|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaspanke
31.3.2005 7:00:04   
pegy

Dobro jutro kaj danes nič ne kofetkate:kava:,jaz bom kr dvojno dozo rabila k jo itak pijem z velik mleka pa me nič ne zbudi .Zgleda da je pred nami še en zamorjen dan.:((
:rozica::rozica::rozica:,

lep dan vsem pa upajmo da bo kaj sončka:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
31.3.2005 7:03:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pegy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   zaspanke
31.3.2005 7:07:07   
Magi*
'jutro! pikica je pojedla in nazaj zaspala, mož je že v službi, jaz pa (seveda) za komjutrom s kavo v roki. se tolažim, da tole kislo vreme paše mojim rožicam, ki pridno rastejo na vrtu:)

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu pegy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zaspanke
31.3.2005 7:12:01   
pegy
ZOAL!!! Prav nič ti nisem fouš zaradi beljenja stanovanja :zmeden:,vseeno pa upam da boste čim prej končali pa da nebo velike gužve .

Pa veliko sooonnnčččkkkaaaaa!!!!!!!!!!!111:sloncek:

(odgovor članu pegy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zaspanke
31.3.2005 7:15:52   
kaja11
Dobro jutro tud od mene.... :duda: še spi, mami pa kofetka in čekira kaj je zamudila na RR. A ni dons sonček napovedan?? Komaj čakam, da greva ven:bravo:

(odgovor članu pegy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zaspanke
31.3.2005 7:35:05   
Taša
O dobro jutro... Sem se ravno izkobacala iz postelje...Sva danes z Mašo malce potegnili...No Maša še vedno spi jaz pa hitro mal na RR pogledat in eno:kava: spit....

(odgovor članu pegy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zaspanke
31.3.2005 7:37:20   
Lenny
Jutrooooo.....zaspano jutro :zaspan:
Pri meni je že prava katastrofa: konec zimskega spanja, začetek pomladanske utrujenosti, sivo vreme, pa še premik ure :zaspan: A bom do poletja sploh prišla k sebi :)-
Lep dan vsem :)

(odgovor članu pegy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zaspanke
31.3.2005 7:46:26   
African queen
Dobro jutro!!
Joj mi ustajamo kar ob osmih,skoraj smo zamudili zajtrk v vrtcu..tale premik ure je čist mim..
Mi imamo pa veliko sončkaaaaa danes:sloncek::sloncek:.
Pridite v Gorico!!!

(odgovor članu pegy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zaspanke
31.3.2005 7:48:24   
Anonimen
Pokonci sem sicer že od 6h...ampak predno ta malega zrihtam...pa se pocrkljam...9nebesa
Kavico pa zdajle pijem. Je :duda: še eno rundo zaspal.

Sarita, menjam vaše sonce, za naš dež.:)-

(odgovor članu pegy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   zaspanke
31.3.2005 7:53:15   
Anonimen
:hudicek::hudicek:a so morali uro prestavt:hudicek:Popolnoma so zmedli štrene spanja našemu Timiju:grrr:zdej se zbuja ob 8h zjutraj prej je spal do 9h.:zaspan::zaspan:

(odgovor članu pegy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   zaspanke
31.3.2005 7:58:10   
Pupica
Sovražim dež!:grrr:

ja no lep dan:zmeden:pa upejmo na sonce:kava::zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu pegy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zaspanke
31.3.2005 8:00:44   
Anonimen
Pupica,bo travca rasla,če dežuje in bo Tija imela mehak tepih za igranje:)-
Mi pa smo na sončni strani alp:)-:)-sam nas razpihava:)

(odgovor članu pegy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   zaspanke
31.3.2005 8:20:58   
Lenny
Joj, Neva, tole ti moram povedati. V ponedeljek smo v Portorožu od enega domačina slišali ta boljši štos. Morje je bilo ful v megli, pa tip pravi enim ljubljančanom:
"Odkar je avtocesta do Kopra, še megla sem dol pride."
:)-
A je res? :)

(odgovor članu pegy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   zaspanke
31.3.2005 8:25:40   
Anonimen
:)-:)-Lenny to ni štos!!!!
:)-:)-:)-:)-To je resssss!!!!
Odkar so podrli zrili vse tiste hribe umes vsa celinska megla najde pot do morja:)-:)-:)-:)-
A asi vidla v kakšni megli smo bili?Prst pred nosom nisi videl:(
Če pa pogledamo iz resnega konca jo imamo-meglo zaradi ogrevanja morja.:)-

(odgovor članu pegy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   zaspanke
31.3.2005 8:28:33   
Anonimen
Dobro jutro. Jst tud tle.

Mater, sem že klela danes. Sem šla dohodnino oddat ob 8-ih, pol pa peš do službe...prišla čist premočena, da sem se vsedla v avto in domov preoblečt :hudicek:

Drgač pa upam, da bo ;)

(odgovor članu pegy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   zaspanke
31.3.2005 8:28:43   
Lenny
Ti šment! :)- Ampak avtocesta je pa zakon. Iz Maribora do Kopra slabi 2 uri s postankom na Ravbarkomandi. :bravo: Ampak potem iz Kopra do Portoroža 45 minut :((
Na Ravbarkomandi je bilo ful jasno in sončno, potem pa pademo v Koper, kjer se iz ceste niti voda ni videla. Mali pa iz zadnjega sedeža: "Mami, ki je moje?" Ene 100-krat :)-

(odgovor članu pegy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   zaspanke
31.3.2005 8:44:53   
Anonimen
Ja bogica...ni ni morja,kar nekaj dni smo imeli občutek,da smo v Transilvaniji,samo še vampirji so se manjkali:)-:)-
Ja al bina kaj si se pa preoblačla saj se kopalke hitr posušijo,na radiator b se vsedla pa bi blo:)-:)-:)-

(odgovor članu pegy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?