|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 8:32:49   
slovenka
Punce,
moj mednarodni dogodek, zaradi organizacije katerega me kar nekaj tednov skoraj ni bilo med vami, je mimo. Smo se izkazali user posted image user posted image user posted image

Sedaj pa je v prvem planu selitev in mala bebica.
Moji aktualizirani podatki za na seznam so:
da čakamo user posted image - po 3D UZ je menda to 100%, vsaj zdravnik je rekel, da 100% vidi luliko user posted image

Naslednja pregleda pa imam 28.2. UZ srčka v porodnišnici in 29.2. redni pregled.
Sicer pa sem tudi jaz sedaj na +6 kg, tako da brište tistih +2. user posted image
Sem si v MK kupila Veliko knjigo o dojenčku in je ful zanimiva, pa ful lepe slike ma.
No, lepo bodite, odslej se bolj pogosto oglasim.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 8:33:48   
Anonimen
Neli1, kje si pa ti potegnila ta seznam?user posted image  Je tako starrrrrr.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 8:33:49   
čbela
jutro punce....
kako smo.....kile nam gredo gor.....počutje vreni, mali brca....joj zvečer pa zutri tok rogovili.....
še malo pa pregled....da vidim otroka..:)in za spol me malo zanima....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 8:54:00   
alea01
Dobro jutro user posted image !

slovenkauser posted image user posted image user posted image  za projekt in da boš zdaj imela več časa za nasuser posted image user posted image

Jaz več sploh ne spim. Zaspala sem ob 4.00 uri zjutraj in se zbudila ob 6.00user posted image user posted image . Ne morem in ne morem spat!!!!

Sem pa glih klicala v Celje za MŠ. Traja pa od torka( 9.30 -13.30 )do četrtka in to je to. Enkrat mora očka bit zraven. sicer ne vem kako bo, ko pa ima vsak dan vaje študente in asistent pa res ne more špricatiuser posted image user posted image . Bo že. Je pa fajn, da trikrat prideš in končaš v enem tednuuser posted image user posted image

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 9:03:15   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: alea01
Sem pa glih klicala v Celje za MŠ. Traja pa od torka( 9.30 -13.30 )do četrtka in to je to. Enkrat mora očka bit zraven. sicer ne vem kako bo, ko pa ima vsak dan vaje študente in asistent pa res ne more špricatiuser posted image user posted image . Bo že. Je pa fajn, da trikrat prideš in končaš v enem tednuuser posted image user posted image


Ja sam, kaj pa če imaš službo? A potem si moraš dopust vzet al so tud kakšni popoldanski termini? Tele materinske šole so pa res čist različne... Pa še pri nas je rekla, da je samo v LJ obvezna prisotnost očeta na 2 predavanjih, če hoče biti zraven pri porodu, da drugje po Sloveniji tega ni in gre lahko ata brez predavanj na porod zraven...

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 9:15:47   
Kaja08
  user posted image   
 
 
 
                  user posted image user posted image user posted image user posted image  79 user posted image user posted image user posted image user posted image


28.maj  

user posted image  tancho ('82) 1.user posted image  spol:user posted image  / +4 kg

30. maj 

user posted image  kodrana ('84) 2.user posted image   spol :user posted image   / +3 kg

31. maj  
 
user posted image   
Kaja08 ('78) 1.user posted image   UZ 7.3. / spol:user posted image   / Ljubljana / +7 kg

1. junij  
 
user posted image  
TamaraJ ('79) 2.user posted image /  Postojna / +1 kg 

user posted image  nInAzWeRiNa  ('85) 1.user posted image  / spol :user posted image  (Teja) / Ljubljana / +6kg

user posted image  BARBBY 2.user posted image / spol:user posted image  

user posted image    rouzi ('76) 3.user posted image / spol:user posted image / Ljubljana / +7 kg 

user posted image   uurska

user posted image    polly80  /+ 2,5 kg

2. junij  
 
user posted image   tweetek
1.user posted image  / spol:user posted image (Janez) / Kranj - Ljubljana / +5 kg 
 
user posted image    cv3rklic4
('79) 1.user posted image P 20.2. / spol :user posted image   / Ljubljana / +7 kg

user posted image    D.anna 76  1.user posted image / spol:user posted image   / + 6 kg 
 
user posted image   kleopatra28
 3.user posted image / 3D UZ 21.2. / spol:user posted image  / Nemčija / +8 kg 
 
user posted image   Žanka
('76) 2.user posted image / Celje

3. junij  
 
user posted image  Marty5
('79) 2.user posted image  /  spol:user posted image  / Izola / +2kg

user posted image  Pikica_30 ('77) 1.user posted image / 3D UZ 3.3. / P: 12.3. /  spol :user posted image  / Kranj - Jesenice / +6 kg

user posted image   sussy

4. junij  
 
user posted image   špelin@
('76) 4.user posted image / spol:user posted image  / Ljubljana / -2 kg 

user posted image   katja_k 2.user posted image  / spol:user posted image  / +3 kg 

user posted image   Katrin08

5. junij  
 
user posted image   Cofijana
  1.user posted image  
 
user posted image   annnna
1.user posted image   / spol:user posted image   / +5 kg 
 
user posted image
   lidijajenko (84') 1.user posted image spol:user posted image  / Kranj

6. junij
  
 
user posted image   Tina28 
 /+7kg

user posted image   Noni 2.user posted image / spol:user posted image

8. junij  
 
user posted image  busybee882006
2.user posted image  

user posted image   j6 4.user posted image   / Ljubljana 

user posted image  sasa.vracko ('78) 1.user posted image MORFO: 19.2. / +6 kg

user posted image  mama4 5.user posted image MORFO: 21.2. /  spol:user posted image  (Donja Marieta)  

user posted image  čbela ('82) 1.user posted image   P 25.02 / spol: user posted image / +9 kg /

9. junij 

user posted image   I.daisy  1.user posted image  (user posted image user posted image ) P 19.02./ spol:user posted image user posted image  / +6 kg

10. junij  
 
user posted image  petra13 
 
user posted image   Didlina 1.user posted image   / spol:user posted image / + 11 kg 

user posted image    sassy  1.user posted image   / + 4 kg

11. junij  
 
user posted image  alea01
('78) 1.user posted image   P 21.02 / 3D UZ 25.02 / spol:user posted image  / Ljubljana / +5 kg  

12. junij  
 
user posted image  adeja
  ('78)  2.user posted image  / spol:user posted image  / +7 kg

13. junij   
 
user posted image  lonapo 
('79) 2.user posted image  / P 21.2. / 3D UZ 19.3. / spol:user posted image  / Ljubljana / +2 kg 
 
user posted image  tindam 
 

user posted image  babysolza ('81) 1.user posted image    spol:user posted image  / +6,5 kg

14. junij   
 
user posted image   lory2004
 
 
user posted image   Eva2008
('82) (user posted image user posted image )user posted image / P 29.2  / spol :user posted image user posted image  / Ljubljana / +3,5kg

15. junij  
 
user posted image  lunca14 ('75) 3.user posted image   P 3.3. /  spol:user posted image   / Novo mesto / +4 kg 
 
user posted image   rozica984
1.user posted image   / spol:user posted image   / -1 kg

user posted image  tteeaa 1.user posted image  P 11.3.  / spol:user posted image   / +3,5 kg 

user posted image  nya ('79) 2.user posted image   P 25.2. / Novo mesto / +7 kg 

user posted image   officko 3.user posted image /  spol:user posted image

16. junij 
 
user posted image  fiesta 
('81) 1.user posted image  spol:user posted image  / Šempeter - Postojna / -3 kg 

user posted image  willma ('78) 2.user posted image  P 25.2. / MORFO  27.2. / spol:user posted image  / Ptuj / +4 kg
 
user posted image   opal08 1.user posted image

17. junij 
  
 
user posted image   Shani 
('75) 3.user posted image /  Ljubljana

user posted image  *Snežinka* ('81) 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image  / Postojna / +2 kg 

user posted image   kinm (user posted image user posted image ) Ljubljana

18. junij 
 
user posted image  croason
  2.user posted image       

user posted image  beyba  ('79) 2.user posted image   P 13.3. / NS:user posted image  / Kranj / +6,2 kg


19.junij

user posted image  *Mojca* ('82) 1.user posted image   P 3.3. / spol:user posted image  / Ljubljana - Postojna/ +4 kg 


20. junij 

user posted image  zp
('73) 2.user posted image  / spol:user posted image  / Ljubljana / +8 kg 
 
user posted image  NajaG


21. junij 

user posted image  nataska82 1.user posted image   / spol: user posted image   / +5 kg

user posted image  aleksandra silvija 3.user posted image  / P:5.3. / spol:user posted image  / +7 kg 

 22. junij 

user posted image   uvuv ('77) 1.user posted image   spol:user posted image (Miha) / +2,5 kg

user posted image   simdar 1.user posted image MORFO  20.2. / spol: user posted image

23. junij 

user posted image  ninKa 2.user posted image  Postojna

24. junij  
 
user posted image  slovenka
('79) 1.user posted image   UZ 28.2. / P 29. 2 / spol:user posted image  Ptuj / +6 kg

25. junij 

user posted image   AnjaPH 1.user posted image   MORFO: user posted image  (Maksimiljan) / +5 kg

user posted image     mate0ja (27 let) / spol: user posted image / + 2 kg


26. junij  
 
user posted image  RMRM
('74) 3.user posted image   spol:user posted image   / Jesenice 
 
user posted image  liliputput
2.user posted image  

user posted image   petea (79') 2.user posted image

user posted image    Jerneja RR
 

28. junij 

user posted image   pati0102 2.user posted image P: 22.2. / spol: user posted image

29. junij  
 
user posted image   Mojca78
('78) 3.user posted image  P 20.2. / NS:user posted image   /  Ptuj 

user posted image   Martinščica (user posted image user posted imageMORFO : 19.2/  +1,5 kg  

user posted image   ninny  P 13.3.  / +1 kg / Jesenice 

user posted image    Polony 3.user posted image  spol: user posted image  (Ažbe) / +4 kg

30. junij  
 
user posted image  
  samantha_ce 

user posted image     Neli1  2.user posted image  

????   
 
user posted image   AB83 1.user posted image

user posted image   NancyF ('83) 1. user posted image  / NS: user posted image ,  MORFO:  user posted image /+2 kg

user posted image  pepabina ('77) 1. user posted image  / MORFO: user posted image


Pregledi ta teden:
Martinščica  MORFO: 19.2.
sasa.vracko MORFO: 19.2.
I.daisy          P 19.02.
Mojca78       P 20.2.
simdar          MORFO  20.2.
cv3rklic4      P 20.2.
lonapo          P 21.2.
alea01          P 21.02.
kleopatra28 3D UZ 21.2.
mama4         MORFO: 21.2.
pati0102      P 22.2. 

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 9:16:35   
Kaja08
Očitno smo čist prestrašile našo novo nosečko - Neli1. Torej, Neli dobrodošla, oglasi se kaj, si dodana na seznam user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 9:22:18   
alea01
Ja, saj. V MŠ lahko grem sam jaz, ker sem na bolniški. Drgač pa moraš vzeti kar tri dni dopustauser posted image . glupo. Mi je pa rekla, da če očka želi biti zraven pri porodu v CE, mora imeti potrdilo, ki ga dobi, če je vsaj enkrat na predavanju

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 9:33:27   
Anonimen
*Mojca* - dokler se ne rodijo, ostane tkouser posted image , razen če Alea kaj spremeni mnenje - drgač se ne mormo iti za milkouser posted image

Lunca - hvala za informacijo

Neli -dobrodošla

Vsem pa dobro jutro in še zame ena velikauser posted image . Jutri pa spet delat - jupi, se mi kr ne da bit več doma. Grem lahko vsaj mal med ljudi.user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 9:51:32   
aleksandra silvija
. Jutri pa spet delat - jupi, se mi kr ne da bit več doma. Grem lahko vsaj mal med ljudi.
user posted image user posted image user posted image -super zate. Potem pa itak samo še 3 mesece in  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 10:10:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

. Jutri pa spet delat - jupi, se mi kr ne da bit več doma. Grem lahko vsaj mal med ljudi.
user posted image user posted image user posted image -super zate. Potem pa itak samo še 3 mesece in  user posted image user posted image


še 4 mesece user posted image

Dans nam tile meseci delajo mal problemov, neuser posted image ?

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 10:11:22   
Anonimen
Neli-dobrodošla

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 10:39:04   
aleksandra silvija
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

. Jutri pa spet delat - jupi, se mi kr ne da bit več doma. Grem lahko vsaj mal med ljudi. -super zate. Potem pa itak samo še 3 mesece in


še 4 mesece

Dans nam tile meseci delajo mal problemov, ne ?

user posted image user posted image

Hočem rečt: 3 mesece dela, potem pa 1 mesec porodniškega dopusta, pol pauser posted image .
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 10:42:18   
cv3rklic4
Dobro jutro - al je že dober dan?
no, jaz sem pretrpela tisto urico pred laboratorijem - ne vem, ali je samo na Viču v ZD treba bit tešč ali kaj - glede na včerajšno debato. Ker so me takoj vprašali, če sem, drugače bi morala prit drug dan.
No, potem so mi dali skoraj pol litra ful sladke vode in me poslali na čakanje. Po eni uri pa so vzeli 4 epruvetke krvi. Moram pohvalit sestro, ki je jemala kri - sploh nisem vedela kdaj me je zbodla. Sicer so te igle res tanke. No, navajena sem ful debelih, ker sem darovalka in na Zavodu za transfuzijo ti res v žilo zatlačijo take "kole", da itak da čutiš user posted image Če bi bile tam igle tanjše, potem bi pa res trajalo dolgo, da bi kri sploh tekla ... user posted image
No, lepo bodite na ta lep sončen dan!
Pa dobrodošle nove junijske nosečke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 10:47:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

. Jutri pa spet delat - jupi, se mi kr ne da bit več doma. Grem lahko vsaj mal med ljudi. -super zate. Potem pa itak samo še 3 mesece in


še 4 mesece

Dans nam tile meseci delajo mal problemov, ne ?

user posted image user posted image

Hočem rečt: 3 mesece dela, potem pa 1 mesec porodniškega dopusta, pol pauser posted image .
user posted image user posted image user posted image



Aja, tko pa ja.

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 11:04:33   
cv3rklic4
No, ko sem danes čakala na odvzem krvi, sem tudi jaz šla malo računat koliko delovnih dni mi še ostane. Porodniško bom verjetno nastopila s 5.5., to pomeni, da sem sigurno frej že od 1.5., ker je praznik, potem pa vikend. Jupi!user posted image

Ker pa imam še nekaj dni starega dopusta in celega letošnjega, bom verjetno (če bo šefica za to) izkoristila kar celega pred porodniško. Torej, če bo vse po sreči, neham delat 21.3. To je pa samo še en mesec. Juhu!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 11:44:01   
lonapo
ojla punce!

Neli dobrodošlauser posted image user posted image .

Še danes delam potem sem pa frej do konca tedna. Jutri zjutraj moram biti že ob 7ih v laboratoriju -cuker, toxo, urin...
Ob 19 danes lahko zadnjo sladko stvar pojem, potem pa edino mogoče se kakšno suho žemljouser posted image .

A kera ve, če lahko zjutraj vodo pijem? Drugač lulat ne bom mogla.user posted image

Sem si ravno zračunala da bom šla načeloma že 01.04. na dopust, se pravi da delam samo še dober mesec.
Pa še vedno nisem niti ene stvari kupila. Bom po 19.3 ko opravim 3d UZ.

naslednji teden grem pa na masažo za nosečnice! A je katera že šla?

Lp,

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 12:13:01   
beyba
Oila

Neli dobrodošla.

Moram vam povedat da sem dobla od zavoda podaljšano bolniško do 17.3 delam po 4 ure na dan. Potem pa naslednji mesec ponovimo zadevo ko bom mela pregled.Sam mal mi je čudno. 13.3 mam pregled-četrtek v ponedeljek naj bi šla pa že nazaj po 8 ur delat. Ker do takrat komisija ziher še ne bo dobla mojega potrdila od ginekologinjeuser posted image . Če grem pa v ponedeljek,tor, sreda delat za 8 ur pa prekinem bolniško in bom spet na delodajalcih.
Prejšnji četrtek sem oddala namreč potrdilo od tega pregleda, pa sem dans dobla pošto? Katera kaj izkušenj s tem?

(odgovor članu lonapo)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 12:47:53   
alea01
beyba- jaz dobim odgovor iz zavoda v dveh dneh. Sem pa prejšnji mesec imela podaljšano bolniško do 18.01. Potrdilo sem osebnemu zdravniku oddala 18.01 in 22.01.sem dobila odločbo o podaljšanju bolniške. Bi mogla potemtakem 21.01 it delat. Jaz nisem šla in ni bilo nič narobe

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 12:48:58   
alea01
aja, 19.02 in 20.02 je bil vikend

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 12:57:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

aja, 19.02 in 20.02 je bil vikend


danes so pa res neke zmede v številkah - 19.2.je torekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 13:01:44   
Anonimen
Mene pa zanima kaj ste rekle osebnemu zdravniku, da ste dobile bolnisko (ce ni bilo iz zdravstvenih razlogov)?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 13:04:57   
Anonimen
Najboljš da rečeš g, da zelo težko delaš, pa ti bo in dal bolniško. Sej so v večini kr razumevajoči.
Jaz sem sicr na bolniški zarad viroze - še danes, jutr pa upam, da delat, ker so naslednji tedn počitnice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 13:06:25   
Anonimen
Aham. Pa te potem preverjajo, če si doma?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.2.2008 13:45:16   
pikica_30
Mene pa zanima, kako to, da imate ve vse te preglede za sladkor, jaz sem danes začetek 26t pa do sedaj še nisem imela nobenega tega pregleda, pa tudi za naslednjič (pregled v 28 t) mi ni dala napotnice za sladkor, samo za vodo in kri. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Zdravilni čaji za nosečnice in mamice po p...
Ali nosečnice lahko pijejo pripravke iz plahtice? Ali malinovi listi res lajšajo bolečine ob porodu? Kako zdrav je za no...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?