|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torba/nahrbtnik
13.2.2006 19:02:13   
soncicaT
Prosim svetujte.

Nujno moram kupit kak nahrbtniček ali torbo (za stvari  za dojenčka).

Kaj mi predlagate?

Sem gledala nahrbtnik v baby-centru in hočejo kar 10.000sit za njega...user posted image

Kam naj grem gledat, ker ni mi pa za letat od trgovine do trgovine...

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
13.2.2006 19:10:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: torba/nahrbtnik
13.2.2006 19:24:15   
tinkatonka
Jaz sem ravno danes v Leclercu kupila previjalno trobo. Všeč mi je predvsem zato, ker ni tipična previjalna torba, ampak je tudi "ženstvena". Ima kar nekaj uporabnih predalčkov in previjalno podlogo. Imajo jih v rdeči in modri barvi. Zanjo sem dala 7000 SIT.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: torba/nahrbtnik
13.2.2006 19:26:50   
3new!yes!!
Zakaj rabis ta nahrbtnik? Za spehode, da ga bos lahko imela poleg vozicka oz na rocaju? Ptem je boljsa torba- vsaj jaz sem jo kupila in je ful fajn..- ful predalckov.
Drugace pa ne rabis posebaj nahrbtnika kupovat.. No, jaz jih imam ene 10user posted image , tako da ne mislim se enega vec met..

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: torba/nahrbtnik
13.2.2006 21:40:14   
muha1



Mi pa imano Nivea nahrbtnik. Ima previjalno podlogo, prostor za stekleničko in pleničke. Zraven pa dobiš še nekaj iz njihove kolekcije (vlažilni robčki, razne kremice...). Jaz sem z njim zadovoljnauser posted image



(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: torba/nahrbtnik
21.2.2006 21:32:29   
pravljica
mi imamo quinnyjevo torbo (10 000 sit s previjalno podlogo)...od vseh, ki sem jih gledala, se mi je zdela najlepša in najbolj praktična...aja, pa črna je morala bit (takšnih je bilo najmanj)...nisem pa tip za nahrbtnike, zato jih niti nisem gledala...mora bit za čez ramo in za obesit na ročaj vozička

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: torba/nahrbtnik
12.4.2006 12:15:26   
kapesanta
meni so vse rekle naj nabavim od NIVEje nahrbtnik - v mulerju pa sem videla nahrbtnik od BEPANTHENA, ki je dost cenejš.
A je katera mogoče že preučila razliko med njima? Zanima me predvsem kvaliteta izdelave od obeh - vzorčkov ki so v njih itak hitro zmanjka.


_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: torba/nahrbtnik
12.4.2006 12:34:33   
mojca75
????user posted image

zakaj pa sploh rabim neko torbo al nahrbtnik... deset nahrbnikov mam doma, pa bom valda tist kar rabim s seboj tovorit naložila v enga, ga dala spodaj v košaro! vse stvari se da posamezno kupiti, razen previjalne podloge nisem še zasledila, a jo je katera, kje in kolk dinarčkov?

jaz itak ne mislim za čisto majhnega met kakne posebne kozmetike (razen lekarniške - po priporočilih tašče pediatrinje) ker so vseeno polne konzervansov in druge kemije. pol pa že napakiraš kar ti najbolj ustreza!

sej ne da vas kritiziram, ampak to je moje mnenje, tko bom naredila!
Razen če je kaj takega posebnega v teh npr niveja torbah, kar mogoče ne poznam. povejte?

Pa lep dan

Mojca


(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: torba/nahrbtnik
12.4.2006 12:38:49   
kapesanta
mojca75 - super zate - jst imam pa samo usnjenega (za v službo) - nekut ne bo glih za sprehode user posted image  pa še majhen je - glih sam za ritobrisnike.user posted image


_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: torba/nahrbtnik
12.4.2006 12:40:56   
kapesanta
pa če ima katera še kakšno drugo torbo ali nahrbtnik s previjalno podlogo naj prosim napiše svoje mnenje o njej - sem gledala če ma Bubchen kaj (že zarad kozmetike) pa nisem nič našla

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: torba/nahrbtnik
12.4.2006 13:30:16   
Barbs
Jaz sem kupila torbo v Arielu. V bistvu nima nič kozmetike noter,  dodan ima le poseben "žakeljček" za morebitne mokre cunjice, pa nepremočljivo podlogo za previjanje ,  noter je všit predalček, v katerega se prileže steklenička, pa še ene par žepov ima, tudi za denarnico in mobitel - kar je po moje optimalna varianta in ko greš na sprehod ali po nakupih ali na obisk, ne rabiš imet še svoje torbice oz. nahrbtnika posebej zraven. Rabila jo bom za na voziček, zato je torba s pritiskači, ki se lepo pripnejo. Dolgo sem iskala natančno tako, potem pa sem jo za cca 7.000 sit le dobila. Pa še temno modra je, in paše na voziček. V to torbo bom user posted image  pripravila tudi vse potrebno za user posted image , ko naju bo prišel iskat v porodnišnico.

Skratka, meni se zdijo  nekateri "uniformirani " previjalni nahrbtniki neuporabni, ker kozmetika noter ponavadi ni ista, kot jo uporabljaš pri vsakdanji negi, pa še, ko porabiš priložene škatlice, flaškice, tubice, paketke, ostanejo ponavadi tisti predali popolnoma neuporabni za kaj drugega, ker so narejeni po meri za določeno vrsto kozmetike.



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: torba/nahrbtnik
12.4.2006 13:36:14   
zaliga
Tud sama iščem nekakšen nahrbtnik, ki bi bil kombinacija vsega. Za bebo in zame, da ne rabim še dodatno torbice zraven jemat! Pa mislim, da bom kar v DMu kupla njihov nahrbnik, ni preveč drag - 4.999 sit!
Nivejin mi ni všeč, ker ga ima vsaka druga mamica, kot da je ta ednini, pa še poceni ni najbolj, kozmetitka, ki je notri, pa tak ne veš, če ti bo prav prišla-odgovarjala!

Previjalne podloge pa imaš v otroških trgovinah, samo nisem zasledila še nobene barvne, samo bele. Cene pa so okrog 3.000 sit! Kar nekaj....


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: torba/nahrbtnik
12.4.2006 15:43:36   
Anonimen
razen previjalne podloge nisem še zasledila, a jo je katera, kje in kolk dinarčkov?


Se mi zdijo najboljše tiste za 1x uporabo (no, dokler ni polulana user posted image ), dobijo se v DM, Mullerju,... povsod pač, po 10 skupaj pakirane.

Sicer pa imamo PP torbo in se mi zdi zelo vredu. Razen cena user posted image

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: torba/nahrbtnik
12.4.2006 16:14:28   
MarijaPo
jaz sem dobila zraven vozicka torbo od Peg Perega in pa od tete torbo, ki je tudi polnahrbtnik (ima eno naramnico, tko da zgledas kot student - to mi je ful vsec). Bom videla kaj se bo bolj obneslo.

Kapesanta, ta tvoja krava na slikici ful rula. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?