|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jst ne vidim napredka, kaj je z mano?
15.5.2007 15:35:42   
puncica
Zdej pa jst ne vem al sem slepa al kaj Shujšala sem (na zdrav način) tam okol 3-4 kilce. Folk mi pravi da sem prav fajn, da dobr zgledam in ravno prej mi tajnica reče da tako suhe me še ni vidla. Ko se pa jaz gledam v špegu, pa se mi ne zdi nič drugač, boki so še vedno, trebušček tudi, sicer v manjšem obsegu ampak ni tak kot ga hočem user posted image pa sem ene stare hlače probavala pa so mi še vedno čist tesn. Je pa res da po cm sem šla mal skup ampak zakaj ta moj hudičev špegu nič ne pokažeuser posted image user posted image user posted image user posted image
A morm špegu zamenjatuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jst ne vidim napredka, kaj je z mano?
15.5.2007 15:51:01   
total
Sebe vedno vidimo drgač,tut če shujšamo vidimo še nekaj špeha,očitno si bla pridna da drugi vidijo tvojo novo postavouser posted image ,ogledalo pa kr pust..user posted image . In kako si hujšala na zdrav način??

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jst ne vidim napredka, kaj je z mano?
15.5.2007 16:25:37   
ona
za tisti špehec,ki ti ostaja,je v bistvu lahko raztegnjena koža,katero se težko spravi v red samo s hujšanjem,je potrbna tudi telovadba in seveda masaža s kakšno kremo za učvrstitev kožeuser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jst ne vidim napredka, kaj je z mano?
15.5.2007 16:44:52   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

A morm špegu zamenjatuser posted image user posted image user posted image user posted image



Očitno. ALi pa vsi okoli tebe, ki te "hvalijo", morajo nujno do optika...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jst ne vidim napredka, kaj je z mano?
15.5.2007 18:49:28   
cmokec
Mogoče bi mogla pohvalo vzeti resno n ne kot vljudno frazo. potem boš verjela, kar ti pravijo in nase gledala drugače, manj kritično.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jst ne vidim napredka, kaj je z mano?
15.5.2007 21:51:11   
lelaval
Sploh, če hujšaš, se nekako ne moreš sprijaznit s tem, da so prvi rezultali že  vidini  na tvojem telesu. Ampak verjemi dobrim prijateljem, (verjetno tudi tajnici) - za katere veš, da povedo tako, kot je ( brez olepšav). In te besede te bodo vzpodbudile in morda še kakšno kilco spraviš dol in boš tudi s starim ogledalom zadovoljna.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jst ne vidim napredka, kaj je z mano?
16.5.2007 10:40:06   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Ko se pa jaz gledam v špegu, pa se mi ne zdi nič drugač, boki so še vedno,



Nujno menjat špegel. Ta je pokvarjen in navajen na staro podobo. Svetujem tudi obisk optika. user posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jst ne vidim napredka, kaj je z mano?
16.5.2007 12:24:27   
Taula
Vesela bodi da si shujšala.user posted image user posted image

Jaz vidim na novih hlačah, da so mi prevelike, stare me pa še vedno tiščijo. Očitno sem bila tolk široka da ji včasih še gor ne bi mogla dati več.user posted image user posted image

Sama se bi največji kritik, tako da jim kar verjemi in bodi vesela.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jst ne vidim napredka, kaj je z mano?
16.5.2007 12:59:17   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: total
In kako si hujšala na zdrav način??

Evo takole:
- 4-5 manjših obrokov na dan
- 3 litre vode/zelenega čaja na dan
-  telovadba vsaj 4× na teden po 40-60 min (vaje da ti utrip dvigne, pa tud vaje za mišice)
- črtanje sladkarij oz. konzumiranje v čim manjši količini (če ne gre drugač 1× na teden: 2-3 koščke peciva ali lučka, kornet)
- zmanjšana količina OH, predvsem kruha in krompirja
- skušam ne mešat OH in B, čeprav večkrat mi ne gre glih user posted image
- popoldne se trudim jest večinoma B in zelenjavo
- sadje jem predvsem dopoldan
- zjutraj na tešče kozarec vode s kisom
- zvečer za lahko noč kozarec nesladkane limonade

No to je v grobem. In tako se men zdi zdravo hujšat, no predvsem je to sprememba  prehrane.




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?