Zara v MB, meni je mimo... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


HuAnita -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 19:35:41)

Sorči vsem, ki vam je tam všeč, sem se ful veselila, ker je bil :love: pripravljen za našo prinčipeso odpreti denarnico za pomladansko-poletno kolekcijo, ampak v Zari mi, kljub ogromni izbiri, ful ni bilo všeč...:zmeden2: Ne vem no, imeti otročka oblečenega kot eno najstnico, ki jo razganja in posnema C. Aquilero (prekratka krilca, majčke), meni to ni všeč. Sem pa že bolj za 'staromodne' pajace.




ZARA -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 19:37:18)

A res??
A take cunjice imajo??
Jst se nikol nisem bila,ampak pohvaljo pa zelo...
A pol nc nisi nabavla za malecko??




pravljica -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 19:38:04)

kje pa je zara v MB :zmeden:, a v europarku? nisem vedla, da majo tud stvari za malčke :ups:




lelaval -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 19:39:48)


Mogoče boš pa kasneje tam kupovala, ko bodo otroci izražali svojo voljo glede oblačenja (verjemi, to bo še prehitro). Meni so v Zari stvari všeč, a še raje kupujem v H&M - tam pa imaš kot praviš "staromodne pajace" - po najnovejši modi.

LP




Seven* -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 19:48:35)

Meni tud Zara ni vsec. Tam sem malemu kupila samo eno kapico.. H&M je zakon.




HuAnita -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 19:48:56)

Zara, eno mikico z zajčkom :zajcek: spredaj, pa eno cart kapico za poletje...
je pa kar ugodno, to je res.




lutka -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 19:52:29)

Seven,a že majo v H&M prehodne jaknce?




Taša -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 19:57:38)

Tudi jaz sem zadnjič ko sem šla v MB mal pofirbcala po Zari... To je blo že drugič..pa mi ni bilo nič kaj posebno všeč...Nevem no.. Sem zavednica H&M še iz avstrijskih časov, saj sem že Niki vsa oblačila kupovala v H&M...( to je 6 let nazaj)... So pa cene v Zari kar visoke če primerjam H&M... no vsaj men se zdi...Nevem pa kako je z kvaliteto.. sem z H&M ful zadovoljna...




ZARA -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 20:06:09)

...HuAnita...sprasujem zato,ker men tud naceloma taka 'moda za detke' ni vsec!!!
Da nam brezveze cajta zapravljala...




Anonimen -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 20:08:10)

Meni so tudi grozne tiste vse nafrfulene majhne punčke. Jaz bi svojo, če bi jo imela, definitivno bolj športno oblačila.




HuAnita -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 20:15:00)

Zara, www.zara.com, preveri, pa mogoče greš enkrat na izlet v MB, da te ne bom slučajno odvrnila od nakupa;)




ZARA -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 20:19:23)

Si me ze :)-:)-:)-




india -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 20:23:21)

Oj, HuAnita, a si morda obiskala Aladina?? Odkar iamajo spet odprto imajo ful dobre zadeve za babike!
Jaz sem mojo Pio oblekla za 15k komplet, hlačke, majčke,klobuček, .....skratka vse, zdaj nama še h kompletku ena minika manjka, pa bo!
Meni se zdijo oblačila pri Aladinu kvalitetna in dobre cene....:bravo::bravo::bravo::bravo:




lan -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 20:49:07)

Jaz sem bila tudi danes v Mb v Zari pa za tamaucka nisem nasla kaj posebnega,hmmmmm,zase pa ful dobrih cot:bravo:.Trikrat hura za mami in Mb.
Kadarkoli sem na Stajerskem prevec zapravim;)!




pika74 -> Zara v MB, meni je mimo... (30.3.2005 21:05:37)

Jst sm pa že misnla, da je šla ZARA8) na Štajersk:)-:)-




Stran: [1]