|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
10.12.2006 11:49:08   
tinaaja
Hojla punce,
zgleda prihaja cas, ko nsa bo zmeraj vec zadev zacelo grabit user posted image  Tekica, lepo poslusat zdravnika pa bo vse OK user posted image
Meni se je prehlad pozdravil, me pa tako boli na desni nogi meče, ker me drzi krc al nekaj od vceraj zjutri. Je sel moj ze po kalcij.. Prav sepam po stanovanju..  A se se kaksni to dogaja? A pomaga sam kalcij al tud kaksna vaja - meni ne stretching ne mirovanje .. jeee moj je ze na poti domov s klacije - ga je hotla prodajalka prepricat, da rabim magnezij user posted image  No, saj je kombinacija obojega, ampak sem brala v knjigi in na MONu, da za krce v mecih naj bi bil kalcij, za trebuh pa magnezij, se najboljs kombinacija.. Ampak ekr ze kar dost donata spijem, pa nimam problemov (da potrkam) s krci trebuha, bom zaenkrat samo kalcij pila.. Upam, da pomaga.

Sibam nazaj studirat, sem se koncno spravila mal zadevo popedenat... upam,d a me bo drzali vsaj nekaj casa user posted image

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: Marčevke
10.12.2006 16:30:48   
*sonchek*
Ojla user posted image

tinaaja
za krče v mečih pij magnesol - pomaga, preverjeno. Je pa res, da ga g. svetujejo tudi ob otrdevanju trebuha. Evo, jaz se ravno nacejam z magnesolom user posted image

Drugače pa je tole en nor vikend! Ves čas sem govorila, kako je moj lahko srečen, ker me hormončki nič ne dajejo, ampak mislim ,da ga bo še pošteno nasrkal user posted image Danes sva bila na kosilu pri mojih skoraj tri ure! Na obisku sta bila še teta in stric s primorske (ki jih vidim res ravno 2x na leto), pa smo se čisto načvekali, moj je pa zraven skoraj umrl od dolgčasa. Ko sva prišla domov, sem se lotila likanja, moj pa je šel pomagat k svojim, ker imajo danes koline (saj ne, da bo delal samo gužvo, ker jih je toliko, kot da bodo zaklali pol farme user posted image ). Pa sem planila v jok, da meni pa noben nič ne pomaga in da sem za vse sama.... Joj, me je kar malo sram user posted image In potem je moral revež sedeti pri meni in zlagati nogavičke - ko sem mu rekla, da lahko gre h kolinam je bil vesel ko radio user posted image

Lep preostanek nedelje vsem user posted image



(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: Marčevke
10.12.2006 22:04:57   
tejčica
Hojla pupe!

Ta vikend sem pa delala vse razen počivala. Bili smo na Gorenjskem pri mojih in sem se lotila peke treh vrst piškotov, vmes še malo pohajala in sem čisto kaput. Upam da bo ta teden bolj miren, čeprav kaže drugače. No, ja, še deset delovnih dni potem pa pride na vrsto počitek. Če temu sploh lahko rečem počitek. Čaka me nakupovanje za user posted image , priprava sobe, generalna stanovanja... Očitno bom počivala ko pride user posted image .user posted image user posted image user posted image

Tekica, pazi nase in na user posted image . Kavico bomo pa že nadoknadile, brez skrbi.user posted image

Jutri imam pa zaradi slabih izvidov iz laboratorija pregled pri G. In to že ob 7-ih zjutraj! Najbolje da grem počasi kar pančkat.

Nočko!

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: Marčevke
11.12.2006 8:41:47   
A-N-J-A
Mi smo pa smrekco naredil.Je naš otrok obešal kot noruser posted image .Čist je bila navdušena.Evo dokaz:user posted image

Zdajle grem pa počas v trgovino,bom naredila lazanjo.Pa kakšne piškotke tud ne bi bilo slabo narest.Se bom potrudla.
Včeri smo spet mal zapravljal za našga piškotka.Evo spet dokaz:
user posted image

tole pa nisem včeri kupila ampok kakšen mesec prej:

user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: Marčevke
11.12.2006 10:28:44   
tejčica
Danes pa kot kaže, bo spet en doooolg ponedeljek. Sem lena da se mi še sedeti za pisalno mizo ne da. Bila sem pri G in kot kaže sem slabokrvna. Dal mi je tablete Ferrum (železo). Katera hrana ima dosti železa?

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: Marčevke
11.12.2006 10:45:32   
Sibil_
Pozdravček!

Tejčica-goveje meso in suho sadje (predvsem suhe marelice), ampak meso je najboljše baje.PA pomarančni sok je treba zraven pit (opziroma vitamin c) za boljšo absorpcijo železa.Jaz se tudi pomatram z mesom vsake tolko, čeprav mi je fuj.user posted image

Tudi mene se loteva neka lenoba, pa mi hvala bogu tudi ničesar ni treba delat in samo klikam in počivam-hehe.user posted image

Vreme tu na Obali je pa zelo lepo, ampak je pa ohladilo.Zjutraj je bilo kar sveže.

A je katera gledala posteljnino za posteljice v Arielu, je baje nekaj v akciji in kar ugodna cena?Bom morala it malo pofirbcat če je še kaj ostalo, me zanima kakšna je kaj.

LP,
Sibiluser posted image


_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   RE: Marčevke
11.12.2006 10:47:57   
amy26
Katera hrana ima dosti železa?


s hrano boš težko dobila dovolj železa

Vsekakor veliko železa ima rdeče meso, jetrca, pesa, zelena solata, stročnice (fižol),...da se bolje železo absorbira je fajn zraven piti sok od cedevite.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: Marčevke
11.12.2006 12:17:23   
Tekica
Pozdravček vsem,

Tejčica - govedina ima dosti železa (jetrc pač ne smemo zaradi možnih strupov, ki se odlagajo), sicer pa brokoli, suhe marelice in slive. Imam eno znanko, ki si je stiskala sok iz špinače, brokolija itd - njami ...user posted image , ne vem, koliko si je izboljšala. Na dolgi rok verjetno pomaga. Aja pa sploh vsa zelena zelenjava in rdeča pesa!

Kavo bomo že nadoknadile.

Aja, v petek sem dobila tudi vse napotnice - za rešilca, za porodnišnico, za paket (tiste, ki ste že rodile - belo potrdilo o PDP dam delodajalcu, rumeno pa CSD ali ravno obratno?). Se moram sploh pozanimati, kaj vse potrebujem, da bom potem pravi čas uredila.

Že nekaj dni iščem en link, o gestacijski starosti otroka - a ga nismo imele me tukaj v naši temi - samo ga že nekaj ur iščem brez uspeha.

Če ga katera ima, bom zelo hvaležna!

Aja, sicer pa - jaz iz bolnišnice, user posted image  je imel pa prometno nesrečo - on je v redu, avto pa razbit, tko da ... ko se enkrat začne, gre res vse narobe ... Pa bomo že! Če bi bila še jaz noter, bi me lahko samo nazaj peljali v porodnišico - po mojem bi sobna zdravnica samo gledala - halo, a nisem napisala odpustnice??

Aha, sem pa naredila skutne žepke v soboto - mislim, da ne bodo zdržali do božiča, jih ima user posted image  zelooo rad!

Pazite nase!

_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   RE: Marčevke
11.12.2006 12:41:45   
urla
Čao nosečke,

Midva z dragim sva bila cel vikend brez otroka, ker je bil na počitnicah. Sem se res spočila. Sva pa v soboto in v nedeljo pustila 60.000 sitkov samo za sanitetni material za novorojenčka (modrček za dojenje, blazinice, alkohol, fizološka, tetra krpice, duda,.....). Me je zadnjič čist panika zagrabla, kaj če grem rodit, pa nimam čisto nič še pripravljeno. Tako, da imam sedaj zase vse v kovčku in tudi za pikico vse za zagotovitev higienskega minimuma. Cunje bomo prali in likali in pospravljali v januarju.

Sem bila pa v četrtek na pregledu in mi je vzela mikrobiološki bris zaradi vnetja oz izcedka, ki nič ne peče in ne srbi. Je rekla G, da mi bo najbrž dala antibiotično mazilo. Odprta še vedno 1 cm, MV pa še vedno prekratek. Priporočljivo nadaljnje počivanje in čuvanje. Mi je pa rekla, da grem komot lahko plavat, samo naj si dan tampon notri in zvečer pol svečke Borelex, zaradi spremembe na sluznici.

Kdaj smo sedaj LJ zmenjene za kavo????? Jest lahko in pop in dop.

Urša

(odgovor članu Tekica)
Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: Marčevke
11.12.2006 13:05:46   
tinaaja
Zeleza v telesu se ne da zvisat z zelenjavo.
Edina zadeva je meso, meso, meso, najboljse je zrebickovo. Preverjeno pri strokovnjaku za prehrano. Tko da al veliko rdecega mesa ali pa sirupi, tablete,...
Sem si zracunala, da imam do dopusta pred porodnisko se 17 delovih dni, koncam pa s sluzbo 26.1. Vmes pa frej cez praznike in kar teden dni dopusta januarja user posted image  Juhuhu, brojimo sitno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: Marčevke
11.12.2006 13:27:17   
Taya85
Pozdravčekuser posted image !

No midve z user posted image  sva dopolnili 26t!!!!!!! Brcike je čutiti non-stop.........počutim se kot trampolin user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Ko berem koliko ste že nakupile, me je kar malo stisnilo, saj jaz nimam še skoraj ničesar, razen nekaj bodijev, ter zibelke.......
Kaj pa sploh nameravate vzeti sabo v porodnišnico, meni se niti sanja ne kaj rabim. Če ima mogoče kater kakšen link, na katerem to piše naj mi ga prosim posreduje.........Hvala............

Drugače nimava z user posted image user posted image   nobenih problemov, če odštejem tiste nočne krče v nogo ki bolijo kot user posted image !!

Zanima me koliko so tehtali vaši user posted image  v 25t, meni je na UZ rekla da ima sedaj 770g, ampak jaz nimam občutka ali je to vredu (preveč,premalo), sem pozabila gin. vprašat.

Lep pozdravuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: Marčevke
11.12.2006 14:17:12   
sezam
tejčica - ti si pa še ful aktivna. Ti kar malo zavidam. Lahko še zame kake piškote spečeš user posted image user posted image . Mi samo lušte delat z njimi user posted image user posted image . Dosti železa ima rdeče meso, dobro pa je piti zraven še pomarančni sok, ker v tej kombinaciji pride v telo še več železa.

A-N-J-A - lepa smrekica user posted image user posted image

tekica - rumeno potrdilo daš svoji osebni zdravnici, drugega pa na CSD, in nič delodajalcu. Ko boš šla na CSD boš pa tam dobila goro papirjev, ki jih nato nekaj sama izpolniš, nekaj odneseš k svojemu delodajalcu in nekaj k parterjevemu delodajalcu (če bo on koristil očetovski dopust)

taya85 - naj te potolažim. Jaz tudi nimam še nič pripravljeno. Kupila sem le ene 2 žabice. Drugače moram pa malo pregledati kaj imam, kaj mi je že dala sesta, iti po košek k staršem, dokupiti stvari kot so vate, alkohol, mazila,... ampak bom to delala po praznikih. tako, da je še dovolj časa.

Drugače pa še kašljam, da se kar skup drži, pa nič ne smem vzeti. Vprašala osebno zdravnico in G. Le s čajčki se nacejat user posted image .


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: Marčevke
11.12.2006 14:28:16   
pocka
Hojla user posted image ,

mi smo pa danes vstopili v 29 teden user posted image ! Ta vikend sva bila z user posted image na štajerskem, tako, da sva v soboto naredila en izlet v Avstrijo in spet zapravila en kup dinarčkov za našo user posted image , ah ja, če pa je tako lepo nakupovat user posted image . Zdaj pa mislim, da imava počasi že skoraj vse, razen malenkosti  (kozmetika, plenice,...).

Dolgolaska, midva sva na 3D UZ v Postojni dobila enih 17 slikic in en kratek filmček na CD-ju, 4 slikice nama je pa še sprintala. Sam pregled je trajal samo kakšnih 20 minut, ampak je naredila celoten morfološki pregled, tako, da imam prvič do zdaj v materinski knjižici izpolnjene res vse prostorčke. Skratka, bila sva zelo zadovoljna. Ti greš jutri spet, ne?user posted image

Zdaj pa grem malo na sonček, dokler ga je še kaj user posted image .

LP, Pocka


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: Marčevke
11.12.2006 14:47:13   
soncek78
Hello user posted image !
 
Na Obali je takoooo lepooo kot že dolgo ni bilo. Sonček sije in prav dobre volje sem user posted image .
 
Taya85 mislim, da je s težo user posted image  vse v redu...
 
Moja user posted image  veselo telovadi... user posted image Kot mali akrobatek.
 
Počutje je super in komaj čakam jutr, da grem tudii jaz user posted image . Se vidimo Obalke!
 
 
Lep pozdravček vsem!
 

_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: Marčevke
11.12.2006 15:10:45   
*sonchek*
Ojla user posted image
 
Huh, ste bile pa pridne, čveke, sem komaj utegnila vse prebrati user posted image   Mi smo danes dopolnili 27 tednov user posted image
 
Taya85 tudi midva nisva še nič (ampak res nič!) kupovala, kar pomeni, da naju vse to še čaka - joj, komaj čakam! user posted image  Vidim pa, da ste bile nekater že zelo pridne, kar se tiče nakupov in imate že skoraj vse pripravljeno za prihod user posted image  midva se morava naslednji vikend lotit preurejanja prostorov - nekaj pohištva bova vrgla ven iz sobe in naredila prostor za posteljico, previjalno (ki pa ju morava seveda še kupit user posted image ) in ostalo. Odločila sem se, da si bom naredila doooolg seznam vsega, kar bo treba kupiti, da bom lahko potem samo odkljukala kupljeno user posted image
 
Glede teže - najin paglavček je bil pri dopolnjenih 26 tednih (prejšnji ponedeljek) ocenjen na 950 g (pa g., razen tega, da je vse ok, tudi ni komentirala) user posted image  Ga/jo pa čutim ves čas - včasih prav ne morem verjeti koliko energije ima lahko tako malo bitje user posted image  Včeraj me je tako grozno nekaj tiščalo desno spodaj. No, pa sem se ulegla za nekaj minut, mali/a je začel/a protestirati (beri: brcati) in prav čutila sem, kako se obrača. No, pa je "bolečina" popustila, tako da je bil/a verjetno v takem položaju, ki meni, ni ravno najbolj ugajal...
 
Še 21. delovnih dni, potem pa dopust in porodniška! user posted image  Komaj čakam!!!
 
Pozdravček user posted image

(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: Marčevke
11.12.2006 16:13:05   
Dajadada
Teža:
27. teden naj bi imeli naši user posted image  900 g, veliki pa naj bi bili 36 cm. To so bolj informativne številke, ker se itak vsak po svoje razvija in majhna odstopanja niso zaskrbljujoča.

25. teden naj bi bili veliki 34 cm, težki pa 680 g.

Kava v Ljubljani:
19.12. dopoldan
ali
19.12. popoldan
ali pa kar oboje, če ste ene za eno, druge za drugo varianto.

Meni ta dan bolj ustreza dopoldan, ker sem od dveh do šestih popoldan na eni predstavitvi.

Sva pa imela včeraj z dragim otvoritven žur (pred kratkim preseljena) za family in sem kuhala za 12 ljudi. Moram rečt, da sem se kar namatrala. Sploh ker sem šla sredi noči iskat user posted image , ki je popival na prednovoletnem srečanju, zvečer sem pospravljala, zjutraj pa z njegovo "mačkasto" pomočjo (lahko si predstavljate koliko mi je pomagal) kuhala in pekla kot nora. Morala sem se malo izkazati kot gostiteljica, tako da sem kar pretiravala z različnimi jedmi ... Pa še pečico imava novo in je še nisem čisto pogruntala. Pa še prekmalu so prišli, ker imajo eni malega fantka in se je pač treba njegovemu urniku prilagajat. Cela norišnica, ampak je ful dobro uspelo.
Jaz pa skoraj cel dan nisem začutila svojega user posted image  in me je že kar zaskrbelo. Zgleda da je bil čisto prevelik džumbus za njega in si je raje zamašil ušesa in pridno pančkal. Zvečer pa je bil spet živahen. 
  
 

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: Marčevke
11.12.2006 17:04:28   
Dajadada
Hej punce, kje pa ste. Že 45 minut ni nobena nič napisala.

Dajte mi prosim povedati, ali ve poslušate muziko za dojenčke. Mene že kar vest peče, ker je enostavno ne morem poslušati. Namesto da bi se sprostila, kar živčna postanem ob tistih ponavljajočih se tonih. Pa sem dobila že ful različne muzike, ampak mi prav nobena ne paše.
A mislite, da glasba res tako zelo vpliva na naše user posted image  v trebuščku???

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: Marčevke
11.12.2006 17:38:37   
*sonchek*
dajadada sem videla koliko naj bi tehtali user posted image - očitno je moj debelinko (kar po trebuhu sodeč ne bi bilo nič čudnega user posted image ) ali pa so ocene pri g. malo pretirane... user posted image
Madonca, pa si bila res pridna - le kje najdeš toliko energije? Jaz si sploh ne predstavljam, da bi mogla zdaj kuhati in peči za toliko ljudi - še midva z možekom se zadnje čase gostirava pri starših user posted image
Glede muzike za dojenčke - meni gre ta muzika enostavno na živce user posted image Pa tudi zdi se mi, da na user posted image nima ravno kakšnega velikega efekta - najin paglavček je očitno bolj divji, saj začne poskakovat ob hitrejših ritmih user posted image

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 3093
   [Brisano sporočilo]
11.12.2006 19:00:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *sonchek*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: Marčevke
11.12.2006 19:26:49   
MoonEve
Ojla!

Tudi jaz sem že iskala muziko za dojenčke, je pa ne poslušam zdaj, pripravila sem par cdjev za potem, ko pride.user posted image Nekaj uspavank sem pa v vrtcu dobila, kjer sem delala. Pa na netu (če imate odprte iTunes) je ogromno radijskih postaj z nevsiljivo ambientalno glasbo, ki se mi zdi še najboljša alternativa uspavankam. user posted image Sama zjutraj/ponoči, ko ne morem spati, poslušam BLUEMARS To bi lahko poslušala skozi. Poleg tega je pa bebica deležna še trance & progresivne muzike, ki jo vrtiva z dragim na gramofonih user posted image (no ja, jaz se zdaj bolj z user posted image in s sabo ukvarjam kot z vrtenjem user posted image ).
V soboto sem bila v IKEI!! user posted image Peljala nas je mami, zraven je šla še njena prijateljica in moja teta. Vse razen mene so šle "samo pogledat", haha. Na koncu smo imele čisto zabasano micro, dobro, da zdaj na meji ne gledajo več prtljžnikov. user posted image Kupila sem odejco, blazino, zaščito za jogi, začito za okoli posteljice, rjuhe in dve posteljnini. Sem hotela tri, pa dobijo tretjo šele konec decembra. Bo treba še enkrat it pred marcem user posted image Pa še za naju sem dobila eno posteljnino, par manjkajočih drobnarij za kuhinjo in tepih za kopalnico. In končno sem v H&Mu kupila zase debele hlačne nogavice s prostorom za buši. Ker v Celju imajo res bolj bogo ponudbo nosečniškega perila, drugje so pa precej drage.
Ostale stvari za otročka bova kupovala po novem letu, tudi jaz si moram naredit tak seznam, pa ga potem črtat. Komaj čakam!!
Drug teden se vam verjetno pridružim na ljubljanski tortici, bolj verjetno popoldne (po 16.15 enkrat).
Jutri imava pa pregled, upam da bom videla pikico user posted image

Juhu


_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: Marčevke
11.12.2006 20:00:34   
erna14
hojla lep pozdrav tudi z moje strani,vidm da se mate vse uredu
mam vprasanje za vas in sicer zanima me ali ima kaka tudi podobne tezave kot jaz in sicer ze nekaj casa moram nosit dnevne vlozke zaradi izcedka ampak ok to je v nosecnosti dokaj normalno ampak tudi nekaj casa ze opazam da ce veliko hodim ne naprimer po stanovanju ampak ne vem k grem vn recimo v trgovino mam tak mokr obcutek in vedno je potem vlozek mokr taka brez barvna tekocina.full me skrbi da gre za odtekanje plodovnice,g.nisem na prejsnem pregledu nc omenila in ko mi je delala ultrazvok mi je rekla da je vse ok zdaj pa ne vem me kr mal panika daje,kaj pa ve meniteuser posted image user posted image user posted image ampak to se dogaja ze cca zihr 2 mesca ce ne vec,ampak temu nisem pac namenjala velik pozornosti zdaj pa kar naenkrat panika.

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: Marčevke
11.12.2006 20:29:31   
Boni3
Erna 14 v Sanolaborju se menda dobijo eni vložki,prav to namenski,da ugotoviš ali gre za plodovnico ali ne.Menda se pri plodovnici obarvajo.Ne vem pa ne,jat jih nisem uporabljala,jih je pa ena kolegica.Če imaš pa slab občutek pa vsekakor vprašaj raje g.

Drugače ženske ste ful pridne,vse nekaj pečete šibate in nakupujete....
No jest sem bila nekaj časa brez rač. tako da nisem ravno na tekočem z vsem. Rok imam po novem 9.4.tako da uradno ne spadam več med marčice,ampak kaj čmo bom kar tu ostala.Drugače pa pričekujemo user posted image  in je menda vse ok.Sem nekje v 23 t in še nisem ama čisto nič pripravila,ker se mi zdi da imam še fuuuul časa.Čeprav se mi zdi,da bo tik tak okrog in se bom potem kotalila po trgovinah pa doma za peglo,da bo joj.Dejte povedat kolk ste se kaj zredile do zdaj.Jest sem pridelala že kakih 9 kiluser posted image  Užas!!!! Je pa res tudi to,da me skoz daje išijas in nategnjene kolenske vezi in sem zato malo manj poskočna in mobilna (beri hodim kot sto let stara mamka z leseno nogo in še palčko) in tudi gibanje mi ne predstavlja kakšnega veselja. Služba in pop. obveznosti sodijo pa zdej tako ali tako med adrenalinske športe! Ma sej je cool.Samo če se bom tolkle redila,bom mela na koncu +20 kil in odvečne kože živ bog ne bo več nazaj spravil....
Glavno,da smo zdraveuser posted image inuser posted image  drugo bo pa že. Btw na kavo me ne bo,nimam ne avta ne časa. Po moje bom utegnila šele ko bomo meleuser posted image da bomo skupaj letele v Tivoliuser posted image

Lp in uživajte

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: Marčevke
12.12.2006 8:09:14   
tejčica
Jutro pupe!

Hvala za vse nasvete glede hrane. Očitno bo treba jesti več mesa, pa sploh mi ne diši. Suhe marelice in slive pa pri meni odpadejo, ker sem potem cel dan na školjko prikovana, tako me poženejo. Pa tako so dobre!

Tekica, pri vas pa ni dolgčas. Važno da je vse ok, avto se bo pa že popravil.

Nekatere imate paa že ful pripravljenega za user posted image . Jaz pa NIČ! Omare še čakajo v kleti da jih sestavimo, cunjic še kupovat nisem začela, stare so še na Gorenjskem po škatlah, stari vozek nekje v garaži. Bebico doma čaka samo ropotuljica, ki jo je prinesel Miklavž. Začnemo z akcijo po novem letu in to na veliko.

Obalke, se vidimo danes na telovadbi. Kaj pa kakšna kavica? Kdaj imate kaj čas?

Pa pa!

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: Marčevke
12.12.2006 8:47:03   
slumpo
ojla nosečke

sem vam samo želela povedat da sem danes kot bi me tank povozu in pazite že zaradi pikice....prvič se je zgodilo da ponoči nisem zatisnila očesa ker je mali imel neke vaje čisto celo noč. mene je pa premetavalo in sem bila ful utrujena in iztočasno čisto sveža.

midva jutri dobiva sobico ki sva jo naročila pri Sadekotu. Pol se pa začne akcija z beljenjem in nakupi za malo pikico. user posted image user posted image ....pa zavese pa lučka........user posted image user posted image aja pa oblekce in vse kar bomo pač rabili.

sicer sem OK le da me še vednooooooo dajejo ti  krči pa saj veste nosečniške tegobe glede bolečin na vsakem delu.

lp  

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: Marčevke
12.12.2006 9:05:40   
freya
Hojla!

Da se še jaz malo potožim, že par noči (in potem seveda še celo naslednje dopoldne) me spet ful bolijo kolki, ki jih "poležim". Blazina med nogami sploh ne pomaga, ker se kvečjemu še manj obračam, posledice so pa še hujše. Se danes počutim ko ena 100 let stara mama, ki ima kolk za zamenjat. Bi rabila palico za hodit user posted image . Ne predstavljam si, kako bo to še naslednja dobra 2 meseca in pol.

Koliko magnesolov na dan popijete? Meni je zadnjič dr. rekel, da je dovolj 1 tableta/dan, in v tem primeru nič Donata, ampak meni so se zdaj, ko sem Donat eliminirala, krči spet okrepili. Samo da v postelji malo narobe noge skrčim, smo že tam. Zdaj pa ne vem user posted image .

Pa še nekaj me zanima. A je katera opazila, da bi ji trebuh ponoči otrdeval? Mislim, da se mi je to zgodilo to noč, ker ko sem vstala za na WC, me je pravzaprav zbudil čisto trd trebuh, vključno z želodcem (kot bi imela skalo), da sem se komaj obrnila za vstat. Nič mi ni bilo jasno, pol pa tam na školjki ugotavljam, kaj bi to bilo user posted image . Pa sem bila čist zdramljena.

Oh, samo jamram, saj drugače sem fajn. Do praznikov se moram enkrat spravit v oglede za kasnejše nakupe (če bom zdržala za po novem letu), nimam še čisto NIČ!!! Pa vidim, da na srečo nisem edina. Me pa včasih kar malo stisne, kaj če se kaj zakomplicira, pa bi rabili že prej, pol si pa dopovedujem, da to rundo pa mora končno bit vse ok in da bomo zdržali do konca kot je treba.

Bodite pridne in cartajte user posted image , jaz grem pa piškote pečt. Sončka vsem!

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?