|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 7:53:27   
tancho
user posted image  Dobro jutro! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 7:56:51   
tancho
user posted image obrnila sem stranuser posted image

tudi jst bi šla najraje v šoping, ampak čakam na kolegice, ki mi nekaj kupujejo... no bebici kupujejo stvari, ampak jst ne vem točno kaj...pa ene oblekice naj bi še dobila od znanke, pa pol sploh ne vem kaj naj kupim, da ne bo vse po dvojno...hmmm

kako ste kaj danesuser posted image ?

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 8:03:16   
Anonimen
Dobro jutro. user posted image user posted image user posted image

Meni se zvečer sploh ne da it do compa, sem prelena.user posted image
Danes sem se končno naspala in spočila vsaj solidno.user posted image

Imam vprašanje? Koliko majčk si boste napravile spodnjih z dolgimi rokavi? Mislim tiste, ki se zavežejo zadaj? Imam dilemo, ker jih imam samo samo enih 5.user posted image  Računam na poletje.Vroče poletje. Bodijev s kratkimi in dolgimi rokavi pa imam ogromno. Kakšna ideja, nasvet?user posted image

(odgovor članu tancho)
  Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 8:18:23   
beyba
Dobro jutro vsem user posted image , jst bi še tolk spal....


Kar se tiče cunjic, jst pojma nimam kolk katerih stvari. Sem se pa odločla, da za prvo silo itak mam , pa še doma nisem razpakirala stvari ki jih je sestra zame šparala...

6 - tetra majjčk dolga rokava
7 -body kratka rokava
4 -žabice
3 - hlače....   

Vse tio se bo vvrjetno še povečalo, ker je prijateljica naštimala škatlo zame, pa še sestra, tako da ne smem nič več kupit...Če bom pa opažala kasneje da mi kaj manjka...bom pa takrat dokupla...


Dobrodošlico vsem novinkam.
user posted image user posted image user posted image   za vse lulčke in lulike v preteklih dneh (sem vas brala pa se zdej ne spomnim točno katera vse je napisala o pregledu) uglavnem user posted image user posted image user posted image   za opravljene preglede in UZ

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 8:22:54   
*Mojca*
Jutro!!

Beyba fullll lep buši user posted image user posted image

Didlina jaz sploh ne bom imela unih majčk, samo bodije. A misliš da je 5 komadov premalo? Meni se zdi kar dovolj, je pa res da nimam pojma user posted image

Lep dan vsem!


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 8:27:51   
Rosali
Dobro jutro punce!

Jest tud še nism kupovala cunjic, no razen 2 mini bodijev takoj za začetek-se nisem mogla premagat, ker imam nekaj stvari obljubljenih in še ne vem katere dobim na posojo od prijateljic in svakinje.
Itak pa računam na to, da mi bojo v materinski povedali kaj res rabim in kaj ne, ker se mi zdi mal brezveze kar napamet neki kupovat, saj se mi tud sanja ne, kaj rabi tako detece in kolk časa bo nosil kakšno cunco.

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 8:33:42   
Anonimen
No, pa sem malo pomirjena glede tega.user posted image


(odgovor članu Rosali)
  Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 8:35:01   
Kaja08
 
user posted image   
 
 
 
                  user posted image user posted image user posted image user posted image   83 user posted image user posted image user posted image user posted image


28.maj  

user posted image  tancho ('82) 1.user posted image   UZ 31.3. / spol:user posted image  / +8 kg

30. maj 

user posted image  kodrana ('84) 2.user posted image   spol :user posted image   / +3 kg

31. maj  
 
user posted image   
Kaja08 ('78) 1.user posted image   UZ 7.3. / spol:user posted image   / Ljubljana / +7 kg

1. junij  
 
user posted image  
TamaraJ ('79) 2.user posted image P 3.3. / spol: user posted image  (Jaka) / Postojna / +5-6 kg 

user posted image  nInAzWeRiNa  ('85) 1.user posted image UZ 27.3. / spol :user posted image  (Teja) / Ljubljana / +8 kg

user posted image  BARBBY 2.user posted image / spol:user posted image  

user posted image    rouzi ('76) 3.user posted image / spol:user posted image / Ljubljana / +7 kg 

user posted image   uurska

user posted image    polly80 1.user posted image  P 11.3. / spol: user posted image  / +4 kg

 
user posted image   Rosali ('84) 1.user posted image spol: user posted image  (Liam) / +9 kg


2. junij  
 
user posted image   tweetek
1.user posted image  P 29.2. / spol:user posted image (Janez) / Kranj - Ljubljana / +6 kg 
 
user posted image    cv3rklic4
('79) 1.user posted image spol :user posted image   / Ljubljana / +7 kg

user posted image    D.anna 76  1.user posted image   P 28.3. / spol:user posted image   / + 8 kg 
 
user posted image   kleopatra28
 3.user posted image   spol:user posted image  / Nemčija / +8 kg 
 
user posted image   Žanka
('76) 2.user posted image / Celje

 
user posted image  Marty5 ('79) 2.user posted image  /  spol: user posted image  (Matija) / Izola / +2kg

3. junij  

user posted image  Pikica_30 ('77) 1.user posted image / 3D UZ 3.3. / P: 12.3. /  spol :user posted image  / Kranj - Jesenice / +6 kg

user posted image   sussy


4. junij  
 
user posted image   špelin@
('76) 4.user posted image / spol:user posted image  / Ljubljana / -2 kg 

user posted image   katja_k 2.user posted image  / spol:user posted image  / +3 kg 

user posted image   Katrin08


5. junij  
 
user posted image   Cofijana
  1.user posted image  
 
user posted image   annnna
1.user posted image   / spol:user posted image   / +5 kg 
 

user posted image
   lidijajenko (84') 1.user posted image spol:user posted image  / Kranj

6. junij
  
 
user posted image   Tina28 
 /+7kg

user posted image   Noni 2.user posted image / spol:user posted image

 
user posted image  BUŠICA


8. junij  
 
user posted image  busybee882006
2.user posted image  

user posted image   j6 4.user posted image   / Ljubljana 

user posted image  sasa.vracko ('78) 1.user posted image +6 kg


user posted image  mama4 5.user posted image  / spol:user posted image  (Donja Marieta)  

user posted image  čbela ('82) 1.user posted image    spol: user posted image / +12 kg /

9. junij 

user posted image   I.daisy  1.user posted image  (user posted image user posted image ) P 5.3. in 18.3. / spol:user posted image user posted image  / +6 kg

10. junij  
 
user posted image  petra13 
 
user posted image   Didlina 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image / + 11 kg 

user posted image    sassy  1.user posted image   / + 4 kg

11. junij  
 
user posted image  alea01
('78) 1.user posted image    3D UZ 1.3. / spol:user posted image  / Ljubljana / +5 kg  

12. junij  
 
user posted image  adeja
  ('78)  2.user posted image  / spol:user posted image  / +7 kg

13. junij   
 
user posted image  lonapo 
('79) 2.user posted image  3D UZ 19.3. / P 20.3. / spol:user posted image  / Ljubljana / +6 kg 
 
user posted image  tindam 
 

user posted image  babysolza ('81) 1.user posted image    spol:user posted image  / +6,5 kg


14. junij   
 
user posted image   lory2004
 
 
user posted image   Eva2008
('82) (user posted image user posted image )user posted image / P 29.2.  / spol :user posted image user posted image  / Ljubljana / +3,5kg

15. junij  
 
user posted image  lunca14 ('75) 4.user posted image  (user posted image ) P 3.3. /  spol:user posted image   / Novo mesto / +5 kg 
 
user posted image   rozica984
1.user posted image   / spol:user posted image   / -1 kg

user posted image  tteeaa 1.user posted image  P 11.3.  / spol:user posted image   / +3,5 kg 

user posted image  nya ('79) 2.user posted image  (user posted image )   Novo mesto / +9 kg 

user posted image   officko 3.user posted image /  spol:user posted image


16. junij 
 
user posted image  fiesta 
('81) 1.user posted image  spol:user posted image  / Šempeter - Postojna / -3 kg 

user posted image  willma ('78) 2.user posted image   P 21.3. /
spol:user posted image  / Ptuj / +8 kg
 
user posted image   opal08 1.user posted image

17. junij 
  
 
user posted image   Shani 
('75) 3.user posted image /  Ljubljana

user posted image  *Snežinka* ('81) 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image  / Postojna / +2 kg 

user posted image   kinm (user posted image user posted image ) Ljubljana

 
user posted image   anaj22  spol:user posted image


18. junij 
 
user posted image  croason
  2.user posted image       

user posted image  beyba  ('79) 2.user posted image   P 13.3. / NS:user posted image  / Kranj / +6,2 kg


19.junij

user posted image  *Mojca* ('82) 1.user posted image   P 3.3. / 3D UZ 5.3.  / spol:user posted image (Sara / Luka) / Ljubljana - Postojna/ +4 kg 


20. junij 

user posted image  zp
('73) 2.user posted image  / spol:user posted image  / Ljubljana / +8 kg 
 
user posted image  NajaG


21. junij 

user posted image  nataska82 1.user posted image   / spol: user posted image   / +5 kg

user posted image  aleksandra silvija 3.user posted image  / P 5.3. / spol:user posted image  / +7 kg 


user posted image   simdar 1.user posted image   / spol: user posted image  

 22. junij 

user posted image   uvuv ('77) 1.user posted image   spol:user posted image (Miha) / +2,5 kg


23. junij 

user posted image  ninKa 2.user posted image  Postojna

24. junij  
 
user posted image  slovenka
('79) 1.user posted image   UZ 28.2. / P 29. 2 / spol:user posted image  Ptuj / +6 kg
 
user posted image   malimetek ('81)  spol: user posted image / Ljubljana / +4,6 kg


25. junij 

user posted image   AnjaPH 1.user posted image   MORFO: user posted image  (Maksimilijan) / +5 kg

user posted image     mate0ja (27 let) / spol: user posted image / + 2 kg


26. junij  
 
user posted image  RMRM
('74) 3.user posted image   spol:user posted image   / Jesenice 
 
user posted image  liliputput
2.user posted image  

user posted image   petea (79') 2.user posted image

user posted image    Jerneja RR


user posted image   NancyF ('83) 1. user posted image 3D UZ 18.3. / NS: user posted image ,  MORFO:  user posted image /+2 kg 
 

28. junij 

user posted image   pati0102 2.user posted image  P 21.3. / spol: user posted image

29. junij  
 
user posted image   Mojca78
('78) 3.user posted image  P 11.3. / MORFO: user posted image    /  Ptuj / +5 kg

user posted image   Martinščica (user posted image user posted image ) /  +1,5 kg  

user posted image   ninny  P 13.3.  / +1 kg / Jesenice 

user posted image    Polony 3.user posted image  spol: user posted image  (Ažbe) / +4 kg


30. junij  
 
user posted image  
  samantha_ce 

user posted image     Neli1  2.user posted image   spol: user posted image


????   
 
user posted image   AB83 1.user posted image

user posted image  pepabina ('77) 1. user posted image  / MORFO: user posted image


Pregledi v tem tednu:
slovenka UZ 28.2. / P 29. 2 
tweetek  P 29.2.   
Eva2008  P 29.2. 
alea01 3D UZ 1.3.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 8:35:30   
marty5
Dobro jutro user posted image

Vidim, da ste nekatere že prav pridno začele z gnezdenjem user posted image . No, mi še ne kaj dosti. Bom pa mogla nabavit pa prav vse za začetek, kljub temu, da je drugi otrok. No, razen povijalk, tetra pleničk, posteljnine ipd.
Hm. zdaj ko sem to napisala, vidim, da mi bo vseeno kar nekaj prišparano user posted image .

Zaenkrat se doma ukvarjamo z "logistiko"  - kako se bomo razporedili, da se ta mala dva ne bosta preveč motila. Najbrž bo user posted image nekaj časa z nama v spalnici v zibki, potem pa bomo videli kako in kaj. Ta prvega smo že pri enem mesecu dali v svojo sobo in smo potem vsi veliko boljše spali.

No, kljub temu, da je bil voziček od prvega še čisto nov in ok (se namreč moj princ ni maral vozit z njim user posted image ), sem si vseeno privoščila novega user posted image . Ampak sem nardila dober posel - sem starega prodala, novega pa dobila v akciji (razprodaja lanske kolekcije) in je res mega - trikolesnik, ki se zloži tako, da gre tudi v majhne avte. Če še razmišljate, ga ful priporočam. Je pa Mclaren, dobi se ga na spetni strani od Bušija oz. v njihovi trgovini v BTCju v Lj. Meni so ga poslali po pošti - brezplačno. Je pa primeren že od rojstva dalje, ker se da dat v vodorovano lego, košare pa mislim, da od junija dalje res ne bom potrebovala (se pa da dokupit). Zgleda pa tako:
user posted image

No, kot vidite, sem navdušena user posted image .

Drugače pa naj vsem ponudim še košček user posted image , saj danes moj prvorojenec praznuje 2. rojstni dan user posted image . Kar ne morem verjet, da je šlo tako hitro...Kdo bi si mislil 2 leti nazaj, da bom na isti dan 2 leti kasneje, spet s trebuhom user posted image . le kaj bo čez 2 leti ? user posted image



_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 8:41:08   
Kaja08
Dobro jutro!! Glede materinske šole v LJ - predavanja so razporejena čez cel mesec (jaz imam danes zadnjega, jeeeej). Partner mora biti prisoten pri dveh - prva porodna doba in druga ter tretja porodna doba - jih babca na koncu predavanja kliče in fočka, da potem lahko dobijo potrdilo za prisotnost pri porodu. Na zadnje predavanje moraš prinesti s sabo materinsko knjižico, da ti not useka štempl, da si hodila na predavanja. Predavanja so še kar zanimiva (malce je odvisno od tega, katera babca predava), tiste slikce s poroda so popolnoma odveč, ker te lahko samo mine vse skupi. Glede oblačil priporočajo:
- 10 bombažnih majčk št. 62
- 5 žabic ali pajackov št. 62ž
- 2 bombažni kapici št. 56 in 62
- 1 do 2 kompletka
- 2 copatki
- slinčki
- 1 otroška odejica
- obvezni klobučki

Je pa babca poudarila, da lupince NISO za sprehode, ampak so namenjene samo za prevažanje v avtomobilu. Lupince imajo prevelik naklon v hrbtu za novorojenčke in je zato tudi potrebno podložiti s kakšno pleničko, da je vsaj malo manjši naklon. Tako mora za sprehod obvezno mali ležat v košari ali vozičku.

No, tko, upam, da je to to....

< Sporočilo je popravil Kaja08 -- 28.2.2008 8:42:56 >

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 8:46:03   
anaj22
dobro jutro user posted image

sam na hitro vas vse pozdravim user posted image , pa eno user posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 8:59:31   
tweetek
Doooooooooooobro Jutro! Jaz sem sicer besna ko pes, ker  mi avtobus user posted image ni ustavil na postaji in sem zdaj zamudila predavanja, imam pa zato izjemoma čas, da na forum pridem... Svako zlo za nešto dobrouser posted image user posted image user posted image . S temi kavicami ste mi tak lusšt naredila da si grem jaz tud eno prštimat, pol pa pridem še malo nazaj...

Kaja hvala za poročilo iz šole... Mojca, a sva se medve menile da bova šli skupaj? Se ne spomnimuser posted image ....

< Sporočilo je popravil tweetek -- 28.2.2008 9:02:43 >

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 9:40:36   
Anonimen
Jaz sem pa spekla že dvoje muffine, zdejle spečem še žemljice, potem pa le čakam na obisk :)

(odgovor članu tweetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 9:49:38   
malimetek
pozdravljene dame,
jaz sem se pa danes odlocila, da grem plavat. ker me noro boli hrbet in prav cutim, da mi bo koristilo. grem na fakulteto za sport, baje,da je tam zelo cista voda. Sicer sem pa mnenja, da zdaj v bazeni niso vec tako umazani kot so bili nekoc, saj gre tudi tu tehnika in higiernski standardi naprej.
Sicer pa glede oblekic, sem jaz tudi cisto zmedena, sploh, ker naj bi dobila nekaj izposojenega, pa ne vem kaj bo in ce mi bo sploh vsec. pa se sploh ne odpravim po nakupi - saj vem kako bo, potem mi bo enkrat presedlo in bom sla vse kupit, cez dva dni bom pa dobila tiste obljubljen pakete, grrr. kako je s temi zabicami za poleti, saj v vrocini pa ja dojencku ne oblacis zabic, samo tanke hlacke in stumfke ali celo bodi in stumfke. Kaksne zabice bom imela samo za vsak slucaj. no, malo sem se razpisala, sicer grem pa tudi jaz zdaj si naredit enouser posted image . Pa da vas malo potolazim tiste, ki delate, tudi jaz sem v sluzbi.user posted image

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 10:01:08   
Kaja08
Glede na to, da novorojenčki še ne uravnavajo telesne temperature, jih je potrebno kar obleči. Je pa v materinski šoli poudarila, da glede na to, da se bo vse to dogajalo poleti, dojenčkov ne smemo oblačiti v pliško zadeve, ampak v bombažne stvari - več plasti in potem samo plasti slačiš, če vidiš, da je malemu vroče.
Aja, jst sm tud v službi user posted image

(odgovor članu malimetek)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 10:28:00   
Anonimen
En oddaljen pozdrav vsem junijkam!

Kako ste ene pridne ko pecete.Jaz pecem kake zavitke,vcasih piskote,pa torte ob rojsnih dnevih.Pol se pa ze neha.Mi gre na jetra,ker je potem cela kuhinja od moke...iatak smo pa samo trije in nazadnje nam vedno ostane,al pa se jaz basem...pol se pa sprasujem od kot kile.

Drugac pa tiste ki ste v sluzbi,ne se sekirat,je 100x bolje kot pa da doma visis,pa gres se sama sebi na zivce.

Jaz sem tudi nekaj oblekic kupila,pa je vse plisasto,mi sploh na misel ni padlo,da bi vzela kaj bolj tankega,al pa kratkega.Itak bom pa od sestre dobila,je rodila maja,pa bodo cunce kar prave.

Itak pa sploh ne vem ce bom tukaj rodila,al bom sla nazaj v slo.,
zato pa se ne gnezdimo.

Pri taprvi,sem vse urejala zadnji mesec,oblacil pa sploh nisem vedela koliko jih rabim,tako da sem kasneje ko je prvic babca prisla prav trapasto gledala ko je hotla sp.zabice,pa zg.,pa tak bodi,majcko...,v glavnem sem bila cist prec...Sem mela 20let,pa ceprav sem prebrala en kup knjig za nosecnice,bolj malo pojma.Na zalost ni bilo nobenega RRja.

Zdaj je pa spet toliko let vmes,da se mi zdi kot da sem prvic noseca.

...Evo,spet sem navijalke zazgala.user posted image ..mam pa sreco,jih dam zavret,pol pa grem na kompjuter pa cist pozabim,da se mi nekaj zge...

Dobro da ni olje,sem pa imela tut s tem ze ornk akcije...na sreco zadnja leta ne.

Tko punce,zdej se grem pa mal postimat,pa ven na sonce,bom sla mogoce v nabavo po balkonske roze.L.P.


(odgovor članu malimetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2441
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 10:51:36   
D.anna 76
Oh te cunjice.
Pajacki, pa bodiji to mi je vse jasno tudi za številke ni nobene panike če so malce večje zadeve. Kaj pa žabice? Katere številke boste kupovele?
Jaz si predstavljam, da oblečeš pleničke, žabice, pa body z dolgimi ali kratkimi rokavčki in čez to pajacka. Če je prevroče pajacka slečeš.
Lahko pa žabice, bodi, spodnji del kompletka in zgornji del kompletka oz, jopico.
Spodnje majčke, a se vam zdijo potrebne če imaš bodi, a jih oblečeš pod njega?! Ne vem nimam pojma, pa se mi zdi da nisem edina.
Kapice, ali boste kupovale tiste za zavezat ali samo za na glavo poveznit.  
Copatke, zakaj ali za začetek niso dovolj nogavičke?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 12:21:27   
Anonimen
D.anna jaz bom žabice kar 62,68  vzela sploh če bom morala na začetku še široko povijat, kapico za prvi mesec tisto za zavezat- ta tenko. Spodnje majčke so fajn jaz sem jih v prvo uporabljala prva dva meseca potem pa sem šla na bodije. (najboljši so tisti k se po celi dolžini odpnejo, no vsaj za oblačit.)

< Sporočilo je popravil ninny -- 28.2.2008 12:33:12 >

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 13:46:39   
tancho
IZVIRNO SPOROČILO: D.anna 76

Oh te cunjice.
Pajacki, pa bodiji to mi je vse jasno tudi za številke ni nobene panike če so malce večje zadeve. Kaj pa žabice? Katere številke boste kupovele?
Jaz si predstavljam, da oblečeš pleničke, žabice, pa body z dolgimi ali kratkimi rokavčki in čez to pajacka. Če je prevroče pajacka slečeš.
Lahko pa žabice, bodi, spodnji del kompletka in zgornji del kompletka oz, jopico.
Spodnje majčke, a se vam zdijo potrebne če imaš bodi, a jih oblečeš pod njega?! Ne vem nimam pojma, pa se mi zdi da nisem edina.
Kapice, ali boste kupovale tiste za zavezat ali samo za na glavo poveznit.  
Copatke, zakaj ali za začetek niso dovolj nogavičke?



A poleti bomo morale oblačiti naše user posted image  v več slojev? Sem si predstavljala, da ga oblečeš v body, hlače s stopalci, nogavičke in kapico...če se shladi pa mu daš še jopico in ga pokriješ z dekico.user posted image  Naj mi prosim ena mal razloži, da vidim kaj vse rabim...

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 2444
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 14:10:40   
babysolza
ola souser posted image !

Jaz ta teden uživam doma in sem (naivno) mislila, kako se bom polenila, kako se bom dolgočasila itd. Figo! Dva dni sem izpolnjevala tiste kapitalske dobičke (sva lani kupila stanovanje in sva prodala vse kar sva imela) - cela znanost. Danes me je lubi prosil, da mu neki za službo spišem, kuham kosilo, neki sem pospravljala, včeraj sem imela mamo na obisku, kej naredim za svojo službo, vsak dan grem na dolg sprehod - in dneva je konec! user posted image

Cunje sploh ne pridejo na vrsto, kopalnica tud še čaka...user posted image  user posted image  user posted image

No, drgač je pa prou fajn bit mal doma, pa zamenjat ritem. Do sedaj sem celo nosečnost delala in mi zdej res paše. user posted image

Danes grem pa v materinsko šolo! Mamo prvo predavanje in me prav firbec matra, kako bo. user posted image  user posted image  user posted image

Cunjice - ravno danes sem dobila še en paketek - sem kupila brisačo za kopanje pa dva poletka pajacka (brez rokic in nogic). user posted image

Lepo se mejte in se še kej pišemo!!!

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 14:11:50   
babysolza
tancho, sem sicer 1. user posted image , sam glede oblačil razmišljam prav tako kot ti. Razen seveda, če ne bo kako kislo poletje, potli bomo pa dali kej več na user posted image .

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 14:42:49   
anaj22
oh te oblekice

men tašča pa mami skoz težita naj ne kupujem cun ker jih bom ful za darila dobila. Ej halo a prej nej bo pa orok nag. Sploh se ne dam prepričat, kupm tist kar mi je všeč in mi bo pršel prav. Sej nisem kupila ful stvari sam par malenkosti. Ta glavni nakupi še pridejo.user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 15:00:47   
lonapo
nya, sori za pozen odgovor- ne ni to ta komplet je pa podoben temu- ta moj je v škatli in ne v košari pa mislm, da je celo par stvari več not pa stane 24 eur.

Glede IQ v nosečnosti-user posted image user posted image - vsak dan kakšno "brihtno" ven vržem-user posted image user posted image .

Alea- luna drži še od prejšnjega tedna-mojmu decu se že cel teden to fajn pozna.


Katere toplice so "dobre" oz "varne" za nas, ki nosimo nahrbnik spredaj.? Kakšen predlog-bi se šla mal namakat čez vikend.

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 2448
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 15:18:34   
D.anna 76
IZVIRNO SPOROČILO: lonapo

Katere toplice so "dobre" oz "varne" za nas, ki nosimo nahrbnik spredaj.? Kakšen predlog-bi se šla mal namakat čez vikend.


Terme Dobrna. Kako je z nihovo vodo ne vem, reklamirajo pa 3D ultrazvok in akopunkturo za nosečnice za lažji porod.

(odgovor članu lonapo)
Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.2.2008 15:38:05   
Anonimen
Evo mene spet  po popoldanskem spanju.user posted image user posted image user posted image
2 uri minilo kot šus.user posted image  Še prihajam k sebi.user posted image

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?