zaspanke (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


pegy -> zaspanke (31.3.2005 7:00:04)


Dobro jutro kaj danes nič ne kofetkate:kava:,jaz bom kr dvojno dozo rabila k jo itak pijem z velik mleka pa me nič ne zbudi .Zgleda da je pred nami še en zamorjen dan.:((
:rozica::rozica::rozica:,

lep dan vsem pa upajmo da bo kaj sončka:zmeden2:




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.3.2005 7:03:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Magi* -> zaspanke (31.3.2005 7:07:07)

'jutro! pikica je pojedla in nazaj zaspala, mož je že v službi, jaz pa (seveda) za komjutrom s kavo v roki. se tolažim, da tole kislo vreme paše mojim rožicam, ki pridno rastejo na vrtu:)

:rozica::rozica::rozica:




pegy -> zaspanke (31.3.2005 7:12:01)

ZOAL!!! Prav nič ti nisem fouš zaradi beljenja stanovanja :zmeden:,vseeno pa upam da boste čim prej končali pa da nebo velike gužve .

Pa veliko sooonnnčččkkkaaaaa!!!!!!!!!!!111:sloncek:




kaja11 -> zaspanke (31.3.2005 7:15:52)

Dobro jutro tud od mene.... :duda: še spi, mami pa kofetka in čekira kaj je zamudila na RR. A ni dons sonček napovedan?? Komaj čakam, da greva ven:bravo:




Taša -> zaspanke (31.3.2005 7:35:05)

O dobro jutro... Sem se ravno izkobacala iz postelje...Sva danes z Mašo malce potegnili...No Maša še vedno spi jaz pa hitro mal na RR pogledat in eno:kava: spit....




Lenny -> zaspanke (31.3.2005 7:37:20)

Jutrooooo.....zaspano jutro :zaspan:
Pri meni je že prava katastrofa: konec zimskega spanja, začetek pomladanske utrujenosti, sivo vreme, pa še premik ure :zaspan: A bom do poletja sploh prišla k sebi :)-
Lep dan vsem :)




African queen -> zaspanke (31.3.2005 7:46:26)

Dobro jutro!!
Joj mi ustajamo kar ob osmih,skoraj smo zamudili zajtrk v vrtcu..tale premik ure je čist mim..
Mi imamo pa veliko sončkaaaaa danes:sloncek::sloncek:.
Pridite v Gorico!!!




Anonimen -> zaspanke (31.3.2005 7:48:24)

Pokonci sem sicer že od 6h...ampak predno ta malega zrihtam...pa se pocrkljam...9nebesa
Kavico pa zdajle pijem. Je :duda: še eno rundo zaspal.

Sarita, menjam vaše sonce, za naš dež.:)-




Anonimen -> zaspanke (31.3.2005 7:53:15)

:hudicek::hudicek:a so morali uro prestavt:hudicek:Popolnoma so zmedli štrene spanja našemu Timiju:grrr:zdej se zbuja ob 8h zjutraj prej je spal do 9h.:zaspan::zaspan:




Pupica -> zaspanke (31.3.2005 7:58:10)

Sovražim dež!:grrr:

ja no lep dan:zmeden:pa upejmo na sonce:kava::zmeden2::zmeden2::zmeden2:




Anonimen -> zaspanke (31.3.2005 8:00:44)

Pupica,bo travca rasla,če dežuje in bo Tija imela mehak tepih za igranje:)-
Mi pa smo na sončni strani alp:)-:)-sam nas razpihava:)




Lenny -> zaspanke (31.3.2005 8:20:58)

Joj, Neva, tole ti moram povedati. V ponedeljek smo v Portorožu od enega domačina slišali ta boljši štos. Morje je bilo ful v megli, pa tip pravi enim ljubljančanom:
"Odkar je avtocesta do Kopra, še megla sem dol pride."
:)-
A je res? :)




Anonimen -> zaspanke (31.3.2005 8:25:40)

:)-:)-Lenny to ni štos!!!!
:)-:)-:)-:)-To je resssss!!!!
Odkar so podrli zrili vse tiste hribe umes vsa celinska megla najde pot do morja:)-:)-:)-:)-
A asi vidla v kakšni megli smo bili?Prst pred nosom nisi videl:(
Če pa pogledamo iz resnega konca jo imamo-meglo zaradi ogrevanja morja.:)-




Anonimen -> zaspanke (31.3.2005 8:28:33)

Dobro jutro. Jst tud tle.

Mater, sem že klela danes. Sem šla dohodnino oddat ob 8-ih, pol pa peš do službe...prišla čist premočena, da sem se vsedla v avto in domov preoblečt :hudicek:

Drgač pa upam, da bo ;)




Lenny -> zaspanke (31.3.2005 8:28:43)

Ti šment! :)- Ampak avtocesta je pa zakon. Iz Maribora do Kopra slabi 2 uri s postankom na Ravbarkomandi. :bravo: Ampak potem iz Kopra do Portoroža 45 minut :((
Na Ravbarkomandi je bilo ful jasno in sončno, potem pa pademo v Koper, kjer se iz ceste niti voda ni videla. Mali pa iz zadnjega sedeža: "Mami, ki je moje?" Ene 100-krat :)-




Anonimen -> zaspanke (31.3.2005 8:44:53)

Ja bogica...ni ni morja,kar nekaj dni smo imeli občutek,da smo v Transilvaniji,samo še vampirji so se manjkali:)-:)-
Ja al bina kaj si se pa preoblačla saj se kopalke hitr posušijo,na radiator b se vsedla pa bi blo:)-:)-:)-




Stran: [1]