|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 11:00:41   
mami28
Čestitke Dolenjka, Jencili! user posted image

No, mene pa ste kr spustile. Še kr čakam. Danes je prvi dan po roku. Pa tud niti malo ne kaže, da bi se kaj dogajal.
Me pa brca, da me vse boli. Sem včeraj zvečer prav klicala v P, če je normalno, da tolk miga in to skor neprestano. Potem pa dobim take bolečine po nogah, da me kr zvije. Tko da čakamo......

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 11:03:49   
mami28
Dans popoldne se grem mal pokazat v P, pa na ctg. Po moje bolj na izlet user posted image

Zdej ste pa vse nekam pobegnile user posted image
No, če ste šle rodit, nej vam bo user posted image


(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 11:30:57   
mlavla
Elma...bila sem na CTG-ju v soboto in nedeljo, včeraj pa so mi naredili še amnioskopijo..pa moram rečt,da ni nič bolelo (sem pa odprta 1prstuser posted image )pa tud krvavela nisem, ker so mi rekli da bom...
No za jutri pa sem spet naročena...je menda odvisno od zdravnika..eni naročajo na en dan, eni pa na dva...

Mami28..držim pesti,da se začne kaj dogajat...
moram pa ti povedat, da tud pri meni otrok še vedno noro brca, da me vse boli...tko,da je to očitno še čist normalno..

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 11:35:01   
mami28
Mlavla, je pa včeraj rekla babca (ko sem klicala v P), da ni nujno, da se mora umirit pred porodom in da so nekatri tud med porodom živahni. user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 12:15:19   
katka37
Dolenjka, pa si le dočakala, iskrene čestitke, veliko cartanja. user posted image user posted image

Preostale, ki še čakate, pa samo še malo potrpite, ste že čisto pred ciljem.user posted image

Naš Tin je priden, mleka še dovolj, včeraj pa je bil tudi na prvem sprehodu z bratcem, ker mamo še vedno šivi bolijo za popuser posted image , ampak gre na boljše.

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 12:18:22   
mlavla
ravnokar sem bila na wc-ju pa se mi zdi da se mi je začel čep luščit..no če to ni zapoznela posledica včerajšnjega pregleda (amnioskopije?)user posted image
v velikosti češnje(user posted image )..je bil tak kompakten kupček sluzi ..krvavkaste in rumene barve...user posted image
ma katera podobno izkušnjo?? 

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 12:19:23   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: mami28

Mlavla, je pa včeraj rekla babca (ko sem klicala v P), da ni nujno, da se mora umirit pred porodom in da so nekatri tud med porodom živahni. user posted image


ja to sem pa tud jst že slišala..da nekateri še v porodni brcajo..zgleda da bo sta takšna tudi najina...user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 12:30:13   
mami28
Upam Mlavla, da ti gre tokrat zares. Da se je začel neki dogajat.

Ja, očitno sta najina sončka res prava razgrajača, že sedaj ne dasta mira user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 12:31:20   
mami28
Vidim, da sem slaba čvekica, sem še kr pri eni zvezdici user posted image

Bom probala do poroda bit kej bolj pridna. Dve bi si pa zaslužla, a ne user posted image

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 12:34:44   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: mami28

Vidim, da sem slaba čvekica, sem še kr pri eni zvezdici user posted image

Bom probala do poroda bit kej bolj pridna. Dve bi si pa zaslužla, a ne user posted image



ja pol pa kar začni bolj čvekat....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 12:36:30   
mami28
Mam občutek, da tebe ne bom dohitela user posted image user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 12:39:41   
Bajsa
Draga moja Dolenjka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Taro! Čestitke tudi očiji!!
Veliko lepih trenutkov vsem skupaj !!!! Veliko prespanih noči, dosti mleka in nič krčov!

Jencil tudi tebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za fantka! Veliko cartanja in uživanja v skupnih trenutkih!

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 12:40:38   
mlavla
mogoče pa..kaj pa veš..sam moraš vedet,da sem že kar precej več časa aktivna na forumu...kot tiuser posted image
itak pa ni pomembno koliko prispevkov imaš..glavno je samo to da čvekaš...in da si delamo družbo..a ne?

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 13:08:51   
nuka
Da se mal oglasim. Zaenkrat ni še nobenih znakov za rodit. Sicer imam rok jutri. Bomo videli. V sredo imam amnio.

Vikend smo fest izkoristli. Verjetno smo preživeli zadnji vikend kot 4-članska družina user posted image . Mal smo se poslikal za spomin. Pa tko je bil lep vreme. Da smo bili kar 2x na dolgem sprehodu.

Kje je pa danes februarka?


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 13:29:12   
mami28
Mi od kosila, zdej pa mal knjigo brat pa čas zapravljat user posted image
Mogoče mi rata celo kak sprehod, če se bo dete kej umirilo.

Ja, ni nas več velik. Pa še februarka se nam skriva.

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 13:42:59   
Februarka08
Februarka se javlja na dolžnost.user posted image
Sem bila zunaj in sem skor 1 uro hodila - in to v breg! Sem nazaj prisopihala kot lokomotiva.user posted image Zdej grem pa počas za štedilnik kosilo narest, čeprav skoz nekaj melemuser posted image , potem pa še mojga naštimam da greva še na en sprehod... Jutri pa amnia in upam da sproži kaj vse skupaj.
Mlavlauser posted image to je zih čep... Vsaj mislim. Še malo, pa boš cartala.user posted image user posted image No, saj je že čas, kajne?
Naš user posted image je tudi danes noro aktiven, prav zaboli me včasih... Pa beli tok mi kar teče in teče.user posted image Ne vem kaj je to...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 13:48:06   
mlavla
evo mene sem še dva okna pomila... zdej se pa še zavese perejo..no pol me pa še eno okno čaka..
tud mene mika,da bi šla mal v breg hodit...user posted image
zdele grem pa še neki za v želodčka pripravit..se tipkamo

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 13:58:16   
mami28
Februarka, tud jst mam zelo močen bel tok, zjutraj se mi kr vlije. Po moje je to čist normalno. Grem pa danes tko na ctg, pa lahk vprašam.

Jst sem mela včeraj sprehod v hrib. So naši rezal v vinogradu in sem jim pit nosla user posted image Sem se tud dobr zadihala, ko sem prišla na vrh. Je pa prav pasal se mal zdihat user posted image , pa pripravljat na globje dihanje user posted image

Kdaj pa začnejo z amnioskopijo? Več dni po roku?



(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 14:28:40   
Februarka08
Mami28 meni so amnio delal na rok (tako nekje je praksa v KR), zdaj jo mam pa jutri spet. Kako je pa drugje pa ne vem...

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 14:30:44   
ELMA
Mlavla dej nam malo seznam obnovi , sploh ga ne najdem več , da vidimo koliko nas še čaka user posted image    user posted image    user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  .Ne pozabi na nas ki še čakamo ,  se vem da imaš polno glavo  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 14:32:41   
ELMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 14:42:32   
larisa
Pozdravljene user posted image  in mamice,

tudi mi končno doma user posted image  in sedaj se lahko začnemo privajat na novo življenjeuser posted image .
Vidim da ste ene revce še kar 2v1, sploh Mlavla, ampak mislim da ne bo več dolgo, glede na čep. Dolenjka mi je včeraj okrog 10h dopoldan v P rekla da ji je šel čep in da ji bodo zjutraj sprožili porod, pa je frajerka že popoldne cartala, tko da se kar pripravi.

Mi smo fajn, edino šivi mene bolijo za znort, premikam se kot robot.A mate kej izkušenj kolk časa pa to traja??? Porodna zgodba sledi ko se mal sestavimo...

Vsem ki čakate želim čim manj muk do tedaj ko se začne, ko pa se začne, pa vso srečo in čim manj bolečin user posted image

A mamice še tu čvekajo al so se kam odselile?user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 15:01:21   
mlavla
mami28 men so prvo amnioskopijo delali 8 dni čez rok...bomo videli če mi jo bodo jutri tuduser posted image  predvsem pa upam,da se bo začelo kar samo kaj dogajat...user posted image

elma..obljubim..da se spravim pol seznam poiskat..zdele še hitim zadnje okno pomit..da me sonček ne ujame...user posted image

larisa..o kako lepo si že doma...no kot vidiš jst še vedno čakam..user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 15:03:06   
mami28
Aha, pol se zna zgodit, da mi bojo dans kej delal. Ne vem, kak majo kej prakse v Brežiški P. Bomo vidl. Se bom še javla.

Elma, mislim, da nas res ni več velik. Sicer se pa tud februar izteka user posted image , da ne bomo pol marčevke!
Vsaj tistih, ki bolj redno spremljamo dogajanje na tem forumu.
Februarka, Nuka, Mlavla pa ti pa jst user posted image

Larisa, user posted image za vrnitev domov! Velik cartanja in prespanih noči.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 15:03:36   
mlavla
larisa...mamice pa že nekaj časa čvekajo pod temo Starši čvekamo..mislim,da so jo poimenovale Februarski sončki...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




kresovanje
Lelly28 RR

Ali peljete svojega otroka na kresovanje?

da (50%)

ne (50%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!