|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 18:24:28   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ha, h.a..Moj moz si s seboj , tja kamor gre še cesar pešuser posted image , nese lap topuser posted image user posted image in danes ga je tu pustil in sedaj jaz sedim na wc in lulam ter surfamuser posted image user posted image da ne gre čas na wc v ničuser posted image user posted image

Naja, ja mi smo že nazaj..ni nič lepo vreme..a vi ste še na celini? Mi smo prišli včeraj full pozno zvečer, sem danes hin..Zjutraj se mi ni dala vstat, sem že mislila Lizo ne peljat v vrtec, ampak sem si premislila, ker me full dela čaka..



hahaha, da ne gre lulanje v nič user posted image

Mi smo tudi že nazaj doma in joj joj kakšno grdo vreme! Sama megla in dež!user posted image
žanek, lepa otročka imaš. Nika je pa prava punca, ni kej!user posted image

Ojej, ravno poslušam, da je gripa na pohodu. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 18:26:04   
Naja30
Sem ze vse
napisala, pa me je ven vrglo user posted image user posted image  Grrr!!

V glavnem, žanek punčka je luškana, prava punca!user posted image

skuštrana, mi smo tudi doma zdaj. Groza, kakšno grdo vreme je tu - sama megla in dež user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 18:27:40   
Naja30
Aha, zdaj je pa vse objavilo. Mah, dobro.

Se opravičujem za tele samogovore.user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 19:31:22   
Jančika_
Žanek, Nika je pa res cuker! Komaj čakam, da jo vidim v živo.

Vasja je včeraj zvečer od šestih do polnoči 11x bruhal, potem je nehal, a bil ponoči vroč (nisem mu merila vročine), zjutraj pa je bil sicer zmahan, ampak zdrav. Tako da rota virus ziher ni; lani, ko ga je imel, je bil cel teden bogi, ne samo pa ur.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 20:28:08   
skuštrana
Evo, takle je zgledu naš dan danes..bom kopirala, sem pri oktoberkah napisala

Jaz sem pa danes čisto hin...Grlo me boli, zebe me, z Arsenom sva bila kao na cepljenje, pa ni bil cepljen, ker je prehlajen..Pri našem pediatru je izredno stanje , polna čakalnica, vsi so bolni..Sva čakal 2 uri in mali se je skoraj 2 uri jokcal, sem ga morala držat na rokah in nosit..In ko sva bila končno gotova pridem ven in sem imela prazno gumo na avtu ..sej nisem vedela bi se jokala ali bi se smejala... user posted image user posted image

No, jutri je nov dan in upam, da bo boljše..

Ej, a ste vedle da je baje 21.januar najbolj depresiven dan v letuuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 21:03:17   
teta beta
žanek, kako luštna deklica! In sine tudi. 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 21:04:55   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ej, a ste vedle da je baje 21.januar najbolj depresiven dan v letuuser posted image



Ja, mi je dragi prej postregel s temi informacijami...user posted image

No, meni se je zdel pa prav fajn dan!user posted image
Z Nikom sva šla dopoldne na pregled k zobozdravnici. Je bilo vse fajn, čist posvetovalno je izgledalo. Približno tako kot pri 1 letu. Potem sem ga peljala nazaj v vrtec, popoldne sva šla pa še na en sprehod. Tud Nik in dragi mi danes nista zgledala nič kaj depresivna, kljub ponedeljkovi utrujenosti...user posted image user posted image

žanek... Super izgledate!user posted image Nika je pa tud prava frajla...user posted image

cepljenje... Ja, nas tud ta teden čaka... V petek imamo sistematskega s cepljenjem. Končno!user posted image Sem že mislila, da so pozabili na nas...user posted image

vreme... Kaj pa rinete skoz tja dol nekam...user posted image Pri nas je bil danes prav lep sončen dan...user posted image user posted image user posted image

Jančika... Joj, no!user posted image Upam, da bo s tamalim kmalu bolje...user posted image Se mi res smili, ubožček!user posted image

frizura... Ma js pa komaj čakam, da mi spet malo zrastejo lasje.user posted image Sem se konec septembra šla kar fajn postrižit (me je kar nekaj prijelo in sem govorila: kr še, ja ja, še kr malo...user posted image ) in pobarvat (btw: zdej sm rdečelaskauser posted image ), pa mi je zdaj kar malo žal. Bi spet rada imela daljše lase. In zdej čakam pa gledam, kako mi poooočasiiiiiiiii rastejo...user posted image user posted image Aja, imam pa trenutno dolge do ramen.




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 5:29:11   
snorlax
Jutro, čvekice! user posted image

Samo pozdravim vas, se mi mudi! user posted image


Lep dan vsem!!! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 7:07:51   
Naty*Taja
Ja, Barika, jaz mučim dijake z matematiko!
Žanči, kak je luštna mala!
Ja, nič, morem it - predno sem vse prebrala je čas minil in ura je čajt za it, Pa še sama sem z obema, ker je ati že skliznu s službenim avtom.
Čao


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 9:41:40   
HuAnita
tinkamiška - saj sem napisala, meni to naredijo v službi, ampak psssst!user posted image   (pa tudi plačam čisto konkretno ceno)  


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 10:48:16   
jerebica
hojla vsem,

jaz sem tudi ena izmed tistih, ki vas ne dohaja najbolj,  pa vseeno zdejle v službi mal špricam, da sem lahko mal slikce Nike pogledala. Žanek,  kr stopila sem se ob fotkah, komaj čakam da bo poletje, da bomo mi tudi meli tako bibo malo.

Sicer pa je pri nas vse OK, hvala bogu smo zdravi, imamo pa že vsakodnevni pust, ko mali pride iz vrtca se še razpakirat nima časa, ker že skoči v kustum in pol je cel dan pust, če bi mu dovolili bi še spat šel tak.

pal lep dan vsem!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 11:18:37   
Naja30
Meni se tudi ni zdel včerajšnji dan depresiven, čeprav glede na vreme je tudi današnji tak.user posted image  

Naši tamali pa obe 4-ke izraščajo in se ponoči zbuja z jokom. Tako da bolj slabo spimo. Pa že cel dopoldan je tečna, tak da bo v kratkem šla spat.

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 12:13:28   
skuštrana
Pri nas se čuden ponedeljek itak nadaljujeuser posted image je mislil it miro zjutraj v zg na sestanek pa mu je tisto kolo, ki ga je moral včeraj menjat full ropotalouser posted image seveda ni šel nikamor, pa še Liza ni šla v vrtec...tako da smo v tem user posted image deževnem dnevu vsi lepo doma..na toplem...

Zanek, mislim moj mož je pa res cuden..ko je videl sliko tvoje nike je rekel, o Arsen jeuser posted image user posted image Svašta...Je pa res cuker, mali, naš je že tak velikan da je joj...


Naja, baje bo od jutri naprej na obali lepo..jaz upam, ker z zdravjem sem itak bolj ubogo, potem pa še tole vreme...depresija na kubikuser posted image

Lepo se imejte, pri nas se itak nič ne dogaja..razen maškar..sedaj imajo pri lizi v vrtcu vsak petek maškarani bal in mora vsak petek pridet v vrtec maskirana..vsak petek drugače...bom bankrotirala na kostumihuser posted image no, petek bo vragec, pa en klovn, enkrat pa pika nogavička...pol bo pa menda konc teh pustarijuser posted image





_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 13:59:58   
barika
Ja, Barika, jaz mučim dijake z matematiko!
Pa a jim kdaj prizaneseš??user posted image user posted image  upam, da nisi kje mene učilauser posted image

mi tudi nismo bili depresinvi včeraj, sma se še z mojim lepo gledala... sem mu kupla (iz ljubezniuser posted image ) puščice za pikado, pa sem dala 40€user posted image za njih, me je skor na rit vrgl

pa še neki sem hotla, pa sem pozabla, eh, že ni omembe vrednouser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 14:11:20   
HuAnita
teramo biznis, a ne:

http://www.dobrojutro.si/index.php?stran=novice&tip=12&id=11008


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 14:14:39   
adrijana.sara
Dan!

Jaz tud ne vem kdo, kaj, kdaj...kdo kam spada, kaj je z njim...user posted image  - zmešnjava v moji glavi. Pa mogoče pa padem in pokapiram enkrat. Imam pa zraven odprt seznam od žaneka, da si malo tolmačimuser posted image . Tako,da tačas poteče mojih pet minut miru in nič ne napišem.

No, naš vročinski krč se na srečo ni ponovil. Še ni čisto pri sebi, je pa bolje, 2dni brez vročine, malo pokašljuje... me je pa kar groza, da bo morala v vrtec, pa kaj bo spet prinesla.

Naty - Taja a v Štorah kaj razsaja? Si kaj bolj na tekočem? Vi ste zdravi?

Seveda sem pogledala malo Niko user posted image  - pravi cukrček, pa supna fotkauser posted image . Ti kar lepi... je lepo gledat.

21. NAJBOLJ DEPRESIVEN DAN - pri nas bi to lahko marsikaj razjasnilo. Cel dan sem imela izade, pa črne misli, pa user posted image  jih je slišal za nazaj in naprej (ker se je nekaj izgovarjal, da danes ne more paziti Sare, da na banko skočim - ima pa dopust), pa na glas sem rekla, da dvomim, da bom še imela kakšnega otroka, ker s temi zdravstvenimi težavami imam z eno več kot dovolj preglavic... no, res sem bila čisto negativno nastrojena o vsem. Se bom pa zdaj na to izgovarjalauser posted image .

Zdaj pa ne vem več o čem ste govorile...

Frizura - tudi jaz imam bolj kratek paš, sem si tudi privočila spremembo, pa zdaj mi je ok (no, so že malo porastli), v prihodnje pa nimam pojma. A potem še sploh ostane kakšna dolgolaska?

Dovolj za zdaj, grem eno kavico skuhat, ker že bolj drobno gledam, potem bo pa tako Sara pokonci.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 14:16:30   
adrijana.sara
Pa saj nisem bila tako kratkauser posted image ...

HuAnita ti si v novinarkih vodah ali kako? Že skoz se nekaj namiguje tu gor, mene pa firbec.

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 14:21:15   
adrijana.sara
Ali sem spet kaj zabrklala? Sem šla nazaj gledat, pa nisem nič našla. Razen vaše slike - ti si meni tako znana od nekod, pa mi ne potegne? Misilim, pa da sva se že nekje srečali.

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 14:27:15   
skuštrana
Adrijana.sara, huanita je novinarka, ja user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 14:33:55   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Adrijana.sara, huanita je novinarka, ja user posted image



No, bolj silim ljudi, da nam terajo biznisuser posted image user posted image user posted image
Ko pa nismo bolni, se pa trudim delati, ja....

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 15:11:34   
ajtak
jaz se pridruzujem vsem ki nimajo pojma kdo kaj kdaj...user posted image

u bistvu se sam mal javljam da ne boste misnle, da vas ne berem...

lep 22.1. ki verjetno ni tako zelo depresiven kot 21.user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 19:03:40   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

jaz se pridruzujem vsem ki nimajo pojma kdo kaj kdaj...user posted image



Haha, jaz tudi. Počasi predalčkam v glavi. Ko vas spoznam, bom pa še bolj na tekočem.

Jah res upam, da bo kaj lepše vreme na obali, da se bo dalo ven it.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 20:44:35   
skuštrana
Punce, dajte mi nekaj povedat..kaj bi naredile v mojem primeru - včeraj sva imela z Arsenom cepljenje in ker je prehlajen ga ni cepil. Mu je pa pogledal grlo in rekel, da je polno sekreta in da naj mu dam antibiotikuser posted image Jaz sem ga samo debelo pogledala in rekla, da niti vročini nima, da se obnaša čisto normalno, samo kdaj pa kdaj zakašlja in malo mu spošča nos..drugače lepo je, je dobre volje, se smeji, ponoči spi, skratka boli ga nič ne..že res, da je pri pediatru jokal, ampak bi jaz tudi najraje, ker sva čakala 2 uriuser posted image No, predpisal nama je ab in jaz imam sedaj ta ab v hladilniku, ker sva se z M odločila, da ga ne dava, če je otrok čisto normalen, pač prehlajen..in brez vročineuser posted image Kaj bi naredile ve, bi slepo sledile kar reče zdravnik ali bi poslušale svojo intiuicijo, ki mi pravi da Arsenu ab ne dam...user posted image user posted image Pa še na papirčku, ki je v ab piše, da ni preizkušen in da ni dokazano da sploh deluje na dojenčke mlajše od 6 mesecev...user posted image

No, skatka, ko sem M povedala kako in kaj je komentiral, da je imela pediater ta dan res gužvo in da ni več vedela kje se ga glava drži (kar je res, čakalnica je bila duplo polnauser posted image )

Ajd, povejte mi, kaj naj...




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 20:45:33   
skuštrana
Aja, še tole...Če ne bi imela datuma za cepljenje jaz Arsena sigurno sploh ne bi peljala k zdravniku, ker je res čisto normalen...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.1.2008 21:00:28   
Janeja
Skuštrana, jaz ga mojima dvema v takem primeru sigurno nebi dala. Sploh pa ne po tisti temi zadnjič, ko se je na veliko govorilo o antibiotikih. Če se bo Arsenu stanje kaj poslabšalo (če bo npr. začel fejst kašljat)  - pa upam da ne! - mu ga še vedno lahko daš.

Žanek, ful ste luštni vsi trije. Sploh Nika je pravi sonček user posted image Uživajte!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.