|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
31.12.2007 9:03:59   
skuštrana
Živa, jaz ga kar v Racmankah nosim v slingu pa je čisto ok...Verjetno je v tem prednost slinga, ker ga lahko naštimaš. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Desetke007
31.12.2007 9:10:28   
skuštrana
2ursae, naš je tudi full odziven..Če mu kaj govoriš se kar smeji, Liza sploh ni bila takšna. Je bila bolj samosvoja in se je smejala samo ko je ona hotela, Arsena pa full lahko nasmejiš..Je pa tudi bolj zahteven, ker če se ne ukvarjaš z njim je kar jok na tapeti user posted image Pa full rad telovadi in se masira..Mu pojem eno pesmico in telovadiva pa se full reži, pa ko ga masiram - laično, kar neki, fulll full uživa user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Desetke007
31.12.2007 13:04:21   
suzanamai
Joj punce, mot ste se že spet razpisale. Na srečanje 10. jan. pridem. Pri nas vse po starem, edino obiski si kar kljuke podajajo, tako da sedaj prav globoko diham, ker sva z Zojo končno malo sami. Mai je na snegu, mož pa v službi, tako da bova uživale v miru do večera, potem pa akcija in dobra večerja, pa kakšen dober film, bolj umirjeno letos, se prav veselim.
A katera od vas daje železo? Se mi zdi, da jo vsake toliko malo črviči zaradi železa, z AD3 pa nimava nobevnih težav. Bom poskusila dva dni brez, pa bom videla kaj bo, saj je itak rekla, da je to samo zaradi nizke porodne teže, ja ko se je pa naši princeski tako mudilo na svet.

Oktoberka meni je moja pediatrinja rekla, da naj jo pokličem za recept, če bova začeli dodajati. Možno da zaradi Mai-a in njegovih alergijuser posted image . Bom vprašala naslednjič. Sicer je pa itak zlata ta naša pediatrinja, zadnjič mi je napisala recept za kremico za obraz pa hladilno mazilo, da bodo lička in ritka lepi.user posted image

No uživajte in lepo praznujte, vse naj naj v letu 08 pa čimmanj petard.user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Desetke007
31.12.2007 14:12:32   
janja
Srečanje 10.1.2008 ob 11. uri - Arena Vodafone.

Prijavljene:
  • Janja
  • Kasija78
  • živa
  • suzanamai
Lane31 - mi, dokler Andraž ni prvič zbolel nismo imeli ničesar proti bolečinam ali vročini doma. No, prvič je zbolel pri skoraj 1 letu (vneta ušeska), pa nam je pediatrinja predpisala sirup Calpol in svečke proti vročini. Zdaj imamo to seveda doma, vendar če boš slučajno sama dajala dojenčku kak sirup bodi pazljiva pri doziranju. Raje pokliči pediatrinjo, pa naj ti ona da sirup na recept in predpiše dozo. Se pa sredstev za zbijanje vročine praviloma ne daje pod 38,5.

Naš Urban je še vedno zelo priden. Se mi zdi, da vsak dan bolj. Zdaj seveda z zanimanjem opazuje okolico in ne joka več toliko. Danes je bil tako priden, da sem uspela narediti celo bananino pecivo. Zdaj gremo pa še k sestri po darila, potem pa v silvestersko toaleto user posted image .

Želimo vam vesele praznike in veliko zdravjauser posted image , srečeuser posted image , osebnega zadovoljstvauser posted image in uspehov (manj kg, mogoče nova user posted image ) v letu 2008. Ostanite take kot ste, pa se beremo naprej v letu 2008.

Janja, Gorazd, Andraž in Urban


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Desetke007
31.12.2007 15:30:00   
tave
No moja2 tavelka se potepata, Tej in jaz pa sva doma.Tejči spi , meni paje uspelo posesati in pomiti po tleh. Zvečer ob 18h pa smo povabljeni na silvestersko večerjo k prijateljem. Po večerji pa bomo verjetno šli kar k nam, da jaz lahko našega rambota spedenam in dam spat v zibko. Tako da mislim da ne bo nič kaj preveč žurersko NL.

Janja evo mene na bananino pecivo. Si mi še dolžna recept zanjuser posted image . Sej to je itak vse lajt pa lahko papamo ne da bi se zredileuser posted image user posted image user posted image ????!!!!

punce! fajn praznujte in vse naj, naj v NOVEM 2008 od tave in njene družinice.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Desetke007
31.12.2007 16:24:59   
mama06
micla pri nas bo ravno v četrtek en mesec, odkar se boriva z dojko in hranjenjem. Sem včeraj imela že zmešano adaptirano mleko, ker mojega ni hotel niti po flaški, dojke itak ne, čaj pa pije kot za šalo. Pa je moj rekel, da naj počakam, da bo že - so se stvari obrnile, prej sem jaz mojega prepričevala, da ne adaptiranega, sadaj pa on mene. Se super dopolnjujevauser posted image .

Da pa je stvar še popolnejša, sem šla malega kopat zvečer in sva imela pri umivanju hrbta težave, saj se je spustil z glavico na mojo roko in ker sem imela občutek, da težko diha, sem ga hotela obrnit, on pa je zarogovilil z rokami in sva se začela lovit po bani - se je ful prestrašil in začel jokat. sem ga dala takoj vn in upam, da bo kmalu pozabil. Ga nekaj dni ne bom kopalauser posted image . No vsaj na potunkala se nisva.




(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Desetke007
31.12.2007 16:29:27   
mama06
Naj vam novo leto prinese obilo osebnih užitkov, zadovoljstva, osebne sreče,....Vi in vaši štrumfi pa ostanite zdravi, veseli in razigrani.user posted image user posted image user posted image

mama06 z dvojno moško srečouser posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Desetke007
31.12.2007 16:39:37   
kmarija
Lane 31- meni je P že na prvi posvetovalnici dala PARACETAMOL svečke za temperaturo zbijat (sem ji sama rekla) tko za vsak slučaj. Nej bi se pa dal pol svečke na 6 ur ob temptraturi nad 38,5 user posted image

Vsem želim predvsem veliko lepega, veliko zdravja, veselja in uspehov v letu 2008 in čim manj raznih težav (kg, mastisi, krčki, nespanje, jok...)

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Desetke007
31.12.2007 16:50:25   
mišk
Danes zjutraj sem se zbudila "slepa"! Očitno sem se od Done nalezla tistega vnetja oči (ena me je na to opozorila) in sem jih imela čist skupaj zlimane!!user posted image  Dona je bla pol prec drug dan čist dobra, zdej je pa na mene prišlo! Zdaj ful pazim, da si umivam in razkužujem roke, če se kej dotikam okoli oči, da ne bi spet nazaj na njo prenesla. Moj mož se mi je zjutraj tako smejal, ko me je moral vodit do kopalnice, da sem si sprala oči!user posted image  Aha, grem dol na kavico...user posted image

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Desetke007
31.12.2007 19:09:58   
Klaudia
Ja kako je  pa to možno? user posted image
http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/zanimivosti/20071231_3113863.php

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Desetke007
31.12.2007 19:18:37   
živa
Drage oktoberke,
 
želim vam vse lepo v letu 2008 pa da se čim večkrat srečamo in nasmejimo user posted image .
 
Lepo silvestrsko noč,
 
živa 

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Desetke007
31.12.2007 23:18:47   
Jenny Anny
Tudi jaz želim vsem RRevkam veselo in srečno 2008, predvsem pa veliko zdravja.

Jenny Anny

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Desetke007
31.12.2007 23:31:12   
noa1
Da se še jaz pridružim ostalim.

Lepo praznovanje do konca, v novem letu pa naj se uresničijo vse želje. Dosti zdravja, sreče, smeha, ljubezni in veselih trnutkov. SREČNO 2008!

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Desetke007
1.1.2008 8:31:31   
lane31
SREČNO,VESELO ,ZDRAVO, RAZIGRANO,PLODNO IN BOGATO 2008!!!

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Desetke007
1.1.2008 8:37:01   
lane31
No pa je mimo user posted image ....Bili smo sami trije in je bilo zelo luškano, pikica je zasanjala ob 20h....sledila je večerjica, buteljkica ,cartanje user posted image  .
Potem sva na balkonu gledala vsaj miljon ognjemetov- tistih malih...lepo, a
se je slišalo in vohalo tako,kot da je vojna izbruhnila user posted image
Micena pa vse prespala, do 8h ,ko jo je zbudila lakota user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Desetke007
1.1.2008 10:33:38   
skuštrana
Vse lepo v letu 2008 vsem oktoberkam in njihovim sončkom tudi od nas user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Desetke007
1.1.2008 11:55:32   
kasija78
Srečno novo leto 2008 in veliko lepih trenutkov z oktoberčki (in septemberčkoma) in družino!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Desetke007
1.1.2008 12:24:20   
2ursae
drage oktobrke, srečno na cesti, ki pelje skozi leto 2008 user posted image user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Desetke007
1.1.2008 12:54:42   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Ja kako je  pa to možno? user posted image
http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/zanimivosti/20071231_3113863.php


ja, je že očitno bolj v križu nosila user posted image user posted image .

Bor zdajle sladko spi ob zvokih novoletnega koncerta z Dunaja user posted image . Vmes je bil en prispevek o lepotah Avstrije, sem si ful zaželela it mal na potep po tej državi. Z mojim sva bila v "samskih" letih (beri: brez otrok) na Dunaju v predbožičnem času, sva bila čist navdušena user posted image . Pol pa zdaj z mojim filozofirava, kolk morjo bit stari otroc, da gremo lahko mal naokoli na take izlete.

Včeraj sta šla otroka tam okoli devetih spat, z mojim sva na HTV gledala Gospodarja prstanov, mal pred dvanajsto sva pa šla gor k otrokoma, če bi se slučajno zbudila ob novoletnih zvokih. Je pokalo vsaj 15 minut kot med vojno, Anže je spal kot top user posted image , Bor se je pa zdramil ravno toliko, da se je spomnil, da je lačen. Še dobro, da sem bila pri roki user posted image . Pol sva pa tud mi2 padla dol. Da naju pohvalim: uspela sva celo spit 2 deci šampanjca user posted image  (ponavadi nama ga ful ostane, zdaj sva pa kupila tamalo 2dcl flaško in sva jo spraznila).

Aha, srečanje: mi2 prideva user posted image user posted image

Prijavljene:
  • Janja
  • Kasija78
  • živa
  • suzanamai
  • 2ursae



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Desetke007
1.1.2008 15:23:55   
tave
Hoj!

Mi2 se tudi prijavljava za srečanje.


lp, tave

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Desetke007
1.1.2008 16:33:20   
jasna
Drage oktobrke, tudi jaz vam želim veliko zdravja inveselja z vašimi čmrlji v tem letuuser posted image

Neli je zdravauser posted image  in spet živahna. Se je pa ritem spanja porušil. Za vročino so pri takšnih majhnih primernejše svečke, dobijo se v lekarni brez recepta (ali na recept).

Praznovanje smo vzeli smrtno resnouser posted image . Okoli devetih smo se lepo oblekli (miško seveda v krilce), nato smo imeli kanapejčke, pa sladoled, pa povsod prižgane svečke in smo "žurali" in plesali, po polnoči seveda ognjemet. Neli je zaspala okoli desete, fantiča ob 1ih zjutraj.

Šibam, me že priganjajouser posted image ...
LP

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Desetke007
1.1.2008 16:34:10   
jasna
srečanje - pridem

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Desetke007
1.1.2008 18:59:19   
janja
Srečanje 10.1.2008 ob 11. uri - Arena Vodafone.

Prijavljene:
  • Janja
  • Kasija78
  • živa
  • suzanamai
  • 2ursae
  • tave
  • jasna
No, mi smo preživeli mirno silvestersko noč. Urban je spal, očija je tudi predčasno zvilo, tako da sva z Andražem sama nazdravila NL. Zdi se mi tudi, da je na našem koncu manj pokalo kot leta prej, ognjemetov pa se skorajda ni videlo zaradi megle. Spat sva šla ob 2h, potem pa se je že oglasil Urban, ki je to noč hotel jesti vsake 2 uri.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Desetke007
1.1.2008 19:06:48   
Ulaa
Srecno, predvsem pa zdravja polno leto 2008 zelim vsem vam!

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Desetke007
2.1.2008 9:31:18   
mama06
Ja punce,kaj ste vse tako utrujene po tem prehodu iz 07 v 08user posted image user posted image user posted image . Vse je potihnilo.



(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




varstvo
gloria



vrtec (66%)

doma (22%)

varuška (11%)


Število vseh glasov: 283

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!