|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nespečnost v začetku..
28.2.2006 7:40:33   
naja78
lp punce.

22.2.sem zagledalauser posted image .drugače nimam kakih posebnih težav,me pa grozno daje ponoči nespečnost.nekajkrat sem šla po kosilu spat,ker nisem zdržala,potem je bilo še slabše.
ampak tudi če ne grem in sem crknjena ko user posted image ,se ponoči zbujam,najmanj 3x na noč.vstanem okol6,ker ne morem več spat.
je to normalno??nekje sem sicer zasledila da je,zanimajo pa me vaše izkušnje in kako ste si pomagale.user posted image

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nespečnost v začetku..
28.2.2006 8:10:01   
Magi*
jaz na začetku sicer še nisem imela tako izrazitih problemov z nespečnostjo, čeprav sem se nekajkrat zbudila in to predvsem zaradi razburjenosti, razmišljanj o neznanem... to obdobje je minilo samo po sebi in nekaj časa sem spančkala kot polhek.

kasneje v nosečnosti sem pa imela katastrofalne težave s spanjem, nemirne noge, ki mi niso pustile zaspati niti za hip. takrat me je pa mož vsak večer zmasiral in sem šla pod vroč tuš, poskusila sem se pač čim bolj sprostiti. je pomagalo, ni pa povsem odpravilo problema. tudi večerni sprehod je zelo pomagal, pa "joga" tudi. z mojim problemom sem večkrat seznanila tudi G, pa osebno zdravnico, ki sta samo zamahnila z roko. znan zdravnik pa me je celo napotil na psihiatra, češ naj bi kazala znake za poporodno depresijo, bla, bla.... kasneje sem po naključju srečala nevrologa, ki mi je povedal za sindrom nemirnih nog, ki je bolj izrazit ali pa se sproži v nosečnosti....

kaj hočem povedati? poslušaj svoje telo, poskusi najti sama vzrok za nespečnost, poskusi si pomagati, pogovori se z G. nespečnost zna biti velik problem, če zaradi tega ne moreš funkcionirati čez dan. do neke mere je že normalna v nosečnosti, ne pusti se pa odgnati z zamahom leve roke.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nespečnost v začetku..
28.2.2006 8:38:23   
Aja1
Tudi jaz zelo slabo spim. Verjetno je res to od razburjenosti in zaradi nečesa novega. Ko ponoči ne morem spati, pa samo razmišljam o tem, kako bo. Upam, da bomo lahko kmalu spet spale normalne, ker drugače bom kamlu začela hotit naokoli s podočnjaki.

_____________________________




(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nespečnost v začetku..
28.2.2006 9:29:51   
Reja
Jaz od začetka slabo spim le zato, ker moram vsaj 2x na noč na wc. Drugače pa na srečo user posted image  spim "kot ubita", od 9ih zvečer do 6ih zjutrajuser posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nespečnost v začetku..
28.2.2006 10:02:54   
tinkamiška
hoj naja!

jst sem večino spala po dneviuser posted image na kavču, čeprav je bilo tudi obdobje, ko bi lahko spala tudi stoje tako sem bila utrujna. proti koncu pa zaradi trebuha sploh nisem mogla spat...

nič se ne sekiraj in spi kadar ti paše, tudi čez dan, če je trebauser posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nespečnost v začetku..
28.2.2006 17:34:45   
Clody

Ne skrbi, to je normalno. Jest sem šele v sedmem tednu pa ne spim nič!user posted image
Ponoč grem vsaj 5 krat na wc, zjutrej pa podočnjake do kolen!

C.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nespečnost v začetku..
28.2.2006 19:07:22   
mtina
Jaz tudi ponoči ne spim. user posted image

Ker moram lulat in ker mi je slabo.

Lp tina

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nespečnost v začetku..
28.2.2006 19:11:43   
GoYa
Jaz tudi slabo spim že od približno 8 tedna dalje user posted image . Pa ne, ker bi morala it lulat (grem samo 1x). Enostavno se zbudim in premetavam, ne najdem pravega položaja za nazaj zaspat in se matram ko hudič.

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nespečnost v začetku..
3.3.2006 22:01:43   
KODA
V taprvi nosečnosti,sem se prve 4 mesece,samo premetavala po postelji.Zaspala pa šele proti jutru.Dobro,da sem bila na bolniški,drugače bi hodila okrog kot zombi.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nespečnost v začetku..
3.3.2006 22:07:07   
bombonček
Jaz nisem mogla spati celo nosečnost zdaj pa imamo princesko staro 9 mesecev in še vedno ne spim,ker pa mi ona ne pusti se še vedno zbuja.Tako,da ti jaz priporočam,da se le poskusi vsaj malo naspat dokler se še lahko.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nespečnost v začetku..
4.3.2006 15:22:42   
soncek&luna
jaz pa sem prve dva meseca nosecnosti samo spala.... totalno brez energije... z nespecnostjo nisem imela pretiranih tezav.... kak dan oz. noc se je zgodilo ja.... osmi mesec in skoraj ves deveti mesec pa je bil pri meni za znoret, ker nisem spala ne podnevi ne ponoci zaradi nosecniskega isiasa user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nespečnost v začetku..
10.3.2006 19:56:48   
BONHEUR
Ja, meni se je nekaj podobnega dogajalo v obeh nosečnostih. Čisto se ti spremeni ritem spanja.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




kovid
Lelly28 RR

se boste ceplili proti corona virusu?

da (23%)

ne (52%)

sem že cepljen/a (26%)

se ne smem zaradi zdravstvenih omejitev (0%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!