|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
11.6.2007 16:08:42   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image
Souser posted image , eno vprašanje imam.. Vidim, da že vse hitite po uradih in urejate te papirje user posted image . Če pa po pravici povem, jaz sploh nimam pojma kaj vse moram urediti user posted image . A mi lahko katera napiše? Bolj tako "po domače", da bom vse razumela, da se ne bom izgubila na kakšnem uradu..user posted image  Pri meni vse možno user posted image .
No, če sem vas prav razumela, moram najprej počakati, da mi ginekolog da tisto potrdilo o uradnem PDP, kajne?? In s tem papirjem moram pač na CSD, imam prav?? In kaj točno tam? user posted image  Izpolnim vlogo za porodniško in starševski dodatek?? Al otroški?? Kdaj pa izpolnem tisto vlogo za darilce od naše države?? Nisva poročena in otrok bo pisan name.
Hvala!

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Septembrke
11.6.2007 16:14:35   
andreja32
Ku ku souser posted image !

no, pa se še jaz javljam po daljšem času.Nisem imela časa tipkat, sem vas pa seveda brala.Moji otroci gredo še devetkrat v šolo potem pa juuuhuuuhuuu počitnice.ne pomnim da bi jih kdaj tako težko čakala kot letos.
Naš najmlajši knofek prav veselo brca ,...otroci se kar ne naveličajo gledati kako trebuh valoviuser posted image .Tako prijetno prikupni souser posted image

Guppy,bila sem na EKG in gren jutri še k svojemu zdravniku da mi razloži izvid.Načeloma je vse ok (saj rekli mi niso nič da bi bilo narobe), sem pa iz izvida razbrala nespecifične motnje ventriklov, slaba progresija R v srednjestenskih odvodihuser posted image .Ma hujšega pomoje ni,...sem še živauser posted image
Kar se cunjic za najmlajšega tiče imam vse pripravljeno, manjka mi še voziček.

moram šibat se še kaj tipkamo

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Septembrke
11.6.2007 16:36:13   
dorotea
No Lemavrica, eno je mimo...malo si oddahni in si privošči počitek...pol pa spet! Zdaj potrpežljivo čakaj rezultate. Ah, pa saj zdaj smo navajene čakat.user posted image
Pozdravljena Andreja...ja zdaj ob koncu šolskega leta je kar polno za delat z mulci, a ne? Vsi že nestrpno čakajo počitnice...prav užitek jih je videt...jaz gledam tako mojega nečaka, bo končal 5. razred in je že pravi pubertetnikuser posted image .
Tianna , kolikor jaz vem greš s tistimi papirji od ginekologa na CSD, tam ti dajo papirje za izpolnit za tisti paket al pa namesto paketa denarna pomoč...istočasno izpolniš še papirje za porodniško, če si zaposlen oz. starševski dodatek, če ne delaš...otroški pa menda po rojstvu otroka al ne? Naj raje katera ki je že bla pove.
pozdravčk!

< Sporočilo je popravil dorotea -- 11.6.2007 16:37:05 >

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: Septembrke
11.6.2007 16:47:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dorotea

istočasno izpolniš še papirje za porodniško, če si zaposlen oz. starševski dodatek, če ne delaš...


Aha, ma jaz sem zdaj malo brskala po netu in zdaj ne vem, če te prav razumem.. Mislila sem, da starševski dodatek dobiš, če si zaposlen al ne... Dobiš ga samo, če si nezaposlen, Dorotea??

(odgovor članu dorotea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Septembrke
11.6.2007 16:53:18   
Anonimen
Starševski dodatek je za nezaposlene, za zaposlene je porodniška. Ko greš to uredit še istočasno daš vlogo za paket. Oboje pa ne moreš urediti prej kot 60 dni pred pdp. Otroški dodatek se ureja po rojstvu user posted image . Že spet na istih vratih pri isti teti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Septembrke
11.6.2007 16:55:34   
Anonimen
Srček, razumem zdaj. Jaz bi kar oboje user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Septembrke
11.6.2007 16:55:51   
nana 27
Tianna, vse boš dobila na CSD - vse obrazce, ki jih potrebuješ. Več si preberi tu:http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/druzinskiPrejemki.asp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Septembrke
11.6.2007 16:58:57   
nana 27
..glej pod vrsto prejemkov. Tam je napisano, kdo je upravičen, roki za uveljavljanje in objavljeni so obrazci.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Septembrke
11.6.2007 17:53:05   
dorotea
Jaz bi tudi obojeuser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: Septembrke
11.6.2007 17:56:03   
lemavrica
Ja jaz bi tud oboje. Sam kaj ko še tisto eno težko dajo.


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Septembrke
11.6.2007 18:13:52   
dorotea
Danes sem se tako nasmejala...sem ležala na boku in se učila, pa me je naša mala začela drezat z nogico al rokico in ko sem jo potipala, mi je dala kontra...sva se nekaj časa prav šle katera je močnejšauser posted image ...ona je ven trebušček rinla,jaz not...prav čutila sem celo stopalce al pa dlan(to pa ne bi ločla)...tako da sva ploskale...user posted image user posted image user posted image ...Sem se tako naglas smejala, da je mož mislu, da se mi blede!user posted image
Joj kdaj bo že ta september, da vidim to našo navihanko!!

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Septembrke
11.6.2007 18:16:55   
dorotea
Aja tiana, otroški dodatek je tisti za katerega lahko zaprosiš če si zaposlen al pa brezposelen, sam šele po rojstvu...in višina le tega je odvisna od tvojih dohodkov...če sem prav razumela.
Starševski je kot neko nadomestilo za tiste, ki ne dobimo porodniške, ker pač nismo še bile zaposlene.


< Sporočilo je popravil dorotea -- 11.6.2007 18:18:27 >

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Septembrke
11.6.2007 18:18:39   
Anonimen
Joj punce koliko ste spet natipkale. Čez vikend se navadno ne dotaknem računalnika, ker ga imam čez teden v službi preko glave, potem pa pridem v ponedeljek na forum pa, BUUUM.user posted image

Ampak dobre ste. Jaz sem ugotovila, da slabo prenašam to vročino in soparo. Na srečo me doma rešuje klima in bi najraje bila kar doma, ampak tako ne gre. Pa se uradno poletje še sploh ni začelo. Čez dober teden gremo na morje. Kljub dvem kavam, ki jih spijem vsak dan sem kronično zaspana in utrujena. Mislim, da bom na morju spala za naprej in za nazaj. Res pa je, da se kljub utrujenosti ponoči sprehajam - predvsem zaradi lulanja, ampak velikokrat se tako predramim, da potrebujem kar nekaj časa, da zaspim nazaj.

Zašila sem si ful dobro poletno oblekco. Danes sem jo prvič oblekla in zelo mi je všeč. Moram si čimprej (do morja) naredit še eno, ker je fino, ko okrog mene pihlja.

V sredo imam pregled pri moji G. zato kaj več napišem drugič.

Fino klepetajte.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: Septembrke
11.6.2007 18:20:34   
dorotea
Nana27 , ne vem če sem že povedala, ma ta tvoj otročiček na slikci je tako srčkan, da se človk kar stopi.

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Septembrke
11.6.2007 21:00:06   
sandra85
ahoj čvekice!

mi2 sva mal prej prišla iz baby centra :) sva pojstlco in voziček rezervirala-oboje pride nekje v 2 tednih :) komaj čakam!

zaj pa morva sam še previjalno-to bova dala mere tašči in bo ona naštajerskem zrihtala pri enem mizarju, ki hočeva prov po merah in tako ki je nama všeč...


zaj sem se pa milke z keksi napapala....zaj pa grem spat :)

aja...kaja dobrodošla-pa je še ena mlada mamica :)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Septembrke
11.6.2007 21:55:58   
cuma
Čau punce!
Se javljam, čeprav to ni moja običajna ura za RR ...

Sem vse prebrala ... pa tudi že malo sproti pozabila ...

v glavnem: dobrodošla Taja!
srček: user posted image  za Žana, da je vse ok! Glede nekaterih ženščin na CSD pa imam tudi jaz včasih občutek, da so naravni talenti za  dviganje pritiska user posted image . Ne se sekirat!

sandra: user posted image  za nakupe oz. naročila!

duskamb: user posted image  za oblekico!

dorotea: user posted image  za uspešen "klepet" preko trebuha!

lemavrica: kako je bilo na izpitu?

nefretiti: sreeeeečno za jutri!!! Bom mislila nate ... !


Jaz sem danes kar ok, spet imam nekaj za delat in ker je časa bolj malo, dela pa veliko, sem kar pridno v slovarjih in za rač. Sem si priredila delovno sobo kar v spalnici na postelji in očitno Tinkari paše, ker ni danes nič otrdevala user posted image .

Jutri zjutraj grem v laboratorij, drugi teden pa že spet pregled!! Me prav zanima, če se je stanje kej poboljšalo ... upajmo, da ja!

user posted image Zdaj pa za lahko noč, eno Pušenjakovo "cvetko" - odgovor nosečnici, ki je navajena spati na trebuhu oz. hrbtu ... zdaj pa tega "ne sme":

Spoštovani,

ko se nosečnica znajde pred takim vprašanjem, vedno priporočam, da se v mislih prestavi za 200 let nazaj in se vpraša, kaj so takrat počele nosečnice. Ali so njihovi plodovi in one same takrat "cepale kot muhe" ker so morda spontano počele reči, ki jih menda po sodobnem prepričanju ni primerno početi??? Na srečo ni tako in tudi ležanje na trebuhu in na hrbtu je takšna reč, s katero po nepotrebnem strašijo nosečnice po svetu. To je tako kot bi vas opozarjali, da se pazite vode, ker zna biti mokra ali da ne dvigujte reči, ki so težje od 300kg, ker so pretežke za vas. Povsem nepotrebno opozarjanje, saj se telo na neprimerno lego odzove refleksno in če vam kaj ne bo po godu, se bsote sami obrnili, ne da bi to pisalo v "navodilih za uporabo nosečnosti".

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: Septembrke
11.6.2007 22:31:27   
nana 27
Dorotea, ja Miha je naš cukerček user posted image  ga pa ni preveč za hvalit, da se ne pokvari user posted image  

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Septembrke
12.6.2007 6:16:26   
Anonimen
Jutro punce!

Danes gre zares. Ob treh. Upam, da se ne bom preveč spotila.....ja nekaj mi je verjetno moglo ostati v glavi, če sem tolikokrat prebrala. Neverjetno mirno prenašam tole.....

Včeraj sem po tem, ko je Dorotea pisala, kako sta se z user posted image pogovarjali, tudi sama poskusila. Joj kako se je to dete obračalo, da me je kar sem in tja prestavljalo.....super.....ampak, ko sem zatipala neko okroglino.....joj neverjeten občutek. Kaj moški zamujajo, ko ne morejo biti noseči.....ampak k sreči....jaz nebi bila zadovoljna, če bi bil moj možek taka cmera, kot sem zdaj jaz.

A se ve tudi več potite kot običajno?
Zadnjič sem bila na govorilnih in sem se maaalo razburila, k me je ena mama gnjavila, pa sem bila čisto potna. 10 centimetrski krogci pod pazduhami......grozljivka. Včasih pa se niti v savni z mene ni dalo niti ene kapljice pota izstisniti.

No pa grem še mičkeno.......če še kaj fali, da še vstavim v predalčke.

PaPa

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Septembrke
12.6.2007 6:24:05   
nana 27
Je ša katera imela obupno noč, kar se tiče spanja? Soparno in še oba z mojim sva imela res zelo zelo čudne sanje, da ne moreš verjet..sem prišla k sebi šele, ko sem se zbudila in ugotovila, da nič od sanjanega ni resnično.. Nefrertiti, drži se...ful bom navijala zate ob treh!!! Vem, kako grozni znajo biti razni strokovni izpiti. Se nimaš kaj bat, saj gresta kar dve na izpit user posted image  Dve glavi pa veš, da več vesta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Septembrke
12.6.2007 7:05:29   
lemavrica
Jutro user posted image ,

jest sem že pri kofetu, sem mojga spravla v službo.

Cuma nimam občutkov kar se izpita tiče. Upam da bo šlo. Sploh nimam časa študirat na rezultate ker imam naslednji teden tud enga.

nefretiti bom držala pesti da ti bo šlo čimbolje na izpitu.

< Sporočilo je popravil lemavrica -- 12.6.2007 7:06:45 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: Septembrke
12.6.2007 7:38:34   
nestrpnica
Pozdravljene punce!

Kako ste pridne in pišete, jaz pa vas vedno samo berem. Trenutno sem noseča 27 tednov, pričakujemo pa pupo! Eno imamo že doma - 4- letno navihanko.
S pupiko je vse v redu, samo mamica je slabokrvna - hemoglobin 97 in sem dobila Ferrum lek tablete do konca nosečnosti. Moj obseg trebuha pa je trenutno 103 cm - toliko sem imela, ko sem šla rodit prvega otroka, ne vem, kaj bo šele na koncu te nosečnosti!

Še vedno delam in komaj čakam dopust (23.6.), ko gremo za 14 dni na morje.
Trenutno pa se tudi jaz učim, saj imam v petek strokovni izpit iz soc. varstva. Me je zelo strah! Pisni del je že za mano - je bil lahek - sedaj pa še ta težji del.

Pridne bodite, pa pazite nase in svoje otročičke!

LP

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: Septembrke
12.6.2007 8:02:37   
Anonimen
Jutro čvekice!

Nefretiti: držimo pesti - itak bo vse OKuser posted image
Dobrodošle vse nove čvekeuser posted image
Cuma: ja, Pušenjak je res car - sem se že včeraj tako nasmejalauser posted image user posted image user posted image

Jaz pridno počivam. Trebuh mi manj otrdeva. Je pa naša user posted image  zelo zrasla in mi pristiska na notranje organe. Danes ponoči sem po 3 nočeh normalno spala. Upam, da se je (vsaj začasno) namestila tako, da bova lažje shajaliuser posted image .

(odgovor članu nestrpnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Septembrke
12.6.2007 8:08:11   
nora
Dobro jutro!
Tudi mi2 sva spila kavico in je mož šel v službo, jaz pa ostala doma...prvi dan brez službe in se vrtim okol ne vem kaj bi delala.user posted image Začela bom pospravljat stanovanje, da mi bo hitreje minil čas.
Vceraj sva naročila voziček in posteljico na www.soncek.si in zdaj sem nestrpna, komaj cakam da jih dobivauser posted image
Nefretiti, srečno danes na izpituuser posted image mi bomo pesti držaleuser posted image

Kar se spanje tiče, spim veliko več in veliko boljs kot v casihuser posted image najbrz ker grem spat ful zmatrana in v trenutku ko dam glavo na povster me ni večuser posted image moti me samo to, da se zbujam ponoči, ker me lulat.
Sandra, kateri model vozička sta naročila?




(odgovor članu nestrpnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Septembrke
12.6.2007 8:11:32   
cuma
Jutro!

user posted image user posted image user posted image  bi še kdo Nescafe? user posted image

Danes sem bila v laboratoriju in je bil pred mano en mlad možakar. Revež se je skoraj zjokal in prosil sestro naj mu iglo vzame ven ... da ga preveč boli. Se mi je prav smilil... Zdaj pa si takega predstavljajte v porodni ... mah, še prvih par mesecev ne bi preživel user posted image .  Res boljše, da smo ženske noseče user posted image

Ema je prismrdela mimo ... moram it! Lep dan vsem !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Septembrke
12.6.2007 9:03:15   
dorotea
IZVIRNO SPOROČILO: cuma

Ema je prismrdela mimo ... moram it! Lep dan vsem !!!

user posted image user posted image user posted image
Nefretiti drži se!
Nestrpnica ti se tud pridno uči! Pa res ni fajn, da si tko slabokrvna, pol pa še ta nizek pritisk...pa ne moreš nič. Tud jaz sem mal slabokrvna, pa se mi zdi da sem ves čas utrujena...pa sploh nimam še nobenega navihanca doma...kaj bi šele bilo.
Ja danes ponoči je blo full soparno in poooolno komarjev...sem si celo noč facke dajala. Meni je tudi zdej ko sem noseča bolj vroče se mi zdi...vedno mi je blo mraz, moj mož pa se je kuhal...sedaj je pa obratnouser posted image ...sem jaz njegova pečka...sam kaj ko se poleti raje ne stiskamo k peči.user posted image

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?