|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 5:37:00   
snorlax
Jutro, hujšarice! user posted image

Natasaom - čestitke za službo!

Meni se je malo ustavilo pri kilah. Diete se sicer strogo držim, a kile stojijo. No, samo, da ne grejo gor!user posted image Bo treba začet migat.user posted image

Punce, imam en predlog, če ste zato. Ker smo tule gor hujšarice, ki hujšamo po različnih dietah in metodah, bi bilo mogoče fajn, če bi si v podpis dale eno opombo, npr. Montignac, 90-dnevna ločevalna, Zeleni slap, Manj žri....itd..., da bi potem bolj vedele, katera kam paše. Ste za to?

Pa še en nasvet bi rabila od Montignakinj. Ko so se vam kile ustavile, ste kaj spremenile v prehrani (ste katero živilo ven vrgle, zmanjšale količino hrane ali kaj takega), ali ste nadaljevale po ustaljeni poti?

Želim vam lep dan, pa veliko dobre volje!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 6:38:05   
Naty*Taja
Hojla, Snorči. Ja valda se ustavi, še sploh če se vagaš vsak dan! Ravno zato se jaz ne.Je pa fora v tem, da se pri tem prehranjevanju špeh spreminja v mišično maso, ki je težja in postava se preoblikuje, čeprav se na tehtnici ne pozna! Boš po cotah vidla in občutla! Kr tako naprej.
Jaz sem tudi še z vami, več pa ko bom imela čas.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   [Brisano sporočilo]
11.1.2008 6:39:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 7:25:39   
jer.za.
LOČEVALNA

Jutro!

Včerajšnji dan sem uspešno zaključila s sadjemuser posted image user posted image user posted image . Me ni prav nič grabila lakota . Sem pa tudi naredila vaje na Leg-magicu, pa potem še posebej 15 min. miganja-trebušnjaki, počepi, sklece, vojaški počepi,...
Danes pa meso, mmmmmmm....
Jedilnik za danes pa je sledeč:
Z: 2 mandarini, kava BS
M: mandarina
K: pražena piščančja jetrca, kuhana cvetača, solata, kos kruha
V: pražena piščančja jetrca, solata

Natasaom:user posted image user posted image user posted image  za službo. Te smem vprašati, kot kaj so te zaposlili?

Toliko na hitro. Šibam delat-sem danes samo do dvanajstih, ker imajo potem v moji pisarni nek sestanek, na katerega nisem vabljena in mi je rekla šefinja da lahko grem domovuser posted image .  No, šla bom malo po centru Lj po trgovinah.

Lp


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 7:28:36   
nina166
Jutro!

Eno vprašanje: kam sodi gorčica...jo lahko jem zraven hrenovk ali  ne? Mogoče je butasto vprašanje ampak res ne vem user posted image

Tudi jaz se strinjam, da bi nekako napisale po kateri dieti katera hujša. Jaz bom napisala na koncu posta.

Lepo se imejte, čao





LOČEVALNA DIETA

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 7:30:35   
tjaga
DIETA MANJ ŽRI

Guda mouning,

petek, petek, dan za "metek", dejmo punce bit vesele, ker manj kilc bomo imele.
Jao sori, mene razganja danes, sem tako polna energije, da bi po mojem tudi elektriko lahko proizvajala user posted image .
Sem se peljala v službo, muziko dala do fula in pela zraven. Da vidite face v drugih avtomobilih, kako so me gledali user posted image .
O prehranjevanju pišem zvečer, pa o rekreaciji tudi.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 7:42:37   
sonjah
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Doma pa ga jaz kr tako kot kak drug kruh pečem, s tem, da ga pečem v modelu, ker se drugače ful razleze (kaj češ, ta moka je težka in je kvas ne dvigne tako)  dam pa not samo polnozrnato moko, kvasec, sol in vodo - pa je čist ok, nič zbit-



Probaj kvas + sol + vodo skupi zmešat in pustit par ur /vsaj 5 ur) oz. kar čez noč in šele pol zamesit kruh. Kruh ti bo bolj vzhajaluser posted image -vsaj pri meni to deluje.user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 8:02:40   
pikica36
jutro!

naj vam povem, da sem pridna, brez najmanjših prekrškov!
samo me pa malo jezijo kg.seveda ne zdržim, da vsak drugi dan ne stopim ne vagouser posted image  in včeraj zvečer ponovno stopim gor in mi pokaže več kot v ponedeljek, me je skoraj kapuser posted image
no, ampak vseeno vztrajam naprejuser posted image , še bolj zagretouser posted image user posted image

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 8:11:39   
Anonimen
BARBS: kaj res?? Nič graha in koruze? Matr, potem sem to vedno narobe delala..user posted image  Adijo...user posted image

Ah sej bo bolš..

Drugače me je pa malo minilo hujšat.. user posted image user posted image user posted image  Čeprav se vedno ko se pogledam v ogledalo zgrozim in si prisežem, da bom shujšala 10 kg.user posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 8:17:57   
sonjah
 
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
Pa še en nasvet bi rabila od Montignakinj. Ko so se vam kile ustavile, ste kaj spremenile v prehrani (ste katero živilo ven vrgle, zmanjšale količino hrane ali kaj takega), ali ste nadaljevale po ustaljeni poti?



Količine hrane ne smeš zmanjšat-lačna ne smeš biti, lahko pa probaš jesti OH samo do kosila, za večerjo pa beljakovine. Baje je to bolje.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 8:39:06   
AR
Potrebujem kakšno idejo kaj bi jedla danes, ko imam OH? Pa ne testenin in pice! še kaj drugega! Pomagajte!

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 8:59:33   
tinkatonka
Hojla punce!

Se lahko pridružim klepetu???

Jaz sem nova borka z odvečnimi kilogrami. Sem že hujšala z ločevalno in uspešno shujšala cca 10 kg. Potem je sledilo obdobje 8 mesecev gnojnih angin, non stop antibiotikov, prenehanja jemanja kontr.tabletk, spet kg seveda gor zaradi večjega apetita in brez samo kontrole. Mandljni so šli ven, upam da obdobje brez angin in antibiotikov.

Zdaj začenjam spet s hujšanjem. Žal že vnaprej vem, da bom grešila sem ter tja, saj me čaka veliko službenih poti v tujino, službenih kosil, večerij... Ampak se bom trudila 100 na uro. Vagala se ne bom pogosto, ker doma nimam vage, se bom pa stehtala najbrž danes pri mojih starših in tam cca 1× tedensko kontrolirala težo. Sicer mi je pa najbolj važno, da se bom spet počutila dobro v svoji koži, kar se zdaj definitivno ne. Nisem bila pa nikoli prav suha, ampak to kar sem zdaj je pa že višek.

Danes je plan tak:
Z: dve pomaranči, instant kava BS s požirkom mleka
K: hrenovka, kos kruha, solata (ledenka), kozarec juhe
V: solata in kos kruha

Pa trudit se moram veliko piti, kar res pozabljam in spijem na dan manj kot liter tekočine.

Telovadba:
danes greva s sinom (22 mesečnik) prvič na družinsko telovadbo. Upam da bova uživala. Drugače pa se vsak dan sprehajam vsaj pol ure. Bom pa uvedla še kakšne trebušnjake in moža nahecala, da mi kupi orbitrek. user posted image

LP

Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 9:04:56   
Miss Piggy
BELJAKOVINSKA DIETA

Br jutr hujšarce user posted image .

Jaz sem dan začela z mesnim narezkom, za naprej pa še ne vem. Mi je nekako lažje, če si ne planiram za cel dan vnaprej, ampak si obrok pripravim po trenutnih željah.

Moram pod nujno nekam na vago it, ker se mi zdi, da se mi moja pridnost že kar lepo pozna. Dragi mi skoz teži kok sem suha, da me v pasu ni več nič skup, sam jaz pravim, da je to zato, ker se mi je želodec od vsega hudega za hrbtenico zalimal...user posted image

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 9:07:40   
Majchi
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom
upam,da zdržim,da mojmu zaprem klun!! tko!!!!!

user posted image user posted image  To je tudi eden izmed mojih ciljev, ja! In kar dobro motivira!
In čestitke za službo! Jaz jo moram tud začet iskat.

Drugače pa grem dons spet na aerobiko. Poleg tega se vsak dan trudim, da s tamalo šibam za 1h z vozičkom okrog-v bistvu že od junija naprej.

Kaj bom dons jedla? Hm, sem vzela ven goveje zrezke, pa še ne vem, s čim naj si jih pripravim. Ideje?

MONTIGNAC

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 9:23:11   
fionaP
Včeraj je sadni dan minil brez 'grehov'.user posted image user posted image Za kosilo sem si pripravila popečene banane s cimetom - njamsi!

Danes še nič, moram po eno sadje in malo vode piti. Verjetno bo v službi za kosilo jogurt z lanenimi semeni, ko pridem domov, pa por in bučke z umešanim jajcem.

Zjutraj sem naredila 100 trebušnjakov - to mi je v +
Vode nisem pila še nič -
si jo grem zdajle natočit.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 9:23:32   
Barbs
Jutro bajsikeuser posted image  ,

sem razmišljala, a napišem dobro jutro bodoče suhice, pa sem raje ubodla bolj kruto varianto, da slučajno ne bo katera odnehala. user posted image  (biba, tudi zate velja... dajmo!!!! Kakšen misliš, da bo piknik brez tebe??!!!user posted image )

Snorlax, da te potolažim - meni je včeraj zjutraj vaga kazala 20 dag več kor prejšnje jutro, pa nisem obupala, čeprav me je vrglo na rit. Pa se prav tako strogo držim diete. Potem sem včeraj popila še več čaja, pa mal sem popazila pri izbiri mesa ( jedla sem ribo, namesto da bi si privoščila kako klobaso , čeprav je dovoljena), danes zjutraj - nagrada!!!user posted image  Tako da je verjetno res bolj pametno, da se ne bi vagale vsak dan. Jaz sem se zdaj odločila, da se bom šele v ponedeljek zjutraj, preden sporočim tedenski rezultat. Glede vprašanja, kako se prehranjevati naprej, če se kile ustavijo... Mislim, da čez kak mesec, mesec in pol, je vendarle treba "zmanjšat" vnos - tako količinsko, kot tudi kalorično - nekak je logično, da če shujšaš recimo 10 kil, pa bi potem rad še pet, da se moraš za tistih pet bolj potrudit. To govorim za potem, ko bomo že vse fajn, pa bomo hotele samo še malo izpilit zadeveuser posted image

Tinkatonka, dobrodošlauser posted image  Glede službenih kosil in večerij - ni taka panika, sem probala par let nazaj - lepo se izogneš OH (krompir, testenine, riž, sladice..) ter popapaš juhico, meso in zelenjavo. Pa kruh pustiš v košarici, seveda. Pa namesto treh kozarcev vina, samo enega in še tistega srkaš skozi zaprte zobeuser posted image  Gre z lahkoto, pa samo tebi se zdi, da vsi opazijo, sploh ne... razen seveda če ne razglašaš na ves glas, da si na dieti..user posted image

Moj ubogi kivijček sem že pogrizla, prav tako obvezno kavo bs z malo mleka, zdaj žulim čaj in čakam, da bo ura 10. Ugotovila sem, da mi bolj ustreza zajtrkovat sredi dopoldneva, ker potem tudi kosilo prestavim na kasneje in posledično popoldne manj pojem oz. sem lačna šele okrog pol šestih, pa takrat ubodem tazadnji obrok....

Danes bom imela za kosilo  špinačo in dva pečena jajčka.

..........................

beljakovinska točkovna dieta

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 9:24:18   
jer.za.
LOČEVALNA

Jaz sem pa ravnokar opazila, da sem na pasu pri hlačah luknjo premaknila za eno "na bolj ozko"user posted image user posted image user posted image . To je že kar dober znak, ki se mi zdi da mi je dal še dodatno motivacijo. Me pa vaga prav nič ne mika, čeprav jo ves dan gledam tukaj v službi.
Bom pa probala bit "karakter" in se stehtat šele 21.1., to se pravi naslednji ponedeljek, ker vem da mi bo večji rezultat dal še več zagona. Upam, da me vaga ne premamiuser posted image user posted image user posted image .

Tinkatonka: pozdravčekuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 9:37:34   
Drnula
Jaz sem zdaj šele mal pogrunatal kaj in kako je ta ločevalna, samo je ne bom še uvedla ker mislim, da je premalo kalcija dokler dojim (zvečer, čez noč in čez dan do dve malici). Tako da sem za zdaj na bolj svoji dieti in sem od srede do danes za 1kg lažja.
S temi kg moram nekaj narediti, ker me že pošteno motijo.
Gibljem se ne kaj dosti, ne najdem časa za te stvari, ker sem zabezecana z gradnjo hiše. Saj ne poležavam, se gibljem skoz, ampak to ni to. Morda bom zvečer ali vsaj malo zjutraj kaj uvedla, sam voljo moram zbrati.

Ampak ..... 1kg minus je tu ........ user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 9:42:20   
saraja
DAn,

tudi jaz preživela po sadnem dnevu, danes ubila že malo ananasa, jao je pasalo user posted image  KAj boste kosilale? JAz ribico pa kitajsko zelenjavo, nekaj takega bo!
Vagam se ne več do ponedeljka user posted image ker sem jezna na vago!
Ugante kaj grem zaj delat? Torto, in celo nutelino grem pečt!!!! TAst ima jutri rojstni dan, joj joj, kake dobrote bodo jutri, malo se bom ziher pogrešila user posted image

Grem migat, dijo

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 9:43:15   
saraja
Joj, sem pozabila!!!



_________________________________________________________
LOČEVALNA

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 9:54:53   
mayy
Dobro jutro tudi od mene.Sadni dan uspel, danes pa mesek.
Včeraj sem tudi telovadila po cd od cindy danes me pa mal noge bolijo pa ni hudega.
Kaj bo za kosilo še ne vem.

Lep dan še naprej in veliko uspeha pri izvajanju današnjih dietnih dni.


(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 9:56:49   
mayy
Ups pozabila imam ločevalno dieto.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 10:02:32   
Katarina_Barbara
Pozdravčki še od mene!

Moj jedilnik za danes:

Z: grenivkin sok, skuta, banana
M: jogurt
M1: polnozrnata štručka, sir
K: pečen piščanec, solata
V: ura aerobike



(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 10:07:24   
tejčica
Men niti enega dneva mi ne rata speljat brez greha!!! Včeraj sem imela sadni dan, pa je bilo bolj malo sadja na jedilniku. Sem jezna sama nase, ker se sploh ne morem spravit v red, kile se pa kopičijo. Še mal, pa bom spravla nase sam še nosečniške cunje.user posted image  V ponedeljek vaganje, men bo pa še več pokazal kot ta ponedeljek.user posted image  Pa za vikend grem še k mojim, kjer bom pa itak sam žrla. user posted image

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 10:18:35   
lelaval


Ločevalna


Včerajšnji sadni dan minil brez grehov user posted image (mogoče, da sem preveč suhih fig pojedla - a vseeno - so sadje user posted image ).

Danes pa bi jedla panirane rakove palčke. Vem, da se panirano naj ne bi jedlo, a sem že v prejšnji dieti jedla paniran sir na B dan, pa je uspeh bil. Kaj pa ve pravite?

Tinatona - dobrodošla

Drnula  - jaz sem 2 leti nazaj tudi hujšala z ločevalno - je mala bila stara 6 mesecev in sem ji po polnem dojenju začela dodajat še ostalo hrano. In sem imela mleka še za 1,5 leta. In očitno mleko ni bilo slabše kvalitete, ker je lepo in dolgo spančkala po dojenju. Ti pa - kakor želiš.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?