|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čevlji
12.10.2007 8:36:50   
popi
Ja,s čevlji je vedno križ.Če jih lahko ponosi mlajši,koliko jih rabi na sezono,katera firma je dobra,no,pa koliko odštejete zanje?...
Sama jih imam spet.Bliža se zima oz.res mraz kam naj se napotim po čevlje?Zaenkrat sem vidla sam geoxe za 80 evrčkov?Kje pa ve kupujete ?In koliko zimskih čevljev imajo vaši lubčki?
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čevlji
12.10.2007 8:59:22   
Anonimen
Sicer je čisto odvisno od zime, ampak če bo taka, kot je bila lani, potem po moje otrok rabi dvojne čevlje in ene kvalitetne skibucke, potem pa, če je zima malo bolj ornk, še ene manj kvalitetne skibucke za premostitev, če so une ta dobre ravno mokre.

Samo glede na lansko zimo vprašanje, koliko bodo skubicke sploh rabili. Naš jih rabi za na smučanje oz. če greme kam v vipje lege sneg iskat.

Čevlje sem jaz zdaj dve zimi kupila na superge.si, take:
user posted image ,
samo v tantovskih barvah, ki jih letos (še) nimajo, stanejo pa 35 evrov.

Letos sem mu v Humanicu kupila ene zimske za 40 evrov, take, ki so na sliki, samo drap-oranžne ima pa še od lani. So pa oboje res kvalitetne in uporabne.

Skibucke sem pa lani kupila Geox, pa jih je imel ravno ene trikrat. Upam, da bodo letos še prav, čeprav dvomim. Ampak s tem se bom pa ubadala takrat, ko in če bo treba. Ima pa ene potem še "povedovane" slkibucke, une so pa sicer prevelike, ampak bo že (moglo biti).

(odgovor članu popi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čevlji
12.10.2007 9:01:40   
rija
za ta glavne čevlje mu bom vzela geoxe, za doma za premostitev, ko bodo one zapacane ali mokre pa sem mu vzela dvojne no name, mehke, na ježka, poceni....torej trojni škornji.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čevlji
12.10.2007 9:13:06   
Lenny
Nekako se nam zima vedno izide z dvojnimi čevlji. Eni visoki "gojzarji" zraven pa skibucke.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čevlji
12.10.2007 9:17:51   
Anonimen
Evo jaz sem ji pa nabavila tole dvoje:
a) za sneg in kdar bo fajn mraz: http://www.zappos.com/n/p/dp/31197321/c/11205.html
b) tole ji pa nabavim vsako leto in nosi od septembra pa do maja: http://www.zappos.com/n/p/p/7148149/c/26762.html /pozim gor še kakšne gamaške in je super

no na tele pa še čakam:
http://www.amazon.com/The-Childrens-Place-embroidered-flower/dp/B000U8ADWM/ref=pd_sbs_a_2/102-8339625-7159351?ie=UTF8&qid=1191218410&sr=1-161 - tile so bolj zaradi cene aktualni...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čevlji
12.10.2007 9:47:05   
metkica1
Jaz sem ji ravno ta teden naročila tele na superge.si

user posted image  in moram rečit, da so super, cena 32 €.
Potem pa sva še kupile ene škornje od cicibana, tako zraven kiklice, pa tudi na kavbojke jih lahko ponosi brez problema.
Kar ji še kupim za to zimo so še samo skibucki oz. nekaj za v sneg in plundro.
Mislim, da ima dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čevlji
12.10.2007 9:49:26   
metkica1
Aja sem pa oklevala med temi, ki si jih prilepila ti Splišni pa temi, ki sem jih potem naročila. Tudi ti tvoji so zelo fajni, jih ima od kolegice mala.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čevlji
12.10.2007 10:11:36   
poliloni
Splišni - a kaj veš kdaj take dobijo tudi v fantovskuh barvah? Ker so meni tudi v oči padle.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čevlji
12.10.2007 10:18:45   
Anonimen
Pililoni,  nimam pojma, ampak po moje bi jih morali dobiti. Lani in predlani so imeli take drap-rjavo-oranžne, pa modre z rumeno.

Letos so mi teli Adidasovi fajn, ampak so dragi, 67 evrov:

user posted image

(odgovor članu poliloni)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čevlji
12.10.2007 10:25:57   
poliloni
So tudi meni všeč.... Bomo še malo počakali. Za tele Adidaske pa vprašanje, če bodo imeli številko za našega, ker mu nogica štrajka na 23. Bom šla pogledat.
Hvala!


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čevlji
12.10.2007 10:28:26   
Anonimen
Aja, to ima pa potem še majčkeno nogico. Kaj pa v Alpini? Saj tam so pa tamali čeveljčki tudi fletni. Za tavelike pa potem ne več toliko.

(odgovor članu poliloni)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čevlji
12.10.2007 10:33:56   
poliloni
Ja, bo treba še malo pogledat - po moje bodo letos samo take za fantke? Te imajo pa ravno obratno kot tiste prve material....

user posted image

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čevlji
12.10.2007 10:45:57   
Anonimen
Aja, saj res, material je obraten, ampak so v redu, saj take smo mi imeli, samo v bolj svetli barvi. Nič ne premočijo, naš jih je imel dve zimi. Saj mogoče je še bolje, da je tam spredaj na prstih usnje in ne semiš.
Saj te so tudi čisto O.K., prav fletni. Saj uni drugi so tudi v rjavem. Edino če bi vi v modri barvi.

(odgovor članu poliloni)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čevlji
12.10.2007 10:49:24   
žlička
user posted image

nekaj takega sem kupila v podhodu plave lagune od superfita,
so iz goretexa in so bile 39 €...
meni se zdijo zelo ugodne

http://www.superfit.at/

pa se ene iz cicibana iz zimske kolekcije

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čevlji
12.10.2007 10:55:59   
poliloni
Mislim, da se bomo kar za te rjave in rdeče odločili - še možu jih pokažem, da ne bo potem preveč pameten ko jih bomo enkrat že imeliuser posted image

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?