|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
24.1.2007 10:41:13   
Anonimen
Včeraj:
K: ješprenj (korenje, fižol in meso sem izločila ven)
M: ješprenj (je bil svinjsko dober)
V: 2 beli hrenovki, hren


Zakaj pa brez fižola? Fižol bi po moje lahko bil zraven. Jaz ga bom en dan skuhala, čeprav ga ne maram, no, vsaj do zdaj ga nisem, ne vem zakaj, pa bom dala noter pa kolerabo. KOlerabo se sme? Ne vem, če sem kje v knjigi kaj zasledila o njej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Montignac
24.1.2007 10:53:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee


Kalbo, začni hujšat z namiuser posted image

Tanikaa kaj je s tabo user posted image ? Kalbo ti je čisto motivacijo zbil, ko tvojo rito tako hvaliuser posted image



zvečer pa še 20 minut Pilatesa za lepo ritko ---> Tanikaa user posted image user posted image user posted image (sej boš ti meni lahko potem jezik kazala ko končaš s Hypoxi-jemuser posted image user posted image )







Evo, zdaj si pa ti začela s Kalbotom. Potem pa bodo zopet mene obrukale, da oslu dajem hrano user posted image  Sam kaj morem, če ga pa mam tolk rada. user posted image

Motivacijo pa mi je zbila tehtnica. Prokleti hudič ne kaže nič manj.user posted image  Sam včeraj sem pa res morala tisto pico jesti in vinčka piti. Pa tudi sicer mi skoraj vsak dan po službi, paše tak ene 0,5 dcl kake butelke. user posted image  Drugače pa se načeloma držim M. Ampak nič ne gre dol. Sicer pa je zdaj vseeno. Itak sem si vbila v glavo, da ni nujno da shujšam, glavno je, da se naučim zdravo jesti. Ne pa tiste svinjarije, kot sem jih jedla do zdaj. In na srečo sem ugotovila, da sem se zdaj že tak navadila na ta način prehrane, da mi ostala hrana zelo težko obleži v želodcu. user posted image user posted image  Včeraj sem se grozno počutila po pici, prejšnjič po pohanem siru. Super. user posted image

In probam verjeti vam, ki pravite, da nimam preveč kil. Samo oblikovati telo je potrebno in to bom naredila s Hypoxijem.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Montignac
24.1.2007 11:19:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Včeraj:
K: ješprenj (korenje, fižol in meso sem izločila ven)
M: ješprenj (je bil svinjsko dober)
V: 2 beli hrenovki, hren


Zakaj pa brez fižola? Fižol bi po moje lahko bil zraven. Jaz ga bom en dan skuhala, čeprav ga ne maram, no, vsaj do zdaj ga nisem, ne vem zakaj, pa bom dala noter pa kolerabo. KOlerabo se sme? Ne vem, če sem kje v knjigi kaj zasledila o njej.


Glede fižola sem vedno v dilemi - po montiju naj ga ne bi jedel v beljakovinskem obroku...Nekje ga priporoča, drugje ga prepoveduje...tko da sem popolnoma zmedena. In prakticiram tako, da jem zrnati fižol kot samostojno jed: v solati z rdečim radičem, v solati s čebulo, popečen fižol, fižolova juha,...Če je pa v hrani kot dodatek, ga pa izločim.
Glede kolerabe; monti je v knjigi navedel "da kar ni izrecno prepovedano je dovoljeno" al nekaj zlo podobnega...O kolerabi v knjigi ne duha ne sluha, tako da jo jz prav z veseljem jem, ker mi je ful dobra.

Grem pa prechekirat kolerabo še na Montignacovo uradno stran.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Montignac
24.1.2007 11:24:29   
Anonimen
U pišuka! Kuhana koleraba ima ful velik GIuser posted image

Results to your search > turnip > GI between 0 and 110
Turnip (coked)*85





user posted image

user posted image Turnip (raw)30
user posted image
Cabbage turnip, rutabaga, Swede turnip70




user posted image Celeriac, knob celery, turnip rooted celery (cooked)*85
user posted image Celeriac, knob celery, turnip rooted celery (raw)35

No ampak še razlaga za *:

* These foodstuffs, even though they have high GIs, their pure sugar content (pure glucid) is quite low (approximately 5%.) Consuming these foods should not significantly affect blood sugar levels.



Tako, da verjetno ni take panike, če poješ košček, dva, iz juhice ven user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Montignac
24.1.2007 11:44:03   
cinci
Ciao punce jst vas skoz spremljam,sam pisat pa ni ravno velik cajta.
Dejte mi prosim povedat kako ve naredite omako iz paradižnika oz. bučk za polnozrnate testenineuser posted image user posted image



_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Montignac
24.1.2007 11:49:10   
tanikaa
Cinci. To je res enostavno in hitro in ti zelo prav pride, ko se ti ne da kuhat ali ko si že fejst lačna.

Jaz naprimer najprej čist na hitro prepražim nasekljan česen, ker brez njega si pač preliva ne predstavljam. Potem dodam naribane bučke in posolim, da bučke pustijo vso vodo. Ko voda čisto izhlapi, dodam paradižnikovo mezgo. Prekuham (kakih 5 minut), dodam nasekljam petršilj ali pa drobnjak. Solim in popram po okusu in to je to.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Montignac
24.1.2007 11:56:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cinci

Ciao punce jst vas skoz spremljam,sam pisat pa ni ravno velik cajta.
Dejte mi prosim povedat kako ve naredite omako iz paradižnika oz. bučk za polnozrnate testenineuser posted image user posted image




Jz jo delam takole:

čebulo do rumenega popražim na olivnem olju, nato stisnem noter (velik) strok česna. Hitro pomešam in dodam naribane bučke (pa nič jih prej ne solim in ne ožamem, kot piše v kakih receptih), ko spustijo sok jih še malo podušim. Ko zmanjka soka od bučk, dodam svež paradižnik ali paradižnikove pelate iz konzerve, ali paradižnikov sok (izogibam pa se koncentratom pa ne vem zakaj).  Malo povrem in dodam začimbe po željah in okusu. Sol, poper, origano pa vedno. Če mi zadiši bolj mediteransko, provansalsko,... dodam pač mešanico teh začimb.

(odgovor članu cinci)
  Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Montignac
24.1.2007 12:00:25   
Anonimen
Tole s kolerabo je torej podobno kot s korenjem. Škoda.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Montignac
24.1.2007 12:07:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Motivacijo pa mi je zbila tehtnica. Prokleti hudič ne kaže nič manj.user posted image    Mogoče je pa pokvarjena user posted image user posted image

In probam verjeti vam, ki pravite, da nimam preveč kil. Ne sej jih nimaš preveč, samo rit imaš veliko user posted image user posted image


Oprosti, ker te skoz hecam okoli riti user posted image , kilograme imaš za tvojo velikost idealne, razumem pa, kako je, če ima človek nekaj viška na stegnih in riti. Jz to skušam "rešiti" z kolesarjenjem in Pilatesom (garantiram, da je to učinkovito, ampak treba je v to vložiti kar nekaj napora, veliko volje in veliko vztrajnosti. Nagrada pa so pohvale drugih in lastno zadovoljstvo). Sicer ne vem kakšna je cena za Hypoxi, ampak verjetno je prevelik zalogaj za moje finance. Drugače tudi mene zelo mika...
Želim ti, da boš zadovoljna z rezultatom, hkrati pa držim pesti, da vztrajaš z nami, sotrpinkami, pri Montiju!user posted image


(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Montignac
24.1.2007 12:09:54   
Anonimen
Jaz za rit in noge v teh dneh pričakujem Fitnes roler, sem ga že med prazniki naročila, hudiča, pa ga še zdaj niso poslali. Potem bomo pa videli šlang bedrca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Montignac
24.1.2007 12:15:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Jaz za rit in noge v teh dneh pričakujem Fitnes roler, sem ga že med prazniki naročila, hudiča, pa ga še zdaj niso poslali. Potem bomo pa videli šlang bedrca user posted image


Ja, samo od tega da ga pošljejo se na bedrcih ne bo nič poznalo user posted image user posted image   Poročaj, kako gre z vadbo!

Imaš pa dober avatar! Če bi bila moja bedrca taka...user posted image

Aja, mojemu dragemu se ful smešno zdi, da za svoja bedra (ki so mi od strani prav grda) rečem, da so kot svinjska stegna. Ampak so res - kot zadnje noge od svinje. Moj se zmerej reži, ko to rečem..Vam moram enkrat prav pokazat

< Sporočilo je popravil caffee -- 24.1.2007 12:16:41 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Montignac
24.1.2007 12:19:38   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Moj se zmerej reži, ko to rečem..Vam moram enkrat prav pokazat



Ja kar daj. Menjaj avatar pa potem še obe menjave nike: Guzonja in Bedrača. user posted image



In še nekaj: Ti me kar zezaj okrog moje riti. user posted image  Pa nič se ne opravičuj. Sama se rada zezam, zato hec tudi razumem. Tak da ni problema.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Montignac
24.1.2007 12:20:11   
Anonimen
Aja, mojemu dragemu se ful smešno zdi, da za svoja bedra (ki so mi od strani prav grda) rečem, da so kot svinjska stegna. Ampak so res - kot zadnje noge od svinje. Moj se zmerej reži, ko to rečem..Vam moram enkrat prav pokazat


Misliš svinjske krače ali so krače taprve noge od svinje...ne vem.

Ja, bom poročala, kako dela, itak da brez dela ne bo nič, ampak tro mi ni panika, imam tudi Abking pro al kaj že, za trebušnjake vsak dan v pogonu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Montignac
24.1.2007 12:27:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: al bina



Ja, bom poročala, kako dela, itak da brez dela ne bo nič, ampak tro mi ni panika, imam tudi Abking pro al kaj že, za trebušnjake vsak dan v pogonu.


In kako dolgo že delaš na abking pro za te trebušnjake? In se kaj pozna?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Montignac
24.1.2007 12:38:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Aja, mojemu dragemu se ful smešno zdi, da za svoja bedra (ki so mi od strani prav grda) rečem, da so kot svinjska stegna. Ampak so res - kot zadnje noge od svinje. Moj se zmerej reži, ko to rečem..Vam moram enkrat prav pokazat


Misliš svinjske krače ali so krače taprve noge od svinje...ne vem.




Kot zadnje noge od svinje. Kako se jim pa reče pa tut jz nisem ziher.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Montignac
24.1.2007 12:39:19   
Anonimen
In kako dolgo že delaš na abking pro za te trebušnjake? In se kaj pozna?


Kaj pa vem, koliko časa, doma ga imam, mislim, da bo marca dve ali tri lea. S presledki, včaish tri tedne nič, ampak se takoj pozna, tako da je treba kar strikten kar se vadbe tiče. Poznat se začne tudi tam nekje po treh tednih se mi zdi, sicer pa je to čisto osvisno od vsakega posameznika.

kako se pozna, lahko vidiš v mojem albumu, gesla: (saj smo sami domači user posted image )

debela al bina: geslo "pujda", suha al bina: geslo "pajek".

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Montignac
24.1.2007 12:57:26   
Anonimen
waw, al binca, (sem si drznila tut sama pokukat v tvoj album)...kolk imaš natreniran trebušček! Lepo!
Ampak si pa pajek. Suhica! Kaj delaš pri nasuser posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Montignac
24.1.2007 13:01:48   
tanikaa
En problem al binca. Nikjer nisem našla debele al bine. user posted image  Pišuka babnca. Trebušček pa je ena a. user posted image  Zdaj mi samo izdaj, je to rezultat tiste mašince ali si še kaj zraven treniralauser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Montignac
24.1.2007 13:05:33   
Anonimen
Kaj delaš pri nas


Pr kil sem dobila nazaj in nisem zadovoljna s sabo user posted image

Tanikaa, ne, samo to zadevo sem uporabljala, po sto, dvesto, tudi tristo ali več trebušnjakov na dan, pa je šlo. Saj trebuha niti nikoli nisem imela ne vem kako zašpehanega, bolj rit pa noge... no, pa zdaj, ko sem nazaj dobila, se mi lepo po ledvičkah obesilo, mater. Migat je treba, drugače je bolj težka.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Montignac
24.1.2007 13:14:51   
tanikaa
Nič. Potem grem danes v nabavo user posted image  Saj tudi jaz nimam dosti špehca okrog pasu. Rit to je problem. user posted image  In kje si nabavla toto mašinco? In seveda koliko stane?

In kaj si si naročila za ritko??

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Montignac
24.1.2007 13:24:09   
Anonimen
Na Top Shopu. Tole za vampe je bilo mislim da 30.000 sit, za noge pa Fitnes roler, ki ga še nimam, mislim da bo pa okoli 60 evrov, ali nekaj takega, nimam pojma. Oz. sem že pozabila.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Montignac
24.1.2007 13:27:06   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Na Top Shopu. Tole za vampe je bilo mislim da 30.000 sit, za noge pa Fitnes roler, ki ga še nimam, mislim da bo pa okoli 60 evrov, ali nekaj takega, nimam pojma. Oz. sem že pozabila.



user posted image  drag šport user posted image  ampak vse za radiatorčke. Bom danes malo prečekirala po trgovinah. Saj v Merkurju tudi prodajajo nekaj iz top šopa se mi zdi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Montignac
24.1.2007 16:35:47   
dulcinea
Evo me... spet se javljam. Saj berem vsak dan, pa je zadnje čase tolk prispevkov, da komaj sledim. DObro, da Kalbo vsake tolko Tanikoo raz[sm=smiley35.gif" border=0>, da se sploh kaj piše. No danes je sreda in javljam, da ta teden nisem dala dol niti kile, SPET. Včeraj sem šla na en dolg sprehod (oz.bolj hitro hojo), kar 4 km. In sem se ful dobro počutila. Edin problem je bil, da sem bla potem vsa premočena, ker se je po poti vscalo. In pol sem mogla enga jegra ruknt, da ne zbolim

Jem pa... zadnje čase ful slabo. Mama kuha riže, makarone in podobno, jaz pa pol kako hrenovko al pa jajček spečem pa na solato vržem. Ma verjetno bo res krivo "negibanje", da ne gredo deke dol. Upam, da bo drugo sredo boljši rezultat. Sicer pa, voljo imam veliko... Ne bom še odnehala, ne. Me boste še trpele.

Berem, da jeste zjutraj polnozrnat kruh s sirčkom. A to lahko? Mislim beljakovine pa OH? Men je včasih tud boljš, če si z lahkim tamarjem namažem kruh pod marmelado, ekr pride bolj sočno. Glede na to, da moram dostkrat jest suh kruh, ker mi ga mami bolj poredko kupi. Pravi, da  je predrag. Pa sem pol tko jezna. Al pa ko naredi solato s ful olja. Pa sem ji kupila ful olivnega, da ga bo ja uporabljala... In kaj naredi ona? Malo olivnega pa malo sončničnega zlije. Ker je sam olivnega škoda. Pa ji tupim, da to je tko, k da bi mehanik pri menjavi olja zmešal pol starega in  pol novega. Pa ne pomaga... Jaouser posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: anabana
Punce; je katera probala pirine rezance od Mlinotesta? So za kej?


Se strinjam z albino. Se jih da pojest, sam meni so zelo puste. Sploh pa, me sploh nima, da bi jedla makarone, ki so bile včasih moja najljubša jed. A mislite, da bi mogla jest več OHjev. Jst jih jem sam zjutraj z zajtrkom. Kosilo so belajkovine, malica sadje in popoldanska malica in večerja arašidi al pa rozine žvečim. Vem, da ne bi smela, pa eno malo peščico, no...
(ni čudno da kile stojijo).

lep pozdravček, D



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Montignac
24.1.2007 16:42:43   
dulcinea
JAO BOŽE al bina, sem si tudi jaz drznila pogledat tvoj album. Pa ti si super suhica naprot meni. Ne vem, zakaj sploh hujšaš. Jst bi bla s tako postavo zadovoljna. Kaj s tako, tud če bi imela kako kilo več. Super si, da veš.

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Montignac
24.1.2007 20:40:09   
Luskan
Živjo!

Tanikaa, tud jaz grešim z vinom - enostavno mi paše, sploh ko dam user posted image  zvečer spat, mi zapaše kak rdeč vinček al pa kakšna buteljka, priznam. Stokrat sem že rekla, da danes pa res ne bom, pa ne gre - je že to dovolj boleče, da sem se morala odpovedat pivuuser posted image . Kaj imaš ti to eno dobro službo, da lahko piješ buteljkouser posted image ?

Drugače pa priznam, da sem se malo naveličala istih zajtrkov - kruh, marmelada, jogurtuser posted image , pa sem danes malo popekla kruh (potem sem našla tudi pri Montiju, da to zniža GI kruhuuser posted image ), ga namazala z marmelado in po tem pokapljala malo jogurta - mmmmmmmmmmm.

Tudi mene zanima (tako kot Dulcineo) - ali sta kruh in sir skupaj dovoljena?

lp

Aja, al bina - svaka čast za trebušnjake, mam kar slabo vest, da nič ne delam v tej smeri. Ah, sej bo, počasi.

< Sporočilo je popravil Luskan -- 24.1.2007 20:41:43 >

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?