|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako oblecete 10m otroka v tej vrocini z...
27.6.2006 21:22:04   
sisy11
ja jest ji (stara 7 m) nogavicke ker podplate ima pa ponavadi mrzle, drgac je pa v bodiju s kratkimi rokavi

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako oblecete 10m otroka v tej vrocini z...
27.6.2006 22:13:24   
Bonnie_RR
Jaz sem prej dajala svojemu gor zelo tanke hlačke s stopalom, ker sem se bala, da ga bo zeblo v nogice, vendar sem s tem kmalu prenehala, ker je bil revček čisto prešvican v nogice.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako oblecete 10m otroka v tej vrocini z...
27.6.2006 22:41:47   
lolipop
Jaz sem mela mojga (4 meseci)  do prevčerajšnjim v bodiju z dolgimi rokavi in v spalni vrečki. Nikoli ni bil nič prešvican. Zdaj pa ga imam v bodiju z dolgimi rokavi, v tankih hlačkah in nogavicah. Sem ga že tudi dala v bodi z dolgimi rokavi, pa je bil revež ves premražen in se je stiskal k robu posteljice. Dojenčki so različni. Najbolje preveriti nogice, rokice in zadaj vrat.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako oblecete 10m otroka v tej vrocini z...
28.6.2006 13:05:26   
chips
Naša Tea(7,5 mesecov)ima samo pleničko in body brez rokavov pa še to je čisto mokra!Imam pa odprta okna  celo noč.

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako oblecete 10m otroka v tej vrocini z...
28.6.2006 13:46:21   
ninocka
Plenicka + pizamca s kartkimi rokavi in hlackami.
Pokrijem ga zvecer, ko pridem spoat in proti jutru, ko se ze ful shladi.
Se mi je zadnjic zarad "mraza" zbudu, ko sem ga pokrila je pa lepo nazaj zaspal.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako oblecete 10m otroka v tej vrocini z...
28.6.2006 15:03:13   
Sofi
Filip spi samo v plenički, brez nogavičk in nepokrit pri odprtem oknu. Okrog 4 ali 5 zjutraj ga pokrijem s tetra pleničko. No, v sami plenički je tako rekoč cele dneve in noči - sploh ne vem zakaj ima polno omaro oblačilcuser posted image .
Star je pa skoraj 11 mesecev.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako oblecete 10m otroka v tej vrocini z...
28.6.2006 15:16:11   
pravljica
naš je zdaj pri 11,5 mesecih ponoči samo v plenički + najtanjša kratka majčka brez rokavov, kar jih ima (pri bodiju se mi je zdelo, da je bolj vroče, tako pa se mu še trebušček malo prezrači user posted image  )...se tudi sama sprašujem, zakaj ima polno omarico kratkih stvari, saj je čez dan v najhujšem primeru (beri, če kam gremo) v plenički in bodiju brez rokavov, večinoma pa je treba tu pa tam pobrisat kakšno lužico, ker je nagec user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako oblecete 10m otroka v tej vrocini z...
28.6.2006 15:55:27   
Felicity
Naša tamala je v bodiju brez rokavov, čez ji pa dam še tanko spodnjo majico s kratkimi rokavi, brez nogavic, pokrita z rjuhico (dokler je ne sbrca dol, cca 5-10 sek).user posted image
Se pa čez noč ful obrača po posteljici, a vaši tudi?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako oblecete 10m otroka v tej vrocini z...
28.6.2006 16:03:22   
pravljica
ja, jaz imam glede tega obračanja in prevračanja po postelji ful probleme...ponoči se večkrat zbudi (ne vem zakaj, mogoče mu je vroče user posted image  ), ga vzamem k sebi, ampak ker mi večkrat pade s postelje (ker se samo meče in plazi sem in tja v spanju), ga vedno prestavim nazaj v njegovo posteljico (ko zaspi), ponavadi se zato takoj spet zbudi in potem imamo cele kolobocije, da ga spravim nazaj v spanje user posted image  bogi sosedi user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako oblecete 10m otroka v tej vrocini z...
28.6.2006 16:10:08   
kati*
moj je bil včeraj sam v plenički ... pa se ni nič pritoževal. Sicer pa je sam v bodiju brez rokavov in tud nič pokrit.

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako oblecete 10m otroka v tej vrocini z...
28.6.2006 16:11:22   
kati*
še to ... pokrit pa ni zato, ker ni haska - se odrije v sekundi - obrača se pa ko vrtavka

_____________________________

lp, K

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




biba
1hruška

Kdo je biba?

mravljica (61%)

polžek (39%)


Število vseh glasov: 256

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!