|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako zamenjaš pediatra?
5.10.2006 6:54:37   
skuštrana
Ker je naša pediatrinja kakšnih 50 let za časom in ob tem še malo trčena user posted image (ampak resno, se ne zezam) bi jo zamenjala. Sem dolgo odlašala, ampak pred dnevi pa je padla zadnja kaplja njenih neumnosti. Njej je vse normalno. Moj otrok ima drisko 1 teden, revica je cela shirana, shujana, njej pa je to normalnouser posted image . In takšnih stvari se je še nabralo v teh 20 mesecih, pa nisem neka komplicirana mamica. Imam zaupanje v zdravnike, samo v njo sem ga pa izgubila.
A mi lahko kdo opiše postopek? Kako je s kartoteko? Moram jaz po njo ali jo oni pošljejo?

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako zamenjaš pediatra?
5.10.2006 8:10:40   
Jančika_
Nič ti ni treba narediti drugega, kot da se vpišeš pri drugem pediatru - vse ostalo naredijo oni. Katera se ti je pa tako zamerilauser posted image ?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako zamenjaš pediatra?
5.10.2006 8:26:52   
kofetek2010
izbereš novega in tam podpišeš tist listek za izbiro zdravnika, nato pokliči k tej tvoji P in jih prosi, da ti dajo kartoteko ali naj jo pošljejo na nov naslov user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako zamenjaš pediatra?
5.10.2006 8:30:02   
Jančika_
Ko sem jaz menjavala zdravnika, so mi pri novem ekstra naročili, da naj nič ne urejam sama, ampak da bodo oni to zrihtali. Šlo je pa za splošnega zdravnika zame, ne za pediatra.

No ja, ko sem menjala eno rundo pred tem (ko sem s selila iz LJ v MB), so mi pa dali kartoteko kar v roke in sem jo imela več kot eno leto doma, ker se še nisem odločila za novega zdravnikauser posted image .

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako zamenjaš pediatra?
5.10.2006 8:32:23   
kofetek2010
meni so mojo in moževo tud dali v roke, ko smo se selili iz MB v LJ, od mulca pa ne, tako da sem jih morala poklicat, ko sem mu v LJ izbrala novega, da so mu jo tja poslali user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako zamenjaš pediatra?
5.10.2006 8:37:46   
Jančika_
Verjetno nimajo natančnih navodil, potem si pa sproti zmišljujejouser posted image user posted image .

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako zamenjaš pediatra?
5.10.2006 8:41:31   
kofetek2010
zgleda user posted image

v končni fazi pa je kartoteka tvoja last user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako zamenjaš pediatra?
5.10.2006 11:22:28   
muza
Ko smo se mi selili iz prekmurja na štajersko, smo pediatrinji povedali, da se selimo. Dobili smo otrokovo kartoteko v roke, se pravi, da smo jo ob selitvi nesli s seboj. Vendar je bila pri nas obratna situacija. Mi nismo imeli slabe izkušnje in nismo z veseljem menjali pediatrinje, celo žal nam je bilo, ker zapuščamo tako super zdravnico user posted image . Naj javno pohvalim pediatrinjo, ki nosi ime Marjeta Maroša Meolic, dr.med.spec.ped. Punce iz MS jo verjetno poznate in se strinjate, da je res fajn in prava oseba za delo z otroci?! Vsaj pri nas se je izkazalo tako.
To kartoteko smo nato nesli s seboj, ko smo si šli izbrati novega pediatra. Vse je potekalo brez problema.

Verjetno pa je malce drugače, če v istem kraju oz. celo istem npr.zdravstvenem domu zamenjaš pediatra in si izbereš drugega.  Teoretično je to izvedljivo in čisto OK. Prosiš za kartoteko in jo preneseš k izbranemu zdravniku. Vendar pa v praksi, ko otrok zboli in moraš k zdravniku, pa vedno ne dela ravno tvoj izbrani zdravnik, moraš k tistemu, ki je takrat na voljo. In ponavadi naletiš ravno na tistega, ki bi si ga najmanj želel.

Ko smo si mi po priporočilu drugih izbrali novo pediatrinjo, smo spoznali vseh menda 5 drugih pediatrinj prej kot njo.

Tudi mene zanima, katera zdravnica se ti je tako zamerila? Daj napiši, ker tud drugi nimamo dobrih izkušenj vsi z vsemi.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako zamenjaš pediatra?
5.10.2006 15:54:22   
skuštrana
Eh, Jančika..Ta krava v laškem ZD...Se bom kar v Ce prestavla. Nima smisla izgubljat živce in čakat, da bo šla v penzijo. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako zamenjaš pediatra?
6.10.2006 18:27:37   
Anonimen
Se bom s svojim vprašanjem kar sem uštulila... brez zamere skuštrana.user posted image
Mene pa zanima, kakšen je postopek, če menjaš pediatra prej kot v enem letu. Moraš komu kakšno prošnjo poslat oziroma vsaj obrazložitev in komu? Ker se če se prav spomnim, naj bi šele po enem letu menjal izbranega zdravnika brez težav.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?