|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 15:10:53   
jana81
notranjke eno vprašanje.... sam se mi ne smejat...
 
Kam spada Cerkno? oziroma a je to blizu vas?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 15:12:54   
aurora28
Bravo Tally za 30. tednov! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 15:15:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tally

No tok mal za spremembo... Če pa katero zanima še kak moški primerek arabske estrade pa kar na dan z besedo....


No če maš kakšnega goood looking, ga kr pripopajuser posted image user posted image user posted image



A bi bil tale uredu ?

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 15:16:49   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

notranjke eno vprašanje.... sam se mi ne smejat...
 
Kam spada Cerkno? oziroma a je to blizu vas?

še naprej od Idrije

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 15:18:03   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: tally

No tok mal za spremembo... Če pa katero zanima še kak moški primerek arabske estrade pa kar na dan z besedo....


No če maš kakšnega goood looking, ga kr pripopajuser posted image user posted image user posted image



A bi bil tale uredu ?

meni je preveč pocukran user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 15:27:05   
aurora28
Kasso kakšen medo je vaš user posted image . Ful je kjut user posted image user posted image user posted image .

Kako pa sta psičko in tamalega/tamalo spoznali z njo?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 15:34:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: tally

No tok mal za spremembo... Če pa katero zanima še kak moški primerek arabske estrade pa kar na dan z besedo....


No če maš kakšnega goood looking, ga kr pripopajuser posted image user posted image user posted image



A bi bil tale uredu ?

meni je preveč pocukran user posted image



Pa verjetno je premlad... čaki tale je že orenk čez 40 star...Ta bo boljši...
Drugače pa je najbolj popularen daleč na okoli in tudi v Sloveniji sem ga že slišala...

Amr Diab


Grem zdaj pokukat tvoje kosmatince...user posted image  Ko si se pa potrudila z klikanjem, moram...user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 15:42:28   
Anonimen
Kasso

Full je lepa mrcina- tudi Ernest je faca.user posted image
Ampak otroka sta pa tok kjut... kot angelčka...user posted image user posted image user posted image  Blod koderčki ...se že topimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 15:47:13   
Estrella*

Imela sem še 1/2 kg govejega mesa za golaž in nisem vedla kaj bi z njim. Zato sem ga popražila na čebuli, dodala na tanko narezan korenček, brokoli, cvetačo, ohrut, krompirček, zeleno in grah. Začinila z majaronom, lovorjem, poprom, paradižnikovim koncentratom, sladko papriko in malo soli. Zalila z vodo in kuhala trićetrt ure, dadala zelenjevno in govejo kocko in zakuhala malo pašte.


Evo Aurora, čisto na 1 strani se je nahajal post. Meso je pa lahko katero koli, saj vse paše.
 
Katina: kje se skrivaš?? Kako je bilo na pregledu? Že nestrpno čakamo, da se javiš!

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 15:52:09   
Anonimen
Pa dober kaj je zdaj to..nobene nikjer? user posted image

Pa tud to da ni na Vrhniki niti pikce snega ni fer... jaz pa komaj čakam da Samii pokažem sneg...user posted image user posted image
Kje je zdaj tistih pol metra do nižin???user posted image  

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 15:55:34   
*Tiana*
Pozdravljene vse Majčice.

Res ste prave klepetulje in sem rabila kar nekaj časa, da sem vas prebrala (samo 3. del).
Upam da me sprejmete medse, saj sem tudi sama majčica in sicer je moj PDP 1.5.2008.

2. sem user posted image in zdaj so nam napovedali luleka (ime še izbiramo), kaj bo pa v resnici pa bomo videli. Doma imam pa lepo živahno punco staro nekaj čez 3 leta.

Ker bom do poroda doma (bolniška, porodniška) bom imela malo več časa zase, tako da bom tudi jaz lahko prispevala kakšen post. Če še sprejemate nove članice seveda, pa če ni predraga članarina. No ja za nekaj kavic tudi jaz lahko pristavim.

Zaenkrat lep pozdravček, kaj več pa v nadaljevanju.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 15:57:59   
Anonimen
Tiana dobrodošla. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Tiana*)
  Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:03:02   
barbaw
Tiana user posted image  dobrodošla. Boš nam mogla pomagat naklofat 4. del do maja. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:05:37   
barbaw
Jaz grem malo počivat, ker me tole vreme daje. user posted image  Pika je danes izredno živahna. Se ne spomnim, da bi sploh kaj spala. user posted image  Danes je moj mehur v neusmiljenju.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:06:47   
valentina2006
OJLA user posted image ... Sm tko vesela, da sem srečn pršla domov,  je snega k user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Samo da ne bo reagirala kot moja sestra, ki se je hotela skregati z babico. user posted image   

barbaw: user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Če ga ni bilo v decembru in januarju ga tudi zdaj ne rabimo.

Anitka: Se strinjam... no zdej je že prepozn... sneg user posted image  je tle... in jest ga kumi sprot z balkona kidam.

aurora28 in Katina: Tud mene je ponoč dajal in nisem mogla spat user posted image  

tally: user posted image  user posted image  za user posted image user posted image  tednov

Čmrlika: user posted image  user posted image  user posted image

*Tiana*: user posted image


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:08:54   
aurora28
Tiana dobrodošla! user posted image user posted image user posted image Smo vsako novo majčico vesele. user posted image

Estrella* superca si user posted image . Hvala ti. Bom v četrtek ali jutri skuhala to enolončnico.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:11:35   
Estrella*
Tiana: DOBRODOŠLA MED MAJSKIM ČVEKAM! Upam, da boš prispevala svoj delež k 4 deluuser posted image  Da te uvrstim na naš seznamček, bi te prosila., če nam zaupaš še nekaj podatkov ( Ime fantka, porodnišnica, kateri letnik si, mere; kilogramčki i obseg bušija) pa še datum naslednjega GP-ja! Sem zahtevna, a ne?
 
Jana: Cerkno spada pod severno primorsko regijo. Če grež do Žirov zaviješ desno in še nekaj km voziš proti SZ pa si tam.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:13:32   
Estrella*
Tally: user posted image  za 30 tednov. Rim se bliža nezadržno!!!!!Čeprav si po eni strani želim, da bi bilo že vse za mano. Z dneva v dan sem bolj okorna in zmatranauser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:14:01   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Kasso kakšen medo je vaš user posted image . Ful je kjut user posted image user posted image user posted image .

Kako pa sta psičko in tamalega/tamalo spoznali z njo?


Trenutno ni tako kjut, ker izgublja dlako in ni ne okopana, ne postrižena, ampak preden grem rodit, jo moram uštimat, da bo lepa za dojenčka user posted image user posted image
Ko smo prinesli novorojenčka domov, smo dali lupinico na tla, da ga je povohala. Sprejela pa ga je itak brez kakršnih koli problemov. Najbrž pa pripomore k temu tudi to, da se razmere zanjo niso nič spremenile ali pa njen umirjen značaj.

IZVIRNO SPOROČILO: ****


Pa verjetno je premlad... čaki tale je že orenk čez 40 star...Ta bo boljši...
Drugače pa je najbolj popularen daleč na okoli in tudi v Sloveniji sem ga že slišala...

Amr Diab


Grem zdaj pokukat tvoje kosmatince...  Ko si se pa potrudila z klikanjem, moram...

he he, ja ta je boljši, le malo preveč hodi v fitness za moj okus

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Kasso

Full je lepa mrcina- tudi Ernest je faca.
Ampak otroka sta pa tok kjut... kot angelčka...  Blod koderčki ...se že topim

iii hvala  user posted image   Ernest je bil res faca, ma ne vem kam je izginil, veterinarka pravi, da jih pogosto kradejo... pa še kastrirali smo ga, da se ne bo pretepal okoli... pa ga že dobra dva meseca ni.....
tamaladva pa itak prava angelčka, v katerih se skriva mali user posted image


< Sporočilo je popravil kasso -- 4.3.2008 16:19:38 >

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:18:39   
kasso
Tiana, dobrodošla!!  user posted image

Estrella, za seznam pa prosim če popraviš kg na + 8 in cm 101

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:24:21   
špelin@
*Tiana*, welcome user posted image
 
****, sem preklikala vse linke user posted image  Res je en poseben glasbeni stil, ampak gre hudirjevo hitro v uho user posted image  In kako so tele pevke fejst user posted image user posted image  In tale Amr Diab je... grrrrrr... user posted image
 
valentina2006, kje imaš ti ta sneg? Pri nas je grozno turobno in ščijeeeee user posted image
 
barbaw, odpočij si. Tudi moj mali je danes divji in prav grob v premikih, me že vse boli user posted image
 
kasso, tvoja user posted image  je res en dobrodušen medo user posted image
 
Estrella* in aurora28: smo spet pri hrani, aaa? user posted image

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:28:47   
*Tiana*
Hvala vsem za dobrodošlico.
Full sem se nasmejala že, ko sem vas prebirala, tako da sem se vam zelo rada pridružila.

Estrella
Z veseljem bom pomagala da se do 4. dela priklofamo.

Moji podatki (res si zahtevna):
- letnik 77
- ime še ni izbrano, ampak vodi pa Erazem
- Kranjska porodnišnica
- kilogrami +10 zaenkrat, pa gre zadnje čase full hitro gor
- naslednji GP bo 19.3.
- bušija pa niti enkrat nisem še pomerla, pa tud pravega metra za to nimam (bom ob naslednjem obisku mame, ki ima šiviljski meter, če se bom spomnila)

Nisem veliko uporabljala foruma in še ne znam prav dobro pisat postov. Kakšen navaden smiley mi še gre, ker ga sam pritisneš, pogruntat moram pa še kako se citira, kako se da kakšen trakec v opis in ostalo, ampak kot sem rekla zdaj bom imela več časa za to, pa bom že počasi not pršla.

Prej ste pisale o upoštevanju babičinih navodil ob porodu in rada bi povedala, da sem jaz ob prvem porodu jo full upoštevala, ker itak nisem imela pojma kaj se dogaja in sem samo čakala navodila. No najprej se je porodila glavica, potem naj bi počakali na drugi popadek za ponoven pritisk, ampak mi je babica nardila paniko, da moram takoj pritisnit, da se bo otrok zadušil. In seveda sem ubogala, hkrati sem mi je še sestra oz. pomočnica babice obesila na trebuh, da je otrok prehitro ven skočil in je moj presredek šel v franže.
Ampak se je vse zacelilo in upam da ga ob drugem porodu obdržim celega.


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:43:08   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
valentina2006, kje imaš ti ta sneg? Pri nas je grozno turobno in ščijeeeee user posted image


user posted image  špelin@: Gorenjska user posted image ... se že umirjauser posted image ...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:52:24   
Estrella*
Tiana: zanimiva porodna zgodbica. Ja, če je panika pol me tudi presredek ne briga kaj preveč Sam, da je z user posted image  vse OK.
A si rodila v KR?
Jaz sem svojga 5 letnika rodila v KR porodnišnici. Porod je bil zelo hiter in sem upoštevala navodila babice. Je šlo hvala bogu vse po malu in je presredek ostal cel. Malo je bila poškodovana notranja porodna pot in sem fasala par šivov.
 
Špelin: hrana je zadnje dni pri meni na prvem mestu. Tolk sem lačna in bi kar naprej nekaj žrlauser posted image  Ravno sem zmazala dva lešnikova navihančkauser posted image , sedaj me pa peče zgagauser posted image

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 16:56:29   
Anonimen
Pa kje imate ta sneg? Jaz bi ga tud mela , pa nič! user posted image

Špelin@.. si videla kako sem se naučila klikat.user posted image user posted image  

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.