISKAT, pomeni da NE in se morate čimbolj potrudit, čeprav je zelooooo težko, ker zelo pritiska dol in je težko zadržat.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:50:30   
jana81
no ko smo že ravno pri presredku... kako ga boste masirale če boste?
 
tole sem našla tle gor, pol pa od Pušenjaka preberem odgovor, da olja niso primerna za notranjost nožnice.
 
PREBERI 

in mi ni nič več jasno.
sicer pa tud ko sem brala tale navodila, sem čist zmedena kok to zgleda.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:51:19   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja

barbaw,****,narava....vseeno hvala....
kasso...kaj pa,če mi delodajalec želi izplačati aprilsko plačo že prej...ravno zaradi teg,da bi se mi štela v porodniško...kaj misliš,bi šlo?
hvala še1x
kaja

lahko vprašam, ampak ni logično, da bi ti prej izplačal kot delaš...avans...user posted image ...počakaj bom vprašala eno računovodkinjo.....

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:51:40   
Čmrlika
Ljubica- habiba...če pa te tvoj pokliče potem te bo naslovil habibti (moja ljubica)


No sem bila blizu........user posted image
user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:52:41   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja

barbaw,****,narava....vseeno hvala....
kasso...kaj pa,če mi delodajalec želi izplačati aprilsko plačo že prej...ravno zaradi teg,da bi se mi štela v porodniško...kaj misliš,bi šlo?
hvala še1x
kaja


glede na to da se aprilska plača izplačuje maja, ne vem kak bi oni to teb nakazal že aprila??
drugače bi pa naj šlo....zadn dan da urejaš papirje na CSD je dan ko nastopiš porodniško.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:53:49   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja

barbaw,****,narava....vseeno hvala....
kasso...kaj pa,če mi delodajalec želi izplačati aprilsko plačo že prej...ravno zaradi teg,da bi se mi štela v porodniško...kaj misliš,bi šlo?
hvala še1x
kaja

lahko vprašam, ampak ni logično, da bi ti prej izplačal kot delaš...avans...user posted image ...počakaj bom vprašala eno računovodkinjo.....


NE MORE

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:54:05   
Čmrlika
joj, tega pa najraje sploh ne bi več brala...raztrganine, pa presredek, pa vedno bližje sem...me kr malo na čase panika prime...torej babico poslušat, pa bo.....????????
ja, saj vam zaupam.......user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:55:11   
špelin@
No, sem spet za računalnikom - s skodelico sveže kuhane user posted image  Migrena še kar drži, ampak nekako zaenkrat ni tako huda kot drugič (trkam!!!). Hvala vsem user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Estrella*se strinjam s teboj, ti strokovnjaki enkrat rečejo, da je nekaj super, nato delajo neke raziskave in svoje mnenje spet spremenijo in to se ponavlja v nedogled. Meni je kengurujček zelo všeč in ga bova verjetno z mojim user posted image tudi nabavila.
Pa itak, če je otrok v kengurujčku po eno uro mu nič ne more škoditi.
Veš moja prijateljica je tamalo imela v jajčki zelo pogosto in to po več ur skupaj, pa je s tamalo vse ok. user posted image Brez veze poslušati te ˝strokovnjake˝ ker te lahko samo zmedejo.


Se strinjam - v devetih letih sem slišala in doživela toliko različnih teorij, da človek res več ne ve, katera pravzaprav (z)drži. Kolegičini dvojčici sta praktično cele dneve prve mesece preždeli v lupinicah, postavljenih na kuhinjski mizi, pa sta zdravi punci brez okvarjenih hrbtenic user posted image  Moja velika pika je recimo noro uživala v kengurujčku, medtem ko ga mala ni marala. Vsak otrok je svet zase user posted image  V t.i. "štorkljo" sem poskušala namestiti tako veliko kot malo piko, ampak sta obe znoreli noter user posted image  In sem jo prodala.
 
TamaraJ, user posted image  za pregled in super, da je s Timijem bolje user posted image
 
narava, se spomnim MŠ v LJ izpred devetih let - taka gneča, da se skoraj ni dalo dihati user posted image  So nekatere dobesedno skupaj zlezle in so imele predavateljice vaje prve pomoči. Mi je bilo pa izredno zanimivo, ker so predavanje res obširna in pestra. V naši lokalni MŠ je bilo vse skupaj pred tremi leti le bleda senca tistega v LJ user posted image
 
edinaos, kar se Canestena tiče, sem dala čez dve kuri in je bilo vsakič par dni bolje, potem pa isto sruser posted image  Zdaj mi je G dal natrii tetraboris (al kaj je že), ampak še nisem dala kure čez user posted image
Aja, ocene teže otročkov so pa zelo subjektivna zadeva - ne jemlji za čisto zlato!
 
****: KLIK user posted image  A saj vidim, da ti je že jana81 napisala user posted image

Čmrlika, tragične izgube so del življenja, tako jih moraš jemati. Sama se pogovoru o le-teh nikakor ne izogibam, se je pa treba dobesedno naučiti s tem živeti.
 
****, kako lep podpis user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Eurora in seveda tudi vse ostale,ki jih zanima:

Moja znanka je rodila super lepega zdravega fantka pred parimi dnevi. Vendar se je zaradi svoje krivde strgala.
Na kratko:
Ko ji je babica rekla no sedaj potisnite in je iztisnila glavo dojenčka ( kar je baje najbolj boleče, vse ostalo pravi da kar gre) ji je babica rekla sedaj pa zadržte in me dobro poslušajte... ona pa sam da bi bilo čim prej vsega konec še enkrat potisne kot nora in seveda se je strgala, ker babica še ni uspela zaščititi presredka.
Babica ji je potem rekla no vidte kaj ste zdaj naredila... Pa še otroka je mogla lovit ker ga je kar odneslo ven...
Se pravi iz tega se lahko naučimo, da je med porodom treba poslušati navodila babice in da ko iztisnete glavico potrpite malo pa tud če je full hudo in šele ko babica reče no sedaj pa spet pritisnite naredite to.
In tako se morda izognete šivom in raztrganini...


Tole drži kot pribito! Meni je babica ravno na tak način (da sem vmes malo zadržala, šele potem na polno potisnila) obvarovala presredek ob rojstvu male pike user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Ste ble pri kengurujih in štorkljah, pa trakovih...
pokukajte!

ja, super zadevica, ampak, ko vidiš te cene klik , 

Kasso: se strinjam, PREDRAGOOOOOOOOOOOOOO ZA MOJ user posted image ŽEP



Ja user posted image  Pa še dvomim, da bi jaz, ki imam za take reči dve levi, znala tole tako mojstrsko zavezat... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja
punce; prosim za nasvet oz.odgovor. Ali mi sme delodajalec izplačati tudi še aprilsko plačo(pač prej), čeprav nastopim s porodniškim dopustom uradno že okrog 20.aprila. Prosim za odgovore,če katera ve.
hvala...
kaja

aprilsko plačo (se pravi za časa zaposlitve od 01/04 do 19/04) ti bo lahko delodajalec obračunal šele 01/05 ... po mojem ti ne more izplačat prej, saj ne ve, koliko boš dejansko delala, kake stimulacije itd ti bo obračunal....
Zadnja plača, ki se ti lahko šteje je marčevska (ki se lahko obračuna 01/04) , če boš nesla podatke po 01/04 na socialno.
Najbolje tudi, da vprašaš na vašo socialno, do kdaj moraš prinest podatke o dohodkih, če greš na porodniško 20/04


Plačo za april ti itak lahko obračuna in izplača šele po 19. - saj prej še nima potrebnih podatkov. Kaj pa (teoretično oz. hipotetično), če bi ti šla za en dan (npr. 18.) na bolniško?? Kako bi delodajalec to obračunal prej?
 
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea
OMG, pa kaj ji je bilo, a ni še nikoli slišala za raztrganine...  user posted image , evo, zato bom jaz pridno poslušala babico in sledila navodilom user posted image , se popolnoma strinjam, ****.

 
Aurea, veš, od bolečin in/ali zadetosti od protibolečinskih zadev se zna kateri v možganih vse sfuzlati in enostavno ne zmore pravilno sodelovati - tudi če je ženska že prej slišala za raztrganine. Ni tako "izi" - moraš biti fajn zbrana.
 
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja
barbaw,****,narava....vseeno hvala....
kasso...kaj pa,če mi delodajalec želi izplačati aprilsko plačo že prej...ravno zaradi teg,da bi se mi štela v porodniško...kaj misliš,bi šlo?
hvala še1x
kaja


Aaa, za to gre. Žal ne vem user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 13:59:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
no ko smo že ravno pri presredku... kako ga boste masirale če boste? 


Ga nikoli nisem ni ga tudi tokrat ne bom.
Prvič so me itak preventivno prej prerezali zaradi samega poteka oz. težavnosti poroda, ne zaradi (ne)elastičnosti presredka - zadnjična vstava pač.
Pri mali piki pa je šlo brez prereza, še strgala se nisem, dobila sem le dva lepotna notranja mini šivčka, za katera še vedela nisem user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 14:01:32   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja

punce; prosim za nasvet oz.odgovor. Ali mi sme delodajalec izplačati tudi še aprilsko plačo(pač prej), čeprav nastopim s porodniškim dopustom uradno že okrog 20.aprila. Prosim za odgovore,če katera ve.
hvala...
kaja



Mislim, da to ne gre.

Tule imaš primer (prilagojen tvojim pogojem) iz obrazca CSD:

Vložitev prve vloge za starševski dopust v mesecu aprilu 2008 - vpišejo se osnove, od katerih so bili obračunani prispevki v obdobju od aprila 2007 do marca 2008. V obrazec se vpiše tudi dejanski datum izplačila plače, ne glede na to, kdaj je bila plača izplačana.

Torej bo tvoja zadnja plača marčevska.

< Sporočilo je popravil Aurea -- 4.3.2008 14:11:53 >

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 14:04:23   
tally
mi smo pa danes 30. tednov user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.