|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
8.1.2008 8:54:36   
TamaraJ
Aria81, Taula user posted image user posted image user posted image  Super novičke... po tako šokantni od BOJANC se priležejo dobre. Obliž na rane.



Estrella... tudi sobota ni daleč. Bo pa bolj sladko. Si pa slišala srčka in je to itak OK. No, pa mislim, da je OK predvsem to, da ti bo delal morfo na boljšem UZ. Na kar se pa splača počakat nekaj dni, čeprav vem, da je še dodatno čakanje tako zoprno.

Kaja08...čakamo še na tvoje novičke!
 
jana81... luuuuštkan bušiuser posted image . In tudi cotike se mi ful dopadejo. Jaz moram prebrskat veeeliko vrečo in še večjo škatlo, da izberem, kaj bomo nosili. To je izbor mojih cotk in še od dveh prijateljic, ki si jih posojamo med sabo. Naši otročki so skoraj po vrsti in se tole noro dobr obnese. Tka do prvega leta nekje...user posted image
 
 
Katina, Kastanjeta ,Zalazoyauser posted image user posted image  Dajmo danes, držim pesti!! user posted image user posted image user posted image
 
 Za seznam pa tole: dobila sem še dve kili in sem zdaj na +3. Obseg trebuha pa je 105cm. Posteljico imam zadaj. Spol pa, kot sem včeraj rekla, skrivnost. Tudi zameuser posted image . kakorkoli, samo da so našiuser posted image  zdravi in da se VSI rodijo zdravi.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Majčice '08
8.1.2008 8:56:41   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Kaja08, kaKo je bilo na gp??? Oglasi se kaj.


Dobro jutro! Na pregledu je bilo vse kul, sva poslušali srčka, pa še skoz je hreščal v tisto mašino, ker je mali skoz brcal! Me je naročila za morfologijo (KONČNO!) in jo imam 18.1., naslednji pregled pa 11.2. Aja, pa za seznamček - zredila sem se že za 5 kil (je bila hrana med prazniki preveč dobra user posted image )
Imam pa eno težavico - zjutraj, ko sem šla peš v službo, me je ful desna stran trebuha začela bolet. A katera ve, kaj bi to bilo?? Upam, da ni kej narobe... user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Majčice '08
8.1.2008 8:58:11   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
aria81 user posted image  za pregled
 
Estrella*, vseeno bolje, da ti malčka G pregleda na dobrem UZ aparatu, čeprav moraš še malo počakati user posted image
 
Danes torej stiskamo pesti za Katino, zalozoyo in Kastanjeto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Katina, čudovito slikarije user posted image user posted image  Bolje, da ne pokažem teh delfinov, kitov, ribic,... mojima deklinama user posted image  Drugače re pa popolnoma razumem glede skrbi in neprijetnih občutkov - sama sem za smrt mojega sinka izvedela ravno na morfologiji in me kar strese. Nekako mi ta pregled več ne diši... Sem že v tretji nosečnosti prav želela, da čimprej mine tisti dan.
 
kodrana, meni tale tvoja svakinja enostavno ne gre iz misli - najhuje je, da se je za splav odločila zaradi tipa, v katerega je slepo zatreskana, ne zaradi sebe same user posted image  In to je najbrž tudi razlog za njeno hudo duševno stisko, ki prav veje iz tvojega pisanja. Žal mi je, da se nisem prej spomnila in ti predlagala, naj gre ženska pred odločitvijo za/proti splavu na pogovor k terapevtu user posted image  Ampak vse je moralo biti zelo na hitro. Hudo mi je, ker se zavedam, da se bo punca zlomila, ko boš ti rodila svojega user posted image  - če ne bo prej dobila konkretne strokovne pomoči in se dokončno odlepila od tistega tipa. Ne samo fizično, tu gre predvsem za psihično odvisnost. Pa žal mi je tudi, ker je zdaj ta njena kolobocija vrgla senco na tvojo nosečnost - res upam, da boste našli ustrezno pomoč za dekle user posted image
 
V bistvu sem ti najprej hotela pisati na ZS, ampak sem se odločila, da nimam česa skrivati. Sicer sem pozabila, koliko je tvoja svakinja stara (vem, da si napisala), ampak sama sem bila pri 19. takole noro zatrapana v posesivnega, sebičnega, nadvladajočega, izkoriščevalskega tipa. Na srečo v moji situaciji ni bila vpletena kakšna nosečnost, se pa zavedam, da bi bila v danem času pripravljena tudi skočiti v Savo, če bi mi on tako naročil. Zato tvojo svakinjo v njeni odločitvi razumem - še bolj pa razumem in čutim njeno stisko. Sama sem bila tako na koncu, da sem se obrnila na lokalno prihiatrično ordinacijo v ZD, kjer so mi dali datum čez 1 mesec. Halo?! Meni se je mešalo, čakalna doba na napotnico pa taka user posted image  Na srečo sem se odločila, da med tem časom obiščem samoplačniškega terapevta - šla sem k žal že pokojnemu dr. Košičku, ki mi je dal dobro popotnico za naprej user posted image  S pomočjo terapije pri njem sem zdržala tisti mesec, potem pa me je psihiater poslal k psihologinji. K njej sem hodila celo leto, ni me sram priznati. Ampak se mi je obrestovalo v pozitivno smer - če tega takrat ne bi storila, bogve, kje bi bila zdaj in v kakšenm stanju.
 
Tiste "babe hudičeve" sploh ne grem komentirat, ker se mi zdi dovolj nizko, da nekdo kilavo "stisne" kljukico pod "anonimen" in lahko igra svetnika. Je pa ta oseba očitno že prej brala tvoje pisanje, da je vedela, da gre za nameren splav, ne za SS.
 
Sem naložila, kajne? user posted image
 
Držim pesti, da bo punca zbrala dovolj moči, da se bo borila zase - vašo oporo ima, to je ogromno vredno.
 
Grem zdaj pogret mleko za kakav in se beremo naprej user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Majčice '08
8.1.2008 8:59:16   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Moja morfa je mimo. Vse je ok, dve šansi sta..ali bo velika pupa (boga mami za rojevanjeuser posted image ) ali pa smo en teden starejši.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Majčice '08
8.1.2008 9:01:00   
špelin@
Kaja08: user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Majčice '08
8.1.2008 9:03:49   
aurora28
Estrella* dr. Jurca ima v Trbovljah dober UZ in se zelo nazorno da videti. Vsekakor si lahko umirjena, zdaj veš da je z user posted image vse ok, lahko bi se ti pa isto zgodilo kot se je drugim, da so na tisti dan bili otročki bolj sramežljivi in niso hoteli pokazati kaj so. user posted image Naš korenjak se je tak nastavljal in noge imel narazen, da ne moreš zgrešiti jajčka in pimpeka user posted image user posted image user posted image . Držim ti pesti za sobotno morfologijo. Meni se dopade dr. Jurca predvsem zaradi tega, ker se vedno najprej prepriča in nič ne govori na blef. user posted image Tako se je pri meni zadnjič pokazal prazen želodček, zato je rekel, da ga bova še enkrat pogledala čez 20 minut min takrat se je že polnil. Tako, da super G je, no vsaj zame. user posted image

TamaraJ, Taula in če sem še katero pozabila...skratka vsem iskrene čestitke za dobro opravljo morfologijo. user posted image user posted image user posted image

Katina lepe umetnine user posted image user posted image user posted image .

Jaz se vsako noč zbudim in razmišljam o novi spalnici, kako jo bom uredila, prebarvala, kakšne cotke sem kupila...joj če sem pa tolk vznemirjena in prav uživam v user posted image , najbolj me pa razveseli moj pikec ko me rukne. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Majčice '08
8.1.2008 9:18:56   
jana81
aurora ravno sem prebrala da boš imela fantka.... je to tvoj prvi otrok ?
jst imam okoli sebe same punčke (zato tud cotk ne dobim ) in me kr malo skrbi kak bo to zgledal, pravjo da je pr fantku treba bit bolj pazljiv pri umivanju lulčka, ker se lahko zagnoji... pri punčki bi se lažje znašla mislim, po drugi strani sem pa vesela da sem prekinla generacijo pup.user posted image  komi čakam da me zjutri dregne v mehur , da dvignem rit, čeprav danes sem ga pa prehitela, pa sem pozno vstala.. še bolj pa komaj čakam na Maj. Poletni sprehodi.....user posted image  se kar zasanjam ko pomislim na to...
 
špelin@ vem da te razkuri tako pisanje, ampak ne se obremenjevat in živcev nategovat zarad tega, ker škoda za tvojo bebico...sigurno že imaš trdo kožo kar se tega tiče, ampak meni je hudo zate. Imam prijateljico ki je splavila in pol sem bla še jst čist obremenjena s tem, sem ji skos stala ob strani,ampak sem bila na koncu že čist izmučena.

kodrana upam da boste uspešno rešili težavo.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Majčice '08
8.1.2008 9:26:57   
aurora28
Jana ja tudi mi pričakujemo našega prvega korenjaka user posted image . Komaj čakam maj in poletne mesece, ko bom z vozičkom letala naokrog user posted image . Jaz sem nekaj cotk dobila od prijateljice, ampak so večinoma namenjene za pupo, ker ima pupo in sem mogla vsako stvar dobro preštudirat ali bi jo lahko nosil naš pob. user posted image

Za fantke nevem kako je z umivanje, sem pa enkrat slišala, da mu moraš lulčka vedno gor obrnat ko ga povijaš. Nevem? user posted image O tem bi nam lahko več povedali TamaraJ in Estrella*. user posted image



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Majčice '08
8.1.2008 9:27:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
špelin@ vem da te razkuri tako pisanje, ampak ne se obremenjevat in živcev nategovat zarad tega, ker škoda za tvojo bebico...sigurno že imaš trdo kožo kar se tega tiče, ampak meni je hudo zate. Imam prijateljico ki je splavila in pol sem bla še jst čist obremenjena s tem, sem ji skos stala ob strani,ampak sem bila na koncu že čist izmučena.


Ne razumi me narobe - ni me razkurilo. Rada bi pomagala, ker pa žal drugače ne morem, vsaj z nasvetom ali toplo mislijo. kodrana, en user posted image  in user posted image zate, ker si svakinji trdno ob strani.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Majčice '08
8.1.2008 9:37:46   
TamaraJ
Aja Estrella, pozabila še datum naslednjega pregleda povedat: 4.2.2008.
 
 
Zdej grem pa mal vaše slikice KONČNO v album pogledat. Sem pogledala samo od jane, čakajo me še od Aurore cotike in katinine umetnine. Sem katero pozabila?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Majčice '08
8.1.2008 9:38:14   
jana81
ok špelin@ sam da si vredu.user posted image
TamaraJ in Estrella imata kaj nasvetov za nas ki bomo prvič imele fantke? povijanje , umivanjeuser posted image ... karkoli.... hvala ,hvala

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Majčice '08
8.1.2008 9:40:48   
TamaraJ
user posted image Kaja08... Bravo!!user posted image  Vesela sem dobrih novic. Kot sem rekla; še posebno zdaj, ko ne morem nehati misliti na BOJANC. Tega, kar se je njej zgodilo se vsaka v sebi boji. In nočem, da se to dogaja. Nobenemu se nebi smelo. Nikoli... Pa na žalost se. Upam, drage majčice, da smo RES s tem zaključile. OK? Promisss??

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Majčice '08
8.1.2008 9:56:00   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

ok špelin@ sam da si vredu.user posted image
TamaraJ in Estrella imata kaj nasvetov za nas ki bomo prvič imele fantke? povijanje , umivanjeuser posted image ... karkoli.... hvala ,hvala



Lulek gor ali dol pri povijanju... Hmm, saj ga ne povijaš tako na trdo. Jaz sem mu ga pustila na dol ponavadi.. samo itak ni imelo veze, ker je imel vedno dovolj prostora v plenički. Ga nikoli nisem tako na trdo povila. Sicer pa nisem še slišala, kako naj bi bil.. Mogoče sem kakšno info od babce preslišalauser posted image
Sicer pa se meni zdi komplicirano punčko umivatuser posted image . Jaz sem Timija dooolgo umivala samo s toplo vodo, nobenih mil in kožico sem pustila striktno pri miru. Mislim, nisem je vlekla nazaj in ga poskušala umivat spodaj pod kožico. Baje se to niti ne sme. Tole iz ene strani:

Tesna kožica (phimosis)
Penis in kožica se pri plodu razvijeta iz istega zametka. Ob rojstvu sta še vedno zraščena in v prvih letih dečkovega življenja se počasi ločita. Pri naslednjem pregledu opozorite zdravnika, naj preveri, kako napredujeta. Tesna kožica ni težava novorojenčkov. Kožice pri tej starosti še ne morete potegniti nazaj. Z notranje strani je ne morete umiti, ker naj bi se jo v tej starosti umivalo samo zunaj. Obrezovanje (kirurška odstranitev kožice) pri majhnem dojenčku je le redko zdravniško priporočljiva, in če je kasneje to potrebno, je to posledica poskusov staršev, da bi jo potegnili nazaj, ko je ne bi smeli.
 


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Majčice '08
8.1.2008 9:56:35   
natasa34
Pozdravček vsem po dolgem času!

Bojanc, zelo mi je žal za novičko. Mislim si lahko samo kako ti je. Imam sestrično z DS in se spomnim s kakšnim strahom sem šla takrat na NS.

Drugače počutje pri meni ok, vsake toliko časa kakšno špikanje in zategovanje po maternici in jajčnikih in to samo na desni strani. Najbolj če preveč sedim.
user posted image  brca 100 na uro, najbolj okrog jajčnikov user posted image , ko sedim je najbolj dejaven. Mu gre mami očitno na živce. Včeraj sem začutila brce malo višje pod popkom. S AS sem ga komaj lovila, očitno ima ful podvige ...

Jana81, povijanje fantkov. Kaj pa vem, meni se je zdelo bolj enostavno kot punčke, vsaj po pripovedovanju drugih, ki so imele punčke. Če se prav spomnim ni prav nič posebnega, pri povijanju mu lulčija obrneš vedno navzdol. Jaz sem nasprotno razmišljala, kako se bom znašla če bo punčka user posted image

Lp

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Majčice '08
8.1.2008 9:59:36   
kodrana
špelin hvala za te besede. user posted image
vse kar si napisala je totalno res. ona je stara že 27let, ampak je pa res zmešana na tega tipa. je pa res, da do zdaj sploh nikoli ni zares imela fanta. tudi sama sebe podcenjuje.
no, ne želim vas več obremenjevat s to temo. je pa res, da tole mene res bremeni in mi "greni" nosečnost. upam samo, da nam bo uspelo jo spravit do kakega tarapevta, da si opomore.
špelin vsaka ti čast, da  si bila,tako pogumna in delila svojo težko izkušnjo z nami. samo, da so ti znali pomagatuser posted image .

Kaja08 user posted image za pregled.  morfo imaš pa en dan za mano.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Majčice '08
8.1.2008 10:11:38   
jana81
o hvala punce ... vsak nasvet je dobrodošel...
sej kot sem rekla imam okoli sebe same pupe, in sem jih tud velikrat previjala, zato me za pupo ni blo strah....zdej pa ......NOV IZIV....user posted image
morem še mal delat, se mi papirji kr kopičijo...lepo se mejte čez dan, po službi pa spet kej pridem ...
DRŽTE SE MAJČICE....user posted image IN ENGA LUPČKA VSEM VAŠIM BEBICAM user posted image user posted image
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Majčice '08
8.1.2008 10:13:07   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
vsak nasvet je dobrodošel...
sej kot sem rekla imam okoli sebe same pupe, in sem jih tud velikrat previjala, zato me za pupo ni blo strah....zdej pa ......NOV IZIV....user posted image


Sama imam enaka vprašanja - če bo po dveh deklicah prišel fantiček... user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Majčice '08
8.1.2008 10:20:15   
Estrella*
Kaja08: user posted image  za pregled. Res pravi balzam po včerajšnjem šoku. Bolečine kot jih opisuješ, če se pojavijo nenadoma in ne trajajo prav dolgo/dneve/ so dokaj pogoste pri nosečnicah. Vedet moraš, da je sedaj tvoj user posted image  v fazi zelo hitre rasti in se ti maternica hitro širi. Tu je ponavadi vzrok bolečine. zato ne skrbi in boš videla , da bo ponehala.
Sicer imam tudi jaz občasno take bolečine.
 
Jana:  umivanje in povujanje fantka ni čisto nič komplicirano. Lulek je pri povijanju navzdol(čeprav se spomnim, da mu je dostikrat štrlel v zrakuser posted image ), umiješ ga ravno tako brez kakšnih posebnih prijemov. Skratka ne skrbi je prava mala šala....
Manj ko kompliciraš, boljši bo zate in za user posted image .
Edino kar je pri fantih težje je to, da že od malega kažejo kako deluje testosteron...so težje vodljivi in obvljadljivi kot punce. Drugače pa so pravi cukrčki.
 
Nataša, Tamara: mene tud malo skrbi kako bom folgala, če bo punca. Vem , da je bedasto, pa vendar leta so minila jaz pa out of praxis...pa še punčka..jao huda bo.
 
Drugače pa vem, da je boljši iti na dober UZ in opraviti tako kot se gre. Aurora, si me kar pomirila s svojim postom. Meni je Jurca tudi dober G, navkljub govoricam, ki se širijo.

(odgovor članu natasa34)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Majčice '08
8.1.2008 10:30:13   
natasa34
Estrella, saj se mogoče res smešno sliši, meni se vsi smejijo, ko rečem, da ne vem kako bom punčko previjala pa umivala ... Kaj čmo, če smo navajene na lulčkeuser posted image
Za Jurco se pa slišijo pozitivne in negativne stvari isto kot za vsakega G se mi zdi. Jaz imam Fakinovo in mi je zaenkrat ok.

LP

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Majčice '08
8.1.2008 10:33:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Drugače pa vem, da je boljši iti na dober UZ in opraviti tako kot se gre. Aurora, si me kar pomirila s svojim postom. Meni je Jurca tudi dober G, navkljub govoricam, ki se širijo.


Če smem pripomniti: najbrž je dr. Jurca postal še posebno skrben in natančen ravno zaradi nesrečnega slučaja, ko je nekaj spregledal (ni samo govorica, je res!).
 
Če samo pomislim, kako se je potrudil, ko je pregledoval želodček malčka aurore28.
 
Grozljiva izkušnja, ki je staršem odvzela njihovo zlato malo deklico, je bila najbrž tudi za zdravnika huda šola user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Majčice '08
8.1.2008 10:35:16   
Naty*
Jutro majčice! Ste ble pa že orng pridne, tko da upam, da ne bom kaj pozabla komentirat, kar mi je med branjem prišlo na misel user posted image .

Najprej user posted image user posted image user posted image user posted image  vsem za včerajšnje GP in MF!!!! Upam, da bodo zdej do konca same take novičke. Pa user posted image user posted image user posted image  za današnje preglede!

aria81, tud js mam uradni rok 11. 5., rok z NS pa 18. 5....zdej si pa mislim, da bo tamle nekje 15. rojen user posted image . Me res zanima, kolk nas bo glih na rok rodilo...bi upala it stavit, da mogoče 10% user posted image .

kodrana sej glede komentarjev, sploh če so pod anonimnim nickom, smo že veliko napisale. Prepričana sem, da ta oseba v živo nima jajc, da bi upala sploh kaj povedat, pol si pa na netu da duška, ker se sploh ne zaveda, da so tudi na drugem računalniku ljudje z dušo in srcem. Papir vse prenese, ravno tako računalnik. Seveda je hudo za tvojo svakinjo, še huje pa bo ko boš ti rodila, ampak to smo večinoma vedele že takrat, ko smo se pogovarjale o tem. Ljubezen te pa lahko tako zaslepi, da ne moreš vedno trezno razmišljat, zato se tudi ona tega prej ni zavedala. Upam, da ji boste lahko pomagali user posted image .

Katina ful lepa morska sobica user posted image user posted image .

Cunce so tud tolk kjut user posted image , ste mi kr lušte nardile, da bi šla še sama v nabavo, čeprav se trenutno še otepam tega.

Sm šla pa včeraj v trgovino in mimogrede mal pogledat bunde...Moja številka še prav, vendar se čez trebuh ne zapne. Eno številko večja mi je pa čez trebuh še relativno prav, ampak mi je v ramah čist prevelika user posted image ....pa sem spet na istem.... Mal sem se potem potolažila, pa sm si kupila ene zimske čevlje user posted image ...vsaj nekaj kar mi je še prav!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aria81)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Majčice '08
8.1.2008 10:37:54   
Naty*
Aja pa Tamara, sm šla včeraj na TEMO pogledat, pa mi spet ni živec dal miru user posted image user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Majčice '08
8.1.2008 10:48:43   
80kaja
majčice dannnnnn.....
sem vas prišla zopet zgolj na hitro pozdravit....
mi je žal za našo bojanc :-(   
vsem ostalim pa vse dobro in čimveč lepih,zdravih novičk....
mene čaka v četrtek morfologija in se že kar malo bojim.....
lep dan
kaja

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Majčice '08
8.1.2008 10:49:57   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Kaja08: user posted image  za pregled. Res pravi balzam po včerajšnjem šoku. Bolečine kot jih opisuješ, če se pojavijo nenadoma in ne trajajo prav dolgo/dneve/ so dokaj pogoste pri nosečnicah. Vedet moraš, da je sedaj tvoj user posted image  v fazi zelo hitre rasti in se ti maternica hitro širi. Tu je ponavadi vzrok bolečine. zato ne skrbi in boš videla , da bo ponehala.
Sicer imam tudi jaz občasno take bolečine.

 
Estrella*, hvala za pomiritev živcev. Sej se mi je zdel, da bo kej takega, še posebej, ker me je samo na eni strani bolel. Pa še mali me vedno na desni strani brca, tko da se je očitno kar tam zasidral user posted image  Ma morm priznat, da sem bolj panična nosečka, kot sem si kadarkol predstavljala...Sem misnla, da bom bolj na izi vse skupi vzela, zdej pa vsakič trznem, ko je kaj drugače... Ja no...samo upam, da ne bom taka tudi kot mama in da bom čim manj komplicirala user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Majčice '08
8.1.2008 10:50:43   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Grozljiva izkušnja, ki je staršem odvzela njihovo zlato malo deklico, je bila najbrž tudi za zdravnika huda šola user posted image


Špelin@ kaj je to bilo, nič nisem slišala, no ja sicer sem pa kar nekaj km oddaljena iz Trbovelj.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?