|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NOSEČNIŠKA OBLAČILA
9.5.2006 12:45:48   
NANA123
ALI KATERA VE ZA POCENI TRGOVINO KJER PRODAJAJO NOSEČNIŠKE HLAČE  KJER SEM GLEDALA  SO VSE PO 12.000 SIT V LJUBLJANI ALI ZASAVJU NEKATERI PRAVIJO DA SE SPLAČA ZAPELJATI V AVSTRIJO DO CELOVCA IN KUPITI ŠE OBLAČILA ZA DOJENČKA KAJ PRAVITE NANA123 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA
9.5.2006 12:49:37   
Nitka
V Avstriji imajo res marsikaj več in ceneje kot pri nas. Kar nekaj lepih in ugodnješih oblačil imaš v katalogih Neckermann, Quelle, La Redoute, Otto,... Prva dva najdeš na internetu.

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA
9.5.2006 13:23:59   
lelaval
Jaz sem si kupila ful veliko številko in hlače z nizkim pasom, tako, da je bil pod trebuhom. So vsi mislili, da imam nosečniške hlače, pa še ful dobro je izpadlo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA
9.5.2006 17:12:01   
bskrle
JAz sem dalal zanje 12.000 že pred 4 leti, tako da se mi cena ne zdi tako grozna. Kupi si kakšne hlače, ki imajo vrvico, vendar večjo št. Meni denarja zanje ni bilo tako škoda, saj sem vedela, da bomo imeli še kakšnegauser posted image .
Sama sem jih kupila v ITA.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA
9.5.2006 17:59:16   
tt79
Kolk pa rabiš številko? Js bom namreč prodala La vie-ve kavbojke za ene 9.000 sit, skor nenošene, je pa številka M.

Drugače je pa H&M v Celju pa v MB ful pocen...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA
9.5.2006 19:20:50   
Naja30
Ja, v Celju v H&M je res poceni za nosečnice. Sem že gledala, pa imajo take lepe tunike in kapri hlače za nosečnice, prav lepo.

Drugače pa ideja, da si kupiš kakšne hlače z nizkim pasom in malo večje, sploh ni slaba. Ali pa lanene, zdaj ko je že bolj toplo. Saj se da tudi poceni priti skoz in ni nujno, da kupiš samo nosečniška oblačila.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA
10.5.2006 8:31:51   
Nitka
Kaj pa H&M v Ljubljani? A katera ve, če imajo mogoče tam tudi nosečniška oblačila?

Nekje sem brala za trgovino Popek. Kje pa je ta?

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA
10.5.2006 9:10:49   
asso
Kot sem jaz zasledila H&M v Ljubljani nima nosečniških oblačil.

Jaz sem si npr. kupila v Sportini hlače bombažne (tipo lanene), ki ima v pasu lastiko in špagico in so nizke. Tako, da jih komot nosim in jaz pravim "se širijo z mano", ker takšen bombaž se čim ga oblečeš malo razširi. Zanje pa sem dala malo več kot 4.000,00 SIT in jih bom lahko nosila tudi kasneje.

Majčke pa tudi kupim v Sportini (nič večje številke), ker so v pasu malo nižje, ne glih do popka in če so potem na trebuhu ozke ni nič narobe, itak se nosi vse ozko in tudi uporabne bodo tudi kasneje.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA
10.5.2006 9:32:14   
Zvezdica32
Sama nosim elegantne hlače kupljene v Popku in sem zelo zadovoljna z njimi. Cena je bila sicer 12.000 sit prvič in nekaj čez 8.000 naslednjič (enake hlače samo druga barva), ker so imeli za materinski dan popust.
Mnei so njihovi izdelki zelo všeč. Bila pa sem tudi v CE in Gradcu v H&M, pa imajo zelo podobne stvari, meni tudi lušne in sem nakupila kar nekaj krilc in poletnih oblekic zase. V Ljubljanskem H&M-ju pa žal nimajo nosečniških oblek. Imajo p akar nekaj tunik in kril iz elastana, ki se tudi lepo širijo z mojim bušijem:-))))

http://www.trgovinapopek.com/kolekcija/kolekcija.htm
http://www.trgovinapopek.com/zemljevid.htm


user posted image  vsem user posted image

_____________________________

Zvezdica32

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA
10.5.2006 10:18:00   
Nitka
Hvala asso in Zvezdica32.

V kateri Sportini pa si to vse kupila, asso?

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu Zvezdica32)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA
10.5.2006 10:25:12   
asso
V Sportini v Kopru...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA
10.5.2006 13:12:50   
pupika
saj te hlače imajo povsod v Portini, jaz sem jih tudi kupila v MB. Sem si hotela še kakšne vzet ker so res dobre hlače, pa za poleti bodo idealne ker so lahke, pa so imeli samo še bele, bele pa že imam. Imajo pa kar velike številke. Jaz sem si jih kupila 38, pa so mi v stegna in po dolžini kar krepko prevelike, samo so pa tako dobre da sem si jih morala privoščit.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




osebnostni test
nada56

Ali bi plačali za individualno analizo osebnostnega testa in koliko?

me ne zanima (45%)

ne zaupam testom (18%)

od 15 do 20 eur (27%)

od 20 do 25 eur (9%)


Število vseh glasov: 33

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!