|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blago pri King TS Plus sedežu
10.7.2006 23:19:54   
atina74
Odločamo se za nakup sedeža Romer-ja King TS Plus. Rada bi ga naročila preko interneta, pa sem v dilemi katero barvo naj izberem. Nekako sem mislila na Julie (svetlo modra barva), pa me skrbi iz kakšnega materiala je. Da ne bo pomote, ni problem izbire v sami barvi, temveč v materialu pri posamezni barvi, ker želim seveda takega v katerem bi se otrok čim manj potil.  

Ker vem, da vas je tukaj že veliko, ki tak avto sedež uporabljate bom vesela vsakega vašega nasveta.   
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blago pri King TS Plus sedežu
11.7.2006 7:30:10   
Errai
Mi imamo Roemer Duo plus, ampak materiali so enaki. Pri Roemerju obstajajo tri vrste blaga - classic line, trendline in high line. Mi imamo zadnjega, ki je tudi najdražji, ampak se splača. Tudi v največji vročini mali ni moker po hrbtu. Kolegica ima classic line (najcenejša varianta), pa bi lahko malemu majčko po vožnji skoraj ožela. Tudi za trendline sem slišala, da so otroci v njem mokri. Po mojem se splača dati nekaj tolarjev več za kvalitetno blago.

(odgovor članu atina74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blago pri King TS Plus sedežu
11.7.2006 7:43:31   
Naty*Taja
Tudi mi imamo King TS plus high line. Se splača dat mal več ja, se strinjam. Smo v jajčki imeli neko sranje od umetnega blaga, pa je bil mali non stop čist moker po hrbtu.Tale je pa zakon, ker do sedaj mu še vroče ni blo not.
Se pa za okol 5.000 dobi tudi neko poletno pregrinjalo za Romerje, če se ne boš odločla za najvišjo kakovost!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blago pri King TS Plus sedežu
11.7.2006 9:11:33   
Anonimen
Mi smo kupili tega preko e-baya. Blago zgleda OK, nismo pa ga še sprobali. Tako da ti žal ne morem pomagat.
Pojdi v BC pogledat, običajno imajo kar nekaj vrst razstavljenih.

(odgovor članu atina74)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blago pri King TS Plus sedežu
11.7.2006 11:31:30   
MH0
Mi smo pa čez King TS Plus (Verona - high line) oblekli kar original poletno prevleko. Je pa cena tega kosa frutirja res svinj...., 7,5kSIT v BC, če se še prav spomnim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Blago pri King TS Plus sedežu
11.7.2006 13:10:10   
lex
Mi imamo highline siv in moder. Edino kar je, da se barva počasi na soncu spreminja v rjavkasto. Sedež je skoz v avtu in sonce pač nredi svoje. Ga pa ne menjam za nič. Midva sva ga kupila v Toysu kjer je bila cena za tega ista kot cena za classic line pri nas. So pa najcenejši na sončkovi spletni strani.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?