|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: primorke: piran-koper
13.3.2007 11:39:26   
majrim
pa se držiš tega,da si non stop doma al maš kako drugače napisano???..meni se bo namreč zmešalo...user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: primorke: piran-koper
13.3.2007 18:45:25   
NAVT
Jaz bi morala biti na bolniški, pa sva se z G dogovorili, da sem rajši na dopustu (finančno bolj ugodno), po dopustu pa na bolniško.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: primorke: piran-koper
13.3.2007 21:23:07   
majrim
ja itak je bolj ugodno,ampak dopust je omejen...saj ga bom tudi jaz vzela mesec pred porodniško...no ja,bo šlo tudi to mimo tako ali drugače...

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: primorke: piran-koper
13.3.2007 23:51:49   
Solero
Kako pa kaj s telovadbo? Jaz sem zadnji mesec zaradi slabosti vse opustila... Pa komaj čakam, da se ponovno aktiviram.
Kje je telovadba za nosečnice in kdaj se naj začne obiskovat, verjetno lahko že čimprej, a ne?!
Uživajte v sončku.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: primorke: piran-koper
14.3.2007 8:24:56   
NAVT
Majrim, dopusta imam čez glavo, pa še izkoristiti moram vsega sedaj, pred nastopom porodniške, ker mi bo še pred zaključkom porodniške letošnji dopust propadel. Porodniško naj bi začela 15. julija, tako, da je za dopust letnik 2007 po 30.6.2008 prepozno.
Sem se pa odločila, da izkoristim najprej dopust, nato pa nastopim bolniško, ker imam nekoliko več možnosti, da rodim pred nastopom porodniške. V prvi nosečnosti sem si splanirala tako, da sem vzela dopusta toliko, da sem z zaključkom le-tega nastopila porodniško.

Sama hodim na telovadbo k Maji (na Ogrlico v Kopru). Priporoča se po dopolnjenem tretjem mesecu nosečnosti. 

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: primorke: piran-koper
14.3.2007 11:13:40   
Sibil_
Dan!

Jaz sem tudi iz Kopra, sem pa rodila 28.2., tako da sem že mamica.user posted image user posted image user posted image

Majrim-če imaš bolniško od komisije odobreno ne moreš pred nastopom porodniške koristit dopusta, zato ga izkoristi prej, da ti ne propade.Se jih je že nekaj na ta račun uštelo.

LP, pa lepo nosečnost vam vsem želim,user posted image
Sibil

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: primorke: piran-koper
14.3.2007 12:02:30   
majrim
no,zdaj pa mi ni nič več jasno...zakaj pa ne morem dopusta koristi pred porodniško???...s porodniško naj bi nastopila 6. junija,pa še prej sem mislila porabit letošnj dopust...zakaj ni možno prekinit bolniške??...danes mi je G napisala bolniško do 5.maja,pol pa bi koristla dopust...kaj to ni možno al kaj??...al mi svetuješ,da pokličem v koper??

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: primorke: piran-koper
14.3.2007 12:33:55   
Sibil_
Če gre bolniška na komisijo ti jo oni odobrijo do porodniške in je ne moreš prekinjat.Zato koristi zdaj dopust, če ga še imaš, in potem imej bolniško do konca.Sicer pa pokliči na ZZZS pa vprašaj, ampak vem, da se je par punc zeznilo ravno na to foro.Drugače je edino, če imaš bolniške manj kot en mesec in ne gre na komisijo.user posted image

LP,
Sibil

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: primorke: piran-koper
14.3.2007 13:05:09   
majrim
NO JA...GREM ZDAJ POKLICAT,KER RES NE BI RADA,da mi gre dopust v prazno...ti javimuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: primorke: piran-koper
14.3.2007 13:12:21   
majrim
evo me sibil...je možno...sem klicala in je rekla,da pač mora zdravnik napisat predlog,da bi pred porodniško rada koristila še dopust...pol pa oni itak napišejo svoje...ufff in ta birokracija...to je zaznoret,sploh če si prvič noseč in tak nevednežuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: primorke: piran-koper
15.3.2007 9:03:19   
Solero
user posted image  Mojega vprašanja za telovadbo pa ni nobena videla, smrk...

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: primorke: piran-koper
15.3.2007 9:51:13   
majrim
solero...tu v izoli v ZD vem,da je...na žalost pa ne vem kaj dosti več,ker sem na bolniški in ne hodim nikamoruser posted image user posted image user posted image ...pa saj pravijo punce,da je tudi na ogrlici v kopru...

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: primorke: piran-koper
16.3.2007 8:26:25   
NAVT
Solero, ne jokaj nouser posted image . Saj sem ti napisala za telovadbo v Kopru. Najbrž si spregledala.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: primorke: piran-koper
16.3.2007 11:07:02   
Anonimen
Jaz bom šla na jogo v ZD Izola zaradi učenja tehnike dihanja in sproščanja, je 1x tedensko ob pon 17-18.30 (torej ura in pol), cena v sit je bila 2000, koliko pa je sedaj v evrih pa ne vem. Pokličeš pa na številko 031 361 051. Nisem se pa še prijavila, ne vem kaj točno čakamuser posted image .

Potem imajo v ZD Izola tudi telovadbo za nosečnice ob tor in petkih ob 18.30, stara cena je bila 7000sit, telefonska pa je 041 450 745.

A bi še katera šla na jogo v Izolo? Da gremo skupaj.

Lp, Srček

(odgovor članu NAVT)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: primorke: piran-koper
16.3.2007 15:58:18   
sandra85
ma ce bi vsaj bilo kje v bljizini lucije!!!

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: primorke: piran-koper
16.3.2007 17:27:41   
Anonimen
A nimaš avta?

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: primorke: piran-koper
16.3.2007 19:20:08   
majrim
punce...eno vprašanje..a ve katera kje so tu na oblai trgovine,kjer bi lahko dobila oblačila za nosečnice??
...vem edino za trgovino pod stadionom v kopru..je mogoče še kje??...zdaj postaja že kriza s hlačami...če katera kaj ve,naj javi prosimuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: primorke: piran-koper
16.3.2007 19:31:42   
NAVT
Za nosečniška oblačila lahko pogledaš še na Markovcu v Ajatutaji; po novem imajo tudi nova nosečniška oblačila. Včasih so imeli zgolj rabljena. V Bambyiju so jih ukunili, žal. V Izoli ni nič, kako je pa na portoroško-piranskem koncu pa ne vem.
A mogoče ve katera kako je s ponudbo v Trstu???

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: primorke: piran-koper
16.3.2007 21:35:14   
majrim
na markovcu sem vidla zadnjič samo rabljena...no,nisem vedela,da ima še kaj...saj ni problem,tudi rabljena,ampak zgleda,da same suhice hodijo po svetuuser posted image .....v trstu bi se verjetno kaj našlo,ampak tam me spravit...fujjjjjjjj...ne maram it,pane vem zakaj...se raje zapeljem do lj...tam je vsaj velika izbira

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: primorke: piran-koper
16.3.2007 21:42:57   
NAVT
O majrim, sva torej v istem klubu. Meni tudi Trst v glavnem smrdi. Ampak mi je pa ratala LJ malo daleč. Po uri vožnje v vsako smer, pa skakanje po trgovinah: se mi še tri dni na hrbtu pozna. Mene namreč ful hrbet daje.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: primorke: piran-koper
17.3.2007 10:40:33   
majrim
navt...no,vsaj eno tlolažbo imam,da nisem edina...tebi hrbet,meni pa noge nagajajo...žalostno je,da pri vseh trgovinah,ki jih imamo tu na obali,ne najdemo pametne...bom drugi teden skočla v koper pogledat pod stadion,če ne,pa bo treba kavbojke malo predelat z elastiko...sem pa našla nekaj v neckermanu...bomo vidli...kdaj pa ti čakaš naraščaj??

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: primorke: piran-koper
17.3.2007 16:07:59   
NAVT
Majrim, moj datum je 12.8., ampak bo vsaj dva tedna prej. Najbrž v starejših postih nisi zasledila, da smo izkoristili eno jesensko akcijo: Naredi enega, dobiš dva! Pri dvojčkih ne čakaj do konca, ampak sprožijo z 38. tedni. Vsaj v Izoli to velja. Lahko pa se zgodi, da bo veliko prej, ampak sem kar prepričana, da bom rodila v juliju in nič prej.

Jaz bom še vseeno poskusila srečo v Trstu, samo se moram prej pozanimati za destinacijo, ker nisem sposobna kar lutat okoli.


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: primorke: piran-koper
17.3.2007 19:21:58   
Solero
Jaz sem si zadnjič privoščila eno krilce iz Ajatutaje. Pa me je zelo presenetilo, ker so imeli v glavnem velike številke, 38 je bila redka, pa še ta velika, večina pa je bila od 40 dalje. Pa nove cunjice so kar drage...

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: primorke: piran-koper
18.3.2007 10:45:02   
Naja30
Pozdravljene, primorke.

Še jaz se javljam, sem sicer uvožena na primorsko s štajerske. Z možem sma se preselila v Izolo, ko sem bila 7m user posted image  in ne bi zamenjala za nič! Ful je dobro, ko se lahko s tamalo vsak dan sprehajamo ob morju, tako lepe sprehajalne poti so, ljudjeso čisto drugačni kot v notranjosti... na splošno je fajn, no. Niti ne znam opisat teh občutkov. Z možem sma se tako navadila, da ko gremo na obisk staršem, po parih dneh že kar komaj čakama, da grema domov.

Pisale ste glede joge za user posted image  v Izoli. Vam jo toplo priporočam! So res fajn vaje, prirejene zauser posted image  in posebej je poudarek na pravilnem dihanju. Vaditeljica je prava faca, pozitivka. Cena je pa bila 2000 starih sitov, ampak šele po 4. obisku. Tako da če ne drugega, pejte vsaj pogledat. S sabo imejte pa samo brisačo in kaj za pit. Blazine dobite tam.

Lep pozdravček.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: primorke: piran-koper
19.3.2007 10:02:28   
Anonimen
Naja3, kako pa je treba biti oblečen za jogo?? Ker jaz bom šla na to v Izolo.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?