|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bazeni na Obali
27.6.2006 15:10:50   
Anonimen
Ojla, punce! Jutri bi naša družinica šla na morje. Imamo devetmesečnega fantka pa me zanima, katere bazene za otroke priporočate - Bernardin? Žusterna? Ne bi radi pretiravali z vodo oz. kopanjem, ampak toliko da mu malo namočimo nogice (itak jih bomo tudi malo v pravem morju), mogoče bi še malo sedel v nizki vodi do pasu in to je to in da bi že do kosila "pribremzali" domov. Fantek je navdušen, če se okrog njega kaj dogaja - sploh nad malimi "škrati", zato sva z možem razmišljala, da bi bili bazenčki, primerni za majhne otroke, zanj zelo zanimivi, saj je tam dosti AKCIJE. Hvala za predloge!  
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bazeni na Obali
27.6.2006 19:05:27   
mala
Zelo predlagam žusterno-mi smo bili za 1maj tam in je bilo superuser posted image tamala dva sta uživala 100 na uro, ker imajo v bazenih morsko vodouser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bazeni na Obali
27.6.2006 20:13:09   
Bonnie_RR
Tudi mi bomo šli v kratkem na morje in se bomo, če bo lepo vreme, "kopali" kar v morju oz. v bazenčku na plaži. V primeru slabega vremena bomo šli pa v bazene v Bernardinu, ki so nam v neposredni bližini.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bazeni na Obali
27.6.2006 22:33:30   
lin
Mi smo vsak dan na Bernardinu.
Meni je ful lušno ker imaš bazen,maš morje maš mivko maš barček imaš trmpolin..................

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Ime za punčko:
Nezy85



Klara (43%)

Melani (16%)

Miša (8%)

Kaja (33%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!