|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
11.2.2008 21:53:47   
suzanamai
Najprej je videla naše premoženje v plenički, saj je Zoja mogla pokazat kako kaka  zeleno, sluzasto in obilno.user posted image  Potem je vprašala če kaj poliva in ji vzela kri. Kaj pa vem, verjetno na osnovi izvida, bom vprašala v sredo, ko imava ponoven pregled.user posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: Desetke007
11.2.2008 21:58:58   
mama06
No mi že spimo. Sva se še podojila za lahko noč(to delava zvečer leže v temi na najini postelji, saj spi pri nama) in je v trenutku spal dalje. Ne vem, kam naj to zapišemuser posted image user posted image

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: Desetke007
11.2.2008 21:59:28   
kmarija
Joj, zjutraj sem tko hitela, da sem mal zašuštrala...... Arsenu tudi vse najboljše za 4 mesece pa enga lubčka od Nine user posted image

No dan je bil deloven, zjutraj Ft, nato šoping user posted image , pol k tašči, pa na 1,5 urni sprehod, pa na obisk in domov ...
sem čist crknjena user posted image
No, gremo spančkat user posted image , lahko noč vsem

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: Desetke007
12.2.2008 7:41:30   
oktoberka
Dobro jutro! Upam da bo dons tud tok lep sonček kot včeraj in da bova cel dan zunaj!

Klaudia vse najboljše za rojstni dan!user posted image user posted image user posted image

Šibam pojest zajtrk, pa spit kavico, pol pa pod tuš.
Se tipkamo!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: Desetke007
12.2.2008 7:49:52   
lane31
Pa ne da smo na drugi straniuser posted image .....evo kave za vse ,pa še vrč čaja

user posted image

Klavdija zate pa -

user posted image

pa ne pojej cele user posted image

MAMA06....kaj češ sem pač blond user posted image .....ni izključeno da te bom čez par stani isto vprašalauser posted image
Vidim, da sta začela z uvajanjem GH....pa ,a se ti ne zdi, da tiskarska barva ni ravno dobra za prvo papico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...mislim da je na vrsti po prvem letu user posted image

SUZANAMAI- to z lupinico na sankah bi itak morali dati patentirat.....hudo dobra zamisel user posted image ....Upam, da čimprej pozdravita tega user posted image ......razkuži vse ker se ta user posted image  zadrži do 3 mesece na predmetih

Valči..........je že torek.....upam da se bosta danes že cartale na ziziki user posted image user posted image





< Sporočilo je popravil lane31 -- 12.2.2008 7:52:35 >

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: Desetke007
12.2.2008 7:51:23   
lane31
To pa ni glih ok izpadlo....bi morala biti skodelica kave in slika torteuser posted image

No tako zdaj pa je user posted image

< Sporočilo je popravil lane31 -- 12.2.2008 7:53:32 >

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: Desetke007
12.2.2008 7:59:04   
oktoberka
To pa ni glih ok izpadlo....bi morala biti skodelica kave in slika torte


Sej jeuser posted image
Pa take lušte si mi s torto nrdila, da se pazi!user posted image
Ja klaudia, da ne bi cele sama pojedla. Moreš bratsko razdelituser posted image

Joj, js pa sem olikana. Tud kavice vam nisem ponudila. user posted image
Pa zato zdej ponujam dvojno!user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: Desetke007
12.2.2008 8:53:23   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Ja klaudia, da ne bi cele sama pojedla. Moreš bratsko razdelituser posted image



user posted image
Evo za vsako en kos, da se boste redile skupaj z mano. user posted image  Pa hvala za čestitke...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: Desetke007
12.2.2008 9:20:47   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: lane31



MAMA06....
Vidim, da sta začela z uvajanjem GH....pa ,a se ti ne zdi, da tiskarska barva ni ravno dobra za prvo papico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...mislim da je na vrsti po prvem letu user posted image





Saj sem pazila, da je samo mečkal in slinil roke, tako, da še se vedno samo doji. Bom pa res počakala raje do enega leta, pa potem začela z dodajanjem GH - beri: tiskarske barveuser posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: Desetke007
12.2.2008 9:22:31   
mama06
Sem neolikana - DOBRO JUTRO VSEM!

Klaudia, jaz se redim že brez torte, tak da si jo bom brez slabe vesti privoščila - hvala.

lane31 hvala za čaj

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: Desetke007
12.2.2008 9:27:03   
teka
mmmm, njami user posted image hvala za tortico, kavo in vse najboljše klaudiji!

midva sva danes spala bolje (na 1,5 - 2 uri), pa tudi sprejel je dojenje leže (sicer moram sedet), tako da je bilo veliko lažje. Sicer pa sem tudi jaz dva dni nazaj poskusila z žitno kašico zvečer, da bi bolj dolgo spal (po nasvetu P) in glej ga šment - ena noč je bila slabša od druge. Pa sem včeraj prenehala. Sem se pa oglasila včeraj pri P, ker user posted image že cel mesec nekaj žubori v nosku (zalivam s fiziološko, čistim, pa nič bolje, še posebej ponoči) in ugotovila, da ima rahlo vnet levi ušesek. Je res čisto rahlo ampak dovolj, da ga najbrž moti pri dojenju na levi dojki! (takrat leži na desnem ušesu ) Tako da je zdaj pojasnjen ta fenomen user posted image

no, sedaj pa mali telovadec že kliče...precej glasno....čau

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: Desetke007
12.2.2008 9:30:33   
mama06
Klaudia iskrene čestitke za osebni praznik!!

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: Desetke007
12.2.2008 9:34:06   
drobižek
Dobro jutro!

Hvala za kavo in seveda za tortico - je bila zelo dobra!


Klaudia
- vse najboljšeuser posted image , pa zadnjič sem te pozabila pohvalit, da si nam naredila tako lep seznamček!


Čakamo sončka, če bo...a so vaši tudi tako živahni zjutraj? Ponoči enkrat jeva, ko je pa ura šest, je pa nič ne ustavi. Ni lačna, ampak polna energije in bi se pogovarjala, igrala in hoče ven iz posteljice...mama pa user posted image




(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: Desetke007
12.2.2008 9:57:14   
noa1
Dobro jutro!

Se spet samo na hitrco javljam...danes sva dolgo spali...ker se je zbudila ob 5. ali 6. (saj ne vem...sem bila taka koma) in ni hotela več zaspat in ni hotela jest. Po kaki uri nama je končno uspelo.
Enkrat sem že pisala kako noče lepo kest čez dan...no sedaj se je to začelo še ponoči.
Se mi zdi, da tako hlasta po mleku, da se ji zaleti ali kaj in potem noče več jesti. Prijema bradavico in jo potem spusti...in bog ne daj da mama pospravi mlekarno...ker ona bi pa vseeno jedla.

Evo...se že deremo....

Klavdija: vse najboljše!!!!!!

Teka: čim prej se pozdravite (tudi ostali bolni)

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: Desetke007
12.2.2008 10:28:30   
Alina_alin
Dan,
moja že spi 1.rundo v vozeku na terasi. Imamo čisto spremenjen urnik: kolike so nehale, tečkamo še vedno. spat hodimo ob 21 najpozneje do 8h . evo,zdaj se mi je zbudila, letim
klaudija, vse najboljše in zahvala,da skrbiš za naš seznam.
joooooooooooook kliče, papa

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: Desetke007
12.2.2008 10:32:00   
pingi
Hej!
 
Zadnje čase pa samo berem in nič ne napišem. No, da boste vedeli, da smo še živi. Sicer pa kmalu dobimo ADSL (končno!!), tako, da bom lahko tudi jaz bolj ažurna.
 
Našemu se je tudi čisto strgalo in si tlači v usta dobesedno VSE kar je na dosegu rok. Reklame so še posebej zanimive, ker tako lepo šumijo in so pisane. Samo mu jih ne pustim dajat v usta, ker po moje tale tiskarska barva res ni primerna kot prva GHuser posted image
Zadnjič mi je pa na zapestju naredil »hikija« (ne vem, kako se po slovensko reče, a veste, ko se nekateri zaljubljenci »zaznamujejo« z vratnimi znamenji-ugrizi: skratka, toliko je sesal in grizel, da se mi je še dva dni poznalo)
Mu pa ful paše, če ga s prstom drgnem po dlesnih. Zobki na vidiku? Vem, da zna to trajat še par mesecev, tako da...user posted image
 
Spanje. Čez dan vedno manj spi, ponoči pa ponavadi od 20h do 6h, 7h.
Ga moram pa pohvalit (čeprav se mi bo zagotovo maščevalo), da zadnje čase ponoči je samo enkrat oz. dvakrat. Enkrat nama je celo uspelo, da sva jedla šele ob 5h! user posted image No, saj ne da vmes čisto spimo. Včasih imamo cele seanse z dudo in govorjenjem in obračanjem....
Jasna, saj bo bolje. Zjutraj je že zmeraj bolj svetlouser posted image
Aja, Martinov lulček pa pri nas deluje zvečer, ko ga oblačiva po kopanju in se začne dret. Samo začnem pet Martinovega oz. Jakatovega lulčka pa je prec boljš. Sploh tisti del »3 centimetre velik in velik kot Triglav« mu je zelo všeč Pravi decuser posted image
 
Suzanamai, mi lahko zaupaš kje bivate, ko ste na Veliki planini? Si pa predstavljam, kako ste ustavarjali s sankami in lupinco. Midva bi pa lahko patentirala, kako naštimaš lupinco v kolesarsko prikolico. Kaj češ. Znajdi se, a ne?
Mimogrede, zadnjič mi je mami rekla, da izkoriščam Jakata v shujševalne namene (z dojenjem). Mene je bilo sicer vedno strah, da bom po koncu nosečnosti ostala debela matronauser posted image , pa očitno narava poskrbi za takšno simbiozo (enemu gre v plus-dojenčku, drugemu v minus-mamici)
 
Magic cup. A ga katera izmed vas že uporablja? Jaz sem včeraj probala, pa mu je kar dobro šlo. Sploh, ker tako rad vse sam prime oz. drži. Gor sicer piše, da je od 6 meseca dalje. No, naš bo drug teden star 5 mesecev. Do zdaj ni pil še nič drugega kot mleko pri meni, tako da sem rekla, da bi raje probala kar s tem lončkom kot pa flaško.
Kakšne imate kaj izkušnje mamice z več otročki? Bi bila flaška bolj primerna?
 
Valči, držim pesti! In bravo za vztrajnost.user posted image
 
Klaudia, vse najboljše!user posted image Pa da bi Lia malce raztegnila svoje nočno spanjeuser posted image
 
Jutri imava P in drugo cepljenje. Upam, da bo isto brez problemov kot prvič, čeprav so reakcije po vsakem naslednjem cepljenju bolj pogoste.
 
Srečanje 19.2.: prideva.
 
Uživajte s svojimi sončki (po možnosti na sončku)!

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: Desetke007
12.2.2008 10:59:43   
noa1
Evo mene spet. Malecka se je najedla in dremucka v moji postelji. Saj...trajalo bo lih kakih 10-20 min., pol jo grem a rihtat za na sprehod.
Kaj je štajerke...nič niste zainteresirane za srečanje? Bom kar jaz predlagala, pa ve povejte če vam paše.

Srečanje Štajerke 19.2.
(kraj se lahko naknadno dogovorimo...lahko gremo tudi k Rožmarinu...imajo lepo previjalnico zgoraj, samo ne vem pa, če je čez dan tam zunaj sonček, drugače pa je še vedno Astorija ali pa Marpurgh (ne vem če sem prav napisala) v centru)...predlagajte
- Noa1

Sedaj, ko imam čas, pa ti Klavdija, pošiljam še tortico user posted image


(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: Desetke007
12.2.2008 11:00:44   
tave
Hoj!

No da se pofočkam.Tejči ravno spi, zato ima mami čas da kaj natipka.

Suzanamai in Klaudija hvala za info. za banjico.

Recept  nad katerim je Janja tok navdušena pa naslednjič dam gor, na naslednje srečanje pa prinesem s seboj ploščice da jih poskusite.

Kludija vsenajboljšeuser posted image user posted image .
Ja za GH je pa pri nas tako.Sem mu poskusila dat naribano jabolko, kuhano jabolko, kuhano slivo(iz kompota), riževo kašico. No stvar je pa seldeča: ko dobi kaj v usta se začne kr trest in kot da mu gre na bruhanje. Očitno ne prenese nobeno stvar v ustih razen mleka. No tako da sem se odločila da  ga nebom nič posiljevala z GH in še malo počakala. Dokazano da si  2 otroka nista ista. Tia je tak čas že naveliko trpala sadne kašice. Ma ni kej.
Je pa naš Tej bolj lene sorte. Obrne se z hrbta na bok ali pa ko pase krevice se obrne na hrbet in to je to. On je naštiman bolj na langzam.


lp, tave

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: Desetke007
12.2.2008 11:04:13   
noa1
Klavdija: moram ti še povedat, da je seznam super....mi je moj user posted image  naročil že nekaj časa nazaj da naj pohvalim našo slikico (tiger).... the best


Pa še vprašanje: ta magic cup o katerem se pogovarjate..... a je to od Aventa....ki bo v akciji pri E.Leclercu?

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: Desetke007
12.2.2008 11:15:47   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: pingi


Našemu se je tudi čisto strgalo in si tlači v usta dobesedno VSE kar je na dosegu rok. Reklame so še posebej zanimive, ker tako lepo šumijo in so pisane. Samo mu jih ne pustim dajat v usta, ker po moje tale tiskarska barva res ni primerna kot prva GHuser posted image




saj reklame niso prišle do ust, ker si roko obrne tako, da si tlači pest v usta in prste in ko je to poslinjeno, potem pa mečka reklame, zato so cele mokreuser posted image user posted image ne se bat, tudi jaz nisem pristaš uvajanja GH s cajtngov - je boljše kakšno kuhano jabolko, pa še to pride na vrsto čez dobre 3 mesece

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: Desetke007
12.2.2008 12:08:52   
jasna
Klaudia, vse naj naj najuser posted image .

Tave, pravkar sem gledala to banjico v reklami Leclerca pa piše, da je za starost 0-6m, naveč 70cm in do 5kguser posted image . Po moje se je sedaj ne splača več kupit, je pa sigurno fajn. Imajo pa tudi nastavljiv stolček za kopanje, izgleda enako kot tisti v banjici, se ga da pa prilagajati dojenčkovi višini. Aja cena 7,99eur. Ampak verjetno bo tudi to uporabno le kak mesec ali dva, potem bodo pa naši oktobrčki v banjici že sedeli in delali poplavouser posted image .

LP

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: Desetke007
12.2.2008 12:25:52   
Klaudia
magic cup - pri aventu imaš dve verziji. Ena je od 3. meseca naprej, druga pa od 6.. Mi imamo nastavek za na navadno flaško, ki pa je samo od 6. meseca naprej in ji po nosku teče z zgornje luknjice (zgleda je treba nujno pit v sede). Od tupperware pa že sedaj uporabljava in je takoj sprejela.

pingi - pomoje je bolje začet z nastavkom kot flaško. Ali pa še malo počakaj in začni takoj na kozarček...

GH - mi smo včeraj dali samo banano, danes sem malo jabolka primešala in rada je. Samo ne veliko. Enih 10-20 žličk pol pa mleko naprej. Kaj pa ob večerih riževa kašica? Kako to naredite? Sam riž skuhate, al kupujete kaše ala rižolino sam za zmešat?

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: Desetke007
12.2.2008 13:20:55   
mišk
Klaudia, najprej vse najboljše za tvoj rojstni dan!!user posted image  
Jst sem ji ravno danes kupla škatlo rižolina in ji ga bom zvečer probala dat. Kar po žlički. Bom poročala kako nama bo šlo.
Ja, jst sem te tud vidla v Super mami danes!

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: Desetke007
12.2.2008 14:23:25   
maja zarja
No da se še jaz malo javim.user posted image
Zarja je zaspala, zadnjih par dni spi popoldan 3h v kosu,tak ni spala  niti v času novorojenčka,the best.user posted image

Jaz sem tudi user posted image dala riževo kašico od Allete pa ni bila ravno navdušena.user posted image moram ponovno probat,mogoče sem takrat pač naletela na slab dan.

Klavdija evo user posted image za rojstni dan.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: Desetke007
12.2.2008 14:36:21   
oktoberka
Ja, jst sem te tud vidla v Super mami danes!


Mene pa ne, a ne?user posted image Ker so narobe napisaluser posted image Otrok po imenu Sandrauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ime punčka:
suzyst

Najlepše ime izmed:

Heili (6%)

Lana (57%)

Kiara (23%)

Leila (14%)


Število vseh glasov: 301

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!