|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 10:42:34   
Lianna
Ojla. Tudi jaz zopet na ločevalni. Sicer je danes moj 1. dan in je kar ok. Bom pa kot nazadnje ko sem bila na ločevalni jedla samo zajtrk (sadje) in kosilo. Večerja pa odpade. Aja pa danes začnem hodit na pilates. Tako da imam 2x na teden po 1h pilatesauser posted image  Pa 1x na teden bom šla za vsaj 20 minut na orbitrek.

Ve kaj telovadite? Gre s telovadbo verjetno hitreje dol?

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2076
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 10:50:54   
Anonimen
Prosim če mi katera pove kaj hudiča je to Leg magic.prosimuser posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2077
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 10:52:58   
mojamura
ojla....vsem čestitke za izgubljene kile!!!user posted image user posted image user posted image


jaz tudi nisem pojedla nobenega krofa včeraj, sem pa pridkanauser posted image user posted image

mislim da se mi že kar na joških pozna izgubljena teža in seveda na pasu (si bom morala kako dodatno luknjo na pasu za hlače nardituser posted image )

ampak ta moja rit.....saj bo že enkrat šlo valda tudi tam dol


pa vsem veliko volje in optimizmauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2078
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 10:53:39   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Dorči

Prosim če mi katera pove kaj hudiča je to Leg magic.prosimuser posted image



neka naprava za telovadbo ko jo na top shopu prodajajo. ziher si jo že vidla na tv

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2079
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 10:54:09   
Anonimen
Ležiš in migaš user posted image user posted image

http://www.topshop.si/index.asp?tn=productview&pid=17494&c=1572&med=sem&cmod=prod&orig=mcn&brd=ts&ctn=si&vir=no&referrer=najdi&src=leg_magic_ad5

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2080
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 10:55:37   
Anonimen
Le katera ženska si ne želi popolnih nog? Kateri moški ne sanjari o ženskih nogah?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2081
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 10:57:01   
Anonimen
Moj ne sanjari o nogah, ampak o ritki.Samo ne suhi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2082
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 10:58:50   
Anonimen
Mater te joške user posted image
En dan jih lahko primem v dlan,drugi dan rabim pa obe rokeuser posted image
Najbolj se mi pa pozna čez bokeuser posted image
Zdejle glodam pomaranči ,jabolkuser posted image ,upam da bom zdržala do kosilauser posted image Aja Mojamura thanks za odgovoruser posted image Prvič slišim zato,sploh pa tv nimam niti casa gledat,raje visim za računalnikomuser posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 2083
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:00:57   
No.1 žena
Mayy hvala za dobrodošlico user posted image . Tudi jaz imam orbitrek, pa me po njem bolijo kolena, tako, da odpade. Rada bi si kupila leg magic, pa me zanima, ali se mi lahko zgodi podobno user posted image .
Jaz pa user posted image  pijem vedno BS, mleko pa mora bit zraven. Razmišljam tudi, da bi začela piti zeleni čaj, ker pomaga pri hujšanju. 

Ali mogoče ve katera, kje dobit čaj proti celulitu? Imam ga za izvoz. Še na rebrih user posted image .

Pozdravček vsem.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2084
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:01:13   
Anonimen
Kind Lady hudo tale napravca,ampak zaenkrat bom pobrisala prah z mojga orbitreka ,pa gasauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2085
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:10:53   
tinkatonka
No1 Žena...dobrodošla user posted image user posted image

glede celulita...jaz sem ga tudi imela za izvoz, vendar ko sem začela 1 leto nazaj prvič z ločevalno sem izgubila skoraj ves celulit. Ker celulit nastane zaradi prehrane, negibanja in nepitja tekočine oz. vode. Če to vse izboljšaš - če zdravo ješ, piješ veliko vode in se gibaš bo šel tudi celulit počasi po gobe.

No jaz sem ga spet nazaj dobila in zdaj spet veselo upam, da se mi ga bo uspelo znebit.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2086
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 11:12:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu No.1 žena)
  Neposredna povezava do sporočila: 2087
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:15:11   
fionaP
Daaan

Včeraj po planu, danes tudi:

zjutraj kivi, za malico malo ananasa, opoldne rižoto + solato, zvečer zelenjavno juho s krompirjem.
Vstala ob 5:00 in 20 minut gonila orbitrek. Se mi zdi, da se kar boljše počutim, če že navsezgodaj malo pomigam. Pa še vadba na tešče naj bi kurila maščobe user posted image  Škoditi v glavnem ne more.

Kind lady, prav imaš, vztrajat je treba. Mislim, da če so kakšna praznovanja, kosila, se da izbrat nekaj, kar ustreza dieti. In noben te ne more prisiliti, da moraš pojesti prav vse, kar je na krožniku.

Biba12, pa verjetno še kakšna druga, ne začet v ponedeljek, začni zdaj! Pa če se enkrat pregrešiš, ok, ne pa čist zavoziti...

Imej pred očmi svoj cilj in to je, da bi bila bolj zdrava, vitkejša, fit, da te poleti ne bo sram obleči kratkih hlač, kril ali kopalk, da si boš oblekla hlače, ki jih zdaj spraviš samo do sredine stegen... pomisli na karkoli od tega, karkoli, samo, da te odvrne od prenažiranja.

Pa še to, zdajle je pravi čas za hujšanje. Vsi smo še skriti pod debelimi puloverji, hlačami, bundami.
Aprila, maja... bo že pozno.

-----------------------
Ločevalna 31/90
----------------------

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2088
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:18:00   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: živka


Kakšne mere pa so to, oz. mere česa? 36/164/71?
Čaj za hujšanje dobiš tudi v lekarni oz. v teh trgovinah( Sanolabor,.. ). Lahko si kupiš tudi čaj kopriva mix, ki odvajo vodo iz telesa.

lp user posted image



po moje so to mere starost/višina/kile

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2089
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 11:19:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 2090
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:22:46   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: No.1 žena

Rada bi si kupila leg magic, pa me zanima, ali se mi lahko zgodi podobno user posted image .





Najbolje da ga kje preizkusiš, špar ali merkur ga imata na razpolago za preizkušanje.

Mene tud kolena bolijo na orbitreku dokler se ne ogrejem potem je bolje. Tudi kolena se morajo ogret oz. navadit na miganje.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2091
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:23:07   
mojamura
a da bi kdo mel 36 kil pri višini 164 cm pa 71 letih?


hehehe....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2092
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:25:58   
No.1 žena
Hvala vsemuser posted image .

Moje mere 36 let/164 višina/71 teža.

Jaz pravim, da imam 10 kg preveč. Glede kolena pa je tako, da mi večkrat zašteka in ga moram s pomočjo pravilnih gibov spraviti nazaj v ugoden položaj. To se mi dogaja tudi med sedenjem za pisalno mizo.
Se bojim, da bo pri leg magicu isto.
Vidim, da ste vse zelo pridne user posted image user posted image user posted image . Kaj pa imate za motivacijo, ker jaz sem praktično brez nje. Rabim nek cilj.
Vsak dan sem si rekla, jutri pa začnem. In tako je bilo vsak dan user posted image . Mogoče, bi bila katera s tem, kar imam jaz zadovoljna, ampak jaz nisem.
Moram pomagati možeku, da shujša tudi on, ker bo samo tako ostal zdrav. Brez njega si pač ne znam predstavljati življenja.
Otroka, pa sta itak na prvem mestu. Zdaj, ko imamo vse urejeno, se nonstop bojim, da bi kdo zbolel ali kaj podobnega.
Eto, zato sem moram potruditi, to bo moja motivacija user posted image . Bravo jaz user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2093
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:35:09   
Anonimen
OH dan(1)
 
Zdaj sm popapcala eno mandarino. Čaka me še Donat. Pol pa v mesto. Se javim zvečer s celotnim jedilnikom dneva.

(odgovor članu No.1 žena)
  Neposredna povezava do sporočila: 2094
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:37:34   
Anonimen
Žena 1 Welcomeuser posted image
Motivacija naj ti bo to,da boš poleti lahko oblekla,malo manjšo majčko od sedanje.Pa tudi kožo boš imela bolj zategnjenouser posted image Sploh pa boš bolj všeč sebi ,bolj samozavestna.Samozavest pa itak dela čudežeuser posted image

Go,go sej nam bo uspelo...Jest se vedno hočem takšno rit!!! Da mi bodo tangice pasale na riti ,ne pa se nekam skrileuser posted image

(odgovor članu No.1 žena)
  Neposredna povezava do sporočila: 2095
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 11:43:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2096
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:45:42   
No.1 žena
Ej, tudi jaz bi takšno rit. Moja je polna celulitnih kraterjev, drugače pa ni slaba user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2097
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:50:01   
Anonimen
No vidiš...user posted image  Jaz sem po tretjem porodu shujšala na 64 kg.Sedaj sem jih dobila 20 gor-po petem porodu.In sedaj more iti spet dol,in bo šlouser posted image
Da ne omenjam moje riti podložene z maščobnimi blazinicamiuser posted image

(odgovor članu No.1 žena)
  Neposredna povezava do sporočila: 2098
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 11:51:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2099
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 11:53:05   
Anonimen
Pa prej sem bila suhica in mi vsi težijo in sprašujejo,... ah samo to ni motivacija, to me prej odbija.

Mene tole požene v začaran krog.
Se še bolj smilim sama sebi.
Joj morje,da bi šla po plaži z visoko dvignjeno glavouser posted image
Tko pa misliš da vsi bulijo samo v tebe.Ampak ni res,in je user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?