|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 11:42:22   
mayy

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

aja..
kaj pa če bi tisto eno vrečko imela za 2 kapučina, namesto za 1?


Saj dam 3 dl vode namesto 1.5dl, tko da se sladkor mal bolj porazdeli user posted image , vsaj upam.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 11:51:28   
mayy

IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

mayy, od neskafeja se dobi kapučino brez sladkorja (v vrečkah) ...


Sem ga že pila, sicer tistega 3v1 pa mi je bilo slabo, tko da tega brez sladkorja nisem še probala ga pa bom. Hvala za idejo.




_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 11:54:59   
Anonimen
Meni sta oba dobra - Nescafe 2v1 ali pa 3v1. Sem jih ful pila včasih..
Sedaj pa itak ne smem.. Najtežje mi je k sem navajena, da grem vsak dan v barček na belo kavo.. Sedaj je pa ne smem in žulim tisti čaj. user posted image user posted image

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 12:08:20   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: mayy
Saj dam 3 dl vode namesto 1.5dl, tko da se sladkor mal bolj porazdeli user posted image , vsaj upam.



Na žalost, draga moja, se cukr čist nič ne porazdeli. Če popiješ tri deci kapučina z eno žlico cukra je popolnoma isto, kot da popiješ deci kapučina z žlico cukra. Tko je.user posted image

Ene se tolažijo s tem, da če dajo v golaž dve žlici moke, se porazdeli - ja, tu se pa res malo porazdeli, ker pač golaža ne poješ celo posodo, ga jejo še drugi, ampak še vedno konzumiraš moko. Tako, da jaz bi potencialno vzela eno šeflo stran, preden bi dala not podmet za druge. Ker če že hujšamo je brezveze, da imamo sami sebe za norca. Vsaj jaz tako mislim. Če je bela moka prepovedana (in to je, pri vseh dietah) potem je pač ni na jedilniku. Enako velja za cukr. Pa še za par stvari..

Ajd, gremo daljeuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 12:35:24   
lelaval
Ločevalna
 
Tako, da jaz bi potencialno vzela eno šeflo stran, preden bi dala not podmet za druge. Ker če že hujšamo je brezveze, da imamo sami sebe za norca. Vsaj jaz tako mislim. Če je bela moka prepovedana (in to je, pri vseh dietah) potem je pač ni na jedilniku. Enako velja za cukr. Pa še za par stvari..


Barbs - točno tako - same s sebe se norca delamno. Ko sem prvič hujšala po ločevalni, sem pila kavo z mlekom (BS), od takrat pa le ćrno - saj je bil pri drugih učinek z mlekom, a jaz sem se mu odpovedala.

No, se pa sama s sebe tudi delam norca. Včeraj so cel dan zraven mene lahko jedli peciva, pa nisem niti luštov imela, čeprav sem za kosilo in večerjo jedla le hrenovko in zeleno solato. Ampak zvečer - preden je strjenke zmanjkalo pod lakoto mojih otrok, sem jo morala 1 žlićko pojestt. Ćeprav sem ćez dan pridno telovadila, sem se pošutila neumno in zdelo se mi je, da sem s to 1 žličko izničila celodnevni trud.user posted image

No - danes pa sem že po jutranji kavici naredila 100 trebušnjakov. Ampak še sledi telovadba. user posted image
Za kosilo pa bom verjetno spet rižoto z jurčki (te mi vsaj otroci za večerjo ne pojejo, ker je ne marajo user posted image ). Sicer se mi lušta pasulj (ga imam v skrinji - a z dodatkom mesa), samo zase ga pa ne grem kuhat - bom raje naslednjič, pa zase vzamem stran, ostalim pa dodam meseka. Pa žganci se mi ful luštajo (teh pa ni doma v zalogi user posted image ). A pripravljate kaj iz žgancev? Grem Rino čekirat.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 13:32:40   
Anonimen
evo, jaz grem počasi domov in si naredit kosilo: gobe z jajčko!!

Potem grem pa v trgovino, da si kupim stvari za juho. upam, da jo bom še danes naredila, da lahko potem jutri zjutraj to zajtrkujem

bodite pridne in ne grešit!!! user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 1106
   [Brisano sporočilo]
16.1.2008 13:52:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 13:57:59   
tjaga
Hojla,

da se na hitro oglasim.
Včerajšnji dan je bil super uspešen, tako kar se hrane tiče kot tudi telovadbe.
Danes pa mi nekako ne gre. Tamle je sodelavec odprl Milko in valjda, da sem jo pojedla eno tablico.
Sicer sem pa danes za kosilo spet testenine, tokrat s feferončki (srečni vsi okoli mene, ker mi je jezik od pekočega zatekel in ne morem govorit user posted image ) in solato.
Pa tole čokolado, ma sem jezna nase.
Spila sem pa tudi že toliko tekočine - voda in čaj - da mi skozi ušesa ven curlja.
Kar se telovadbe tiče, še nisem ravno prepričana, zdi pa se mi, da se bom spet prepustila mučenju s Cindy C.
Pa tako dooooooooolg dan je še. user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 14:33:06   
...Martina...
Živijo punce!

Vidim da se že od novega leta trudite na tem področju. Tudi jaz vam se bi pridružila, a ne vem kje začet. Danes zjutro sem se vagala in ja moram pridnat, da tudi jaz bi morala shujšati kakih 13 kg. Vzroki: preveč jem, malo gibanja, kratka nosečnost in pustila kajenje...
Ma kje naj začnem. Manj jej, ma ka imam taki apetik. Še omaro bi pojedla...
Imam samo 1 mesec časa, pole grem na en poseg... in potem bi rada spet postala nosečka.

Kaka hitra in kvalitetna diejta?

Hvala za pomoč.

lp

Martina

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 14:50:41   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Na žalost, draga moja, se cukr čist nič ne porazdeli. Če popiješ tri deci kapučina z eno žlico cukra je popolnoma isto, kot da popiješ deci kapučina z žlico cukra. Tko je.user posted image

Ene se tolažijo s tem, da če dajo v golaž dve žlici moke, se porazdeli - ja, tu se pa res malo porazdeli, ker pač golaža ne poješ celo posodo, ga jejo še drugi, ampak še vedno konzumiraš moko. Tako, da jaz bi potencialno vzela eno šeflo stran, preden bi dala not podmet za druge. Ker če že hujšamo je brezveze, da imamo sami sebe za norca. Vsaj jaz tako mislim. Če je bela moka prepovedana (in to je, pri vseh dietah) potem je pač ni na jedilniku. Enako velja za cukr. Pa še za par stvari..

Ajd, gremo daljeuser posted image



Si me pa čist na realna tla postavla, jutri ne bom več pila kapučina, saj ne tega s sladkorjem, verjetno bom kavo brez sledkorja in mleka.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 16:43:29   
dulcinea
Jaz pa danes še nisem nič pogrešila. Pijem pa ful danes. Mi že vn gleda...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 17:50:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ...Martina...
Kaka hitra in kvalitetna diejta?

Hitro dol, hitro gor. Ne priporočam. Raje ostani z nami, ki hujšamo počasi a vztrajno.

Pa dobrodošla.user posted image

(odgovor članu ...Martina...)
  Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 17:56:01   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

..... in valjda, da sem jo pojedla eno tablico.


Popravljam, bila je ena vrstica od 300 gramske.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 18:28:53   
Anonimen
Hitro, hitro..

A lahko dam v juho GOVEJO KOCKO?? Glede na to, da je notri 8,6 g B, 15,0 g OH in 25,8 g maščob??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 18:30:45   
*pepelka*
Ločevalna
Danes je moj škrobni dan. Za kosilo sem imela riž z grahom, ter ohrovt, za večerjo pa malo krompirjeve solate, čeprav vem, da naj bi bilo isto kot za kosilo, a kaj ko sem za ostale pripravljala krompirjevo solato in mi je ful zadišala. Vmes pa sem seveda spila toliko zelenega čaja, da bi se morala kar na školko preseliti.user posted image

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 19:19:31   
eya
Ejla!

Barbs, vsaka čast, da se tako pridno držiš-brez moke in cukra. Meni to ne bi zneslo, kak dan bi zdržala, več neuser posted image  Pa pohvale vsem ostalim tudiuser posted image

Jaz sem šla včeraj na pump, po enomesečni pavzi in temu primeren je tudi današnji muskel fiber. A grem danes vseeno spet na aerobiko, na spinning-na kolesih. Jutri grem popoldne na en obisk, pa ne bo časa za miganje, tako da moram bit danes bolj pridna.

lp!
(manj jej in več migajuser posted image )

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   [Brisano sporočilo]
16.1.2008 19:41:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 20:28:42   
Anonimen
Ok, recimo, da sem na beljakovinski kao dieti. Ampak kruh vseeno jem.
No, danes sem se za foro stehtala, ko sem prišla iz službe in sem imela 0,5 kg manj kot v ponedeljek. Torej gre vseeno dol.user posted image  Torej -3,2 kg od 3.1. yeeeyuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 20:46:22   
fionaP
Ojla,

danes sem v službi za kosilo jedla segedin s krompirjem, doma pa za večerjo gobovo rižoto in solato. Upam, da je to ok? Zdaj se grem pa malo prešvicat na orbitrek, potem pade tuš in en user posted image
Saj to tudi šteje pod rekreacijo user posted image

čao...

--------------------
ločevalna 10/90

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 20:48:42   
fionaP
Oj, morrak, sem videla, da sprašuješ za tibetančke.
Meni so super, moram se jih spet lotiti.
Najboljše je, če jih delaš zjutraj, se fino prebudiš in razmigaš. Niso težke, a zelo koristne!

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   [Brisano sporočilo]
16.1.2008 21:21:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu fionaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 21:42:23   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Ok, recimo, da sem na beljakovinski kao dieti. Ampak kruh vseeno jem.
No, danes sem se za foro stehtala, ko sem prišla iz službe in sem imela 0,5 kg manj kot v ponedeljek. Torej gre vseeno dol.user posted image  Torej -3,2 kg od 3.1. yeeeyuser posted image


A si spet prestopila al kako?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 22:41:01   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Mene pa nihče ne opaziuser posted image .


Saj smo res smotane...vsaka samo nekaj zase piše... en user posted image  zate in naslednjič povej, kdaj naj držimo pesti, da bo šlo na izpitu. Aja, še to-kam hodiš na hot iron?

Drgač pa jaz glih iz spinninga...in sem ful zmatrana...sam še posteljo vidimuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 22:55:51   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Ok, recimo, da sem na beljakovinski kao dieti. Ampak kruh vseeno jem.
No, danes sem se za foro stehtala, ko sem prišla iz službe in sem imela 0,5 kg manj kot v ponedeljek. Torej gre vseeno dol.user posted image  Torej -3,2 kg od 3.1. yeeeyuser posted image


Ti se kar tolažiuser posted image  Pa ne moreš tako... jaz sem začela težit za dieto s "3. 1- 2008, da začnemo hujšat" , ti  si odprla novo temo na to temouser posted image , ti si naša mentorca zdaj in ne ga srat... ne se za foro tehtat, 0,5 kil ni nič.... to je eno kakanje manj ali večuser posted image  Ker te mam na sumu, da zadnje dni mal cagaš in se kar ne počutiš za hujšanje... Zberi se in nehaj jest kruh, ker ga ne smeš!

se beremo jutri, bejbe.... ( natasa77 me itak ne bo, ker ji nekaj ni v zvezi z mano že od začetkauser posted image  ) user posted image


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   [Brisano sporočilo]
16.1.2008 22:59:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?