|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: primorke: piran-koper
8.3.2007 13:43:47   
melaverde
ciaoo
 
Pošiljam vam šopek, ki diši po ljubezni, veselju, radosti in vedrini.
               user posted image Vesel 8. marec ženske !! user posted image


Ma sej smo aktivne...vsaj jaz sem skozi gor, ponavadi bolj med mojimi junijkami(sva pa tam samo dve primorki)
Jaz na telovadbo ne hodim ker nikakor nisem mogla uskladit urnika (delam do 16:30, telovadba pa je ob 17h) tako da hodim na sprehode ali pa doma na stepperju user posted image . Sama se tolažim, da boljše kot nič...
zadnje čase pa me tako daje utrujenost, da najraje zmaga kavč user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: primorke: piran-koper
8.3.2007 14:09:54   
NAVT
Evo me še ena!
Za enkrat iz Kopra, PDP 12.8.2007 z dvojno porcijo veselja! Čakam enojajčna dvojčka (ali dvojčici - še ne vemo). Sem pa od Rožičeve (včasih na žalost, včasih na srečo).

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: primorke: piran-koper
8.3.2007 15:17:17   
cuma
Na zdej.... kdo bi si mislil, da bo tukaj taka gužva user posted image !

Čau primorke! Se pridružujem user posted image !
Imam 29 let. Septembra, ko bom drugič rodila, pa jih bom imela že 30user posted image !
Tudi jaz sem iz "Hrvatinov" , a ne za dolgo .... vračam se v Izolo user posted image .
Imam 15 mesečno hčerko in tudi jaz hodim k Rožičevi (zaenkrat na srečo user posted image )!

Lp Cuma



(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: primorke: piran-koper
8.3.2007 16:55:26   
sonček13
Pozdravček!

Danes sem bila ravno na NS v Postojni in kar se tiče NS je vse vredu. Moja pikica je velika 46mm in je nenormalno živahna. malo me je prestrašila zdravnica, ker ni videla želodčka, ampak da lahko ni nič narobe ker je plod še tako majhen. res upam da je tako. Če je imela še katera podobne težave mi lahko sporoči kako je bilo....

lep popoldan vsem mamicam in vesel 8. marecuser posted image user posted image

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: primorke: piran-koper
9.3.2007 7:26:26   
marty5
Še jaz - sicer še nisem user posted image  in še kak mesec tudi ne bom, imam pa enoletnega sina.

Sem bivša Izolanka preseljena v Koper, ki svojega moža vsak dan prepričuje, da se nazaj preseliva v Izolo user posted image  . Očitno hočemo vse Izolanke nazaj user posted image .

Hodim pa k dr. Miloševič v ZD Koper - bi želela menjat, ampak ne vem kam, pa vsi so zasedeni.

V drugi polovici leta pa bomo najbrž začeli razmišljati o tem, da bo naš Jernej kakšnega bratca ali sestrico dobil.

Vsem vam user posted image  pa seveda brezskrbno pričakovanje in zdrave user posted image

LPuser posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu sonček13)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: primorke: piran-koper
9.3.2007 8:03:35   
anajmad
majrim,ko boš rodila,se pa lahko kdaj dobiva z vozički? Lepo se drži do konca.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: primorke: piran-koper
9.3.2007 9:32:17   
majrim
itak,da se lahko dobimo...ampak ta cajt gre tako hitro,da me je malo kar začela prrijemat panika...strah pred porodom...jojjjjjjjjj

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: primorke: piran-koper
9.3.2007 10:07:25   
upanje-upanje
Ej ciao! Jaz sem iz okolice Kopra (malo proti zaledju). Po 2 letih muke bomo 25.09. pričakali 1.user posted image  . Stara sem 30. Dr.Guzejevo sem zamenjala za dr.Merlo-ta v Postojni, ki ga ne zamenjam za nič na svetu. 21.03. me čaka NS pa da vidimo, kako bo.
Slabosti in občasno bruhanje me spremljajo čez cel dan in včasih tudi ponoči. Upam, da bo tega počasi konec. Je kar mučno.

Uživajte!

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: primorke: piran-koper
9.3.2007 11:05:35   
majrim
Dr.Merlo je zakon...sama sem k njemu hodila 10 let,pol sem prekinla zaradi njegove funkcije,ampak po porodu pa nazaj k njemu...
upanje-upanje...tudi mi čakamo našega prvega sončka,ki je narejen "s pomočjo",amapak je bilo vrredno čakati...ko občutiš prve gibe itak pozabiš na vse..o slabosti ne vem nič,ker nisem imela teh problemov,so mi pa v 4 .mesecu začele zatekati noge,tako,da sem zdaj doma na bolniški in mi ni nič kaj fajn...dolgcajt za umret..bo že...

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: primorke: piran-koper
9.3.2007 13:15:27   
pina-1
ojla primorke! samo da vas na hitro pozdravim. Tudi jaz sem iz zaledja Kopra, stara 29 let, mamica 4 letne lepotičke in nestrpno čakamo na dan ko bo tester pokazal +.

Uživajte v nosečnosti in lepem vremenu.

< Sporočilo je popravil pina-1 -- 9.3.2007 13:18:48 >


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: primorke: piran-koper
10.3.2007 11:31:26   
Solero
Sončen pozdrav s Škofij. Najino prvo dete bi se naj rodilo v začetku oktobra, zaenkrat pa zame skrbi dr. Naumovski.
Že nekaj tednov se borim s slabostmi, ki me precej ovirajo pri vsakdanjih opravilih in zaradi tega se počutim tudi psihično zelo na dnu. Sem kot bolnik po kemoterapiji. Pobralo mi je vso voljo in veselje, ki sem ga imela na začetku... Zelo težko prenašam in sprejemam to svoje nezadovoljstvo in zlovoljo. Vedno sem bila nasmejna in optimistična oseba, zdaj pa se sploh več ne prepoznam. Čisto sem down.
Prijateljica mi pravi, da "ne smem tako razmišljat"...pa saj ne gre za razmišljanje, jaz tako čutim. Res ne vem, kaj naj...  Zelo zaželjeno dete je, samo ko ga meni ne bi bilo treba nosit. user posted image  To se sliši hudo čudno, a ne... 
A se je kateri kaj podobnega dogajalo...? Kako se gre preko tega?

Imejte se lepo in pazite nase... S

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: primorke: piran-koper
10.3.2007 18:25:57   
tinki_winki
Prymorka ja sem pa iz kopra, in sem tako kot ti oktoberka (9t). Se bova lahko še kaj menile. Moj G pa je Miloševič. Držim pesti za vse nas, pa naj se nam katera še pridruži.user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: primorke: piran-koper
11.3.2007 12:12:02   
soraja
ja jaz sm že napisala,da sm iz kopra in tudi jaz oktoberka,moja G pa je rožičevauser posted image ,tako,da se bi res lahko kaj dobileuser posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: primorke: piran-koper
12.3.2007 9:31:59   
majrim
Solero...glavo gor...itak,da z nosečnostjo se marsikaj spremeni...nama je to tudi prvi otrok in po vsem kar sva dala skozi,verjemi,da ni lahko,ampak sem večni optimist...na srečo v prvih mesecih nisem imela nobenih problemov...v četrtem mesecu pa so mi začele otekati noge in da ti o bolečinah ne govorim...pa je moj rekel,da ,če bi vedel,da bom tolko trpela bi še počakal na otroka..ampak sedaj,ko čutiš premikanje in gibe pozabiš na vse...še dobre 3 mesece in pol bomo pa ja dali skozi...pomisli na to,kako bo lepo,ko ga boš prvič prijela v roke...pa še pomlad je tu...

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: primorke: piran-koper
12.3.2007 9:49:13   
cuma
Daaan!

Solero: potem pa si skoraj moja soseda user posted image , jaz sem gor na hribčku, v Elerjih -zaenkrat. Kar se slabosti tiče te popolnoma razumem, tudi jaz imam dneve, ko mi je vse odveč in se potem še krivo počutim zaradi tega. Bo minilo, boš videla. Ne delaj si preglavic zaradi slabe volje. Sprejmi jo, ne dajaj ji preveč pozornosti, pa bo šla... Vsaj pri meni je tako. user posted image user posted image

Tudi iz Hrvatinov vas je nekaj ... user posted image ! Kam hodite pohajat, tiste, ki že imate otročke? Mi se vozimo v Kp, Izolo.... ker tukaj pri nas ni ravno fajn (ni pločnika, sami klanci...igrišče je daleč...user posted image ). Naša Ema rada hodi na igrišče na Mokri mački, jaz pa rada hodim na jogurtovo rezino v Kroštolo user posted image ...

Veselim se pomladi, še bolj pa poletja, sploh če bomo do takrat že preseljeni v Izolo user posted image !


Lp Cuma

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: primorke: piran-koper
12.3.2007 11:16:46   
marty5
Sicer sem iz Markovca, ampak imam iste težave - sami klanci in cesta, tako da nimaš kam na sprehod. Celo porodniško sem se vozikala v Izolo, zdaj pa smo popoldan tudi mi redni gostje na Mokri mački, ker je moj sinko nor na kamenčke user posted image .

Naš projekt selitve nekam v Izolo je povezan ravno s tem - da gremo lahko povsod peš in ni potrebno za vsako stvar v avto.....samo kaj, ko je še daleč do uresničitve user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: primorke: piran-koper
12.3.2007 12:22:55   
majrim
no cuma,bomo pol sosede...hvala bogu,da se je začela pomlad,a kaj,ko ne smem ven,ker sem na bolniški...user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: primorke: piran-koper
12.3.2007 12:36:46   
MalaPika07
Živjo!

Še ena primorka se javlja.Sem iz Kopra in avgusta bom prvič mamica.Imam pa rosnih 26 let.

Moj G. je dr. Merlo v Postojni.Pred nosečnostjo pa je bila moja G. dr. Guzejeva...ampak Merlota ne menjam nikoli.user posted image

LP!

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: primorke: piran-koper
12.3.2007 13:38:03   
zrak
ciaoooo
tudi primorka... junija bom prvič mamica... Imam pa Komaj user posted image  31 let... letos 32 user posted image ...

Ginekologa pa imam v Postojni dr. Merlo.. juuhhuuu za njega ker je izredno super človek.. .upam, da mi bo uspelo tudi roditi v postojni...

Aja sem pa iz okolice Kopra..

(odgovor članu MalaPika07)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: primorke: piran-koper
12.3.2007 18:47:39   
majrim
o,pa se počasi nabiramouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: primorke: piran-koper
12.3.2007 20:10:30   
heaven
Ciao primorke!
Se ena se vam pridruzuje. Sem iz Kopra in novembra bom postala 25-letna mamicauser posted image . Moj G je  dr.Naumovski, zaenkrat je se ok bomo vidli ce se bo izkazaluser posted image , sem ga namrec zamenjala pred kratkim. Prej sem bila pri dr.Milosevicu.

Lp pa uzivajte!!!

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: primorke: piran-koper
13.3.2007 9:33:52   
majrim
punce,a je katera od vas mogoče na bolniški???

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu heaven)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: primorke: piran-koper
13.3.2007 10:20:15   
cuma
Čau!

Majrim: jaz sicer nisem na bolniški (čeprav sem doma), poznam jih pa nekaj, ki ne smejo iz hiše...user posted image . A imaš rizično user posted image ?

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: primorke: piran-koper
13.3.2007 11:01:41   
majrim
Cuma,ciao!

Rizično glede na leta in umetno mogoče...vsaj tako mi je rekla na začetku...ampak sem delala dokler lahko,pol so mi pa noge začele otekat(če stojiš cel dan na nogah ni čudno..trgovke pač) in me je dala na bolniško,ker nisem  mogla več od bolečin zvečer ob 21,ko smo končali delat..ampak zanimivo je to,da nekaterim piše da se držijo navodil zdravnika...moja G je pa itak čudna...samo malo zraka rabim...user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: primorke: piran-koper
13.3.2007 11:18:22   
zrak
Jaz sem na bolniški...

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?