|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pegperego
22.3.2006 18:47:10   
mayy
Kakšen se vam zdi voziček pegperego plikoP3.Ali ste zadovolne z njim,kako se obnese na makedamskih cestah?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pegperego
22.3.2006 19:11:12   
*goldfish*
Sicer nimam Pliko P3, pač pa imam Pramette in ni kaj bistvene razlike med njima. Povem pa ti, da ta voziček sigurno ni za makedam.user posted image

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pegperego
22.3.2006 20:44:52   
tinica
Mi smo ga danes kupili in smo ga že sprobali, na makedamu se ni obnesel najbolje ampak je šlo. Drugače pa sem zadovoljna z njim.

Lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pegperego
22.3.2006 21:03:25   
mišelinka
Mi ga imamo in smo prezadovoljniuser posted image ! Če bi kupovali še 1X bi kupili isto. Vsak dan na sprehodu ga prehvalim! Mala je stara pet mesecev in sva zunaj od 1. tedna po rojstvu vsak dan, ne glede na vremenske razmere 1-2 X od 1.5 ur do 2 uri, tako, da imava že kar nekaj kilometrine! Mi smo kupili zraven še lupinico: no, to pa je druga zgodbauser posted image !

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pegperego
22.3.2006 22:38:46   
natasar
Je kvaliteten voziček, vendar sem pričakovala več od njega, glede na ceno vozička.Za po mestu je dober, po makedamu pa ga je težje voziti, čeprav fiksiraš prednja kolesa.

(odgovor članu mišelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pegperego
22.3.2006 22:42:52   
ANJA5
Ni za makedam !!

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pegperego
23.3.2006 7:34:27   
MusiMarusi
Mi ga imamo..kupili smo cel komplet Modularni siistem (z košaro, lupinico) in smo zelo zadovoljni...zdaj ga uporabljamo dobrih 5 mesecev in je res zakon...spravim ga v Clia...kar za druge prijateljice ne velja, ki so kupile trikolesnike (ene jih ne spravijo tudi v vecje avte)...Po pesku gre npr. po Tivoliju, ce je pa vecja plast peska pa ne. Moras se sama prvo dolocit in premislit kje bos vozila otrocka...za po mestu je zakon, za po kaksnih makadamskih poteh pa ni primeren.
Pri lupinici me moti samo to, da mu je full vroce v njej..pa ceprav ga full malo oblecem.
Veliko veselja pri zbiranju!

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pegperego
23.3.2006 15:47:06   
taška30
Še ena, ki ti pove, da za na makedam ni. Sploh. Pa za na sneg tudi ne, razen, če ni povsem trd sneg. Jaz imam zato kar probleme pozimi, ker dokler nam okoli bloka ne sčistijo, ne morem nikamor ven.
To je tak bolj mestni vozek, jaz pravim. Je pa super, ker je lahek, ker se fajn zloži. Aja, to govorim o Pramette modelu.

(odgovor članu MusiMarusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pegperego
24.3.2006 9:23:41   
Anonimen
plikoti so zakon! mi mamo 2! sploh za po mestu. tut po kakem bolj finem makedamu gre ampak zelo treseče, sej ma manjša kolesa. za makedam so tavelke gume in dobro vzmetenje.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
14.6.2007 7:27:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pegperego
14.6.2007 9:08:05   
Maxica
Tudi jaz imam zdaj že tretjo leto redno v uporabi Pliko P3, pa sem z njim v vseh pogledih zelo zadovoljna. Razen seveda že omenjene vožnje po makadamu.user posted image  Če bi se zdaj odločala, bi, glede na to, da je v našem kraju za sprehajanje pretežno makadam, nabavila PP AT4 (ima večja kolesa, pa bolj športen).


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pegperego
14.6.2007 20:54:11   
bilbo
mi imamo AT4 in je zakon, za vsak teren!!!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?