|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:04:42   
dolenjka
Nikamor nismo šle, sam mal več časa rabimo, da tvoje "umetnije" preberemo in dešifriramo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:08:46   
dolenjka
Ej, kako ste kej s hrano? Jaz sem se odločila, da si danes, jutri in v sredo privoščim maksimum, ker če notr ostanem bom itak na dieti, ker bolnišnična hrana še ikol ni bla dobra user posted image

Trenutno se bašem z velikonočnimi čokoladnimi jačjki, ki sem jih zadnjič kupila na zalogo, da mi potem ne bo treba v trgovino, pa očitno ne bo nič iz tega plana, ker jih bom vse požrla user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:10:16   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Kdaj imaš že ti rok Larisa? Kaj pa če pokličeš v Postojno in poveš situacijo in da bi tam rada rosila, pa vprašaš, če lahko prideš tja na CTG in pregled?


Rok imam 16.2. A misliš, da se da kar tja pridet na CTG in ostalo user posted image ??  Kam pa naj pokličem, maš kak telefonček?

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:11:48   
Februarka08
Dolenjka, jaz bi tudi še rada kaj zaloge nardila, pa kar ne upam zarad tete vage in moje slabe prebave... user posted image Tako bi kaj dobrega pojedla in se še mal pregrešila, ker se potem itak ne bom mogla, ampak... Bom jutri videla kaj bo user posted image od vage pokazal pri G, doma si sploh ne upam več gor stopit.user posted image
Zdaj grem pa pod tuš, potem pa pred tv nazaj... Če ne bom mela kmal rit tako kot stol (no, to mu je že skor podobnauser posted image ).


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:13:21   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Nikamor nismo šle, sam mal več časa rabimo, da tvoje "umetnije" preberemo in dešifriramo user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
se globoko opravičujem. Pišem na pol leže na postelji, vmes pa še mia kako tipko stisne...

Obljubim, da se bom popravla.

Dolenjka glede hrane, je tako, da bi tudi jaz vola pojedla... Res sem skozi lačna in bi skozi nekaj metala v usta, pa se poskusim malo nazaj držat. Mislim, da bo danes padu za večerjo mlečni riž, ampak kar tisti z vrečke. Bom uporabla sojino mleko, da bo kao manj sladkouser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:15:46   
dolenjka
Imam cifro od baze babic v porodnem bloku, mogoče je najboljš kar njih vprašat, ker delajo CTGje in ostalo.. ful so prijazne in face!
Evo: 05 726 44 89

A se je na CTGju se ni nič dogajal, kolk si pa odprta?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:19:16   
dolenjka
Jaz trenutno s temi jajčki poskušam naše user posted image  zbudit, pa nisem nič kaj uspešna user posted image

Kar se pa stola Februarka tiče, pa jaz teh problemov nimam, ker imam tazadnjo tko fajn oblazinjeno, da mi je čist udobn user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:21:22   
katka37
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Kje je pa Meti user posted image  A se je šla poseksat? user posted image  user posted image  user posted image



Spet tema dneva ?  Danes nam pa res ne gre kaj preveč drugega po glavi,zgleda da delamo statistično raziskavo, koliko je resnice v tem. user posted image



Lep večer in noč mamice, ki ste prišle domov.

Pina, po možnosti bio korenček. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:21:27   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Imam cifro od baze babic v porodnem bloku, mogoče je najboljš kar njih vprašat, ker delajo CTGje in ostalo.. ful so prijazne in face!
Evo: 05 726 44 89

A se je na CTGju se ni nič dogajal, kolk si pa odprta?


Ma na CTG-ju se vidi skos ene hribčke tam do 40/50 ampak jaz to nč ne čutim in dokler nč ne čutiš, to ni to... Odprta pa 3cm, v četrtek sem bla 1-2cm, torej se neki dogaja....mali naj bi bil v čudni poziciji, ki ni kul za rojevat user posted image . Ful hvala za cifro, bom poklicala po četrtkovem pregledu, ko bom videla kaj bo moj veleum naštudiral...če pa boš s kako babico na ctg-ju govorila, se pa priporočam, da mal pošnofaš (matr sem zahtevna, a?user posted image )

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:22:52   
pina-1
dolenjka, poskusi pojesti kaj konkretnega. Naša se samo na to odziva. na sladko sploh neuser posted image user posted image

punce kako kaj vaše zizike. moje puščajo za znoretuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:27:04   
dolenjka
Pinči, sem tolk jajčk pojedla, da sem jo zbudila user posted image  user posted image  user posted image  Še dobr da moj spi, ker bi ga kap user posted image  Moram takoj smeti pospravit, pol ga bom pa počas zbudila, ker spi že 1 uro in pol in bo pol panika, k ga bom seksat pa spat gnala ob 23h user posted image

Larisa, bom vprašala kaj lohk nardiš če si npr čez rok in ni popadkov user posted image

Katka, zakaj pa misliš, da bi bil bio korenček boljš user posted image  Jst sem hotla pa bučko al pa kumaro predlagat user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:36:37   
dolenjka
Kam ste pa zdej ušle  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Guerina, vidim te user posted image  A si ti res imela danes pregled v Postojni? Zjutraj? Si imela tudi CTG? Sem firbec, če sem te videla? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:37:39   
larisa
Da ni Meti kam ušla, mimo vrste user posted image user posted image user posted image ?

Katka a nč ne dogaja?

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:39:11   
dolenjka
Sam nej proba user posted image  Razen, če jo je njej tko razštelu ko je s šihta prišel, da ni blo druge user posted image  V tem primeru ji oprostim, ker pol ni ona nič kriva, ampak on user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:40:26   
katka37
Dolenjka, bio je ja bolj zdravo, tudi za user posted image . Ja saj lahko je tudi kumara. Madona, me mantraš. user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:41:31   
katka37
Dogaja, ampak še vedno premalo. Čep se mi še vedno lušči, je dobro poštohal danes g notri.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:43:30   
dolenjka
Aja za zdravje gre, sorči user posted image

Ti, a čep se lahko na obroke lušči user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:46:09   
larisa
Ej Katka a čep se ti je po pregledu začel luščit? Kako zgleda vse skup? Ker se meni dons neki čudega dogaja po pregledu pa ne vem kaj bi blo...user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:46:22   
katka37
Baje da ja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:48:43   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: katka37

Baje da ja.



No, pol pa upam, da bo pri tebi čim manj obrokov oz. da bo še danes zadnji in da boš kmalu pestovala user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:48:44   
katka37
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Ej Katka a čep se ti je po pregledu začel luščit? Kako zgleda vse skup? Ker se meni dons neki čudega dogaja po pregledu pa ne vem kaj bi blo...user posted image


Čep se mi je začel luščiti že v petek (brez pregleda), pa potem še občasno, danes pa zelo. Ampak je res gosta čvrsta sluz, kot sem že napisala, se res drži kar skupaj in gre z hlačk, tako je čvrsto. Nimam pa nič krvavkastega izcedka kot ti.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:50:05   
dolenjka
U hudo! SMo danes že 7 strani naklofale user posted image  user posted image  user posted image  To pa je dolgočasje user posted image  Al pa odvisnost user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:53:10   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: katka37

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Ej Katka a čep se ti je po pregledu začel luščit? Kako zgleda vse skup? Ker se meni dons neki čudega dogaja po pregledu pa ne vem kaj bi blo...user posted image


Čep se mi je začel luščiti že v petek (brez pregleda), pa potem še občasno, danes pa zelo. Ampak je res gosta čvrsta sluz, kot sem že napisala, se res drži kar skupaj in gre z hlačk, tako je čvrsto. Nimam pa nič krvavkastega izcedka kot ti.


Aha, mogoče je pa pri meni krvavo od pregleda, pa je pol tudi čep tak, ker je vse pomešano....ah nima veze, kar je je. Če je čep, bomo pa že videli kaj sledi, ne!? Kr neki skos tuhtam okol tega, moram mal nehat.

Dolenjka ravnokar sem govorila z eno bejbo ki je danes prišla iz P. (Postojna). Imela je EA, svojo sobo in tolk pohval okrog vsega, da bi šla kar tja, pa rekla da naj me kar sprejmejo....Res je navdušena nad prijaznostjo in potekom poroda, tako da sem sam še bolj napaljena na Postojno!!!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:55:46   
dolenjka
Jst sem vsakič ko pridemiz pregleda! Danes sem imela CTG v tisti sobi, v kateri je drugače sprejem. Sem lahko med CTGjem opazovala cevko za klistir, pa Wilkinson peno za britje in klince... pa res so tako prijazne, da ti ni čist nč jasn, tut čistilka na hodniku je nasmejana in pozdravlja vsakega posebej. Jih imam res na sumu, da so od nasmehov plačani user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:56:04   
pajcevina
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Kdaj imaš že ti rok Larisa? Kaj pa če pokličeš v Postojno in poveš situacijo in da bi tam rada rosila, pa vprašaš, če lahko prideš tja na CTG in pregled?


Rok imam 16.2. A misliš, da se da kar tja pridet na CTG in ostalo user posted image ??  Kam pa naj pokličem, maš kak telefonček?


Jaz sem rodila v Postojni 10 dni čez rok. Tja sem šla prvič na pregled (CTG+vaginalni pregled) 6. dan po roku. Ker prvi teden po roku naj bi te vodil še tvoj osebni G, potem pa se hodiš kazat v P. Sam sem se pa načakala ful. Pa ni bilo nobene vrste, pač pa so imeli dopoldan vedno (naročene) operacije, pa sem mogla počakat, da je bil sploh kak dohtar frej.

Glede hrane v P pa moram Postojno res ful pohvalit!!! Sem bila pripravljena na najhujše, ker so nas že v Lj na materinski na to opozoril, ampak tam je bla pa res fantastična.user posted image user posted image

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Prt
black rose

Na mizi imamo:

prt iz blaga (33%)

PVC prt (12%)

steklo (19%)

nimamo prta (36%)


Število vseh glasov: 332

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!