|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova stara
29.3.2006 7:35:13   
Naja30
Malicki, hvala tudi tebi user posted image

Tintara, za odpret novo temo imaš čisto zgoraj nad temami okence "nova tema" user posted image  
Veš kaj, sploh ne mislim na preteklost, saj nima smisla. Tale moja pikica nima nobene veze s tem, kar je bilo in ne bom je ogrozila s svojim negativnim razmišljanjem o preteklosti. Vsaj upam, da mi bo uspelo, da ne bom paničarila.
Glede slabosti je pa tako, da je meni bilo prvič prav do konca slabo, tako da jaz se ne bi zanašala na to. Še tisit dan,ko sem šla na poseg in nič mi ni bilo jasno, ker sem se še počutila user posted image

Tudi jaz sem zelo utrujena in zvečer kar padem v posteljo. Slabo mi je pa kak dan malo bolj, kak dan manj, sicer pa je to šele začetek. Upam, da se bom čim dalj časa počutila dobro.user posted image user posted image user posted image

Kdaj imaš pa ti Tintara prvi pregled?

< Sporočilo je popravil Naja3 -- 29.3.2006 7:39:23 >

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Ime za FANTKA
Da|sy

S partnerjem se ne moreva odločiti glede imena za fantka. Rada bi, da otrok z imenom ne bi bil preveč zaznamovan (asociacije ...), da bi lepo zvenelo, imelo nek globji pomen oz. bilo "ime s karakterjem". Hvala za vašo pomoč!

Jon (32%)

Jurij (40%)

Izak (28%)


Število vseh glasov: 500

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!