|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
9.2.2008 10:00:17   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: mama06

nonstop obrača spodnjo ustnico  noter ter se drgne z njo ob dlesen.



ja, moj tud to dela, s tem da se po tem drgne še z zgornjo čeljustjo - je kot stari ata brez proteze user posted image





user posted image user posted image user posted image zelo dobra prispodoba

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: Desetke007
9.2.2008 10:05:02   
mama06
lane31 - tudi jaz opažam, da se naš ne nosi več tako rad - izjema je, kadar je zaspan, pa še to samo podnevi, ker zvečer ga moram položit v veliko posteljo in tam zaspi. Sem bila zadnjič na obisku pri sestrični in ga je imela v rokah. Je začel nekaj čivkat, pa sem ga odložila na kavč, pa je bilo vse OK. Potem ga pa je cartala, ko je on čebljal in brcal na kavču. Če bi ga pa imela na rokah, bi bilo pa drenjeuser posted image

Klaudia - sem videla, da si uparabila J. Bonda 007, tako kot sem jaz predlagala še v nosečnosti za naše najlepše štručke. Res superuser posted image .

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2677
   [Brisano sporočilo]
9.2.2008 11:11:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mama06)
  Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: Desetke007
9.2.2008 11:33:11   
maja zarja
user posted image Jutro!
Midve sva že s trgovine pa na user posted image sva že tudi bile.Sva same in si privoščima.user posted image Dela celi vikend.

LANE31-moja je sicer zelo rada v rokah ampak tudi opažam,da ne mara ,da ljudje silijo v njo.Naprimer moja tašča jo ima noro rada(beri:prva vnukica) ampak tudi preveč navali nanjo in mala ponoriuser posted image -potem pa joj zdaj pauser posted image ,jo bo mamica potolažlauser posted image .
Tak,da te razumem pa nič ne moreš,pač potrpiš tisti dan ali dva.
Aha pa eno vprašanje imam,mojega user posted image zanima kje v Rušah je fitness?

OKTOBERKA
-mojauser posted image zdaj kaka kar redno zgleda,da se je malo navadla na to hrano,pa po nasvetu pediatrinje ji dajem dost za piti.-pa me preseneča,da po čaju skoraj nič ne poliva več.user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: Desetke007
9.2.2008 14:42:55   
valči
Dober dan!

Samo javim vam mojo tragedijo,pol pa bom vas poskusila brat za nazaj.
Od torka naprej ne dojim več Nine,ker sem pod nujno mogla nehat,ker si dajem močna zdravila v oko,ki bi user posted image lahko škodila.Dva meseca nazaj me je krampnila,sedaj pa je bolečina in vse prišlo za mano,zato sem šla k okulistu,ki je rekel,da ni druge možnosti,kot dojenje prekinit,če nočem na poseguser posted image
Tako na tri ure črpam mleko,njej pa dajem umetnega.Nakupola sem si aparat,flaše-Aventove in mleko Hipp.Nina je boga,jokava,nezadovoljna,komaj kaj se smeji,jaz pa enako nesrečnauser posted image user posted image Ves dan samo črpam,perem flaške,user posted image nosim in cartamuser posted image Ven ne smem it,ker mi vetre in sonce lahko škodita,vse dneve skoraj sama,ne vem,če se me ne loteva depresija,ker sem res nesrečna.
Imam par vprašanj,da neham jamrat
Kako in koliko kakajo vaši po mleku Hipp?
Naša ima svetel,kremast kakec,pogost,5 krat na dan,rdečo rito je dobila,šraufa jo...
Ali je katera kdaj prenehala z dojenjem več kot sedem dni in kako se je to speljalo?
V torek bo en teden minilo,jaz grem nazaj k okulistu in nimam pojma,kako bo Nina spet sprejela zizo,po 7. dneh nedojenja in brez mojega mleka.Res me je strah,vendar bom vse naredilauser posted image
Koliko mleka spijejo po flaši in koliko čaja?
Nina spije od 60-130 ml in to na tri ure,pa še to so borbe.Čaja pa kako flašo na dan-120 ml.Joka,ko vidi mleko,v mene se zariva in išče...

Punce,hvala,ker ste me brale,jaz sem se samo malo potožila,upam na kak nasvetuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: Desetke007
9.2.2008 14:51:49   
pikceva
Ojla,

Valči, jaz sem morala nehat dojit zaradi antibiotikov, pol pa sem mleko izgubila...iznenada. Sem si pa  prej tudi skoraj vedno črpala, ker je šlo pri dvojčkih hitreje...jasno seveda. Pol ko smo šli na umetno, smo poiskusli vsa možna mleka in pristali na Novolacovo. Edino, ki jima ni delalo krčev. Mislim, pa da ima vsak svojo zgodbo. Za vsako user posted image  smo zamenjali po pet, šest mlek, da smo dobili ta pravo. in vsaka ima svojega!

LP

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: Desetke007
9.2.2008 15:28:01   
mišk
Valči: Dona spije štirikrat na dan (včasih tudi petkrat) po 180 mililitrov. Kaka pa enkrat na dan. Misliš, da ima Nina drisko? Bogica mala...user posted image

Pri nas pa sta ati in Dona omagala in trenutno oba spita. Kak lepo ju je videt!user posted image  Sej bi ju slikala, pa me je strah, da bi ju bliskavica prebudila. Drugače pa se mi zdi, da imam z našim user posted image  čedalje manj dela. Al sem se jst že tak navadla, al je res tak pridna. Seveda pa so vmes tudi kakšni težji dnevi.
Tudi ona že kar lep čas ne mara bit preveč na rokah in veliko se že sama zamoti, sploh s kakšno pleničko al pa s kiklco kadar jo ima oblečeno.user posted image

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: Desetke007
9.2.2008 15:35:39   
lane31
Oh Valči user posted image user posted image  sem žalostna zate, da te potolažim sem veliko prebrala o dojenju in je tudi možno, da se bo lepo naprej dojila....z črpanjem skrbiš, da se mleko ohranja in boš vidla da bo lepo jedla
Količine adaptiranega mleka....moja poje 180 ml krat 5....a moraš vedeti da je praktično od rojstva na tem mleku....menim, da je dovolj za njo da poje toliko kot ti,ker je to huda sprememba za obe in se mora še privaditi.
Kaka pa 1-3 krat dnevno kremasto-od rumene do zelene....ritke še ni imela vnete razen ob virozi ....čaja pa spije včasih nič na dan včasih do 160 ml....v bistvu čaja ne rabi nič več kot ob dojenju-torej nič....s tem e ne obremenjuj
Upam,da ti sonček čimprej posije in eno user posted image  za vaju

Majazarja....ja imaš prav...zamižat pa je....saj bo boljše menda enkrat.....samo me moti, da je že toliko stara pa si ne da rečt user posted image
Fitnes pa je tukaj ko je bazen zgrajen- pri gimnaziji.....samo naj ne pričakuje nekega luksuza.....mene je rahlo razočal ....se vidi da sem hodila na Formo (Pobrežje) in tistega standarda res ne dosegajo

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: Desetke007
9.2.2008 15:38:28   
lane31
Da se pohvalim še.....vse sem počistila,se sija ko zlato user posted image ....ati pa je bil z malecko veni in sem se obenem še zrelaksirala......muzika na full pa pucanje user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: Desetke007
9.2.2008 20:15:21   
Jenny Anny
Zdravo vsem, da se končno še mal jaz javim.
Medve sva bile teden dni na obisku pri babici na Dolenjskem, sva full uživale.

No potem sva se vrnile sem jaz še fasala en prehlad, pa punčka ma tud zamašen nosek, ampak upam, da bo kmal boljš.

NO za nazaj nisem čist vsega prebrala (ste ble zelo pridneuser posted image ), zelo velik pa.

Valči, jaz sem tud mojo nekaj časa nehala dojit, pa je čist normalno sprejela nazaj, še celo bolj z užitkom se mi zdi.
Pa tud mleko nama je skoraj čisto pošlo, pa sem pristavljala kadar si je želela, pa se je kar vrnilo..

No zdaj pa moram it, me že kliče

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: Desetke007
9.2.2008 21:12:01   
janja
Jaz sem pa spet prehlajena. Saj ni čudno, vreme je sicer lepo, a piha pa kot sto user posted image . Še dobro, da se Urban ne naleze od mene (moram potrkat).

valči - sočustvujem s tabo. Jaz Andraža nisem dojila 2 meseca, vendar s to razliko, da je dobil načrpano moje mleko in enkrat dnevno dodatek. Tretji mesec sva poskusila z dojenjem in je presenetljivo dobro zagrabil, pa tudi mleko se je izravnalo, tako da ni bil potreben noben dodatek. V 4. mesecu pa je postal len (beri: ni hotel več vleči). Dojil se je zjutraj, ko je teklo ven, pa malo čez dan. Sva šla zato na GH. No, ščasoma pa je bilo tega dojenja vedno manj in sva v 6. mesecu zaključila.
Upam, da se ti oko hitro pozdravi. user posted image user posted image user posted image

jasna - a si že kaj bolje?




_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: Desetke007
9.2.2008 21:13:08   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Joka,ko vidi mleko,v mene se zariva in išče...



Če še išče, ti bo po mojem spet zlaufalo ... si jo kar predstavljam, kako bo zadovoljna, ko jo boš spet lahko podojila user posted image
Drži se punca, pa eno user posted image  za torek, da ti ne bo treba več jemat tistih tablet user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: Desetke007
9.2.2008 22:33:48   
valči
Hvala vsem za tolažbo,punce,predvsem tiste z pozitivnimi izkišnjami,mi daje upanje,da bo še vse vreduuser posted image
Ko je mož prišel domov,sva se skregala,ker sem taka,kot natempirana bomba,tečna,žalostnauser posted image

Vsem,ki dojite,uživajte,uživajte in pazite na učke,nikomur ne privoščim tega.

Pa lep večer,čakam,da bo ura 11,da grem zadnjič črpat do jutra potem nič.
Nočkauser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: Desetke007
9.2.2008 23:21:42   
mama06
No še moj štempl za lahko nočuser posted image

valči - tudi jaz držim pesti, da bo vse OK. Sem bila takoj po porodu tudi sama na antibiotikih, pa sem kljub temu lahko dojila, saj sem jih prejela v porodnišnici, ker sem tam fasala neko bakterijouser posted image . So pa zato potem nastale težave z dojenjem, pa smo jih tudi rešili. Zato verjamem, da bo tvoje dete z veseljem zgrabili zizo, ko bo mama dala zeleno lučuser posted image . Drži se, pa vse bo v redu!

Jaz sem pa danes šla na kosilo k tašči in sem našega dala ven pred hišo v vozičku in je frajer spal 2 uri, nakar sem ga nesla nazaj not in se je zbudil - seveda ZELO lačen, saj je vzdržal 4 ure in pol  brez hrane. Saj nisem mogla verjet. No sedaj zvečer pa je zaspal kar v igralnem centru z dudo in pleničko ob obrazuuser posted image

Vsem želim lepo in mirno nedeljo!user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: Desetke007
9.2.2008 23:22:39   
mama06
Sem skoraj pozabila:

Jenny Anny me veseli, da si spet z nami. Sem te pogrešala!

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: Desetke007
10.2.2008 0:03:31   
jasna
valči, glede dojenja in zdravil je tako, da je veliko zdravil kompatibilnih z dojenjem. Nisem čisto razumela ali si na terapiji s tabletami, ali si zdravila daješ v oko? Jaz bi se na tvojem mestu najprej obrnila na pediatre in ginekologe, ki ti bodo najbolje znali povedati, če z zdravili, ki jih jemlješ, lahko dojiš. Lahko pa pokličeš svetovalko za dojenje Urško iz ljubljane (telefon je nekje na netu), ki ima knjigo Breastfeeding and medicine in ti bo z veseljem preverila. lahko pa tudi meni pošlješ zs in ti bom pogledala v SCI. Drži se in držim pesti, da se Nina priklopi, kot da ni bilo ničuser posted image

Lane, mislim, da so pač nekateri ljudje taki, da bi male otročke kar pojedli. Moj najstarejši je tak in ga moram kar stran držat od male. Sem pa prepričana, da ko bo vaša zrasla, bo imela super big sister, ki jo bo okupirala.

Živepo, da nočejo cepit ob neprenašanju AD3 pa še nisem slišalauser posted image

Janja, jaz sem še vedno nekje vmesuser posted image . Ta vrag se ne premakneuser posted image . V sredo imam spet slikanje in če bo še tam, ga bodo potegnili ven skozi mehuruser posted image .
Si me pa nasmejala s torticouser posted image . Tudi meni se to dogaja, da upam na kakšne ostanke, potem jih pa niuser posted image

srečanje - pridemuser posted image

nočko!

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: Desetke007
10.2.2008 0:43:14   
jasna
pa Valči, ne bit nesrečnauser posted image . Naj ti čim hitreje mine. Če bo hudo, pa kar tu pojamraj. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   [Brisano sporočilo]
10.2.2008 8:54:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jasna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: Desetke007
10.2.2008 9:19:13   
maja zarja
DOBRO JUTRO
Se na brzake javim ker sem user posted image pobegnila s postelje. Je bila tako okupirana z črtami na najini posteljnini,da niti opazila ni da sem ji zbežalauser posted image .
Aha zdaj pa že kliče............se javim

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: Desetke007
10.2.2008 9:43:11   
jasna
živepo, če pa to ni naklučjeuser posted image . To zdravnico poznam, je bila tudi pediatrinja našemu nastarejšemu. Pa moja od rojstva, šele po faksu sem jo zamenjala. Sej drgač je super ženska, ampak ko sem jo poklicala da se posvetujem glede dojenja, ko sem dobila cel kup zdravil, mi je rekla, če se ne bi rajši rešila kamnov s homeopatijouser posted image . Ne, ti kar poklič svojo pediatrinjo. Saj je tu tudi katera, ki daje le D3 brez A, pa so dojenčki cepljeni. Je pa Eva res super in po mojem mnenju naredi vse za dojenčke.
A si iz Žalca? Pol se pa mormo enkrat dobituser posted image

< Sporočilo je popravil jasna -- 10.2.2008 9:50:41 >

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: Desetke007
10.2.2008 12:35:20   
maja zarja
No,da še jaz podam mnenje glede AD3 kapljic in cepljenjauser posted image
Moja user posted image jih sicer dobro prenaša in jih redno dobiva.
Mislim pa da če bi bilo to tako pomemna povezava s cepljenjem bi nas zdravniki pred cepljenjem vprašali,če otrok res prejema AD3user posted image -mene pred cepljenjem recimo ni vprašala.user posted image
Tak,da to pomoje vendarle ni čisto tak kot je tebi dejala ta pediatrinja.....ne vem no
Mogoče bi bilo vseeno dobro se posvetovati z še kakšnim drugim pediatrom........več glav več ve.user posted image -pa vredi porihtajteuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: Desetke007
10.2.2008 15:12:29   
maja zarja
user posted image Vidim,da samo jaz visim že celi popoldan tu gor.Kje ste vse?user posted image Moja user posted image že tri ure spi,user posted image dela.........jaz pa sem že umila tla,pobrisala prah....zdaj mi je pa full tuga. Nisem navajena tega da mi user posted image tak dolgo spi...saj ne vem kaj bi rada,ko ne spi si želim,da bi več spala,ko pa spi mi je pa dolg čas.................user posted image user posted image user posted image kak sem zdaj to napisala..........user posted image user posted image user posted image se vidi,da mi je ressssssssssss tečno........user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: Desetke007
10.2.2008 17:33:59   
mama06
maja zarja evo me. Sem že tuuser posted image user posted image user posted image

Mismo bili danes spet pri tašči na kosilu in potem smo nekaj delali okoli hiše, mali pa je ful,pridno spal v vozičku zunaj. Seveda ga je tast prvo malo pozibal, potem pa je kar sam spal in imel varuha - psauser posted image user posted image user posted image . Zunaj smo bili pa skoraj tri ure in še da sva domov prišla, skratka cel čas je spal. Lahko rečem, da je prespal in soboto in nedeljo.

Včeraj zvečer pa je zaspal kar v igralnem centru, ko sem mu dala dudo ter naslonila pleničko na obraz. Nato sem ga samo preselila v najino posteljo. Z dragim pa sva v miru pogledala film.

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: Desetke007
10.2.2008 18:03:19   
janja
Srečnice tiste, ki vam user posted image tudi čez dan spijo. Naš mogoče spi samo ene 2x po 15 min.  Dopoldne smo bili tudi zunaj. Spet je lepo vreme, ampak grdo mrzlo piha. No, pa tud ni več spal ves čas.

Danes ves dan nekaj žgoli. Zjutraj se je zbudil ob 7h, se najedel potem pa  celo uro  cmokal in se končno pokakal. Nato je začel pa kar nekaj žgoleti. Zdele se pa krega pod lokom. Vragec bi rad samo sedel, zato se krega če ga dam pod lok ali pa v ležalnik.

No, grem...


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: Desetke007
10.2.2008 18:58:10   
drobižek
Ker je bilo lepo vreme, nas je zvabilo na morje - je bilo super, le veter je malo nagajal, danes pa smo doma.Na morju je že prava pomlad user posted image in naša user posted image prvič na morju!

lane31 - sem dobila tvojo pošto! Super si, si to zrihtala res zelo hitro! Pa 100 krat ti hvala!

cepljenje in AD3 kapljice - v čem pa je to fora, da če jih ne jemlješ, da ne moreš biti cepljenuser posted image Mi imamo D3 in ni bilo sploh nobenega dvoma, da ne bi cepila. Še vprašala je, če jih jemljemo, potem pa cepila...ne vem...

rotavirus - mi ne bomo cepili


Pa da se še jaz pohvalim malo - naša se je dva dni nazaj že tudi sama obrnila iz hrbta na trebuhuser posted image en dan prej sva jo z dragim gledala, ko je poskušala, pa ji še ni ratalo, naslednji dan pa že (je čez noč naštudirala kako bo to speljala!) in ko smo prišli na morje, je najprej pokazala, da že obvlada obrat iz hrbta na trebuh - je bila prav smešna! user posted image

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Pralni prašek


Katerega uporabljate in ste z njim zadovoljni?

Ariel (42%)

Persil (26%)

Luna (7%)

Faks (1%)

Dash (13%)

trgovinske blagovne znamke (11%)


Število vseh glasov: 9937

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!