|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 12:41:04   
amor real
Pina user posted image  čestitke za Ano !!!!  Lepo se cartajte in super, da nas bo vedno več istrijanov user posted image

(odgovor članu Ms. Anna)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 12:52:21   
BEJBI T.
Pina čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživajte in se lepo crtajte!




(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 12:52:34   
kati kati
pina tebi tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 12:54:05   
BEJBI T.
Jaz sem pa lih kar vse pajke po stanovanju pomorila, zdej sem pa tudi jaz na pol mrtva!!!user posted image user posted image

Moram malo na kavč, potem pa na en sprehod!

(odgovor članu BEJBI T.)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 12:54:31   
kati kati
bejbi-js sem rodila v celju!pa še nora gužva je bla.....

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu BEJBI T.)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 13:05:52   
BEJBI T.
kati kati- uf sem se bala daboš napisala da si bila v postojni!
ker mi ta tvoja zgodba ni prav nič simpatična! Dobra si da nisi pouser posted image   med vsemi temi popadki.

Ma, na koncu je itak važno da svojega bejbija crtaš.

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 13:10:26   
anandrej
Pinči. čestitke za Valentinovo darilo user posted image user posted image user posted image

Vidim, da je tudi naši Janey končno uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image

Seveda čestitke tudi vsem ostalim!!

(odgovor članu BEJBI T.)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 13:15:02   
ella79
pina user posted image user posted image user posted image user posted image za Ano, pa ste/smo jo končno dočakali

(odgovor članu BEJBI T.)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 13:36:02   
bamby
Pina, končno si dočakala, tako kot tudi me februarčice, da ti je privekala na svet tako težko pričakovana Ana.
VSE ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  Datum rojstva je pa zelo zelo lep!!!
 

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 13:43:50   
bamby
maruša, tvoj Lovro je pa kot bi mojo Anajo gledal. Ful je lušten!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 14:12:30   
jencili
Ooo, Pina kaj vidim...mala Ana se že cartauser posted image user posted image user posted image
Iskrene čestitke...pa ste jo le dočakali, me pa tudi!user posted image

Ja, danes je res lep datum za rodit. Včeraj našega user posted image  nismo prepričali, da bi z mamico skupaj praznovala, pa sem mislila po nekaj jutranjih krčkih, da bo mogoče vsaj danes akcija, pa si je mali spet premisliluser posted image . Jah pol pa nič, bomo pa še malo počakali...user posted image

Sicer mam pa jutri pregled, pa bomo vidl, kaj pravi CTG. Dons sm user posted image  čutila šele 2xuser posted image . To nam pa ravno ni v navadi...user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 14:19:31   
mlavla

Seznam glede na datum pregleda:

14.02. dolenjka
14.02. larisa
14.02  Suzi*
14.02. katka37 
15.02. jencili
15.02. BEJBI T.

18.02. larisa
18.02. Ms. Anna
19.02. mlavla
19.02. Februarka08
21.02. mami28

 
 


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 14:39:11   
larisa
user posted image Ja pa kam ste se pa res vse skrileuser posted image user posted image user posted image ? Ne morem verjet, da so očitno res bolj ene ta iste čvekale in sedaj ko so šle v P., je tle gor kot bi kdo umrl, ne pa rodil....
Sem pa sitna, a? Ampak, če mam pa preveč časa, pa vse pospravljeno, pa kuhat mi ni treba, pa televizije nimam glih prov rada, pa knjige sem že vse trenutno aktualne prebrala......user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 15:03:42   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

user posted image Ja pa kam ste se pa res vse skrileuser posted image user posted image user posted image ? Ne morem verjet, da so očitno res bolj ene ta iste čvekale in sedaj ko so šle v P., je tle gor kot bi kdo umrl, ne pa rodil....
Sem pa sitna, a? Ampak, če mam pa preveč časa, pa vse pospravljeno, pa kuhat mi ni treba, pa televizije nimam glih prov rada, pa knjige sem že vse trenutno aktualne prebrala......user posted image


veš tud jst se tko počutim..prov nič prijetno ni tole čakanjeuser posted image

jst sem sicer prišla do ene ideje..in sicer sem danes kupila bele T-majice s kratkimi rokavi, ki jih bom opremila s smešnimi napisi..upam, da bo dobro izpadlo..naredila jih bom pa za strice (moževe brate) in pa za tasta in taščo, pa seveda mojo mami..tko da mam zdej cel ustvarjalni načrt..no če mi bo uspelo bom pol mal poslikala...aja bodi za nečaka sem pa že poslikala...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 15:17:56   
mary_lou
Mlavla ne pritožuj se nad čakanjem hehehe jest sm že 9 dni čez rok pa še kr čakam........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

že komi čakam jutri da bo 8.00 da grem v porodnišnico sam upam da me ne bojo tok matral k so pino, bi šla pol rajs še za dva dni domov pa v ponedeljek spet upam no da so v ljubljani bolj hitri k v izoli


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 15:21:27   
mary_lou
Jest bom po moje rekord postavla tuki gor v čakanju so me že vse zapustile k so mele 5. rok pa se ogromno k so prehitele po desni user posted image user posted image user posted image user posted image

Še polonca me je očitno zapustila a katera kej ve o njej a že carta? No sej je že čas da bi


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 15:26:36   
mami28
Pozdrav!


Mene naša bebika tak brca, da mam zlo boleče krče po nogah in riti, kot da bi me en z nožem piku. In to vsak popoldne, pa kr precej časa. A je to normalno? Zjutraj na ctg-ju pa je tko spala, da smo moral ctg ponovit, ker je bil utrip nizek. Da ne govorim, ka mi s trebuhom dela, čist ga prestavlja. Enkrat bula spredaj, pol s strani, pa hitri gibi, pa treslaji... Ma že zdej fešte, ka šele bo user posted image

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 15:30:27   
dolenjka
Dan user posted image


Pinči KONČNO user posted image  user posted image  user posted image  vse naj naj za valentinčico Ano in da bi bili čim prej vsi 4je skupaj doma user posted image  user posted image  user posted image

Tako kot je že Larisa napisala, pri nas nič novega user posted image  Spodaj vse bp user posted image  CTG nič posebnega, otroček se umirja, spet 2 popadka, malo močnejša kot zadnjič, ampak to je pa vse user posted image  No, očitno bom lahko še en lep vikend preživela doma z mojim dragim, no, vsaj soboto! Naslednji pregled imam v nedeljo, 17.2. ob 8h zjutraj in seveda spet tešča... user posted image  Zdej bom pa zgleda 3x na teden na "dopoldanski dieti" user posted image

Zdaj sva ravno pojedla, sem kar špinačko, pire in pleskavici zraven naredila, moj je šel na moški čvek, jaz grem pa aja tutaja, ker sem mal zaspana (vstala že ob 5.30) in zmatrana, ker sva šla še v Špar in Merkur, pa Baby center. Sem kupila črke, da bova na vrata dala napis naše princese, pa škatlico za dudico sem končno kupila, pa tekočino za steriliziranje ki jo je priporočila Pina, pa še tabletke za sterlizacijo sem vzela user posted image  Sem mogla mal Meti nadomeščat in sem mal šopingirala user posted image

Aja, včeraj zvečer mi je Meti poslala naslednji sms: "Evo mene, preživela! user posted image  Teli šivi so mučni, ampak ko ti dajo otročka na trebuh v trnutku pozabiš vse bolečine. Se ne da opisat tega momenta user posted image  Janez je super, pregled in kolki ok, lepo papa pri meni, skoz se crkljava, pa lepo pančka. Je pa tut glasilke fajn sprobal user posted image  Upam, da bova kmalu doma."
 
 
Pa še odpustnica: Anarya srečno pot v Rim ti želim user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

 
Tko, sem pridna a ne? Zdej pa grem mal ajat, pa ne bit hude, bom pol bolj zgovorna, obljubim user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 15:32:28   
jencili
Zanimivo, meni ni pa nič dolgčas. Skoz mi kej tel. zvonijo, me pride kdo pogledat, mal z vami čvekam pa je dan mimo.

No, dons bo malo daljši dan, ker bom cel dan sama. Pri dragem majo v službi eno modno revijo (uradna otvoritev trgovine) in bo revček delal do...bog ve kdaj. Pričakujem ga pomoje okoli 1-2 zjutri, user posted image user posted image  tko da punce glejte, da me boste do takrat zabavaleuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 15:52:20   
jencili
Dolenjka, ti se kar lepo spočij, da boš pol zvečer meni lahko delala družbouser posted image , k bom sama domauser posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 15:58:02   
larisa
Nč bat Jencili, ti bomo delale družbo user posted image ....

Dolenjka ti se kar spočij, ampak da ne boš predolga, ker pol ponoči ne boš mogla spat!

Mlavla, dobra ideja za čas ponucat, pa tud tako, si ful ustvarjalna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 16:04:27   
jencili
Larisa, hvala...user posted image

Punce, dons sm spet mal gledala horoskop, pa mi neki ni čist jasno. Mogoče se med vami kera bolj spozna na to...ponekod piše, da je vodnar do 18.2., drugje pa da je do 19.. A kera mogoče kej ve, kako je s tem?

Pa še neki...ne vem al sem že vprašala, mislim pa da ne...mamo previjalno narejeno po meri. Ta je izven standarda in zdej nikjer ne dobimo otčno take velikosti. Sicer se da to rešit, me pa vseeno zanima, kam ste dale to narest tiste, ki ste imele enake težave?

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 16:15:38   
jencili
hihi, zgleda, da sem mal zamenjala Buči in se mal sama s sabo pogovarjam.user posted image user posted image user posted image

Sm šla še enkrat za foro pogledat, če bi učer dobila kake dinarčke (k ste jih vse, jst pa učer še ne) in glej ga zlomka...€ so na računuuser posted image user posted image user posted image  - vseh 259, 27€

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 16:31:35   
mary_lou
user posted image VESELO VALENTINOVO VSEM

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 16:33:14   
mary_lou
A nam je katka pobegnila po Valentinčka?

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Koliko otrok imate?
nosek5

Koliko otrok imate?

5 ali več (2%)

4 (3%)

3 (13%)

2 (29%)

1 (32%)

nobenega (22%)


Število vseh glasov: 183

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!