|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice Lumpi
5.1.2006 10:42:32   
Bejba
Probali smo ne vem koliko plenic, od ta najdražjih do ta najcenejših, pa smo na koncu bili nekako najbolj zadovoljni z Lumpi (Mercator), pa še cena nam je bila simpatična user posted image . Sedaj pa so zamenjali pakungo in tudi plenice v njej. In od takrat ful puščajo, skratka smo zelo nezadovoljni z njimi. Pa še roza-vijolične so, čeprav so unisex user posted image .
Se vam tudi zdi (tiste, ki jih uporabljate), da je padla kvaliteta s spremembo dizajna?
Mi je res ful žal, ker je bila cena ugodna, sedaj pa se spet lovimo katere plenice so ok? Katere mi priporočate, glede na to, da naš sonček ful pije in posledično lula na litre user posted image .

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
5.1.2006 10:54:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice Lumpi
5.1.2006 12:42:47   
Natas@
Kaj pa plenice iz Hoferja (mylove ali nekaj podobnega), mi smo jih dobili nekaj na posojo od najine znanke (upam, da veš katere) in so mi bile čisto ok, tudi ona jih je pohvalila. Mislim pa da je tudi cena dobra (2300 za 62 plenic). Drugače pa imamo mi Libero in so tudi dobre. Če želiš ti jih lahko dam na probo par kom, samo iskat jih pridi.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice Lumpi
5.1.2006 12:56:55   
HuAnita
Mueller, Moltek, Eko. Precej drage, ampak veliiiiko zadržijo. Mi jih imamo sicer za ponoči, (čez dan bombažne), ampak zelo redko premočijo.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?