|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nova stara
25.3.2006 13:20:39   
Naja30
pozdravljene vse user posted image

no, da še jaz povem veselo novico. Včeraj sem naredila test, ki je bil user posted image  Sem v user posted image  sploh zato, ker se je moja prva user posted image  končala v 10t. Od takrat sem ves čas mislila, upala, čakala, obupala, spet čakala... Zdaj pa dočakala. Z user posted image  sva presrečna, saj si zelo želiva user posted image

Mislim, da sem decemberčica? user posted image  Ali  pa novemberčica, sploh ne znam izračunat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nova stara
25.3.2006 13:22:22   
yennika
Iskrene čestitke in vse dobro ti želim!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nova stara
25.3.2006 13:22:35   
x_srečka_x
čestitke Naja user posted image  zdravo nosečnost in čim manj komplikacij user posted image  pomoje si pa kar novembrčica user posted image  user posted image  
LP

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nova stara
25.3.2006 13:39:08   
Naja30
Hvala za čestitke user posted image

ne vem, kaj sem. zadnja M je bila 24.2., cikel mam na 25 dni. Ponekod mi izračuna konec nov, ponekod pa začetek dec
Pa saj je vseeno, samo da bo vse ok user posted image user posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nova stara
25.3.2006 13:50:33   
dulcinea
Čestitam...

Pa srečno nosečnost želim...

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nova stara
25.3.2006 13:52:36   
x_srečka_x
jaz sem si moj rok izračunla +7dni - 3 mesece in če ima november 31 dni imaš potlej rok 31.novembra ali v začetku decembra user posted image
lepo nosečnost

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nova stara
25.3.2006 14:03:46   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nova stara
25.3.2006 15:11:26   
brina_3
user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nova stara
25.3.2006 17:10:09   
PiaM
user posted image user posted image  čestitke in lepo nosečnostuser posted image user posted image

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nova stara
25.3.2006 17:44:22   
Monika79
čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  iz user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nova stara
25.3.2006 18:46:13   
sašaš
user posted image user posted image user posted image  Čestitam!user posted image user posted image user posted image  Včasih si bila pa naša julijka, se te spomnim. Ampak zdaj bo pa vse OK, držim pesti!user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nova stara
25.3.2006 19:34:11   
Naja30
Hvala vam vsem user posted image user posted image user posted image

Ja, sašaš, včasih sem bila  med julijkami. Zdaj sem pa menda prva decemberčica. Lepo se imejte in božajte svoje trebuščke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nova stara
25.3.2006 19:42:30   
lucika
naja3, cestitke tudi od mene... zelim ti vse najlepse, brez strahov in podobnega...
me pa vseeno zanima, kaj se ti je prej zgodilo v 10 tednu, je bil to prvi pregled, ali je bilo vse ok, in kar naenkrat ne vec? sama sem v 10 t, pa racunam, da bom končno premagala statistiko.
to je samo  za mene odgovor... ti se nic ne sekiraj, vse bo ok...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nova stara
25.3.2006 19:48:42   
Barbk
JUUUPI Naja3user posted image user posted image user posted image .Tako se dela ....Najlepših 9 mesecev in predvsem zdravih ti želim.

Barbk

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nova stara
25.3.2006 20:23:16   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbk)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nova stara
26.3.2006 23:22:34   
sovica3
user posted image user posted image

Veselo nosečnost in čim lažji porod! Srečno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nova stara
27.3.2006 7:06:29   
tintara
Naja najprej cestitke! Ti povem nekaj? Najini zgodbi sta si zelo podobni! Tudi jaz sem bila julijka, samo sem samo brala, pisala pa ne. Se te pa spomnim, na ciscenje si mogla par dni za menoj - jaz sem bila tam tocno na bozic, sicer pa sem bila takrat 11 teden.
In zdaj? V soboto delala test in jupi, tudi jaz se ti pridruzujem pri decembrcicah. Po mojih izracunih naj bi imela rok 1. 12. (zadnja M 24. 2), kako pa bo pa bomo videli.
In tokrat bo vse v redu, ane! jaz imam dober obcutek in se niti pretirano ne sekiram.
Uzivaj v novi nosecnosti in srecno!


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nova stara
27.3.2006 7:13:03   
Nely
To je pa čudovita novica. Čestitam user posted image user posted image user posted image
Vesela sem, da je bivšim julijkam uspelo in da ste se nam pridružile med user posted image .

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nova stara
27.3.2006 7:13:46   
NATAŠI
 user posted image   user posted image   user posted image    Želim ti lepo in zdravo nosečnost

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nova stara
27.3.2006 11:41:28   
zmajčka
user posted image user posted image user posted image  Čestitke, Naja3 in tintarauser posted image user posted image user posted image  pa optimistično naprej, saj ne gre vedno samo slabo. To so moje izkušnje. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nova stara
27.3.2006 17:24:27   
Naja30
O hvala vsem skupaj za te lepe želje, saj sem res v user posted image  

TINTARA, pa imava res podobno zgodbo, pa še zadno M sva imele obe 24.2. user posted image user posted image  Ja, PDP je pa 1.12. Katera bo odprla novo temo "decemberčice"? 

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmajčka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nova stara
28.3.2006 14:26:01   
afna




živjo punce

in čestitkeuser posted image naji3 ter vsem ostalim user posted image ! Sem te že iskala naja3, pa vidim, da si se preselila. tudi mene veseli, da nas je že nekaj decembrskih na tem forumu. kot vse kaže, bom najbrž tudi jaz med vami (zadnja M 25.2., tako da verjetno december??). v soboto je test pokazal plusek, zdaj pa čakam na pregled. držim pesti za nas, da bo vse v redu, brez komplikacij in da bomo pokale od zdravja. posebnih težav sicer zaenkrat nimam, razen tega, da bi lahko kar naprej spala. glede hrane še nimam napadov požrešnosti; upam, da jih tudi ne bo...user posted image

aja, še to: a je kakšna varianta, da se na UZ vidi pikica ali celo utrip konec sedmega tedna? hvala in srečno!!!



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nova stara
28.3.2006 19:48:59   
Naja30
Afna, čestitke tudi tebi! user posted image user posted image  Boš ti odprla novo temo - decemberčice? user posted image  Hehe, jaz je ne bom, ker nisem prepričana, kam spadam in bom počakala do prvega pregleda. Mislim pa, da sva medve obe med dec.
Ja, tudi jaz sem vse dneve hudo utrujena, komaj dočakam konec službe.

Pikica se konec 7t lahko vidi na UZ, zakaj se ne bi. Saj na prve preglede naročajo G od 7-10t nekje. Jaz ga imam, ko bom v 8t. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nova stara
29.3.2006 6:54:36   
tintara
Afna pozdravljena v klub nov - dec. Cestitam tudi jaz. JAz sem uradno skoraj gotovo decembrcica, ampak tudi jaz ocitno ne bom odprla nove teme, ker je ne znam. Tolk da veste, kolk sem smotana. Glih navodil pa zdele tudi ne grem brat, ce se nobena ne opogumi in je ne odpre do jutri zjutraj, se bom pa potrudila in prebrala navodila.
Sicer pa jaz nosecniskih znakov nimam, razen utrujenosti. Cudno, do zdaj mi je bilo obakrat nekaj slabo, bruhala pa nisem nikoli, trenutno pa komaj vem da sem noseca. Pa imam eno fiksno idejo, da ce ti je slabo, da potem je manj sans za splav in bi se mi kaka slabost kar prilegla. Ceprav, ko sem bila julijka mi je bilo tudi slabo, pa se ni najbolje koncalo. Fora, slabo mi je bilo od ovulacije do testa ene 5x, od testa naprej pa niti enkrat.
Naja, si ti kaj bolj zivcna zaradi preteklosti? Jaz sem v bistvu, ko sme si vnaprej predstavlajla, mislila, da bom ziher ful zivcna, zdaj pa niti nisem. Je brez veze, se bom ze takrat presekirala.

Takole, sibam na Bled cez pol ure, tko da vsem posiljam lep pozdrav.


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nova stara
29.3.2006 7:21:56   
malicki
Halo Naja3 user posted image

Čestitke user posted image user posted image user posted image . Sem ful vesela zate user posted image

LP

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




baby
cupacups

kateri izdelki so vam najboljsi za otroka

hipp (26%)

mustela (18%)

jonsons (11%)

nivea (35%)

d&m (11%)


Število vseh glasov: 411

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!