|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
22.2.2008 10:20:12   
majoli
Naslednje srečanje LJ oktoberk 2007
torek 4.3.2008 ob 11h - Kolosej.
Prijavljene:
- oktoberka
- janja
- kasija
- klaudia
- jasna
- 2ursae
- pingi
- pot
- suzanamai
- tave
- Ulaa
- majoli

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   RE: Desetke007
22.2.2008 10:31:59   
jasna
Sem spregledala. Seveda Boru tudi čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 3252
   RE: Desetke007
22.2.2008 10:41:15   
2ursae
user posted image  za našega Borčija,
user posted image  tudi tebi, Nina - user posted image je pa za mamico, ker je ti še ne smeš ... brez skrbi, saj bo zdaj zdaj prišel tudi čas, ko jo boš tudi ti lahko user posted image .

sling doma: ja, seveda, jaz sem to začela prakticirat. Moj hecni otrok namreč dopoldne zaspi na rokah, opoldne v vozičku, popoldne in zvečer na pa zizi user posted image . Tako je in nič drugače... pa ga dopoldne raj mal v slingu ponosim, pa še starejši ve, da če mami da Borčija v torbico user posted image , to pomeni, da bo šel ajat in mi nekako da mir in se sam igra. 2 muhi na en mah.

lokacija srečanja, če bo ta zunaj: uf, jej, kaj pa vem, živa, maš kakšno idejo ... Tivoli? sam najbrž čolnarna ni odprta ... jaz bi nekje, kjer je pesek - ima kakšna Ljubljančanka kakšno dobro idejo? Pa najbrž bi rade tud kaj spile, ne.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: Desetke007
22.2.2008 10:47:20   
sanosan
IZVIRNO SPOROČILO: valči


sanosan,
od kod izviraš,jaz sem bivša Ptujčanka,sem se iz Grajenščaka preselila sem pred 9.user posted image leti.Ampak znana preko slik mi nisi,si čisto iz Ptuja?



Čisto iz Ptuja (bloki zraven Ljudskega vrta), sem pa videla, da sma isti letnik, tako da me zanima, na katero oš si hodila in potem na srednjo šolo? Jaz sem hodila na Osojnika oz. potem Ljudski vrt (oš),in potem na ekonomsko na sšc Ptuj.

< Sporočilo je popravil sanosan -- 22.2.2008 10:48:15 >

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: Desetke007
22.2.2008 10:48:45   
noa1
Dobro jutro - no je že bolj dober dan.
Čestitke Boru in Nini!user posted image
Klavdija hvala za zajtrk in Sanosan za čaj.
Ajša končno spi jutranje spanjeuser posted image . Se je spet zbudila ob 7 in potem je taka zaspanka, nazj zaspat pa ne zna (ji rata šele pri naslednjem hranjenju). Ne vem ali je to polna luna ali kaj....sva se vstajali na vsake pol ureuser posted image ...jo je full nekaj tiščalo ali zvijalo in ne non stop jokala...pa kakala že tudi ni od sobote, zato sem ji včeraj dala komarčkov čaj. Upam da bo tudi tokrat pomagal.user posted image
Sem pa full utujena od te neprespane noči, sedaj me čaka pa pakiranje ker jutri šibamo na smučanje, pa še nisem nič spakirala. Saj zame ni problem, za ta malo pa ne bi rada kaj pozabila. BTW še sploh nisem probala smučarskih hlač, če jih še gor dobim....me je kar malo strah...eh....če pa mi niso prav, pa pač ne bom nič smučala...se sploh ne sekiram.

Grem malo na kup cotke zlagat, pa eno rundo ali dve še morem oprat (še dobro da imamo sušilec)

Mi nimamo slinga (se mi zdi sedaj že malo prepozno da ga nabavim), imamo pa kengorujčka in jo, ko je full sitna tudi doma nosim v njem....pa se mi zdi da kar uživa, samo hoče biti obrnjena vstran, da lahko gleda. Zunaj pa smo bili samo enkrat do sedaj in je tudi uživala.

< Sporočilo je popravil noa1 -- 22.2.2008 10:52:54 >

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: Desetke007
22.2.2008 10:51:48   
Klaudia
2ursae - čolnarna je odprta. Sem šla ene 14dni nazaj mimo. Drugih primernih lokacij pa žal ne poznam...

Čestitke Boru in Nini!

user posted image

Tortica za mamici... je ful huda user posted image

Mei tai - mene pa to ful na kengurujčka spominja user posted image

Lane31 - kosmiče kuham na vodi brez vsega. Včasih jih dam zraven jabolka... ampak potem gre po žlički in ne flaški... drugače pa kašice kuham za sproti. Vzamem majhno kozico ( tako da spravim paličnjak notr ), pa narežem notr pol korenčka, krhelj kolerabe in malo koromača. Pa ma lih za en obrok. Če ga ona ne poje ga pa jst user posted image

Zdaj pa moram it pakirat... če bo katera slučajno šla na Bled za vikend naj mi sporoči. Bi se lahko dobil, ker mi bomo zagotovo šli user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
   RE: Desetke007
22.2.2008 11:02:25   
sanosan
Čestitke NINI in čestitke BORU!

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3257
   RE: Desetke007
22.2.2008 11:08:07   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja

No da se še jaz malo javimuser posted image ..........user posted image zaspančklala jaz pa malo telovadim in vas berem in tipkamuser posted image .........naša se je zopet odločla,da ne bo večerjala...........user posted image čakam,da trdo saspi potem pa kar v spanju poje brez problemauser posted image oktoberka mogoče pa bi tvojauser posted image na tak način tudi več pojedlauser posted image Naša je danes popoldan spala 3 ure v kosuuser posted image upam,da to ne bo vplivalo na nočno spanjeuser posted image

Nič grem pogledat kakšno je stanje v spalnici

Lahko noč vsem mamicam in user posted image






O pridna telovadka...ej.....sem pri kolegici sprobala ta leg magic in je res strup user posted image ....ravno 5 ponovitev mi je ratalouser posted image .....se ti že kaj pozna ?
A Zarja pa še zmeraj fintari z hrano user posted image .....ma so hecni.....
Oj lag magic..........kaj pa vemuser posted image lahko bi rekla,da se mi malo res že pozna.....po oblačilih čutim..........je pa res da tudi manj jemuser posted image ...tak da je to vrjetno rezultat obojega.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3258
   RE: Desetke007
22.2.2008 11:25:30   
valči
Joj,mi je nerodno,ker sem na Bora pozabilauser posted image user posted image user posted image .Čestitke tudi mamici za 4 mesece,kar ga imauser posted image user posted image Čisto sem zamešala datume.Ob kateri uri je rojen?Naša Nina je ob 6.08. zjutraj,se ji je mudilo,je hitro mogla spoznat,kako zgleda oktoberski dež,je tako deževalo tisti danuser posted image

Ostalim hvala za čestitke,sedaj pakamo k tašči kuhat,rižev narastek še s pečice vzamem.Mihael pa je doma,ima virozo,nič antibiotika,bo mogel sam se zborit s tem.

sanosan,jaz sem hodila v Maribor na živilsko,sem slaščičarka in živilski tehnik,študirala nisem,ker mi je bilo v interesu čimprej priti sem,čopkauser posted image
Otroke bom vsekakor vzpodbujala k čimdaljšem šolanju,če bodo le želeli.Saj ko si mlad in ni prave vzpodbude...
No,grem,ker lezem s teme,to ne spada med dojenčkeuser posted image
Pa,pa.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3259
   RE: Desetke007
22.2.2008 11:48:15   
ditta
Helou,

z veliko zamudo sporočam Zojine mere, ko je bila stara točno 3. mesece:
velika je bila 61 cm in tehtala točno 5640 gramov.
Pri treh mesecih in pol, pa je bila velika 62,5 cm in tehtala 6100 gramov.
Naslednji pregled imamo šele konec marca, zato podatkov za 4. mesec ne bom mogla poslati.

Pri cepljenju je kar cvilila in kričala ter hlipala še kakšnih 15 minut po tem, ko je bilo že vsega konec.

Ali še katera od vas hodi v razvojno ambulanto in na fizioterapijo.
Zoja ima namreč povečan mišični tonus, asimetrija pa se je z vajami popravila in ni več toliko opazna.
Jaz sem preko zvez in poznanstev prišla do fizioterapevtke, saj pediatrinja v razvojni meni, da le to ni potrebno... jaz pa menim, da škoditi ne more, čeprav je Zoja pri prvi fizioterapiji jokala celo uro.

p.s. na srečanje po vsej verjetnosti prideva tudi midve :)

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 3260
   RE: Desetke007
22.2.2008 13:08:22   
Alina_alin
dober in zdrav dan!
Ja, saj vem, da čudno zveni ta pozdrav, samo jaz si še samo tega želim, pa tudi če bo dež ali sneg...
En teden je naokrog in nič bolje. Da povzamem:
-prejšnji četrtek zbolel moj, 4 dni dobesedno ležal na AB
-v soboto zbolela naša dojenčica, diagonoza: vneta ušesa, AB  in za zbijanje vročine paracetamol
-v ponedeljek zbolela starejša 2,5letnica - peljem k zdravniku, reče da je grlo, ušesa, pljuča bp, torej brez AB: viroza, če ne bo bolje nazaj. Ponoči kopanje, ker vročina ne pade...
-v sredo kontrola pri P s Tjašo: Tjaša zgleda  zdrava, tudi P potrdi da so ušesa zdrava, vendar
AB naj popije do sobote. Špelo peljem zraven, ker je slabša: spet enako: grlo, ušesa,  pljuča bp: viroza.
-v sredo že mene nekaj "lovi". pijem na litre čaja, med, česen, čebula... vse na sporedu, samo da še jaz ne zbolim do konca
-četrtek (včeraj) Tjaša obupno slabša: , nahod (ki ga prej sploh ni bilo), nos zabit, kašlja, joka....glas zahripan (jok zahripan). KLičem P, ali naj spet pridem, po opisu oceni, da je sedaj dobila še virozo in da z AB neham - ne podaljšam kljub virozi. No popoldne je dobila še vročino 38,2 in kopanje, svečke itd itd.
-danes pa jaz obupno slabša, še dobro da nimam vročine.,
Do srede dopoldan sem imela pomoč mame, je bila kar pri nas, da mi je pomagala. Ker to je živ obup: vsi bolani, mi jokata obe hkrati. V sredo popoldne in včeraj sem  bila cel dan sama. IN da mi ne bi bil dolgcajt še eno filmsko doživim namesto kavice: moj zjutraj odide v službo, jaz ob 9h s Tjašo v vozeku na teraso, da jo malo zapeljem in zaspi, ta večja me počaka v dnevni. slabo minutko vozim po zelenici tjašo, se vrnem k vratom, sparkiram vozek, hočem not. presenečenje: vrata zaklenjena!!!!!!!! jaz brez ključa, brez mobitela. brezdomka, z enim otrokom zunaj, z enim v hiši in sem ga lahko gledala skozi okno, če sem imela srečo , da ni pobegnila iz jedilnice ali dnevne kam drugam. govorim ji da mi naj odklene (vrata imajo steklo in sva se videli skozi). hoče odklenit, enkrat dvakrat,nič. pravi, da ne more. nič, letim in zaklenem ograjo, da če bi slučajno odklenila,d a kam ne pobegne. potem letim z vozekom k sosedu si sposodit telefon,da pokličem mojega,da pride domov mi odklenit hišo. kakih pol ure je bila  naša 2,5 letnica sama gospodar v hiši. dokler sem jo gledala skozi okno je bilo še ok, ko pa je šla v kak drug prostor in je nisem videla, sem pa dobivala sive lase. groza. šola, ni kaj. pa edinkrat, zmerom sem vzela raje še ključ ven, pa tudi če stojijm od vrat 2 metra. takrat nisem, eto. pa nikoli ni obračala ključa... ejeje. ja, sedaj je to smešno, včeraj ni bilo.

Vsem hvala za voščilo, da ozdravimo.

Noakaki kengorujček imate, rada bi kupila. MOj križ je adijo, odkar sedaj Tjašo nosim 2 dni, ko ima vročino in joka.Lepo se imejte na smučanje, kam grete? jaz bi tudi...

izpadanje las -o tem ste govorile. jaz sem po prvem porodu, 1 leto in pol izgubljlala lase, v neomogočih količinah. ok, hormoni so vsi rekli. enkrat sem bila prehlajena in mi je moj osebni zdravnik, ko sem mu to omenila da še po 1,5 letu ni bolje, dal napotnico za lab, in bila sem zelloooooo slabokrvna. tak da bodite pozorne na to. ko sem si izboljšala kri lasi niso izpadali več.
papa, že imam alarm, komaj sem si po 1 tednu našla 5 minut da kaj napišem.
saj bo, sam ne vem kdaj - bolje. po enem tednu še slabše, ker je viroza, in imam vsga že pol kufer. ajaj.
papa, pa brez zamere, mal mi je lažje, ko sem se skaškljala tu gor z napakami tiskarskimi


(odgovor članu ditta)
Neposredna povezava do sporočila: 3261
   RE: Desetke007
22.2.2008 13:32:48   
Alina_alin
SEDAJ Z    UPS, levo tipkam z desno držim tjašo, ki s polnim nosom smrci na meni.ko jo položim joka, vročina okrog 37,5, ne bi rada dala svečke pri tej, saj se telo baje samo zdravi z vročino.
valči,tak kot so že napisale:saj lahko prideš na srečanje v mb.še nekaj- kje je bistrica ob sotli, koliko vstran od lesičnega - tam je moj bil doma in smo vcasih tam na obisku. se mi zdi da je to nekje blizu,ali?
noa, jaz bsem si pri 1.otroku naredila za "potovanja" seznam, da nisem kdaj kaj pozabila, sem šla zmerom po seznamu skozi in nikoli nič manjkalo. ker drugace se lahko hitro kaj pozabi.pa mini lekarno pakirat,  pa obleke itd

zdaj pa grem se probat kosilo skuhat dokler ta starejša spi




(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 3262
   RE: Desetke007
22.2.2008 14:38:30   
noa1
Alina_alin: jaz seznam delam že celi teden (se vedno še kaj zraven spomnim) in upam, da ne bomo kaj pomembnega doma pozabili...če pa že...so pa tudi tam lekarne in trgovine. Gremo pa v Olang v Dolomite. No, medvi bova največ v Olangu, ostali pa bodo smučali na Kromplatzu in še kakšen dan tudi drugje. Smo zmeraj kupovali karte kar za celo območje. Imamo pa mi trije svoj apartma, tako da tudi če ne bova dosti zunaj mi je že ta sprememba dovolj.
Upam, da se čim prej pozdravite...user posted image user posted image user posted image user posted image ..za pomoč

Moram lete...mislim da se je končno pokakala...se še kaj javim preden gremo

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 3263
   RE: Desetke007
22.2.2008 14:41:12   
noa1
eh..lažni alarm

Kengurujček: kupili smo babybjorn sport aktiv, ki ima podporo za hrbtenico. Naša ima dobrih 7 kil in zaenkrat me še ni bolel hrbet on nošenja v njem...je pa res, da je nikoli nisem imela dolgo v njem

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3264
   RE: Desetke007
22.2.2008 14:57:51   
miska1
Naslednje srečanje LJ oktoberk 2007
torek 4.3.2008 ob 11h - Kolosej.
Prijavljene:
- oktoberka
- janja
- kasija
- klaudia
- jasna
- 2ursae
- pingi
- pot
- suzanamai
- tave
- Ulaa
- majoli
- miska1


2ursae, hvala za nasvet, sem pobrskala in nasla recepte za pripravo GH. Me pa zanima, kako mi bo slo, ko se bom tega zares lotila. Lazje je samo kupit kasice, manj dela, mogoce tud manj zdravo.

Klaudia, tole z rizevimi kosmici bom tud probala, samo sele po 5 mesecu. Se pravi skuhas v vodi in potem zmiksas. Lohk jih pripravis skupaj z mlekom ali celo dodas kak korencek, jabolko. A imam prav?

Dons sem mu veckrat ponudila janezev caj in bebe caj skupaj, nesladkan. Noce piti. Bom se poskusila, ce bo zejen, bo ze pil. Al pa tud ne hm... Pol pa nevem, lahko tud sadni sladkor.

Izpadanje las je pa pri meni na veliko.

Shranjevanje oblacil, dajem vse v eno veliko vreco. Si morm magari dons zvecer vzeti cas in jih sortirat kaj komu vrniti, pa lepo v vreco in v skatlo.

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 3265
   RE: Desetke007
22.2.2008 15:21:41   
mama06
shranjevanje oblačil - dajem v vrečko in potem v škatlo, nakateri sem napisala, kaj je not on št. oblačil.

Sva bila že zunaj danes in smo se na koncu našle skupaj 4 sosede s starostjo od 1-4meseceuser posted image user posted image user posted image . Sedaj čakava atija, da pride čez 15 minut domov in gremo še eno rundo. Kljub slabemu jutru, ki je spominjal na dež, je sedaj lepo vremeuser posted image



(odgovor članu miska1)
Neposredna povezava do sporočila: 3266
   RE: Desetke007
22.2.2008 15:51:48   
lane31
Jezus,sem se komaj prebila skozi user posted image ......Najprej čestitke vsem slavljencem user posted image
Zunaj sva bile 4h in je vse prespala user posted image .....zdaj pa je z sestrico zunaj....lepo njej user posted image

NOA1....prišla je soseda na kavo in mi pokazala slikice ene Ajše- in meni v glavi- ma je to dete znano - in seveda je tvoja hčerkica user posted image  Mali svet- no sigurno veš kero tvojo žlahtnico imam za sosedo user posted image ....Lepo smučanje in čim več sončka user posted image

Allina-alin....- to se pa bere kot kriminalka.....no upam, da bo hitro minilo vse, in da boš ohranila moči.....mame itak zmorejo vse,ne user posted image

KLAVDIJA- koliko kosmičev pa od prilike skuhaš za en obrok- žlico ,dve ???????

Pa še ena dilema.....kerega februarja bo moja pupa 4 mesece stara....in če ne februarja, ali je pol 1.3. 4 mesece in se ji prestavi rojstni dan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3267
   RE: Desetke007
22.2.2008 15:53:15   
lane31
Mama06- pri nas smo tudi kar 3-5 mamic vozičkarc skupaj od 4-7 mesecev....in hitro mine sprehod user posted image , drugače je kar malo tečno sam šetat 3h

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3268
   RE: Desetke007
22.2.2008 16:00:03   
valči
Alina,tebi pa se res dogaja in to s polno paro na kubik.Saj ne vem,kakega smajlija bi ti dalauser posted image user posted image ,bogi ste vsi skupaj,me je strah,da se ne bi še mi od sina nalezli,ki ima hudo virozo.Pa tisdto,ko si zunaj čakala z vozičkomuser posted image user posted image ,ta je kruta,res,me stisne.Sem bila tudi jaz že na balkonu zaprta,samo jaz lahko pokličem,ker je vedno kdo doma,oziroma na dvorišču,pa mi pride odpret.Enkrat vem,da sem na dežju čakala,od kod se bo kdo vzel,da me rešiuser posted image Otroci,otroci-smajlikižugasprstom-user posted image
Ozdravite čimprejuser posted image user posted image

Je kera brala od Nalin ,kako tepeta za sinka?To mora pa bit nočna mora,res,se ti zdi viroza nična proti temu,kaj dajejo tam skoziuser posted image user posted image Sem kar žalostna za njo,res.

Klaudia,ful lepa tortica,hvala za pozornostuser posted image

Čauči,šibamuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3269
   RE: Desetke007
22.2.2008 16:11:54   
lane31
Valči sem brala user posted image user posted image
In kaj bi ti radi povedali z tem člankom.....a jaz to prav razumem , da je prehrana z adaptiranim boljša user posted image  Saj niso več resni user posted image
http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=4&c_id=32365

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 3270
   RE: Desetke007
22.2.2008 16:43:46   
mišk
Ja, men tud nč ni jasn pri tem članku. Mogoče en mejhen obliž za nedoječo dušo...user posted image  Eh, brezveze.

Danes ponoč se je pri nas spet poznal vpliv lune, kajti Dona se je spet zbudila ob treh, pa sem ji dala jest in je pol takoj nazaj zaspala. Sem kar presenečena, ko se kaj tazga zgodi. Ful me je razvadla.

Valči, ti ki si bolj s tistih koncev. A greste kdaj z družino v Olimlje, v tisto "kočo" čarovnice, al pa jelene gledat, pa v čokoladnico? Midva z mojim imava že par let navado vsaj enkrat poleti it tja mal na izlet. Ful je vsega za videt. Na koncu greva pa vedno v pivnico Haler na pivo. Hja, prav paše, ko maš polno rit čokoladnih pralinejev še en pir povrh spit...user posted image  Zdej bo pa sploh zanimivo, ko bodo otroc.user posted image  A v Bistrici ob Sotli je tudi kakšna taka zanimivost vredna ogleda? Ker se že mimo peljeva, pa ne vem?

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3271
   RE: Desetke007
22.2.2008 19:50:30   
skuštrana
Valči, jaz sem tudi na živilsko hodila, v Mariboruser posted image A te je Mastenova kaj učilauser posted image
Če hočeš se lahko pripelješ do Celja, ko bom tu pa ti pokažem uporabo slingauser posted image

Klaudia - mei tai samo na daleč izgleda kot kengerujček, je pa full drugačen..za zavezat ima 2 kraka, ki se zavežeta podobno kot pri traku..lahko ga nosis spredaj, zadaj ali pa na boku. je pa mei tai za malo starejše otroke, recimo od 6 m naprej, ker se ne zategne čisto ob telesu kot npr. sling ali pa trak...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3272
   RE: Desetke007
22.2.2008 19:50:56   
skuštrana
Vse naj naj slavljenčkomauser posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3273
   RE: Desetke007
22.2.2008 21:13:33   
valči
skuštrana,kateri letnik si in keri program si delala.Jaz sem 4 leta hodila v staro šolo,eno leto pa v novo-3plus dva,tako da sem 4. letnik hodila v novo,ki je zakon.Ja Mastenkauser posted image ,tako smo jo klicali,najbolj mi je ostal v spominu učitelj fizike:
Midhad Mulaosmanović,faca na kubik,z imenom vreduser posted image ,pa učiteljico prakse Marjano Košmlj sem imela rada,lepi spomini na šolske dni.Ja bi mogoče res enkrat prišla v Celje,samo to si res morem vzet cajtuser posted image

Mišk,v Šempetrem-Bistrica...ni nič pametnega za pogledat,koliko jaz vem,ampak bi pa bila vesela,če bi se oglasili,ko se mimo peljete.Mi smo od britofa proti kozjem kake 3 kilometre,če boč tam pohajala javi,dam takoj gor eno user posted image

Katera me je spraševala za Lesično,sanosan?Res se ne spomnimuser posted image Blizu mene,kakih 12 kiometrov,malo ven iz Kozjega.Tudi vi vabljeni na kavico,ko se mimo peljete.user posted image Sedaj pa vem iz mojih krajev,da ne postanem tečna.

Ninica spi,bolj ali manj,jaz pa mirujem,potem grem jogurte delat,pol pa spat.Je pa tako pridna zadnje čase,evo,prehitro sem pohvalila user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3274
   RE: Desetke007
22.2.2008 21:28:18   
mama06
Dober večer punce!

Kako smo kaj tega petkovega večerauser posted image user posted image ? Naše dete že spi od 20:30, tako da sva z atijem vsak na svojem računalnikuuser posted image . Produktivna izraba časauser posted image user posted image user posted image user posted image

Skratka, popoldne smo šli skupaj še na en enourni sprehod in je imel moj dragi taki tempo, da sem komaj sledila. Sem zašvicala za 2 konja. No, da pa kalorije niso šle v nič, sem takoj po sprehodu zmesila testo za pizzo in pojedla dobro polovico velike pratfane in spila liter jabolčnega soka. Pa če me kdo vpraša, sem daleč od sitegauser posted image

Jutri pa gremo k mojim na kosilo. Pa še ful lepo vreme nam obljubljajouser posted image user posted image user posted image . Že vidim, kako bo moja mama želela it na sprehod.

skuštrana ta mai tai, "alikokosežereče"user posted image , koliko pa je cena? Se da dobit kaj po sindikalni ceni ali promocijski vzorecuser posted image user posted image user posted image . Ker glede takih reči sem res smotana in če mi ne bo šlo od rok, ne bi bila rada na preveliki izgubiuser posted image user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 3275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Zvestoba
lenca8

Bi partnerju oprostile prevaro?

Da (25%)

Ne (75%)


Število vseh glasov: 40

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!