|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
7.1.2008 15:13:17   
špelin@
Punce, meni je zaradi BOJANC tako hudo, da sploh ne vem, kako naj začnem s svojo tematiko user posted image ... Bom malo kasneje, ko se zberem - drugače sem pa problem opisala na forumu Čvekanje v 3 dni.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Majčice '08
7.1.2008 15:21:51   
aurora28
Ekola slikice so že v albumu Oblačila za dojenčka in si jih lahko pogledate. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: Majčice '08
7.1.2008 15:28:04   
barbaw
Pozdravljene!

Tudi meni se srce para, ko berem poste za BOJANCO.   user posted image user posted image user posted image  Človek sploh ne ve kako hudo ti mora biti v takem trenutku. Poznam pa eno punčko z DS, tako je fletna ampak je že takoj po rojstvu morala na operacijo in potem jih je še imela nekaj. Bogi user posted image  nič kriv mora trpeti, starši  pa še bolj. Stojimo ti ob strani, pa čeprav nekatere samo "virtualno".

Punce, kake barve cotike kupujete. Vse imate mrzlico, jaz pa sem se vedno malo staromodna in vraževerna. V prvi user posted image  me ni tako firbec dajal kot me zdaj. Naš user posted image  tako skriva svoje mednožje, da ne vemo kaj je. Sem imela zaradi težav že mislim da 5 UZ (nekaj takega) in se nič ni videlo. Na nuhalni je bil bebi prečno in je rekla, da misli, da je pupa, potem pa ni bila več ziher, na UZ po nuhalni se je videla peta, jutri pa imam morfo. user posted image  babji firbec. Upam, da se bo vidlo, ker me ima, da bi kupila nov voziček pa ne vem kake barve. user posted image  Bi mela kako malina ali viola barvo, če bo punčka. Po kitajski tabeli naj bi bila punčka, pa tudi po nekih 38 lastnostih med nosečnostjo. Bomo vidli.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Majčice '08
7.1.2008 15:36:08   
kodrana
jaz tudi non-stop razmišljam o BOJANC. in mi je težko in kar nekako bi težko kaj drugega govorila..

no, pa vseeno bom..

sem šla potem kontrolirat našega sončka z AS, ker sme imela občutek, da me na vsake toliko butne in res.. ko sme poslušala in lovila utrip.. me je parkrat tako lepo brcnil.. joj, kako lepo.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Majčice '08
7.1.2008 15:36:57   
jana81
aurora sem pogledala album...ful cartkane cotke...bom še jst dala v album,kar sem nabavla v soboto..
sem pa pregledala tud tvoje umetnije? a si to risala na steklo?
jst sem namreč kopalnico (tuš kabino in ploščice) in kuhinjsko okno čisto porisala..user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Majčice '08
7.1.2008 15:39:34   
Naty*
Sm se sicer namenila pisat druge stvari, ampak zdej kr ne moremuser posted image user posted image user posted image .

BOJANC ful mi je hudo zate, tega res ne bi smela nobena doživet.... Skoz smo upale, da bodo rezultati vredu. Sej vem, da ni besed in dejanj, ki bi ti pomagala skozi to, vendar pa mej v mislih, da smo s tabo. Želim ti, da bi se znala pri sebi čimboljše spopasti s tem in da bi imela ob sebi ljudi, ki te bodo znali potolažiti.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Majčice '08
7.1.2008 15:52:57   
Anonimen
Kaj to pomeni za AC POZITIVEN?  Je kaj povezano z pregledom morfologija?
Jaz jo imam v četrtek in me je zdaj še bolj strahuser posted image .

Zelo mi je žal zate Bojanc user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Majčice '08
7.1.2008 15:55:37   
Naty*
edinaos ne to ni povezano z morfologijo. Tiste, ki so imele slab izvid na NS, so šle na amniocentezo, kjer preverijo število kromosomov in BOJANC je mela očitno slab izvid user posted image .



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Majčice '08
7.1.2008 15:58:15   
Anonimen
Naty: hvala za pojasnila, žal pa to ne umirja mojega straha za četrtek.

Zakaj se take stvari sploh dogajajo??

Usoda je žal takauser posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Majčice '08
7.1.2008 16:00:24   
špelin@
Danes nas je kar nekaj z mislimi pri avtih... Iz različnih razlogov user posted image  Moj je TALE - da ne bom prepisovala vsega. Verjemite, da piham od jeze user posted image
 
Porkaduš, da se za svoj denar (beri: provizijo od novega avta) prodajalec ne potrudi niti za mišjo dlako user posted image  Ko smo avto naročali, je bilo rečeno, da naj ne skrbimo, da bo avto zagotovo tu že takoj po novem letu - če ne celo pred decembrskimi prazniki user posted image  user posted image  
 
Trenutno krotim svoj bes s kracanjem tule gor, se pa bojim, da se tokrat niti s štetjem do 1000 (ne samo do 100 user posted image ) ne bom mogla ukrotiti user posted image


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Majčice '08
7.1.2008 16:13:36   
Aurea
BOJANC, drži se, oba z možem.
Tukaj sploh ne najdem nekih drugih besed...user posted image  user posted image

(odgovor članu BOJANC)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Majčice '08
7.1.2008 16:18:38   
špelin@
aurora28, srčkana oblačilca user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Majčice '08
7.1.2008 16:39:06   
kodrana
aurora lepe cunjiceuser posted image . koloko sta dala za tole? okrog 80E, če sem prav zasledila, kajne?

punce, danes smo vse žalostne zaradi BOJANC.. moram vas vprašat.. še ena žalostna tema.. od mojega  user posted image sestra je šla splavit,pa je še vedno zelo žalostna in se žre. rada bi ji priporočila kakega psihologa, ki se ukvarja s to problematiko. a katere kaj ve? pozna?
hvala.



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Majčice '08
7.1.2008 16:47:56   
Estrella*
BOJANC: vem, da je verjetno vsaka beseda odveč v teh trenutkih, pa vseeno vedi, da mislimo nate.user posted image
 
Tole me je čist podrl. Sem mislila ne vem kaj vse napisat, pa nikakor ne morem. Majčice smo plačale zelo visok davek že na začetku naše poti, sedaj pa še ta udarec.
Grem pa avto in se javim kasneje.
 

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Majčice '08
7.1.2008 17:14:17   
Katina
Bojanc sedim pred računalnikom in sploh ne vem kaj naj napišemuser posted image user posted image user posted image . Objela bi te in se zjokala skupaj s tabo. Kljub temu, da sem bila sama v podobnem čakanju si sploh ne znam predstavljati kako je, ko te tak izvid dejansko zadane in želim si iz vsega srca, da tega tudi ti ne bi doživela. Skozi misli mi hiti 1000 vprašanj, ki ostajajo brez odgovora. Zakaj nas življenje tako preizkuša? Če boš rabila pomoč - zdaj ali kdaj kasneje se lahko kadarkoli obrneš name. Bodita močna v vajini odločitvi, saj je sigurno pravilna. Naj bo še tako zlajnano, vendar bo čas tvoj zaveznik. Nima moči, da bi izbrisal spomin, le omilil bo bolečino tako, da bo postala znosna. Vajin user posted image pa vas bo čuval. Morda je zdaj še prekmalu, vendar ne obupaj. Kljub letom čez čas premisli o user posted image . Tudi on ti bo pomagal skozi kalvarijo. Drugače pa je na forumu kar nekaj takih s podobno žalostno izkušnjo in ravno tem borkam se le v letu 2007 nasmehnila sreča, da so prejele ugodne rezultate iz AC in že rodile zdrave user posted image . Še enkrat prejmi moj objem in vedi, da se bomo tudi v bodoče večkrat spomnile nate. Če boš imela moč, nas obišči, ker te imamo rade v naši družbi. Zdaj pa ne morem več pisat, ker imam tipkovnico že čist namočeno od solz in sploh ne morem k sebi.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Majčice '08
7.1.2008 17:27:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
moram vas vprašat.. še ena žalostna tema.. od mojega  user posted image sestra je šla splavit,pa je še vedno zelo žalostna in se žre. rada bi ji priporočila kakega psihologa, ki se ukvarja s to problematiko. a katere kaj ve? pozna?
hvala.



Če imate finančna sredstva, se obrnite na kakšnega samoplačniškega psihologa. Na netu jih najdeš malo morje - žal večino v LJ. Naj gre čimprej tja! Drugače pa z napotnico osebnega zdravnika - ampak žal so čakalne dobe na napotnico sramotne user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Majčice '08
7.1.2008 17:32:18   
aurora28
Meni je tudi zelo hodu za Bojanc user posted image user posted image user posted image .

Kodrana za oblačila sva dala 72 €, sva pa prejle srečala še mamo, ki je šla ravno v trgovino in je želela, da greva gledati v baby center še nekaj in nama je kupila dekico za dojenčka in še en kompletek. user posted image Hvala ti mami.

Jana81  vse kar sem naslikala sem slikala iz barv za steklo Glass Deco barve in so super, pa prav lepo pride, še posebej v kopalnici. user posted image

Souser posted image javite ko se vrnete iz morfologije in pregledov. Držim pesti! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Majčice '08
7.1.2008 17:33:30   
špelin@
V NM imaš recimo tele:

Psihiatrična ordinacija
Peter Kapš
dr. medicine, spec. psihiatrije (koncesija)
Ljubljanska cesta 26
8000 NOVO MESTO
Tel. 07 338-07-20

http://www.zd-nm.si/si/urnik/?zdnivo=2&zdrpodr=17&zdrenota=144

http://www.dps.si/np_jugovzhslo1.htm

Nikar ne čakajte, da je ne bo dotolklo! Ni sramotno iti do psihiatra ali psihologa.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Majčice '08
7.1.2008 17:49:14   
barbaw
Špelin@ tako kot je že nekdo napisal upravičena si do dvojne are, ker pogodba ni bila izpolnjena z druge strani. Jaz bi se obrnila na varstvo potrošnikov in povprašala kako in kaj. Jaz sem sicer taka, da bi zagnala tak kraval, da bi mi dali kar dva nadomestna avta, če ne are. Se ti pa trapasto zdi, da ti nekdo vrača aro, ker ti potrebuješ avto takoj, ne pa čez ... Če ne greš pa še ti na preverjeno ali svet, ne bi bila prva ne zadnja. Pa upam, da ti bo čimprej ratalo rešit problem.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Majčice '08
7.1.2008 17:55:30   
kodrana
špelin hvala. samoplačniško ne pride v poštev. sem milslila,da če iamš težave po splavu, d aje to kaj bolj urejeno in greš lahko zastonj kam na pogovor. sramota.

kar se tiče vašega avta, pa no coment. ja, hudo.. ne spoznam se tolko na te reči, ampak bi se pošteno pozanimala, kaj in kako.. ter jim že kako pošteno pokazala. da se gredo kar takole.. 

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Majčice '08
7.1.2008 18:08:57   
kodrana

Za vse posledice je sama že prej vedela, zato mislim, da ji nima strokovnjak kaj pomagati. kar sama naj si. Zavestno je šla delati splav, zdaj pa bi rada pomoč. Baba hudičeva.

na temi spontani splav sem spraševala, kam naj se moja prijateljica obrne po pomoč po splavu.. in dobim takle odgovor.
danes skos neka žalost.. danes me je že tolokokrat prizadelo, tako kot da bi šlo zame..


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Majčice '08
7.1.2008 18:11:09   
Anitka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne morem si pomagati, amapk tudi jaz sedaj jokam skupaj z našo BOJANC.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga naša prijateljica, vem, da v tem trenutku ni besed, ki bi lahko ublažile vajino bolečino ob tej novici, a vseeno vedi, da mi je zelo hudo in da sem v mislih z vami. Le zakaj nas življenje vedno udari tam kjer najbolj boli!!!user posted image user posted image user posted image user posted image A res ni pravice na tem svetu!?!?!?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BOJANC drži se, skušajta ostati močna, izjočita se in vedi, da smo punce s tabo,


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Majčice '08
7.1.2008 18:17:16   
Anitka
Punce tudi mene je današnja novica tako razžalostila, da ne vem, če bom kaj pametnega sposobna napisatiuser posted image user posted image

Vidim, da ste že kar pridno nakupovale za user posted image user posted image Jaz pa nisem šla danes nikamor, ker sem se malce bala gužve v trgovinah. Pa rada bi počakala še na naslednji torek in morfologijo, ko bova morda izvedela kdo me v bušiju brcauser posted image Bomo potem začeli z nabavo.

Skye hvala za telefonsko od dr. Rosiča. Sem prej nekaj brskala po netu in sem videla da 3D na Ptuju opravlja tudi nek dr. Lukman. Bom jutri kar tega tvojega poklicala in se poskusila naročiti. A dela kda UZ tudi v popoldanskem času? Zaradi službe bi nama namreč bilo tako še najbolje.

Eh nič, se bom skušala še malce kasneje kaj oglasiti, ker sem preveč žalostnauser posted image user posted image

Lp




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Majčice '08
7.1.2008 18:19:12   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
špelin hvala. samoplačniško ne pride v poštev. sem milslila,da če iamš težave po splavu, d aje to kaj bolj urejeno in greš lahko zastonj kam na pogovor. sramota.


Hej, sem se spomnila: v ljubljanski porodnišnici dela doc. dr. Vislava Velikonja, ki je prav specializirana psihologinja za izgube v nosečnosti in stiske po ginekoloških stanjih, mogoče bi se pa lahko obrnila nanjo!
 
http://nnn.kclj.si/index.php?m=5&s=2&odd=12&o=1
 
Omenjena zdravnica ima tudi mail vislava.velikonja@quest.arnes.si
 

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: Majčice '08
7.1.2008 18:19:36   
Katina
kodrana, mislim, da gre tvoja svakinja lahko v porodnišnico k psihologu, ki pomaga tudi v primeru UPN. Pokličite tja in vprašajte kako in kaj.
Nekateri ljudje so pa res brezsrčni. Verjetno niso še nikoli v življenju naredili nobene napake, ali kajuser posted image ! Jaz jo razumem. Tudi taka odločitev ni lahka in glede na to, da ni mladoletna in verjetno podzavestno ve, da ta partner ni pravi (glede na reakcijo o nosečnosti) ji je najbrž še težje. Upam, da ti bo moj nasvet prišel prav.

Komaj čakam dobrih novic iz MF, ker je danes res en žalosten dan s temi novicami,
Jaz in še nekatere imamo pa MF jutri. Upam, da vo vse OK.


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?