|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kam greste same z dojenčki?
11.5.2006 21:20:53   
jakaracman
Povsod greva same, ni problemov, vedno se je vozila sama zadaj, le prvi mesec sem šla zadaj z njo.

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kam greste same z dojenčki?
11.5.2006 21:30:56   
bobek05
Ja, pri nas je precej podobno. Anej ima sicer 11 m, vendar tudi dolgo ne zdrži v vozičku (še posebej zdaj ne, ko dirka po vseh 4 in že na pol hodi)... Midva greva sama npr. z avtom do mesta (5-10 m vožnje) pa se potem po mestu kakšno urco šetama (dlje ne zdrži v vozičku), pa tudi do mojih staršev (pol ure vožnje, ampak včasih težko "preživimo" user posted image ) ali pa greva kar tak na sprehod okrog blokov (z vozičkom), kar tudi ne traja dlje kot 30-45 min (razen če na moti srečava kakšnega vrstnika)...

Največkrat greva sama v trgovino (bližnji Tuš) kar z vozičkom, čeprav potem ne morem kaj dosti nakupit, ker nimam kam dat. Ali pa do Baby Centra z avtom (5-10 min vožnje) ali Pikapolonice.. Po MB v glavnem ni nekih težav, je pa tudi odvisno od tega kakšen dan ima - včasih je tiho, se sam s čim igra, včasih pa mi še v teh 5 minutah vsi lasje posivijo user posted image  



_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kam greste same z dojenčki?
11.5.2006 21:32:56   
bobek05
Kako se potem peljeta sama, če ti sediš od zadaj pri njem? user posted image

Tudi ko ati vozi, jaz ne sedim od zadaj. To smo ukinili, ko smo ga dali v avtosedež (mislim, da je bil star nekje 8-8,5 m).

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kam greste same z dojenčki?
11.5.2006 23:20:36   
mml
Mi2 hodiva naokoli sami nekje od 2. meseca, najprej so bili to krajše vožnje do trgovine in na kavo. Na sprehode z vozičkom pa hodiva sami že od 3. tedna starosti. Vačsih malo protestira, ampak hujšega ni, če pa ne gre drugače jo pa za nekaj minut vzamem iz vozička, da se umiri in potem nazaj, do sedaj je šlo. Upam, da tako tudi ostane.
Zadnji mesec, ko sva bili pa pretežno sami, sva se brez problemov vozili tudi t avtom na srednje dolge relacije...tako nekako eno uro vožnje in ni bilo hujših problemov. Če je naspana, se igra, sicer pa malo pocmevka in zaspi.
Vsekakor sem skelnila, da jo je treba čim prej navadit na "potovanja", ker za 3. rojstni dan dobi nahrbtnik in gremo na eno "backpackersko" potovanje user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kam greste same z dojenčki?
12.5.2006 0:02:54   
Kristina_1
Midva greva tud že od skoz večinoma povsod sama. Vse nakupe, sprehode, obiske. Z avtom tud 10 min do 1 h vožnje, pa sva tud po cel dan od doma. Razen ob nedeljah gre mož večinoma z nama. user posted image gre povsod z mano, pa sva hodila vse povsod, za opremljat hišo. Razen ene 4x sem ga pustila pri tašči ali pri očetu, k sem šla k zdravniku, k zobarju, pa enkrat za v trgovino, max 2h; drgač pa gre res povsod z mano, pa hodva dost okol. Ponavadi je priden, zna pa bit tud pravi user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kam greste same z dojenčki?
12.5.2006 7:01:53   
dory
Skoraj povsod do kamor zdrzi greva sama...ni druge, k ni atija user posted image ...ampak je tud tko fajn...v bistvu niti ne vem,kako bi blo drugace..

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kam greste same z dojenčki?
13.5.2006 13:58:31   
Zasanjana
Midve greva same povsod.Do Kopra, Ljubljane al pa Kranja.V avtosedežu mi na začetku mal jamra, pol pa itak zaspi al pa pojeva pesmice.user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kam greste same z dojenčki?
14.5.2006 10:57:26   
Anonimen
s tiso sva šle povsod same, pa z mijo bova šle tut, k v lupini in vozu spi kot ubita. tit skupej bomo šle vrjetn marskam same

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Velikost prsi po dojenju.
пеперутка16

Ali so vaše dojke po dojenju ostale enake ali so manjše/večje kot pred nosečnostjo in dojenjem?

Manjše. (15%)

Večje. (23%)

Enake. (15%)

Enake, le bolj sproščene. (46%)


Število vseh glasov: 13

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!