|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:21:47   
dolenjka
O Bamby, kakšen lep avtar user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:23:53   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Larisa, kje si bla pa ti na pregledu danes, v Postojni? Ugotavljam, da imaš preglede takrat kot jaz user posted image


Ne, nisem bla v Postojni. Jaz sem prava ptica selivka, cela Slovenija me je polna. user posted image  Zaenkrat  mam preglede še na Jesenicah, pri mojem G. A pol maš ti zdej tud v četrtek??

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:25:36   
Februarka08
Marusah, lepo da si nazaj. user posted image
Men je takooooo dolgčas. Ne vem več kaj bi sama s sabo. Sem glih jogurtek pojedla in mal MK uredila, da ni več tako debela, zdaj pa spet ne vem kaj naj delam... Kakšen predloguser posted image ? Mal grem križanke prečekirat, potem jih itak ne bom mogla... Doooooooooooooooolgčas......................


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:26:39   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Larisa, kje si bla pa ti na pregledu danes, v Postojni? Ugotavljam, da imaš preglede takrat kot jaz user posted image


Ne, nisem bla v Postojni. Jaz sem prava ptica selivka, cela Slovenija me je polna. user posted image  Zaenkrat  mam preglede še na Jesenicah, pri mojem G. A pol maš ti zdej tud v četrtek??


Res je!

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:30:35   
*Naja
Sploh ne vem, kdaj vas bom prebrala za nazaj...no mi smo danes prišli domov.

Mala Naja je pravi cuker.user posted image user posted image user posted image ....zdej sva že ujeli ritem in se pridno dojiva in veeeeeeeliko crkljava. Sem dala v album nekaj slikic...Upam, da tudi ve kamlu cartate-tiste, ki še čakate. Ko bo čas napišem porodni zgodbo. Zdej me pa že pupa kliče....


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:30:37   
dolenjka
Ej Larisa, a v Postojno prideš samo rodit, al boš šla tudi na kak pregled tja?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:32:05   
dolenjka
U Lara, kolk je cortiš tale vaša Naja user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:32:36   
bamby
Hvala dolenjka, da si mi ga pohvalila user posted image . Trej kdaj greš v P??? Pa ne mislim v posteljo user posted image , ali pa tudi user posted image , samo tam veš, kaj se dela. Ne samo spi, tudi seksat je treba, da se bojo vaši otročki lažje rodili user posted image .

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:36:55   
dolenjka
V posteljo grem verjetno pozno, ker je tak običaj user posted image  Danes bova z mojim še mal kartala, ker pol verjetno dooooooooolg ne bova, ga moram še mal premagat da se bo jezil user posted image

V porodnišnico grem pa v četrtek, ampak še kar mislim, da samo na uro pogledat, pa mal poklepetat z mojim simpatičnim, zlatim in oh in sploh ginekologom, pol pa v nedeljo po Nedeljkota kot je rekel moj user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:37:53   
dolenjka
OOOO teta Sayuri se sprehaja po temi user posted image  A nisi ti imela danes pregled pri Likarju? Jaz sem bila tam pa sem te čakala user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:38:18   
Janey
Pozdravljene vse mamice ki ste se vrnile domovuser posted image user posted image user posted image user posted image želim vam veliko cartanja, spanja in mirnih dni z vašimi sončki.

Marusah zelo sem si želela se ti pridružit, pa naš jakec nagaja in noče venuser posted image user posted image

MIdva sma spet naredila en nakup (upam, da res zadnji) in zdaj sma doma. Pri meni še vedno ničuser posted image


Jutri mam zjutraj sestanek za EA pol pa še prgled tako da me nebo, da nebote mislili da sem šla rodituser posted image čeprav nebi imela nič protiuser posted image user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:40:22   
dolenjka
Kje je pa Meti user posted image  A se je šla poseksat? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:41:11   
Janey
lara lepo pupo imateuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:50:36   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Hvala dolenjka, da si mi ga pohvalila user posted image . Trej kdaj greš v P??? Pa ne mislim v posteljo user posted image , ali pa tudi user posted image , samo tam veš, kaj se dela. Ne samo spi, tudi seksat je treba, da se bojo vaši otročki lažje rodili user posted image .


Bamby meni več nič ne pomagauser posted image user posted image sem poskusila že vse možno, pa še kar nič. niti enga popadkauser posted image user posted image sem se že sprijaznila s tem, da mi 18.2 (14 dni po roku) našopajo umetne. Upam samo da se bom jutri lahko za ea zmenila.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:51:05   
Janey
mary_lou vidim te user posted image user posted image si še kar tukaj??user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:51:51   
Februarka08
Lara, kako lepa dojenčica.user posted image user posted image
Ne, zdej pa res hočem cartat... Kdaj bomo vse na vrsti?


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:52:28   
dolenjka
Ej Janey, so 18.2. je še cel teden, veš kolk se da še do takrat seksat user posted image  user posted image  user posted image
Ne res, do takrat je še dolga! Lahko rodiš in že domov prideš do takrat in jaz ti to iskreno želim!!!

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:52:32   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ej Larisa, a v Postojno prideš samo rodit, al boš šla tudi na kak pregled tja?


Uf, jaz mam eno tko zmedeno situacijo, da sploh ne vem kje bom rodila user posted image . Na kratko: če se mi začne doma, grem v Postojno (sem iz Mengša, zraven Domžal, če ne veš kje je to user posted image ) Ginekologa imam v porodnišnici Jesenice (splet okoliščin zaradi težav v preteklosti) in če bom čez rok, pa če bi me imel na porodu moj G. , da bi mi sprožil, pol bom rodila kar pri njem...Tko da si ne predstavljam kako se bo odvijalo, če mulc ne bo hotel sam od sebe ven user posted image user posted image user posted image  Upam pa na Postojno! Pregleda pa tam nimam...

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:53:14   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ej Larisa, a v Postojno prideš samo rodit, al boš šla tudi na kak pregled tja?


Uf, jaz mam eno tko zmedeno situacijo, da sploh ne vem kje bom rodila user posted image . Na kratko: če se mi začne doma, grem v Postojno (sem iz Mengša, zraven Domžal, če ne veš kje je to user posted image ) Ginekologa imam v porodnišnici Jesenice (splet okoliščin zaradi težav v preteklosti) in če bom čez rok, pa če bi me imel na porodu moj G. , da bi mi sprožil, pol bom rodila kar pri njem...Tko da si ne predstavljam kako se bo odvijalo, če mulc ne bo hotel sam od sebe ven user posted image user posted image user posted image  Upam pa na Postojno! Pregleda pa tam nimam...

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:54:23   
dolenjka
Kdaj imaš že ti rok Larisa? Kaj pa če pokličeš v Postojno in poveš situacijo in da bi tam rada rosila, pa vprašaš, če lahko prideš tja na CTG in pregled?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:55:37   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ej Janey, so 18.2. je še cel teden, veš kolk se da še do takrat seksat user posted image  user posted image  user posted image
Ne res, do takrat je še dolga! Lahko rodiš in že domov prideš do takrat in jaz ti to iskreno želim!!!


hvala bejbiuser posted image user posted image user posted image
veš vsi v moji okolici ki so zadnje dni kaj prisotni si želijo da že čimprej sp**** v P, ker bodo počasi ob živce kak sem sitna na čase. Mam svetle trenutke ampak jih je treba z lovskim psom iskatuser posted image user posted image ponavadi je kak svetel ko sem sama s sabouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:56:40   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ej Janey, so 18.2. je še cel teden, veš kolk se da še do takrat seksat user posted image  user posted image  user posted image
Ne res, do takrat je še dolga! Lahko rodiš in že domov prideš do takrat in jaz ti to iskreno želim!!!


hvala bejbiuser posted image user posted image user posted image
veš vsi v moji okolici ki so zadnje dni kaj prisotni si želijo da že čimprej sp**** v P, ker bodo počasi ob živce kak sem sitna na čase. Mam svetle trenutke ampak jih je treba z lovskim psom iskatuser posted image user posted image ponavadi je kak svetel ko sem sama s sabouser posted image user posted image user posted image user posted image



Ne oziraj se na okolico, kar naj potrpijo, kaj vse moraš ti user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 18:59:53   
pina-1
mi je več a sem vas nasmejala...

nap najstarejši mulc je star 23. in je prava faca. sva sedaj sama eo dobro uro čcekala. Mi je reku da je bla moja izjava svetovnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . zdej ko bo moj priču v hišo mu moram rečt da se mu je sin smeju. ČE pa sedaj nič ne bo danes zvečer vzamem korenček pa sama malo pošaram ta spodiuser posted image
me zopet popadki dajejo, sicer ne zelo pogosto, ampak ne bom še eno noč tako preživela. Ni šans..

Sedaj je prišla še gospa zgaga na obisk, pa sploh je nisem klicala, še manj pa povablauser posted image

lara in marusah dobrodošli doma. user posted image user posted image user posted image  lra grem poššegat tvojo lepotico

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:03:00   
pina-1
kam ste vse zginile? jaz bi čvekala, pa ste vse šleuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 19:03:55   
dolenjka
Ej Pina, pejt rodit al pa seksat, ker tvoje poste brat je cela dizertacija user posted image  Tolk napak je noter, da bi rabila orto pomoč user posted image
No, mogoče ti bo pa res korenček pomagu, pa kar ta "divjega" (rumenega) vzemi, je bolj uporaben user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti med 20 in 30 eur (24%)

NE, ker ne vem kaj je v darilu (76%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!