|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
2.2.2008 11:24:19   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

MajaZARJA....IZ PRVE ROKE...KAKO JE LEG MAGIC ???...Eh caps lock,ne da se mi popravit zdaj


Kaj ti naj rečem?Kaki so rezultati ti še ne morem povedati,mislim pa,da če pridno delaš se bi moglo enkrat nekje poznat.user posted image
Ker,če delaš res takak je treba kr čutiš noge še naslednji danuser posted image .
Definitivno pa nimam kadar vadim takega nasmeška kot deklice iz reklame.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Desetke007
2.2.2008 12:00:06   
noa1
Da se še jaz pofočkam. Je bila burna noč, jedla je 3x in pol še 3 x jokala, da sem jo morala malo ponosit, pa nazaj v pojstlo. Se mi zdi, da me tako pogosto vstajanje bolj utrudi kot če sploh ne bi spala (saj bo mimo....pol nam bo pa še žal, ker bo tako hitro minilo).

Danes je pupa full sitna....se dere in vse daje v usta,...moje prste vleče kot nora, pa rokice, in igrače tudi, zizike pa noče. Prej sem vedno vedela, da je lačna, ko je začela cucat moj prst, sedaj pa to ne drži več.... user posted image A SO TO ZOBKI?

Sedaj jo grem pa porihtat, da greva malo ven, preden naju dežek preseneti. Sva danes sami, ke moj user posted image  smuča v Kranjski Gori.

A ste danes kaj maškare? mene je letos pust prehitel, bom kaj nagruntala za drugo leto.

Lep vikend vsem

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Desetke007
2.2.2008 12:57:10   
lane31
Dan ...Joj ta pust....moj user posted image  že cel teden in še zdaj dela kostim predator-ja za sebe....meni pa počasi hodijo kocine pokonci,ker je tak dlakocepski in mora biti vse tak perfect izdelano......dela pa iz vseh materialov plastike ,toplega poda....jaz pa komaj čakam da si spucam stanovanje.
Bom ga poslikala in dala gor, da bote vidle o čem govorim...mislim da bo ko oni iz filma......samo ura je že toliko in on še kar ni gotov...močno upam da danes bo
Mi je pa obljubil za jutri da se bo spravil z user posted image  ven, da jaz v miru naredim generalko....okna pa to....saj veste kako gre

Maja zarja....ene pišejo da je ful pasja vaja to, da ne zdržijo niti minute gor
je res tak opasna ???

Noa1....bi bilo čisto mogoče da jo dlesni dajejo....je pa zdaj tudi obdobje žuljenja rokic user posted image

Klavdija...dobre fore user posted image

Janja....ćimprej se porihtajte, Urbanu pa eno user posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Desetke007
2.2.2008 15:12:34   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: lane31


Maja zarja....ene pišejo da je ful pasja vaja to, da ne zdržijo niti minute gor
je res tak opasna ???


Ja res je pasja ampak,če nekaj čutiš te vsaj veš,da pali.user posted image
Pač po malem moraš žačet pol pa stopnjevati.user posted image Je pa res,da sem si predstavljala,da je vse skupaju lažje...user posted image


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Desetke007
2.2.2008 15:17:11   
lane31
Tak zdaj pa še dež user posted image user posted image ....

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Desetke007
2.2.2008 15:46:23   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Tak zdaj pa še dež user posted image user posted image ....

Ja tak je .....ne vem če bosta tvojadva šla jutri ven,da boš imela lahko generalkouser posted image
No,da se malo potožim.Jaz sem si v četrtek spucala okneuser posted image user posted image user posted image ...in kaj je zdajuser posted image ....pada dež in mi pere po njihuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Desetke007
2.2.2008 15:51:53   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: noa1

Da se še jaz pofočkam. Je bila burna noč, jedla je 3x in pol še 3 x jokala, da sem jo morala malo ponosit, pa nazaj v pojstlo. Se mi zdi, da me tako pogosto vstajanje bolj utrudi kot če sploh ne bi spala (saj bo mimo....pol nam bo pa še žal, ker bo tako hitro minilo).

Danes je pupa full sitna....se dere in vse daje v usta,...moje prste vleče kot nora, pa rokice, in igrače tudi, zizike pa noče. Prej sem vedno vedela, da je lačna, ko je začela cucat moj prst, sedaj pa to ne drži več.... user posted image A SO TO ZOBKI?




Ja zgleda,da je nekaj v zraku,mi imamo že tri take burne noči,sem že ko zombi.user posted image Pa ne zbuja se od lakote je enkrat tako kot običajno. Jaz tudi sumim,da so morda zobki na pohodu.user posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Desetke007
2.2.2008 15:52:15   
mama06
Ojla,

kako ste kaj? Ravno sem se odpravljala ven s tamalim, pa se je vlilouser posted image .

Danes se kar dobro počutim, saj sem zjutraj šla k pedikerki in sem spet nekaj malega privoščila tudi sebi, ati pa je medtem pazil najino štručko.

Sedaj pa v garaži nekja vrta v stene in ruži ko user posted image , mali pa spi kot top. Očitno ga nič ne moti. Bi prej rekla, da ga uspavauser posted image user posted image . To je njegov popoldanski lepotilni spanec, ki traja pol urce.

Včeraj sem mu v BC kupila eno igračko, pojma nimam kaj je( je moj vprašal mojo mamo, kaj je to, pa je rekla, da je to za nas preveč, da pa je otroška domišljija brez mejauser posted image ), in obesila v igralni center. No danes pa je že romalo v usta in je veselo vlekel k sebi.

Tudi obrat iz hrbta na bok že obvlada.

lane31 sem danes vprašala v salonu, kaj lahko naredim sedaj, ko dojim, proti celulitu, pa so me ženske okregale, da kaj čem, saj je komaj 3 mesece po porodu in če bi rada bila manekenkauser posted image user posted image . Baje še imamo čas, saj se po 6 mesecu začne sploh videti učinek. Sem se odločila, da počakam še do marca, potem pa gremo v akcijouser posted image user posted image . to je teorija, praksa bo pa pokazala kaj se bo v resnici zgodilouser posted image user posted image

Imam pa še dobri 2 kili plusa, ampak moj pravi, da jih ne smem zgubit, saj sem zdaj idealna. Problem je, da se jaz ne počutim dobro.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Desetke007
2.2.2008 15:59:52   
mama06
noa1 in maja zarja  tudi naš je prej spal od 4-5 ur prvo rundo, sedaj pa največ 3 in potem 2 ali 2,5 tako da sem že navajena tempa. Sem bila včeraj zvečer tako utrujena, da sem šla kar z njim spat. In čez nekaj časa se žačne nekaj oglašat, pa si mislim, pa ne da boš sedaj pa jedel na pol ure. Pogledam na uro, pa je bilo že tri ure od hranjenja. Sem očitno spala kot top in mi je tako hitro minilo, da sem mislila, da je samo pol ureuser posted image user posted image . Sem danes mojemu razlagala, pa se je samo smejal.

Danes pa bom poskusila ga prestavit potem ko zaspi v njegovo zibko. Je prej tako lepo bil navajen spati v njej, sedaj pa celo noč spi pri nama. Je pa res, da sva ga prej uspavala na rokah in ga nosila,sedaj pa ga odložim v spalno vrečo, dam v poteljo, podojim in zaspi. Potem ga pa ne upam prestavljat, da se ne bi zbudil. Še vedno mi je tako bolje, kot pa prej, ko sva ga morala po eno uro nosit in uspavat. Sedaj pa v 20 min v postelji zaspi.



(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Desetke007
2.2.2008 16:26:22   
tave
Hoj!

No da se še jaz pofočkam. Pri nas je vse pod kontrolo. Naš Tej včasih še kr neki cmerka in se hoče crkljat. Prav prosi da ga vzamem iz ležalnika. To je tak jok  brez solz. Če se ne odzoveš takoj pa se ta jok oz. jakost joka še samo stopnjuje. No pol se ga pa le usmilim in ga le vzamem da se mal pocrkljava. Ma sej bojo že itak prehitro zrastl. Vidim po naši starejši. Ampak mam pa srečo da se tudi ona včasih pride še pocrkljat.

Janja- je pa sva učeri govorile pa je bilo z Urbanom vse uredu. Čimprej se pocajtajteuser posted image .

No še malo pa se vidimo v BTC-ju.



lp, tave

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Desetke007
2.2.2008 16:54:35   
mehurčica
No, pa se bom še jaz malo javila.
Eni se že 2 dni ponoči zbuja na 1 uro in 1,5 ure. Včasih tudi po 30min. Včasih pa po celo uro ne more nazaj zaspat. Tako da si lahko nekje približno predstavljate, kako zgledam zjutraj.user posted image Imam občutek, kot da nisem nič spala. Se mi pa zdi, da je samo žejna in ne lačna. Ker sem tudi jaz ZELO žejna ponoči. Imamo tako suh zrak, pa pokvarjen vlažilec smo takrat dobili. Danes pa smo šli po novega v Europark, ker smo še imeli darilne bone za 60€. 40€ pa smo doplačali.  Glede na to koliko je stal, upam da bo tokrat delal tako kot je treba.

Eni pa sedaj spi že od 15h, z vmesnim dojenjem ob 15:45. Skoraj 2 uri. No, zvečer pa ponavadi lepo hodi spat. Nekje med 19:15 - 20:00 zaspi in spi prvo rundo 4 ure. Na začetku je pa tako lepo parkrat potegnila 8-9ur. Pa bo že. Saj je še mičkena. Jaz pa bom že potrpela teh nekaj mesecev nespanja in živela od kave.user posted image user posted image user posted image


Sem tako žalostna, ker dežuje!user posted image Jaz HOČEM SNEG!!! Davidu že tako lepo gre smučanje in tako uživam, ko vidim kako on uživa. Zdaj pa to sranje.

Nič, zdaj me pa čaka likanje in obešanje perila. Pa-pa

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Desetke007
2.2.2008 18:48:47   
drobižek
Še pozdrav od mene!

Mi smo imeli vročino in sva potem zjutraj šibali k P. Že ponoči ni imela več vročine in tudi zjutraj ne (37). Pa sem vseeno poklicala in vprašala, če se bi bilo pametno prit pokazat, pa so rekli, da glede na to koliko je stara, da nej pridemo. Jo je pregledala P in nič posebnega. Kri in vodo sva mogli dat in tudi nič posebnega, rezultate za vodo dobimo še v pon, tako da moram poklicati. Se mi pa je tako zasmilila, ko jo je pikala za kri. Pičla jo je v ta mali prstek in ni nič ven priteklo, potem pa še enkrat in ji je tisti mali bogi prstek stiskala pol ureuser posted image , da je kaj ven priteklo, Živa pa je tako jokala....user posted image pa še mami skoraj zraven. Potem je pa še rekla - če bo premalo, bomo pa še enkrat pikali....ampak je bilo k sreči dovolj in ni bilo treba.


Zdaj je pa tako polna energije - se smeje, premetava, govori; skratka zdaj je taka taprava kot smo je navajeni! Očitno je bilo samo kaj prehodnega - hvala bogu.

user posted image Boste kaj male srčke oblekle za pusta? Naša bo zajček!

In da se še malo pohvalim - sem danes prvič delala krofe in so mi zelo fajn uspeli - so videt lepi in še za pojest dobri!

2ursae - hvala za odgovor. Kljub temu mi še vedno pride za par eurov razlike (na spletni strani mi več zračuna kot imam na odločbi); sicer pa pri takšnem majhnem znesku ne vem, če bi se karkoli sploh pritožilauser posted image Pa še to : piše, da je dovoljena pritožba na Ministrstvo za delo, družino in socialne zadeve, potem pa - pritožba se vloži pisno ali ustno na zapisnik pri centru za socialno delo, ki je to odločbo izdal. Kam zdaj na ministrstvo ali csd?user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Desetke007
2.2.2008 19:05:10   
janja
Naša noč je bila spet polna vstajanja. Pol pa mal popije pa zaspi nazaj. Na srečo ponoči ni nič polival, čez dan pa bolj redko. Ga tudi nismo preveč premetavali. Očitno gre za krajšo virozico. Zdele se pa crklja pri meni in čaka, da se greva skopat. A vaši tudi tako ščipajo? Jaz samo, da se sklonim k njemu že išče moje roke in me praska pa ščipa.

S beremo kaj kasneje. Greva čofa, čofa.user posted image


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Desetke007
2.2.2008 19:09:33   
noa1
samo na kratko:
drobižek: pritožbo se vloži pri organu prve stopnje, torej CSD. V kolikot CSD svoje odločitve ne spremeni, pošlje protožbo naprej na ministrstvo, ki potem odloči o pritožbi.

janja: jaz zgledam kot da imamo doma male mačke...sem cela pokrampana, pa se full trudim, da bi ji čim lepše postrigla nohtke

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Desetke007
2.2.2008 19:39:00   
mama06
Mi smo pa čofa, čofa že in tudi prvo  rundo po kopanju odspali. Sedaj se igra in čakam, da postane spet zaspan in potem šele nastopi nočno spanjeuser posted image user posted image . Taka je pač naša procedura, zato ga pa kopam že ob 18-ih, da se prvo naspi, potem utrudi in da do 20:30 ali najkasneje 21- ih že spimo

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Desetke007
2.2.2008 20:56:06   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek

Pa še to : piše, da je dovoljena pritožba na Ministrstvo za delo, družino in socialne zadeve, potem pa - pritožba se vloži pisno ali ustno na zapisnik pri centru za socialno delo, ki je to odločbo izdal. Kam zdaj na ministrstvo ali csd?user posted image


pritožbo pošlješ na CSD, pol jo pa oni posredujejo naprej. Pa pazi, če nisi morda že zamudila roka ...

Mi bomo maškare šele jutri, nam danes ni zneslo user posted image  - Anže gre dopoldne z očijem na plavanje, pol je kosilo, pol je bor spal ... in že je bil tu večer.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Desetke007
3.2.2008 8:18:14   
lane31
Dobro jutro....Se ponujam z user posted image
V album sem dodala slike Predatrja,ki je bil včeraj končno končan ob 21h...je Imel res veliko dela s tem.
Upam na lepše vreme danes, da bi lahko kaj ven šli po kosilu

Drobižek....super da ste boljše user posted image ...Je pa grozno,ko jih pikajo....pri nama jo je kar mož držal, jaz pa sem šla kar ven user posted image

Mama 06....uh če bi le bil samo celulit....kaj pa tistih + 10 user posted image ....mimogrede spet ga serjem in se nič ne pazim....teža še vedno ista- 3 tedne user posted image

A so bili vaši tudi včeraj taki sitkeci...upam, a bo danes bolj prijazne volje user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Desetke007
3.2.2008 9:51:53   
mama06
Dobro jutro


lane31 tvojemu pa res prebijauser posted image user posted image user posted image . No me veseli, da se še najdejo ljudje, ki imajo veselje s tem. Jaz nisem taki tip, zato kapo dol, da se je sam to spravil delat. Mu je super ratalo. Le pohvali gauser posted image

Celulit je res edino,kar imam preveč. Če bi šel stran, bi bila tudi tista 2 kg manjuser posted image

Mi smo komaj vstali. Ob 12 gremo k tašči na kosilo, zato imamo malo časa za čiščenje.

Hvala bogu ni snega, je pa po hribih okoli. Če le ne bi bilo dežja, da bi lahko šli na sprehod, ker včeraj je bil prav tečen, pa še zvečer je težko zaspal. Mu je sveži zrak manjkal.


Lepo nedeljo želim vsem!

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Desetke007
3.2.2008 10:34:46   
maja zarja
Dobro jutro...user posted image jaz pa sem danes tak vredi....je Zarja spala do 6.00h brez vmesnih vstajanjuser posted image user posted image user posted image .Zdaj pa sva že bile v spodnjem nadstropju na user posted image (beri pri ateju in mami).

Lane-res je dober tvoj user posted image kak ima živce za take stvari?Gre na pustovanje kam?

Zdaj pa me kličeuser posted image


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Desetke007
3.2.2008 10:35:41   
*Lana*
Jutro!

Za nami je vredu noč, to, da se zbuja na 2 uri, me niti ne moti, ker ga samo malo nadojim in takoj zaspi naprej, je pač žejen, tako kot jaz user posted image .

Zdaj je spet zaspančkal, potem pa greva k moji mami na kosilo, atija nimava doma, je že od četrtka odsoten, pride pa danes zvečer, jupi, komaj čakam.

Vreme je pr nas zoprno, snega ni, je pa celo noč deževalo, ni fajn.
A boste male namaskirale? Js že imam pripravljeno pikapolonico, ga bom potem našemila, tolk da mamo za spomin, se bo pa babici in dadanu pokazal, pa kak euro zaslužil user posted image

Nč, grem mal pospravit, dokler še aja.

Se beremo.

lep dan

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Desetke007
3.2.2008 10:42:53   
2ursae
moja2 še spita (!!!), Bor pa spet spi user posted image . Ne morem verjet, da sem danes vstala samo 3x - ob enih, ob petih in ob pol sedmih, pol je pa spal do pol devetih user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: tave

No da se še jaz pofočkam. Pri nas je vse pod kontrolo. Naš Tej včasih še kr neki cmerka in se hoče crkljat. Prav prosi da ga vzamem iz ležalnika. To je tak jok  brez solz. Če se ne odzoveš takoj pa se ta jok oz. jakost joka še samo stopnjuje. No pol se ga pa le usmilim in ga le vzamem da se mal pocrkljava. Ma sej bojo že itak prehitro zrastl. Vidim po naši starejši. Ampak mam pa srečo da se tudi ona včasih pride še pocrkljat.



a nismo mame hecne, jaz sem pa ravno kontra kot ti user posted image . Imam totalno slabo vest, če imam Bora predolgo v lupinici. OK, saj nekaj časa res mora preživeti tam, ker moram starejšemu skuhat, pa pojest morava (zajtrk + malica + kosilo), pa sigurno mora še kdaj počakat, sam se mi zdi, da je že s tem v njej čez glavo dovolj časa. Ravno zadnjič se mi je pripetilo, da je bil Borči že zaspan, Anže se je pa pokakal v hlače, pa sem pač Bora odložila v lupinco, z Anžetom sva se pa šle umit, kar je trajalo cca 15 minut, in ko sem se vrnila po Bora, je ta že spal s palčkom v ustih. Ti povem, da sem se skoraj začela jokat, ker se mi je zdelo, da sem revčka prepustila samega sebi, da se je pač potolažil kakor je sam vedel in znal. Tako da, punca, moj nasvet je, da ga kar crkljaj, če ti je le v veselje - a ni fajn, da bosta oba zadovoljna user posted image user posted image .

Sanosan, siper luškan filmček user posted image . Oh, ko bi moj Anže bil malo v smeri tvojega Blaža ... od njega dobim samo "ne bi se z Borčijem slikal", pol ga pa vprašam, kdaj se bo pa pripravljen z njim slikat, pa reče "čez deset minut" (beri: nikoli, hvala lepa) user posted image user posted image user posted image

živa, glede extenzije:
ko pišeš, da je imel Anže krčke pa da je tudi sicer dostikrat malo bolj sitkan: boš videla, kako se bo stanje spremenilo, ko se bo z vajami malce sprostil ... naš Anže je bil tud v prvih mesecih zelo zahteven, kar je bila v veliki meri posledica ravno tega, da je bil revček stalno napet, le redko sproščen. Se je pa začela poznati razlika v razpoloženju zelo kmalu po prvem obisku v RA. Popoln preobrat se je pa zgodil, ko se je naučil sedet (to je en velik korak v boju proti extenziji) - postal je tako dobrovoljček, res, milina, v primerjavi s prejšnjim razpoloženjem user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: lane31

kaj pa tistih + 10 user posted image ....mimogrede spet ga serjem in se nič ne pazim....teža še vedno ista- 3 tedne user posted image



ej, moj je prejšnji teden kupil ful sladkarij za maškarce, pa včeraj nobene ni bilo ... najbrž bodo hodile okoli v torek, ampak ti povem, da sva včeraj zvečer kar navalila na njihove sladkarije user posted image . Ful se je težko pazit, če imaš polno omaro dobrot user posted image .

tko, grem mal pofirbcat, kaj je z mojima, a sta še živa user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Desetke007
3.2.2008 11:03:11   
skuštrana
No, mi smo se danes tudi budili samo 3 krat, od tega enkrat Lizauser posted image

Jaz imam tudi včasih kar slabo vest, ker Arsen full časa preživi "sam", ali kje na tleh na svojem igralnem centru ali na kavču..ampak si potem mislim, da če mu ne bi pasala bi se že buniluser posted image , kaj pa vem..tako pa leži tam in full gleda kaj se dogaja okoli njega, pa potem zaspi za 15 minutk, pa malo poje ..res ni zahteven otrok, razen tole nočno bujenje in papanje - bolj crklanjeuser posted image

Kile - jaz pa zadnje čase full jem, imam grozen apetit, ampak kile pa kar dol letijo...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Desetke007
3.2.2008 12:26:34   
mehurčica
Uh, midve sva se spet zbujali na 1 uro do 1,5 ure. Sem mislila, da bo kaj boljše z vlažilcem.


Predator - zakon!user posted image Morem mojemu pokazat. Ga ima tetoviranega na roki.

Sanosan, tvojadva sta pa res srčka.user posted image

Danes bolj na kratko....morem že it.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Desetke007
3.2.2008 15:24:25   
janja
Lia, Zoja, Tej vse najboljše za 4 mesece user posted image user posted image user posted image .

Mi smo danes že čisto dobri. Zdele se mal razvajamo pri moji sestri. No, moja sestra,ki je stručko za kakršnekoli alergije, mi je takoj rekla, da so Urbanovi flekci atopični dermatitis in mi priporočila kremo A-Derma. Baje, da je zelo dobra.
Je pa naš Urban danes presenetljivo dobre volje. Samo smejčka se in vriska.




_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Desetke007
3.2.2008 18:06:25   
mama06
Da nas spravim nazaj na prvo stranuser posted image user posted image

Danes imamo pa 3 meseceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Ali gredo v Astro karavana 3 avtosedežki??
OliveOyl



a. DA (76%)

b. NE (24%)


Število vseh glasov: 225

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!