|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 17:25:31   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

februarka, a je bilo zate še premalo seksa user posted image user posted image user posted image ? Sej bo, samo popoldan se še enkrat al pa dvakrat dajta dol, pol bo pa že morda speljalo.
mlavla, glede na to, da samo po kulinariki surfaš, kuhaš in pečeš nič čudnega, da ne greš rodit user posted image . Velja isto zate kot za februarko.
Pa za ostale, ki ste še 2v1 prav tako! Seksat pejte!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
NE POMAGAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image

Evo, danes sem bila že 2x na sprehodu, je blo prav fino, ker je res lepo vremeuser posted image , zvečer bi šla najraj še v vročo kopel v banjo, pa da vidimo... Pa saj itak ne bo nič, tako da me že prej vse mine preden sploh še kaj probam.user posted image Ko bo hotel, bo že ven prišel...
Mlavla, a tvoj CTG pa spet raven?user posted image No ja, tud midve bova kmal cartale... A ne? V torek mam tud jest spet amnio, upam da se bo do takrat kaj spremenilo.user posted image

Mateja81 hvala za porodno zgodbo.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 17:39:33   
Februarka08
Uh, sem pozabila Dolenjki zažele vso srečo in čim hitrejši porod!user posted image user posted image user posted image user posted image Še malo, pa boš objela svojo Taro.user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 19:34:39   
bamby
Drage moje februarke. Pravkar sem na GSM dobila naslednje sporočilo od dolenjke:

Sem deklca mala, Ime mi je Tara. Ob 17.40 sem se v Postojni rodila, mamici in očku solze sreče v oči privabila. 3570 g in 52 cm imam, komaj čakam, da te spoznam!
 
Draga moja dolenjka, iskrene čestitke za težko pričakovano Taro! Vsi smo bili že nestrpni, kdaj bomo dobili tako krasno novico. Sedaj pa tebi in očku želim mnogo sreče, veselja inc artanjo z njo! Zdaj si postala tudi ti v pravem pomenu MAMA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 19:38:33   
Lanchy
Vsem novopecenim mamicam cestike in velikoooo cartanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 19:56:32   
brina2006
Dolenkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke za TARO !

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 20:41:19   
ELMA
jencili čestitke za sineka...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 20:42:57   
ELMA
Dolenkauser posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  čestitka tudi tebi za tvojo princeskouser posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image ,  TARO.....

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 20:52:17   
Ms. Anna
ČESTITKE DOLENKA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 20:54:54   
ELMA
[link=http://pbskids.org/arthur/friends/images/rollovers/baby_kate_home.gif][/link]  Čestitke mamicam , za njihove dojenčke , zelo lepo je brati in slišati da ena za drugo rojevate user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  , potem pa vem da bom jaz tudi kmalu držala v roki svojo majhno user posted image   ELMO  ... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .    Kar user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image     bi od sreće , pa vseno moram priznat da me je malo strah  ,user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ,,,,,, , user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ....

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 21:12:16   
ELMA
Evo elma zate nekaj odgovorov pred grem se spet pokazat v P...user posted image

- kateri zdravnik je bil ti žal ne znam povedat..saj se ni predstavil...je bil tak starješi..precej siv..user posted image pa ena ful prijazna babica..upam, da jo še srečamuser posted image  

- ZM sem imela 12.5....pa so mi izračunali najprej 19.2..potem pa po Uz 16.2...tko,da noben od teh ne drži...
..danes sem že kar 8 dni čez...zgleda da bom postavila rekord tle med februarčicami...

MLAVLA zdravnik ki si ga imela pri pregledu ,siv starejši je sigurno Dr, ČUK , kar se tiče babic meni su vse ful prijazne , in ena nova  je zdaj, ne poznam jo vem pa da je blondinka , in  ji je ime Špela , in da je levičarka , to so nam povedali v materinski šoli  ker jo učijo da naredi rez če je potreban pri nožnici na desni strani , ker baje da ni fajn da te zarežejo na levi , ker pač levičarji to rada naredijo .Samo njo ne poznam , ampak druge so većinoma stare babice in zelo pohvaljene kot so : EVA, MARTINA ,MILENA in druge . Vsaj sem jaz tko slišala in take iskušnje z njimi  imam .

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 21:14:08   
kati kati
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojo pupo!

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 21:48:16   
Februarka08
Dolenjka, čestitke za vajino Taro!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 22:20:15   
mlavla
ELMA..jst sem pa spoznala baico Brigito..pa danes je bil dr. Jurca...sem bila z obema čist zadovoljna...

Drugač sva pa ravno zdele pribremzala domov iz LJ..sav šla še v Koloseja...sva gledala Petelinji zajtrk...

zdej vam pa želim lepo nočko

Aja pa da ne pozabim jencili in dolenjka iskrene čestitke!!!!

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Februarčice 4. del
24.2.2008 23:15:53   
dolenjka
Drage Februarcice... prenasam Vam pozdrave in zahvalo na podpori... V porodni sva bila od 15-te ure... vse je slo kot podmazano user posted image , epiduralna je "majka" user posted image user posted image user posted image . Dolenjka je cutila vse, celoten porod, ne pa bolecine... drzala sva se za roke in uzivala v rojstvu novega zivljenja... slike sledijo...

Zdaj imamo se eno Dolenjko vec, ime ji je Tara , po horoskopu je  user posted image user posted image user posted image  in uziva svojo prvo noc na tem svetu ter gleda skozi okno se dokaj polno luno...

Lepo Vas pozdravljam... Tarin ocka user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil dolenjka -- 24.2.2008 23:19:49 >


_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 7:43:05   
amor real
user posted image  Čestitam !!!! Lepo se cartajte !!!!  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 7:54:23   
Februarka08
Dobro jutro!
Evo, jaz sem še vedno doma, v enem kosu, moj user posted image še vedno vztraja, skratka nič novega.user posted image

Očka od Tareuser posted image user posted image lepo si to napisal... Pozdravi Dolenjko.user posted image

Koliko nas je še sploh user posted image ? Mlavla, Nuka, Mojaniuser posted image , Elma, jaz - še katera?user posted image
Skoz bolj se bliža petek in skoz bolj mam občutek, da bo naš user posted image privekal 29.2.user posted image No ja, saj mi je vseeno, samo da bo zdrav/a, samo... kaj pa vem. Spet bom začela komplicirat, ker sem naveličana...
Grem raje na zajtrk.user posted image

< Sporočilo je popravil Februarka08 -- 25.2.2008 7:56:00 >


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 8:28:57   
mala_pikica
Dolenjka in ati od male Tare iskrene čestitke za rojstvo male princeske. Uživajte in se cartajte user posted image user posted image

Jencil tudi tebi čestitke za malega princa. user posted image user posted image

Za ostale, ki še čakate pa navijam, da se tudi pri vas čimprej začne kaj dogajati in, da se vidimo na drugi temi. lep pozdrav vsem!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 8:37:29   
sayuri
Punce, zdajle pa lepo kar za šefico v porodnišnico user posted image . Joj, kako so lepi dnevi za rodit user posted image . Držim pesti, da greste kot po tekočem traku. user posted image

Dolenjka, tebi pa še enkrat čestitke user posted image . Sem jst rekla, da jo bo na hitro zvilo user posted image

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 9:01:41   
vrtnica76
user posted image user posted image user posted image Čestitke Dolenjki in očku za malo dolenjkoTaro.Pohvala očku za tako lepo sporočilouser posted image .
Zdaj je pa res še čisto malo februarskihuser posted image .Brez skrbi tudi za vas bo prišel ta srečni dan,ko boste spoznale svojeuser posted image .Držim pesti,da bi bil ta dan čimprejuser posted image .
Čestitke pa tudi vsem ostalim novopečenim mamicamuser posted image .


_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 9:23:26   
mlavla
Jutro drage moje...jst sem še kar doma...user posted image
danes je že 9 dni čez..pa se še kar nič ni dogajal...
sva mela pa dones zjutraj petelinji zajtrk...user posted image upam,da bo mel kakšen vpliv...user posted image

za danes imam v planu pomiti še ostala okna in oprati še ostale zavese..zdele grem še mal na kavčka pol pa v akcijo..
se še kaj oglasim..
aja pa jutri imam pregled...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 9:36:27   
Februarka08
Mlavla user posted image spet pridna... Zgleda da ti tud okna ne pomagajo.user posted image user posted image Men tud nič ne... Ampak saj bo... Glih zdele sem z mami govorila in je rekla da bom jutri po drugi amnii zih kar not ostala... Da je ona tud. Sam to itak nič ne pomen. Če bo plodovnica še dobra, ne verjamem...user posted image Mi je dala pa vsaj upanje.user posted image
No, najedla sem se, aleluja je zapelauser posted image , zdaj grem pa mal pospravt ker baje ata pride na obisk.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 9:57:28   
pina-1
dolenjka še tuki čestitke za Taro. naj vaju tti čim bolj razvaja.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 10:23:13   
ELMA
Jutri smo že 26 Februarja, user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  ,nič kaj posebnega se ne dogaja mal me tudi skrbi koliko bom čakala na svojo pupiko ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  . Mlavla se vidimo v porodni sigurna sem da bomo skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   šle po svoje piščance ...Jurica je kar vredi  zdravnik , eden je še mlajši in bolj luštkan od Jurice   , to je Dr. Pogačnik .....user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image  . Jutri imam pregled , in upam da se ne vrnem domov tko debela ....

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 10:26:39   
ELMA
MLAVLA ,  a ti kar vsak dan hodiš na amnio , oziroma na preglede ...Pa to kaj boli ? Nisem bila še nikoli !!!!!!

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 10:30:06   
ELMA
user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Avto za 5 člansko družino
lola85 RR

Kateri avto je primeren za druzino s 3 otroci?

VW Touran (44%)

Citroen C4 Grand Picasso (14%)

Renault Grand Scenik (4%)

Peugeot 5008 (4%)

Honda FR-V (8%)

Ford S-Max (26%)


Število vseh glasov: 50

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!