|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mazolčki
18.12.2005 20:26:12   
amy26
Moj malček ima obraz in vrat poln mazolčkov, ali je možno da je alergičen na mleko Novalac dam mu en obrok na dan. Dvomim da je na hrano ki jo jaz jem, ker ne jem nič takega ki bi mu škodilo.
Poskusila sem mazati z Bepantenom in mandljevim oljem pa ne pomaga, nevem ali bi mu morala poskusiti dodajati drugo mleko. Pa če katera ve katera krema bi pomagala da to zmanjka.
lp 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mazolčki
18.12.2005 20:28:12   
Anonimen
Ne vem ,drugače so pa mozoljčki, ker vidim, da se nisi zatipkala, ampak da res ne veš, da niso mazolčki. Samo to, oprosti, sem morala siknit. Itak.

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mazolčki
18.12.2005 20:36:46   
Anonimen
Ne skrbi, glede na starost tvojega otročka, in na to, da predvidevam, da ga dojiš (napisala si, da dobi le en obrok Novalac-a, ostalo je verjetno tvoje mleko), se njegovo telo le čisti tvojih hormonov. Skoraj vsi so mozoljasti v tem obdobju. Moj je bil ves pikčast dva-tri tedne, potem pa je bil spet maneken, zato ne skrbi user posted image

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
18.12.2005 20:50:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mazolčki
18.12.2005 21:03:56   
Anonimen
Ja, bognedaj. Čisto pri miru pustit. Dobro, da si omenila BAGI, sem ji to pozabila napisat user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mazolčki
18.12.2005 21:16:18   
Anonimen
amy tudi moj ima mozoljčke sicer samo malo na ličkih, vendar je to normalno. TO SE ČISTI KOŽA (to so zamašene lojnice). Večkrat na dan mu lahko očistiš kožo z vato in vodo (ali kamilice), vendar mislim, da dosti ne bo pomagalo. Pač gre 80% vseh dojenčkov skozi to fazo.Mleko pa ni nič krivo. 
Pa boljše z ničemer mazati,  da se lojnice še bolj ne zamašijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mazolčki
19.12.2005 8:11:30   
NinaŠ
user posted image imamo iste težave. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mazolčki
19.12.2005 8:31:42   
nana 27
Amy, vse kar pišeš je normalno.Mi smo pikasti že en mesec (čez nekaj dni bo naš fantek star dva meseca). Na začetku je bil kar grahast in rdečkast od pikic (bilo je videti res grozno). Imel jih je tudi po čelu, ličkih in za ušeski. Baje se pri nekaterih hitro sčisti koža, pri drugih lahko traja celo dva do tri mesece.  Zdaj je veliko bolje in mu mažem s kremico za obraz od Bebivala, da ne bi imel presuhe kože, saj so se mu mozoljčki začeli sušiti. Zgleda, da mu koža malo zateguje, ker se ob prebujanju spraska tudi do krvi s svojimi krempeljčki, tako da nič panike. Mislim, da bomo spet na lepi kožici čez kakšnih štirinajst dni. Tudi jaz sem mislila, da je alergija, a ti bo že čas pokazal, da temu ni tako.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mazolčki
19.12.2005 12:46:26   
mujcek
tudi našima dvema se koža čisti in imata vsak dan več mozoljčkov; kot so napisale ostale je to čisto normalno! Meni je babica rekla, da obraza naj ne mažem z ničemer (ne s kremami, ne z mandljevim oljem), ker vse to maši pore in bo še več mozoljčkov. Svetovala pa mi je, da naj ju po obrazu umivam s kamilicami.
Jaz ne delam nič od tega, vsak večer ju skopam in v vodo dodam penatenov šampon in to je to!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mazolčki
19.12.2005 15:50:32   
nana 27
ja saj, na začetku smo mi samo z mlačno vodo umivali in nič mazali. Zdaj pa ni več mozoljčkov, ampak posušene pikice in te pridno mažem, da ne zateguje koža, ki se počasi zdravi.

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mazolčki
19.12.2005 17:06:45   
medvedek
Tudi pri moji pikici se na bradici in po ličkih pojavljajo posamezni mozolčki. Umivam jo tudi jaz samo z vodo in z ničemer ne mažen. Namažem jo le, ko greva ven na sprehod, tako kot mi je to rekla sestra, da se ji ne izsuši preveč koža in sicer kar z hladilnim mazilom, kot name je to rekla sestra v materinski šoli. Je mogoče to vzrok teh majcenih mozolčkov????

Hvala za odgovor in lep pozdrav

MAMI

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mazolčki
19.12.2005 18:53:19   
Katrin
Kot so že napisale punce; dojenčkova kože se čisti, zato se nič sekirat. Normalno umivati, krema pa ne pomaga nobena. Mozoljčki bodo izginili sami od sebe.

LP user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu medvedek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




duhovi in nadnaravno
danuska

Ali verjamete v duhove in nadnaravne nerazložljive pojave?

ja (31%)

ne (32%)

delno (37%)


Število vseh glasov: 81

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!