NOSEČNIŠKA OBLAČILA (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


NANA123 -> NOSEČNIŠKA OBLAČILA (9.5.2006 12:45:48)

ALI KATERA VE ZA POCENI TRGOVINO KJER PRODAJAJO NOSEČNIŠKE HLAČE  KJER SEM GLEDALA  SO VSE PO 12.000 SIT V LJUBLJANI ALI ZASAVJU NEKATERI PRAVIJO DA SE SPLAČA ZAPELJATI V AVSTRIJO DO CELOVCA IN KUPITI ŠE OBLAČILA ZA DOJENČKA KAJ PRAVITE NANA123 




Nitka -> RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA (9.5.2006 12:49:37)

V Avstriji imajo res marsikaj več in ceneje kot pri nas. Kar nekaj lepih in ugodnješih oblačil imaš v katalogih Neckermann, Quelle, La Redoute, Otto,... Prva dva najdeš na internetu.




lelaval -> RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA (9.5.2006 13:23:59)

Jaz sem si kupila ful veliko številko in hlače z nizkim pasom, tako, da je bil pod trebuhom. So vsi mislili, da imam nosečniške hlače, pa še ful dobro je izpadlo.




bskrle -> RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA (9.5.2006 17:12:01)

JAz sem dalal zanje 12.000 že pred 4 leti, tako da se mi cena ne zdi tako grozna. Kupi si kakšne hlače, ki imajo vrvico, vendar večjo št. Meni denarja zanje ni bilo tako škoda, saj sem vedela, da bomo imeli še kakšnega[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image].
Sama sem jih kupila v ITA.




tt79 -> RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA (9.5.2006 17:59:16)

Kolk pa rabiš številko? Js bom namreč prodala La vie-ve kavbojke za ene 9.000 sit, skor nenošene, je pa številka M.

Drugače je pa H&M v Celju pa v MB ful pocen...




Naja30 -> RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA (9.5.2006 19:20:50)

Ja, v Celju v H&M je res poceni za nosečnice. Sem že gledala, pa imajo take lepe tunike in kapri hlače za nosečnice, prav lepo.

Drugače pa ideja, da si kupiš kakšne hlače z nizkim pasom in malo večje, sploh ni slaba. Ali pa lanene, zdaj ko je že bolj toplo. Saj se da tudi poceni priti skoz in ni nujno, da kupiš samo nosečniška oblačila.




Nitka -> RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA (10.5.2006 8:31:51)

Kaj pa H&M v Ljubljani? A katera ve, če imajo mogoče tam tudi nosečniška oblačila?

Nekje sem brala za trgovino Popek. Kje pa je ta?




asso -> RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA (10.5.2006 9:10:49)

Kot sem jaz zasledila H&M v Ljubljani nima nosečniških oblačil.

Jaz sem si npr. kupila v Sportini hlače bombažne (tipo lanene), ki ima v pasu lastiko in špagico in so nizke. Tako, da jih komot nosim in jaz pravim "se širijo z mano", ker takšen bombaž se čim ga oblečeš malo razširi. Zanje pa sem dala malo več kot 4.000,00 SIT in jih bom lahko nosila tudi kasneje.

Majčke pa tudi kupim v Sportini (nič večje številke), ker so v pasu malo nižje, ne glih do popka in če so potem na trebuhu ozke ni nič narobe, itak se nosi vse ozko in tudi uporabne bodo tudi kasneje.




Zvezdica32 -> RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA (10.5.2006 9:32:14)

Sama nosim elegantne hlače kupljene v Popku in sem zelo zadovoljna z njimi. Cena je bila sicer 12.000 sit prvič in nekaj čez 8.000 naslednjič (enake hlače samo druga barva), ker so imeli za materinski dan popust.
Mnei so njihovi izdelki zelo všeč. Bila pa sem tudi v CE in Gradcu v H&M, pa imajo zelo podobne stvari, meni tudi lušne in sem nakupila kar nekaj krilc in poletnih oblekic zase. V Ljubljanskem H&M-ju pa žal nimajo nosečniških oblek. Imajo p akar nekaj tunik in kril iz elastana, ki se tudi lepo širijo z mojim bušijem:-))))

http://www.trgovinapopek.com/kolekcija/kolekcija.htm
http://www.trgovinapopek.com/zemljevid.htm


[sm=smiley31.gif] vsem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image]




Nitka -> RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA (10.5.2006 10:18:00)

Hvala asso in Zvezdica32.

V kateri Sportini pa si to vse kupila, asso?




asso -> RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA (10.5.2006 10:25:12)

V Sportini v Kopru...




pupika -> RE: NOSEČNIŠKA OBLAČILA (10.5.2006 13:12:50)

saj te hlače imajo povsod v Portini, jaz sem jih tudi kupila v MB. Sem si hotela še kakšne vzet ker so res dobre hlače, pa za poleti bodo idealne ker so lahke, pa so imeli samo še bele, bele pa že imam. Imajo pa kar velike številke. Jaz sem si jih kupila 38, pa so mi v stegna in po dolžini kar krepko prevelike, samo so pa tako dobre da sem si jih morala privoščit.




Stran: [1]