|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 19:35:41   
HuAnita
Sorči vsem, ki vam je tam všeč, sem se ful veselila, ker je bil :love: pripravljen za našo prinčipeso odpreti denarnico za pomladansko-poletno kolekcijo, ampak v Zari mi, kljub ogromni izbiri, ful ni bilo všeč...:zmeden2: Ne vem no, imeti otročka oblečenega kot eno najstnico, ki jo razganja in posnema C. Aquilero (prekratka krilca, majčke), meni to ni všeč. Sem pa že bolj za 'staromodne' pajace.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 19:37:18   
ZARA
A res??
A take cunjice imajo??
Jst se nikol nisem bila,ampak pohvaljo pa zelo...
A pol nc nisi nabavla za malecko??

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 19:38:04   
pravljica
kje pa je zara v MB :zmeden:, a v europarku? nisem vedla, da majo tud stvari za malčke :ups:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 19:39:48   
lelaval

Mogoče boš pa kasneje tam kupovala, ko bodo otroci izražali svojo voljo glede oblačenja (verjemi, to bo še prehitro). Meni so v Zari stvari všeč, a še raje kupujem v H&M - tam pa imaš kot praviš "staromodne pajace" - po najnovejši modi.

LP

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 19:48:35   
Seven*
Meni tud Zara ni vsec. Tam sem malemu kupila samo eno kapico.. H&M je zakon.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 19:48:56   
HuAnita
Zara, eno mikico z zajčkom :zajcek: spredaj, pa eno cart kapico za poletje...
je pa kar ugodno, to je res.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 19:52:29   
lutka
Seven,a že majo v H&M prehodne jaknce?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 19:57:38   
Taša
Tudi jaz sem zadnjič ko sem šla v MB mal pofirbcala po Zari... To je blo že drugič..pa mi ni bilo nič kaj posebno všeč...Nevem no.. Sem zavednica H&M še iz avstrijskih časov, saj sem že Niki vsa oblačila kupovala v H&M...( to je 6 let nazaj)... So pa cene v Zari kar visoke če primerjam H&M... no vsaj men se zdi...Nevem pa kako je z kvaliteto.. sem z H&M ful zadovoljna...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 20:06:09   
ZARA
...HuAnita...sprasujem zato,ker men tud naceloma taka 'moda za detke' ni vsec!!!
Da nam brezveze cajta zapravljala...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 20:08:10   
Anonimen
Meni so tudi grozne tiste vse nafrfulene majhne punčke. Jaz bi svojo, če bi jo imela, definitivno bolj športno oblačila.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 20:15:00   
HuAnita
Zara, www.zara.com, preveri, pa mogoče greš enkrat na izlet v MB, da te ne bom slučajno odvrnila od nakupa;)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 20:19:23   
ZARA
Si me ze :)-:)-:)-

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 20:23:21   
india
Oj, HuAnita, a si morda obiskala Aladina?? Odkar iamajo spet odprto imajo ful dobre zadeve za babike!
Jaz sem mojo Pio oblekla za 15k komplet, hlačke, majčke,klobuček, .....skratka vse, zdaj nama še h kompletku ena minika manjka, pa bo!
Meni se zdijo oblačila pri Aladinu kvalitetna in dobre cene....:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 20:49:07   
lan
Jaz sem bila tudi danes v Mb v Zari pa za tamaucka nisem nasla kaj posebnega,hmmmmm,zase pa ful dobrih cot:bravo:.Trikrat hura za mami in Mb.
Kadarkoli sem na Stajerskem prevec zapravim;)!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zara v MB, meni je mimo...
30.3.2005 21:05:37   
pika74
Jst sm pa že misnla, da je šla ZARA8) na Štajersk:)-:)-

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?